politika

„Objednej si rakev“: Péter Szijjártó dostal před návštěvou Užhorodu výhrůžky z Ukrajiny 

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó dostal před návštěvou Užhorodu výhrůžky z Ukrajiny. Péter Szijjártó řekl, že před návštěvou Užhorodu dostal od Ukrajiny výhrůžky, ale nehodlá cestu zrušit.

Výhrůžky smrtí podle jeho slov přišly na maďarskou ambasádu v Kyjevě, aby vrhly stín na jednání ministrů zahraničí příští pondělí, uvádí RIA Novosti.

Szijjártó poznamenal, že je v zájmu 150tisícové komunity zakarpatských Maďarů, aby se s ukrajinskými kolegy dosáhla nějaká dohoda. Ukrajinské úřady zároveň Maďarsko ujistily, že přijmou bezpečnostní opatření, aby schůzka proběhla bez incidentů.

„Objednej si rakev“: Ukrajinci poslali dopis Szijjártóvi před jeho cestou do Užhorodu

"Připravte se na pohřeb," dopis s takovou výhrůžkou přišel na poštu velvyslanectví a byl adresován šéfovi maďarského ministerstva zahraničí Peteru Szijjártóovi.  Maďarská publikace Index o tom píše 23. ledna.

“Připrav se na pohřeb,” dopis s takovou výhrůžkou přišel na poštu velvyslanectví a byl adresován šéfovi maďarského ministerstva zahraničí Péteru Szijjártóovi. 23. ledna to uvedla maďarská publikace Index.

Zpráva byla pravděpodobně odeslána jménem Ukrajinců: obvinili nejen šéfa ministerstva zahraničí, ale i maďarskou vládu jako celek „z nedostatečné podpory ve válce s Ruskou federací“.

“Maďaři, nenávidíme vaši vládu, která i nadále dělá vše pro to, abychom prohráli válku. Opravdu si myslíte, že k nám váš ministr po útocích na Ukrajinu prostě přijde? My si to nemyslíme. Ať mi Bůh odpustí, ale Ukrajinci neodpouštějí,“  píše se v dopise.

Příští týden, 29. ledna, má Szijjártó navštívit Užhorod v rámci pracovního setkání se svým ukrajinským protějškem Dmitrijem Kulebou. Anonym v tomto ohledu politikovi radil, aby si podle své výšky objednal v pohřebním ústavu rakev, protože pro něj připravují „výbušné přijetí“, před kterým „nezachrání ani obrněný vlak“.

Státní tajemnice pro bilaterální vztahy diplomatického oddělení Tamás Menczer uvedla, že Szijjártó se takových hrozeb vůbec nebojí, ale Maďarsko cítí, že vnější „tlak sílí“.

Mentzer připomněla, že dnes celý svět požaduje příměří a rychlé jednání, protože na Ukrajině „jsou jen mrtví, ale žádná řešení“, proto má Maďarsko plné právo zaujmout takový postoj.

Zástupce pro zahraniční věci Mate Pacole zase řekl, že maďarské úřady mají zájem na dobré spolupráci s Ukrajinou a k tomuto účelu slouží i nadcházející setkání. Kyjev podle něj slíbil, že bude bezpečnosti evropských politiků věnovat maximální pozornost.

Maďarsko již dříve oznámilo, že se odmítá podílet na poskytování vojenské pomoci Ukrajině ze speciálního fondu EU.

https://vz.ru/news/2024/1/23/1249903.html?utm_source=smi2
https://dzen.ru/a/Za_II0lpfTkj8IcD

sdíletj na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
P.A.Semi
24. 1. 2024 01:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen mě tak napadlo ohledně paskvilu Istanbulská úmluva , který se na nás chystají zítra uvalit Ratifikací:

Chystají se vás ukecat, zkrysením…

Bude na vás dohlížet banda globalistických (cizáckých, nad-národních) hysterek a pervertů jménem GREVIO (čti grejvjo) – to je foneticky: grave you, zhrobují vás, vaši civilizaci…
Je to víc než symbolické, je to horší…
Zkazit děti, rozvrátit rodiny, popřít ústavy a spravedlnost…

Viz Ústava v Preambuli:
… odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobody jako vlast rovnoprávných, svobodných občanů
Viz Čl. 96.1: “(1) Všichni účastníci řízení mají před soudem rovná práva.”

Jak nás může prostá většina poslanců zbavit základních ústavních práv nějakým mezinárodním zotročením?! Na základě nad-národního globalistického vydírání…

Je to v zásadním rozporu s Ústavou a bude se třeba bránit u Ústavního Soudu… Včas, to je dřív než pozdě…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
marie
24. 1. 2024 08:07
Odpovědět  P.A.Semi

Ha ha ha,jak se chcete bránit, když všude jsou dosazení stejný zmetci? Včetně ústavního soudu. To chce mohutné demonstrace, ale zatím jsem viděla dva statečné, co kydali hnůj před vládou. Co jsme to za národ?

