politika

Evropou odsuzovaný zločinec, tyran, porušovatel lidských práv….. promluvil

“Alexander Zacharčenko zemřel! Zákeřně a opovrženíhodně vrazi vzali život skutečného vlastence Donbasu, skutečného vůdce národa, muže, který se věnoval boji za svobodu a spravedlnost.
Byl to upřímný, odvážný a věrný muž svého lidu.
Velkou soustrast rodině, příbuzným, přátelům a celému lidu Doněcké lidové republiky.
V tomto náročném dni pro občany Donbasu prohlašuji, že jsme připraveni poskytnout veškerou potřebnou pomoc a podporu, neopustíme Vás v neštěstí.

Evropu, která se ráda chlubí demokracií, svobodou projevu, lidskými právy, absolutně nezajímá, že ukrajinské úřady shromáždily na svém území teroristy, gangstery, zločince, násilníky, že jim dodaly zbraně, peníze, dokumenty, že jim daly volnou ruku k  útokům a zabíjení na Donbasu.
Zločinci, kteří vraždili a unášeli pokojné občany Čečny, jsou hrdiny Ukrajiny.

Londýn a Washington jsou s tím spokojeni. Žádné slovo odsouzení.
Navíc západní země, včetně Británie, Francie, Německa, se staly domovem pro stovky obzvláště nebezpečných zločinců, kteří byli v Rusku odsouzeni pro jejich zapojení a páchání  vážných zločinů.
Žádný z nich nebyl vydaný, aby stanul před soudem.
Krmí je, oblékají a hýčkají v naději, že v průběhu času budou škodit na území Ruska, aby zaplatili účty za pohodlnou existenci na Západě.

Zvláště rouhavá je politika USA a jejích západních spojenců ve vztahu k Afghánistánu, Iráku, Sýrii a dalším zemím v tomto regionu. Koalice systematicky útočí na obytné oblasti, stovky žen, děti, staří lidé umírají …
Není to nic překvapujícího.
Londýnu ani Washingtonu nezáleží na tom, že krev Afghánců, Iráčanů a Syřanů teče.
Hlavní věc je, že se to neděje v Kalifornii nebo v nějakém britském hrabství.

Nerozumím a nepřijímám takovou politiku a tento přístup k otázkám, od kterých závisí osud celých národů
a zemí! ……. A tito pánové nás chtějí poučovat, chtějí nám něco radit a navrhovat …”
(Ramzan Kadyrov)

 

 

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
2. 9. 2018 10:27

…je to tak, jak psáno. Navíc, Urajině umožní pohyb do shengenského prostoru. Hodně věcí je špatných a úmyslně nastavených.

Administrátor
3. 9. 2018 21:09

Já dnes zašnu, jak jsou ti Němci totálně v prdeli. Už je jasné, jak poslušně kráčeli bojovat do WWII a asi jim bylu fuk proč,…šli, protože někdo řekl. Dnes šli na koncert sluníčkářů a nšli, že by ušetřili za kapelu, ale že někdo řekl. Nakonec jsem měl pravdu, že ty dvě hajlující figurky dali podmět k tomu, aby začalo to, co začalo…a korunka jejich koncer proti rasizmu a zatím na Mallorce zranil muž nožem dva německé turisty
Policie zasahovala na Mallorce proti útočníkovi, který v noci na pondělí pobodal dva německé turisty. Incident se stal asi hodinu a půl po půlnoci u baru Ball Man na Playa de Palma. Útočníkem byl jedenatřicetiletý muž, zřejmě z Libye. Informoval o tom server Diario de Mallorca.

a přibllí komsomolci budou vyhrávat a imgarnti budou zabíjet….Merklice se vyjádřila k situaci v Saské Kamenici následovně:zapalovat svíčky ano,ale demonstrovat v ulicích ne!!!Samozřejmě článek podle očekávání už tu není!Takže vydala jasnou výzvu barbarům,že vraždit a znásilňovat se může vesele dál!

V kamiónu na Mělnicku našli uprchlíky. Při vykládce kamiónu v areálu elektrárny v Horních Počaplech na Mělnicku byli v návěsu nalezeni dva mladí uprchlíci. Celou věcí se už zabývá policie.

V Mladé Boleslavi a okolí pracuje podle ministra vnitra Jana Hamáčka více než 10 tisíc dělníků z ciziny. Podíl na kriminalitě cizinců zde oproti minulému roku stoupl o deset procent. Situaci nyní policie řeší měsíčním preventivním projektem. Policejní hlídky na Mladoboleslavsku od pondělka doplní slovenští a polští policisté. Na místě by měli působit jeden měsíc ve dvanáctihodinových službách. „Před uniformou vlastního policejního sboru mají lidé většinou trošku větší respekt,“ uvedl ministr vnitra Jan Hamáček při představení společných policejních sborů.

Administrátor
3. 9. 2018 23:12

Administrátor
3. 9. 2018 23:13

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
3. 9. 2018 23:24

Není nadčasový, je jen poplatný každé době broken heart