politika

Muslimové jdou v Německu do protiútoku

Muslimové plánují  v Chemnitz „odvetu“ proti německým „nacistům – počítají s masou 10000 a více migrantů.

Hrozí nyní v Chemnitz lokální občanská válka?
Známý berlínský promuslimský aktivista, Palestinec Fuad Musa se připojil k radikální výzvě političky SPD, Sawsan Chebliové, také muslimské aktivistky a vyzývá migranty, aby se zapojili do provokačních akcí v Chemnitz.

Ve videu na sociálních sítích mimo jiné řekl:
“Protiútok, koordinovaný společně, je absolutně nezbytný”.

Předtím pozdravil všechny muslimy obligátním Salam Alejkum a spustil:
“Když nás stát nechce ochraňovat, pak se musíme ochraňovat sami. Musíme se organizovat a vydat se v desetitisících do Chemnitz, abychom tam ukázali, že my jsme Německo a že do něj patříme. Nesmíme jen přihlížet, jak naši muslimští spoluobčané, jak naši migranti a jak naši sourozenci jsou nahánění a pronásledováni po ulicích Chemnitz …… ”

Dále v průběhu své štvavé řeči burcuje muslimy k tomu, aby nedovolili, aby ulice ovládli “nacisté” a aby chránili své bratry a sestry v Chemnitz, Drážďanech i v celém Sasku.
Na závěr zakřičel svou výzvu pro všechny muslimy:
“Organizujte se konečně, vy …… Turci, Arabové, Albánci, a všichni ostatní.”

https://www.hlavnespravy.sk/moslimovia-zamyslaju-v-chemnitzi-odvetu-proti-nemeckym-rasistom-pocitaju-s-masou-10-000-viac-migrantov/1508092

To je jednoznačná výzva do boje proti “špatným a antimuslimským” Němcům.

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
2. 9. 2018 00:19

Ahojky. Tak jsem nyní dorazil pár minut před půlnocí a jdu se hned podívat, co píšeš, co se děje. Já jsem byl na Dny města   Kladna – dříve to bývaly "Hornické dny", ale když to onehdá zavalilo asi 27 hroníků, tak bylo hloupé slavit Den hroníků.Venku vybo 13°C, ale museli jsme vydrže Suzi Quatro, Rainbow,..a ohňostroj, za celých 50,-Kč,..Minulý rok tu byli Uriah Heap a teď to má možná nádech blížísích se voleb.

Tak jsem přečetl v rychlosti zprávy na seznamu, protože idnes, to je prostě ubohost.
Zajímavé na vlastní občany mají policistů dost, stejně tak techniky, ale na migranty do no go zon, odvahu nemají. Ani bych se nedivil, že ty jejich hajláci, co se tam mihli, byli z policejních řad, jako se to praktikuje u nás, aby byl zajímavý výsledek a titulky v novinách.

Administrátor
2. 9. 2018 00:41

Dobrou, tedy zítra;)

Administrátor
2. 9. 2018 22:34

Visitor Rating: 5 Stars