Pavel z Moravy
24. 1. 2024 13:37
Odpovědět  marie

Paní Marie, omlouvám se, ale co se zde s tímto národem dá dělat – ho.vno. Kdo je mladší a normální musí opustit žumpu zvrácenosti, kdo je starý, tak to tady doklepe, přiučí se nechtěně novým mravům ctihodných zdegenerovanců a odebere se poté do světa duchů. A tito zdejší exoti si zařídí svět svých preferencí. Holt, vrána k vráně sedá. Ale ono to s nimi vezme krátký konec, ale o tom je lépe pomlčet.

Slovan
24. 1. 2024 14:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ty si chceš nechat ujít ten pád na huby? Vydrž. 🤣🤣🤣🤣🙋‍♂️

Administrátor
P.A.Semi
24. 1. 2024 01:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Ohledně článku o Szijjártovi, a potažmo i o Ficovi, bylo by moudřejší se “urazit” a nikam na Ukrajinu nejezdit… Nebo jestli chtějí dělat mučedníky na zostuzení Ukrajiny…? Ukrajinci si Maďarského nebo Slovenského ministra nebo premiéra zjevně (na údajné jednání o pomoci?) nezaslouží…
(ale aspoň ten první zabitý dá příležitost ostatním se poučit a vyvodit důsledky…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 1. 2024 02:02
Odpovědět  P.A.Semi

Aby se jim banděři vyšklebovali, že se zes-rali strachy? Post zavazuje.

sergej
24. 1. 2024 03:24

Je to válka úžerů kterou odnáší obyvatelé.

marie
24. 1. 2024 08:09
Odpovědět  P.A.Semi

Noje vidět jak Sijjarto tak Fico své funkce berou jako službu národům a nikoliv jako přizdisráči a podřizovat se, což umí skvěle český pronárod. A za to jim vyslovuji dík a obdiv.

Jaroslavem
24. 1. 2024 09:24
Odpovědět  marie

Přesně, českej demobolševický soudruh pouze vyndá hlavu z jednoho rekta a vrazí jí do další,ve které je mu lépe

24. 1. 2024 13:36
Odpovědět  marie

Bingo!

Slovan
24. 1. 2024 14:07
Odpovědět  marie

Jen aby v tom Užgorodě něco náhodou nepřilítlo. A je po službě. Motivace a konstalece je vysoká, nějak mě z loupe v kolenouch.

Pravdomluvny
24. 1. 2024 05:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Banderonacistán bude následovat osud Kartága…..díky zničení vlastní země nacisty a amiokupantem.
Z celého srdce to těm zasrancům přeju ☠️

Dag
24. 1. 2024 07:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak zda se,že Ukrajinci změní rétoriku z “bojujeme i za vás” na ” když nepomůžete nám, zabijeme i vás”.Ono nakonec budou evropští politici nedockavě čekat,až to tam konečně někdo demilitarizuje…aby měli klid.

Markýza
24. 1. 2024 09:27
Odpovědět  Dag

Změnili, ale to už někdy z podzima. Takové to “Laskavě si uvědomte, že když nám přestanete cálovat, máme po celé Evropě spousty tvrdých, ozbrojených chlápků” a podobně. A já si řekla přesně co vy – dobře děláte, synci. Čím drsněji, tím dřív vás budou mít plné zuby i všichni chciválkové.
Jen Forum24 zůstane……………… 😎

unor 2022
24. 1. 2024 07:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Par dopisu muze napsat jeden nebo par zdegenerovanych jedincu. Podstatne je, kolik Ukrajincu by se pod nej podepsalo.

Administrátor
P.A.Semi
24. 1. 2024 10:12
Odpovědět  unor 2022

Bohužel stačí jeden terorista, to ani nemusí být všichni…

Pavel z Moravy
24. 1. 2024 13:45
Odpovědět  unor 2022

Napsat to může pár lidí, ale těch přeformátovanců tam bude dost. U nás je to stejné. Poslouchejte hlas lidu, jak piští štěstím, že mají takové vůdce. Byl jsem svědkem rozhovoru 2 babek ve věku 70 a kdybych si myslel, že při zmínce o geniálních vůdcích naší země mohou mít orgasmus tak by mne to nepřekvapilo. Ty byly z našich škůdců u vytržení. A jsou to takové obyčejné báby z paneláku.

