politika

Když to nejde silou, tak to půjde ještě větší silou

Nechtěla jsem se už k tomuto tématu vracet, ale vyjádření některých zoufalců, mě ubezpečuje v tom že vesmír a lidská blbost nemají hranice.
Nepromluví prezident, promluví národ. Vzniká výzva, aby lidé 21. srpna vyvěsili červené trenky:
http://forum24.cz/nepromluvi-prezident-promluvi-narod-vznika-vyzva-aby-lide-21-srpna-vyvesili-cervene-trenky/

Ach….., to je opravdu důstojné uctění památky, no ne?

Před ruskou ambasádou se dnes sešlo “až” 200 lidí.
To je zajímavé. Nejenom ten “dav”, ale i skutečnost, že protestují před ruskou ambasádou…….proč ne třeba před polskou? nebo ukrajinskou? nebo nedejbože německou?
Zuřivá propagandistická média, která už měsíc omílají jen stupidní fráze, zběsilá jízda vymývačů mozků.
V přímém přenosu vidíme názorné ukázky toho, že jakoukoliv ideu lze pohřbít, pokud ji “tlačením na pilu” dovedete do absurdity – a to se teď děje s protiruskou propagandou.
Česká televize odvysílá projev slovenského prezidenta Kisky k výročí okupace, vyslyšela prý výzvu řady diváků, kteří zejména na sociálních sítích žádali o odvysílání mimořádného projevu slovenského prezidenta Andreje Kisky k 50. výročí okupace Československa v srpnu 1968…… tak to bych chtěla vidět ty “řady diváků”….. ovečky z Havlovy stáje, Think-tank Evropské hodnoty, “umělci”, neziskovky,…

Andrej Kiska, to je náš stínový prezident, zaznělo z vedení
TOP 09. A na Zemana se chystá akce:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andrej-Kiska-to-je-nas-stinovy-prezident-zaznelo-z-vedeni-TOP-09-A-na-Zemana-se-chysta-akce-548104?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

Mlčení Zemana je přivádí k zuřivosti.

…….A tak propagandističtí reci dál slavně bojují další a další bitvy minulé studené války, aniž by si povšimli, že už dávno skončila, ba dokonce, že jsme ji vyhráli. A dál jim uniká, že Rusko není Sovětský svaz, Putin není Brežněv a socialismus se k nám už dávno neimportuje z Moskvy, nýbrž z Bruselu. Ba dokonce, že Rusko v dekomunizaci došlo dál než Československo, respektive Česká republika, neboť tam škrtem pera komunistickou stranu zrušili.
Rusko nás ohrožuje a basta!
Kdo tomu nevěří, je ruský trol či ruský šváb. A propos. Tyhle výrazy už jsou skoro definiční.
Ovšem nikoli pro ty, kteří jsou jimi nálepkováni, nýbrž pro ty, kteří je vypouštějí z úst. Skoro jako by říkali: „Podívejte se, co jsem za idiota.“

V rukou novodobých propagandistů rovněž není okupace jako okupace. Ta německá z roku 1939 je už tak nějak pozapomenuta, koneckonců Německo je teď náš kamarád a „euro-genosse“, pročež když už se něco připomíná, tak pouze to, jak Češi po válce strašně ublížili odsunutým, pardon, vyhnaným sudetským Němcům.
Co na tom, že předtím zahynulo 360 tisíc našich spoluobčanů.
Ostatně tahle okupace přece nebyla německá, nýbrž nacistická. Kde leží to Nacisticko sice nikdo přesně neví, ale to je pochopitelně v řádu věcí, proto se to tak říká.

S okupací z roku 1968 je to ovšem úplně obráceně. Tu nespáchal komunistický Sovětský svaz (ruku v ruce s bolševickým Polskem, NDR, Maďarskem a Bulharskem), nýbrž Rusko.
A nejvíc za ni samozřejmě může Putin. To přece dá rozum.
Tak honem na demonstraci před ruskou ambasádu!
Rusko nás ohrožuje, neboť svoje hranice má čím dál blíž našim novým východním základnám NATO.
Pokud tomu nerozumíte, Votápkové, Romacovové či jiní novodobí Jamboři už vám to z veřejnoprávní televizní obrazovky, kterou si nedobrovolně platíme, vysvětlí……

http://www.petrstepanek.cz/web/index.php?option=com_content&view=article&id=934:neni-okupace-jako-okupace&catid=57:lanky-2018&Itemid=78

sdíletj na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
20. 8. 2018 23:09

Ahojky Janinno. Ne nestalo, ale je fakt, že jsme se nějak minuli a včera, jsem docela odpadnul, jak sme stejně zanotovali, že ten den nebyl tak zas dobrej. Nikdo nezanevřel, také jak by mohl. To jen já jsem se trochu vzdálil na Churáňov….Když už nic, tak o-5°C méně než tady a příjemno s natrhanými čerstvými borůvka. Teď musím spolknout hrst zanedbaných medikamentů a v klidu si přečíst, co nám to sem Janinna vložila;)
Štítky jsem jen tak zkoušel, jestli to má smysl.

Administrátor
20. 8. 2018 23:55
Odpovědět  Janinna

Jsem ok. Na jaře, jak jsem vypadl z ac, tak jsem dostal nadvakrát nějaké stenty na Homolce a trochu mě to pronásleduje, ale snad ok. Jen ty prášky, ty mě švou neskutečně, už jen pohledem. Děkuji za starost, to není pronásledování, to nelze tak brát, naopak to potěší, že druhý není nevšímavý. Navíc, když jsme tu už nějaký kus cesty na netu urazili;)  Dobrý pocit.

Ty štítky, ne každý zná nebo používá a tak jestli chceš, můžem je tam nechat, jen bys musela vždy tam při té editaci nějaký k příspěvku vytvořit.

Administrátor
21. 8. 2018 00:22
Odpovědět  Janinna

Dobrou milá Janinno;)

Administrátor
20. 8. 2018 23:20

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
20. 8. 2018 23:32

Neskutečně přesné a výstižné. Je to tak, jak píšeš i v návaznosti na článek "Úhel pohledu…." Je to trapárna pár idiotů. Mladý, ty to ke všemu vůbec, ale vůbec nezajímá, žijí si svůj technologicky vyspělý svět, který je směruje jinam. Těch 200 osamnělých lidiček, je jen tragikomedie. A Kiska, ten nikoho, nikde nezajímá. Kdo ví, co bude až Zeman,…
Dnes, když jsem tam koukal na tu naší dolinu, tak jsem si říkal, jak ten pohled vlastenecký, měl, kdysi váhu…"Má vlast", takový zvlaštní cizí pojem se z toho stal.

Administrátor
21. 8. 2018 00:09
Odpovědět  Janinna

Ale ne, nermuť se, obrázek je výstižný, naopak, já bych řekl, že je jiný, než obvyklý a i to upoutá.

Máme krasnou zem, to ano, ale spíše, že měli. Víš, tady od nás, když jedeš na Prahu a je jedno zda autem, či vlakem, po obou stranách míjíš neskutečné řady obrovských hal, přes které nevidíš krajinu. I zde na, čumí do dáli prapodivná výšková, několikapodlažní budova (obrovský mrazák), který vytlemili do výšky, když něměli danou plochu.