politika

Odborník na výživu a pošťačka

Odborník na výživu a pošťačka: Evropští diplomaté, kteří ztratili kontakt s realitou.

Josep Borrell:

“Trváme na tom, že sankce proti Rusku fungují. Nemůžeme je zrušit, dokud nepřinesou výsledky. Je to jako s dietou, výsledek se nedostaví druhý den. Je nutné přijmout opatření a postupně se efekt dostaví, ale pokud se vším skončíte, kilogramy se vrátí… Nyní musíme zdvojnásobit své úsilí a nepochybovat.“

Předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová v reakci na kritiku rostoucích cen elektřiny a plynu v zemích EU vyzvala nespokojenou francouzskou poslankyni Manon Aubryovou, aby poslala platby za elektřinu do Moskvy.

Během debaty ve Štrasburku Aubryová ukázala von der Leyenové účty za plyn a elektřinu, které jí poslali její voliči. Poslankyně řekla, že každý v Evropě zažívá energetickou krizi „různým způsobem“.

Někteří Francouzi si musí vybrat mezi placením účtů za energie a nákupem potravin, řekla Aubryová, zatímco energetické společnosti podle ní dosahují neskutečných zisků se souhlasem EK.

Ursula von der Leyenová odpovídá:

“To je pravda, ale víte co – pošlete tyhle účty do Moskvy!” – řekla předsedkyně EK a dodala, že “důvod růstu cen leží” v ruském hlavním městě.

“Pošlete tyto účty do Moskvy, protože to oni jsou zdrojem našich problémů.”

Tak to vypadá , že se mezinárodní diplomacie přece jen ukrajinizovala. Pokud dříve byly takové perly slyšet z Kyjeva, nyní se hrnou ze všech stran. https://bit.ly/3BD5IRx

Ursula von der Leyenová: Sankce EU proti Rusku zůstanou v platnosti, dokud nebude jeho ekonomika „roztrhána“

Evropská unie hodlá pokračovat v sankčním tlaku na Rusko a nepovažuje za nutné „usilovat o uklidnění“. Uvedla to ve středu předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová na zasedání Evropského parlamentu ve Štrasburku ve svém každoročním hlavním projevu o stavu Evropské unie.

“Chci se vyjádřit velmi jasně: sankce zůstanou. Je načase, abychom ukázali odhodlání a nehledali uklidnění, to by mělo být jasné. Totéž platí pro finanční podporu pro Ukrajinu,” řekla.

Předsedkyně EK uvedla, že EU uvalila proti Rusku „nejsilnější sankce z těch, které svět znal“, a popsala, jak vidí jejich důsledky. Podle von der Leyenové se ruský finanční sektor kvůli blokování přístupu ruských bank na mezinárodní trhy „nachází na přístrojích na podporu života“. Vyjádřila také své přesvědčení, že „ruský průmysl je v troskách“, přičemž jako příklad uvedla údajné používání čipů z domácích spotřebičů v ruské vojenské technice. 

Oficiální řeč Ursuly:

„Toto není jen válka, kterou rozpoutalo Rusko proti Ukrajině, je to také válka s naší energií, je to válka s naší ekonomikou, s našimi hodnotami, je to válka s naší budoucností. Je to o autokracii proti demokracii. A tady a teď jsem přesvědčena, že s nezbytnou odvahou a nezbytnou solidaritou Putin selže a Ukrajina a Evropa zvítězí”.

„Ztracený kontakt s realitou“

Předsedkyně Evropské komise ztratila kontakt s realitou, protože vážně věří, že kolektivní Západ dokáže zničit ruskou ekonomiku. Tento názor vyjádřil sociolog Alexej Filippov.

Předsedkyně EK Ursula von der Leyenová promluvila k poslancům EP a oznámila, že sankce, které EU vůči Ruské federaci uvalila, zůstanou v platnosti, dokud nebude ekonomika Ruska „roztrhána“.

Podle Filippova bylo od samého začátku speciální vojenské operace celému světovému společenství jasné, že Moskva se dlouho připravovala na nadcházející konflikt s kolektivním Západem.

„Náš stát prokázal vynikající připravenost a bravurně se vypořádal s několika balíčky restriktivních opatření, které organizovaly Spojené státy a přebíraly satelity v Evropě. Proto jsou všechna prohlášení, že ruská ekonomika může být rozbita a zničena, neudržitelná. Proto se zdá, že Ursula von der Leyenová jednoduše ztratila kontakt s realitou,“ poznamenal odborník.

Dodal, že s nástupem chladného počasí se změní rétorika řady států EU, a tím spíše zástupců různých organizací.

„Přestože je vytváření prognóz nevděčný úkol, přesto to zkusím – v zimě bude každý mluvit jinak, lidé vyjdou do ulic Londýna, Berlína a Paříže a budou požadovat, aby byla zrušena restriktivní opatření uvalená na Moskvu. Je dost možné, že budou po svém vedení požadovat znovu navázání spolupráce s Ruskou federací, ale v tomto případě naše vláda rozhodne, zda má cenu s tím souhlasit, nebo ne. Ale je nepravděpodobné, že odmítneme, protože obyčejní Evropané za nic vinu nenesou,“ uzavřel analytik.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3eKyMxr
https://bit.ly/3eMjg4a

sdíletj na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Honza
14. 9. 2022 22:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Bože, to je kráva ☹️

Lev Prch
15. 9. 2022 06:15
Odpovědět  Honza

To je nacistická mega3,14ča🤮🤮🤮🤮👎👎👎

Václav
15. 9. 2022 10:47
Odpovědět  Honza

Hoďte na tu jalovici síť. To je tak když kundoložka přeběhne do politiky.