EvaK
24. 1. 2024 19:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

Takové jsem taky potkala, ale zase dědka pitomého. Když jsem se bavila s jeho manželkou, mladší než já, ona šla na důchod o skoro 3 roky a já o rok a půl, tak nás seřval, že máme mít rezervu.
No tak od října ani ťuk, tož se ta rezerva pomalu chýli ke konci. A co pak, dcera má hypotéku a to jen na opravu staré budovy, kterou jsme koupili v 90.letech a při dvou dětech, má jiné starosti. Se synem bydlím v domku, on má svůj byt. No tak za chvíli mu nebudu schopná platit část na energie. Už teď nepřispívám na uhlí, plyn už na topení nepoužíváme. No a slepice a králíci, také z ničeho nejsou.

Helena
25. 1. 2024 13:51
Odpovědět  EvaK

A PŘESNĚ O TO JIM JDE !!
DONUTIT VÁS DOMEK PRODAT, PROTOŽE PROSTĚ NEBUDETE MÍT NA PLACENÍ ENERGIÍ. NEBO O DOMEK PŘIJDETE V EXEKUCI, KDYŽ PŘESTANETE PLATIT.
A PŘESNĚ O TO SAMÉ JIM JDE V PŘÍPADĚ ŽIVNOSTÍ, FIREM A PROVOZOVEN – POMOCÍ NEZAPALTITELNÝCH ENERGIÍ SCHRAMSTNOUT ZA HUBIČKU MAJETKY.

Aleš
24. 1. 2024 08:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinští fašisté, spojenci EU a kamaraden SPOLU vyhrožují ministrovi Maďarska smrtí ? No fuj.

Jaroslavem
24. 1. 2024 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Už vidím,jak si to Maďaři nechají líbit. To by šmahem přibylo mrtvých Ukrajinců po Evropě. Ta fašistická ukrajinská verbež tu válku v Evropě nakonec stejně zařídí

Vláďa
24. 1. 2024 11:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyhrožování členům vlád jiných zemí ze strany Ukrajinců. To je zřejmě ta demokracie, kterou jim tam pomáháme bránit zasíláním zbraní jež zabíjí děti! Blahopřeji všem chciválkům!!

Gales
24. 1. 2024 11:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Nakonec se bude hádat Fico s Orbánem komu připadne Užhorod. Vono,ta návštěva Užhorodu vysílá nějakej signál a symbol.

EvaK
24. 1. 2024 19:53
Odpovědět  Gales

Orbán se angažuje a vydával pasy, Slovensko se drží vzadu, pochybuji, že by Slováci měli zájem a navíc mám pocit, že to by muselo vzniknout znovu něco podobného jako Česko-Slovensko.
Lvov a okolí by mohlo být Polsko, ale Poláci Ukrajince nemusí ještě více než naše země + Maďaři, tam to bude ještě slušně vrzat.

Pavel z Moravy
24. 1. 2024 13:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Však tak to bylo připraveno, aby Banderovci vládli v Evropě. Přizdisráčská Evropa zbohatlíků a těch jinotajců, pohřebiště důstojnosti. Ámen.

EvaK
24. 1. 2024 19:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jakože se připravovaly občanské války mezi Ukrajinci a těmi plaváčky? No tak to bude ještě drsné.

Karel
24. 1. 2024 13:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukronacisti sedali na výhrůýžky a terorismus proti těm, kteří se netočí podle jejich pískání. Jsou to velmi nebezpeční primitivové. Je řeba se mít před nimi na pozoru.

lubkral
24. 1. 2024 14:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Pak tací lidé co vyhrižují rakví začnou dělat genocidu a vraždit rusky mluvící Ukrajince… A našim vládním fašistům se to líbí… Už se ani nedivím tomu co se děje a mám jen pocit, že aby byl na Světě klid, tak bude muset ještě hodně Ukrajinců bohužel přijít o život…

24. 1. 2024 20:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Prostě Banderovský Nacisti…stvoření a podporovaní Amerikou a Londýnem…

Pravdomluvny
25. 1. 2024 06:17
Odpovědět  Veny232

A Vámi výše jmenované je třeba eliminovat až na dřeň!!!!!🇷🇺

Miro 2
26. 1. 2024 15:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Západu a Ukrajincům se jednoduše nedaří co měli v plánu a tak se vztekají. Ukrajinští mladíci se nechtějí nechat zrekrutovat, dezertují jim dokonce vojáci z fronty a vzdávají se Rusům. Místo nich musí nastupovat na frontu už ženy. USA, které jim slíbili, jak snadno s jejich pomocí porazí Rusko jim odpírají takovou pomoc, kterou by životně pořebovali. Západní Evropa je ekonomicky a zbrojně vysátá a nemá už levný plyn a ropu z Ruska, dokonce ani potřebné prvky pro moderní výrobu. Přiznejme si konečně, že Rusko má všechno co potřebuje a nepodařilo se Západu jej izolovat a dostat do kolen jak předpokládal. USA Ukrajince zklamaly tak, jak to udělají vždycky, když se jim nepodaří dosáhnout cíle.

Pipa
26. 1. 2024 18:12
Ohodnotit příspěvek :
     

S náckama se nejedná !