nezařazené

Švédský stomatolog odhalil, že 80% “dětských migrantů jsou vlastně dospělí.

Švédský zubař byl vyhozen a dostal pokutu poté, co odhalil, že 80% přistěhovalců „dětí“ podle něj ukazovalo na dospělé.

Šokujícím objevem předvedl pan Bernt Herlitz, dentální hygienistka z Gotland, ve Švédsku, který našel v roce 2016, že 80% z „dětí“ bylo inspekci zjištěno, že bylo ve skutečnosti úplně dospělých a bylo vyhodnoceno ze skutečnosti, že jejich zuby moudrosti byly plně dorostlé.

Doktor Herlitz upozornil na tuto informaci imigračního úředníka, kterému předal podrobnou zprávu o svých zjištěních. Nicméně, v důsledku, že pan Herlitz upozornil na tyto “lži”, jeho zaměstnavatel se rozhodl, že se jedná pochybné obvinění z porušení „důvěrných informací“.

Doktor Herlitz se pak rozhodl žalovat svého zaměstnavatele a vyhrál; ale kraj Gotland se odvolal k nejvyššímu soudu ve Stockholmu, najal jednoho z nejlepších právníků ve Švédsku a byl úspěšný, jak píší. Pan Herlitz prohrál a byl pokutován zhruba 50.000 dolarů.

Pan Herlitz si stojí za svým, zejména s ohledem na epidemii migrantů, kteří přecházejí do Evropy a lžou o jejich věku, vydávajíc se za děti a mladistvé. Mnoho migrantů obdrželi mírnější tresty za jejich zločiny z důvodu lží o svém věku, zatímco jiní získali více výhod.

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Anonymní jméno komentáře
19. 8. 2018 00:17

Visitor Rating: 5 Stars

Editor
19. 8. 2018 00:38

To jsou věci na té peci:) no, kdo by to byl řekl.cool  To si ten zubař dovolil dost, zpochybňovat slova "hájených".

Vždyť všichni byli nezletilí Syřani, chudinky….třicetiletí náctiletý.

Ale je vidět, že neziskovky dělají co můžou. Nejenom doprava grátis, taková pendlující cestovka, ale i právní poradenství, jak obcházet zákony dané země.

Tak a teď už opravdu dobrou:)

Editor
19. 8. 2018 23:12

Ahoj Joshi, promiň až teď jsem se dostala k internetu. Byla jsem u maminky, museli jsme posekat a zkulturnit vysušenou zahradu, vysmejčit barák, atd….takový celodenní minigaleje:)) v tom vedru celkem očistec, lepší den jsem si fakt vybrat nemohla, ale už jsem měla výčitky, že ji zanedbávám.

Ani nevím co je ve světě nového, dneska už nic nedám, maximálně postel:) Měj se dobře a zítra se polepším.

Editor
20. 8. 2018 16:39

Ahoj Joshi, aj aj, už ani tady se se mnou nikdo nebavífrown. Jenom nakukuji než poběžím na pilates. Vidím, že jsi udělal štítky:)) Copak se to děje ve Španělsku? nejdřív pobodání nožem a teď zase autem do lidí. Z aut se stává nebezpečná zbraň a každý ji má hned po ruce. Určitě to ale nebude obohacení, ale duševně vyšinutý Španělcheeky

Televizi v zájmu zachování duševního zdraví raději dva dny nezapnu, už před měsícem soudruzi z čété začali s masivní protiruskou propagandou, a teď to bude předpokládám gradovat.

O Mnichovu, když je výročí, tak pomalu ani nešpitnou, pokrytci.