Markýza
15. 9. 2022 13:57
Odpovědět  Václav

Kdyby to aspoň byla jalovice – jenže ona se rozmnožila!!

Markýza
15. 9. 2022 13:56
Odpovědět  Honza

Já dočetla jen k tomu, že “každý se s tím vyrovnává různě”, zvolala jsem to, co vy a dál to prostě nedám, nedám!

vlasta
14. 9. 2022 22:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Doufám že ta kozolejno dostane od putina na zadek a bohužel mě do toho šlendriánu dostala a já dostanu díky jí na zadek taky !

David
14. 9. 2022 22:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Že je tato dáma blbá, to jsem věděl už dlouho, ale že je to taková kráva nebeská, to by mne ani ve snu nenapadlo…

janle57
14. 9. 2022 22:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak říká madam Lejnová ” naše sankce proti Rusku fungují a co na tom,že celá
EU svítí petrolejkami a a vaří na ohýnku z parket z obýváku,při tom se i zahřejeme
a vítězství nad agresorem Putinem bude naše ….”

Pavel
14. 9. 2022 22:47
Ohodnotit příspěvek :
     

ta paní má opravdu dobrý tah na branku je vidět že německý bundeswehr byl pro ni jenom taková malá rozcvička tak to s tou unii vzala opravdu od podlahy a světlé zítřky jsou už v dálce vidět

Masunta
14. 9. 2022 23:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Tvrdošíjně sjednocený Západ porušuje mezinárodní zákony. Zloděj křičí chyťte zloděje. A někteří ve vinu Ruska i věří, denně masírováni maistreamem. Například nekritický Lech Prch. Ten navíc ani nesnáší seriály a když bude číst můj nick, vyvalí psychobulvičky, zrychlí se mu tep a pohyby, začne se potit a slintat. A ráno v 06.30 hodin mi odepíše.. 🙂

Lev Prch
15. 9. 2022 06:16
Odpovědět  Masunta

Nařeď si kurvinky blbečku s F73👎👎👎👎

zuza
14. 9. 2022 23:06
Ohodnotit příspěvek :
     

to je neuveriteľné, tá Aubryová hovorí, že niektorí ľudia si musia vybrať medzi nákupom potravín a účtom za elektrinu, zatiaľ čo energetické spoločnosti dosahujú neskutočné ZISKY a lejno jej povie, že že za to môže Moskva!!!! Dúfam, že táto krysa nestihne ujsť, keď budú v zime horieť ulice.

Markýza
15. 9. 2022 13:58
Odpovědět  zuza

To by člověčice řvala vzteky, co.

Ladislav
15. 9. 2022 06:52
Ohodnotit příspěvek :
     

💤A do toho smradlavého kravína jsme vlezli dobrovolně a za jásotu! Zlatý socialismus, opravdu zlatý! Zlatí komunisti, opravdu zlatí! Zlaté RVHP, opravdu zlaté!

Hans
15. 9. 2022 07:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud do čele průvodu postavíte gynekoložku nemůžete se divit pokud skončíte v pi…

Frankie
15. 9. 2022 07:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Lejno je docela obyčejná filcka a potřebovala by pár přes držku. A nejen ona.

Aleš
15. 9. 2022 07:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano, i Green deal je určitě nápad Moskvy. Preju si a nejsem sám, aby EU se rozpadla a lidé jako Leynová a podobní už nikdy neopustili vězení.

Pavel z Moravy
15. 9. 2022 09:28
Odpovědět  Aleš

Těmto lidem se hodí záchranná lasa. Človíček dneška rychle zapomíná, tyto generace jsou již takoví malí otroci, kteří mají v palici opravdu prázdnotu. Těm dacanům se nic nestane, ti mají již někde připravený pěkný domeček k dožití. Tito mladí, kteří nemuseli nikdy pořádně makat nemají důstojnost a kuráž postavit se na odpor, protože jim to vlastně vyhovuje žít na úkor druhých. Bez změny systému nevěřím v žádnou spravedlnost. A dnešní otupělé generace ani neví která bije.

Pavel z Moravy
15. 9. 2022 09:16
Ohodnotit příspěvek :
     

K těmto lidem se nedá co říci. Já tyto články nikdy nedočtu do konce, protože s hlupáky není možné diskutovat. Inteligence na úrovni novorozenců se stává nebezpečím pro celý současný svět. Jestli skutečně tito lidé řídí Evropu, tak jsme absolutně ztraceni. Prosím, vy všichni z opozičních stran, předkládám vám jedinou otázku- abych se ujistil koho v příštích parlamentních volbách volit, dávám zde dotaz- vyvoláte REFERENDUM nebo jinou cestou zabezpečíte odchod z totalitní EU a NATO? Je to důležité, protože pro mne a ženu je to rozhodující kritérium volby určité strany. A úplně mi stačí závazné ANO – NE písemnou formou podanou celé veřejnosti a to bez jakýchkoliv výmluv. Jinak si nemusím ošoupávat podrážky předražených bot cestou do volební místnosti.

Slávka
15. 9. 2022 11:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Ako gynekologička doviedla EÚ tam,kde sa vyzná…do 3,14če

Gales
15. 9. 2022 13:40
Ohodnotit příspěvek :
     

„Trváme na tom, že sankce proti Rusku fungují. Nemůžeme je zrušit, dokud nepřinesou výsledky. Je to jako se sračkou, výsledek se dostaví druhý den. Je nutné přijmout opatření a postupně se efekt dostaví…….. I sračka tělu prospívá.Někomu i pročistí mozek.

Gales
15. 9. 2022 13:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Lejno bude ve službách CIA.A má zadání zničit Evropu.