politika

Praha už k Česku nepatří! Hlavní město dobyli bruselští kolaboranti.

Volby skončily a jejich výsledky jsou zajímavé. To, že za týden pokračují druhým kolem těch do třetiny senátu je redundantní, zanedbatelné. Ne jen pro to, že horní komora parlamentu je těleso pro chod státu zbytečné
a drahé, ale především proto, že toho hlavního bylo již dosaženo:
Vedle Jiřího Čunka, který je autentickým lidovým politikem, dostala pražská Pátá kolona Bruselu do ústavní funkce již v prvním kole Jiřího Drahoše, oprášený „kontejner“ na protizemanovské hlasy z prezidentské volby.
Něco jako když římský císař Caligula udělal senátorem svého koně.
Praha dekadentní Řím víc než připomíná.

Volby komunální také mnohé vyjasnily. ANO vyhrálo v celé zemi (kromě velmi specifického Liberce), ale ztratilo Prahu. V ní dominuje trojice subjektů, které patrně sestaví zdejší „vládu“.
Všechno bruselští zbrojnoši.
Hlavní město se tak jednoznačně oddělilo od zbytku země…….Praha už není česká.
Jistěže – ne celá. Jednak volila méně než polovina občanů – a z nich jen větší polovina dala hlas poskokům unijního protektora. Ti, kteří zbývají, tvoří nějakých pět procent (voliči SPD a spol.). Jsou „ostrůvkem pozitivní deviace“ řečeno slovy prezidenta Zemana.
Disentní výsadek posledních Čechů ve městě dobytém Čtvrtou říší: v protektorátu Prague Pride.

Symbolicky to dokládá poslední živá buňka TOP 09 (která ve zbytku země prakticky přestala existovat), vedená aktivním homosexuálem, mužem (?) žijícím a vypláceným v Bruselu, europoslancem Jiřím Pospíšilem.
Ve spojení s dalšími oddanými kolaboranty (STAN a lidovci) se v Praze udržela při životě – podobně jako v nedávných parlamentních volbách. Právě TOP 09 je dokonalým příkladem úplného odtržení Prahy od Čech, Moravy a Slezska. Ani brněnská Kavárna, která se tu pražskou tolik snaží napodobit, tentokrát neuspěla. Moravské metropoli dominují ANO a ODS. I to je vzkaz hodný pozornosti.

Pozici „revoluční mládeže“ nyní převzali ultraleví „panevropští“ Piráti.
Právě oni budou nyní vládnout v dobitém (to i je správně) hlavním městě, jež je pro Čechy, Moravany, Slezany a zdejší české „disidenty“ od nynějška otevřeně nepřátelským územím.
Způsobí to ještě větší „roztržení země“?
Ale kdepak. Tak je to už dlouho, jen to nebylo tak makavě patrné.

Jedinou nadějí je stále ještě relativně normální “zbytková” Česká republika – k níž Praha už nepatří.
Je dobré, že to už víme nade vší pochybnost.
Jde o jeden z mála okamžiků, kdy platí to nehezké heslo Čím hůře, tím lépe.

Takže s pomocí Boží: Vzhůru do boje, MY z Čech, Moravy a Slezska!

Zkráceno, více zde:

http://www.protiproud.cz/politika/4040-jasny-volebni-vzkaz-praha-uz-k-cesku-nepatri-hlavni-mesto-dobyli-bruselsti-kolaboranti-absolutni-vitez-udelal-prvni-chybu-ods-jako-prave-kridlo-cssd-pirati-misto-kscm-okamura-nemusi-zoufat-boj-o-vsechno-teprve-zacina.htm

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
8. 10. 2018 23:42

Visitor Rating: 5 Stars

Dědouch
9. 10. 2018 20:07

Visitor Rating: 5 Stars

Anonymní jméno komentáře
10. 10. 2018 13:14

Visitor Rating: 5 Stars

Editor
10. 10. 2018 14:58

Tady si dovolím nesouhlasit. V Praze dávno nerozhodují Pražané, ale největší svině ze všech moravských, slezských a českých vesnic, které se do Prahy nastěhovaly. Vzhledem k termínu voleb se Pražané voleb příliš neúčastní, protože z Prahy na víkend odjíždějí a u místních a senátních voleb nelze volit na voličský průkaz. Názorným příkladem je osoba onoho kontejneru na protizemanovské hlasy. Jiří Drahoš je náplava z Jablůnkova. 

Dědouch
10. 10. 2018 19:39
Odpovědět  scipio

Ahoj Scipie. 

Souhlas Praha je Klondike. 100 000 zlatokopů.

Rád tě tady vidím.broken heart