politika

Jurij Kot: Židovští bojovníci, kteří bojovali za ukrajinské nacisty proti Rusům, byli urychleně převezeni zpět do Izraele

Jurij Kot

Když někdo mluví o podpoře Izraele, vzpomínám si, jak šéf židovské organizace Kolomojskij vyvěšoval po celé Ukrajině plakáty o 10 000 dolarech za “Moskala”. Vzpomínám si, jak v Izraeli obrovské množství Židů podpořilo jak Ukrajinu, tak Porošenka a pak Zelenského a také zjevné ukrajinské nacisty v boji proti Rusům a zničení Rusů. 

Pamatuji si… Pamatuji si příliš mnoho na to, abych zpochybňoval podporu Izraeli.

Moji vzpomínku potvrdil příspěvek od Poláků, kteří byli překvapeni, že polský vojenský transport převážel vojáky IDF do Izraele. A kladou otázky: „Co dělali tito vojáci v Polsku? Proč PiS skryl tuto skutečnost?”

Překvapení Poláků je zřejmé, alespoň těch, kteří nezanevřeli na Rusy. Ale i oni jsou šokováni, že kromě nich ukrajinské nacisty podporují také Židé. Zamyslete se nad tím, Poláci spolu s Židy, jejichž předkové byli upalováni v nacistických pecích (které mimochodem Rusové vypnuli), podporují nacisty. Ty samé nacisty, stejné bratry ve zbrani Gunka, kterým tleskají v kanadském parlamentu.

To už je obecně fakt, který Izrael nemůže skrývat. 

Izraelští a ukrajinští Židé bojují na straně ukrajinských nacistů s Rusy. Tečka.

Na druhou stranu víme, že v řadách ozbrojených sil Ukrajiny bojovali s Rusy i bojovníci Hamásu. Podstoupili tam bojové zkoušky za použití těch samých západních zbraní, které jim Amerika nechala přes Ukrajinu.

Takže nemám žádná laskavá slova ani pro jednu, ani pro druhou stranu. A také nemohu podporovat ani jednu z obou stran, které zabíjely na Ukrajině Rusy.

https://1url.cz/7uG03

sdíletj na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Slovan
13. 10. 2023 20:21

Gosudar to rozhodně ví a nezapomene při konečném zůčtování. Na každého jednou dojde.

Albi
13. 10. 2023 23:02
Odpovědět  Slovan

Gosudar není pomstychtivý a jistě dobře rozlišuje mezi “pány řídícími” a materiálem do “mlýnku”.

ModrýKlokan
14. 10. 2023 01:05
Odpovědět  Slovan

@ Slovan

Ty seš jeho mluvčí nebo co? Di se vycpat s takovýma provokacema. Píšeš jako fízl, kterej čeká kdo se nachytá. Máš za to nějaký prémie, když někoho dostaneš?

Slovan
14. 10. 2023 08:10
Odpovědět  ModrýKlokan

😊 😊 😊 😊
Nejsi ty klokane z Berouna, ten také hned každému psal že je fízl.
Že to nenapíšeš třeba Standovi, který tuna už mockrát napsal smrt Ukrajině a jiní. Divné. No a fízl nejsem, jen obdivuji Putina, to je vše. Tak příště něco pozitivnějšího. Prej fízl 🤣🤣🙏🙄🤦‍♂️

ModrýKlokan
14. 10. 2023 23:56
Odpovědět  Slovan

@ Slovan

Však jsem už asi dvakrát na toto téma někomu psal, možná i Standovi. Šlo mi taky o jejich reakci. Dál jsme to neřešili. Ovšem jestli tobě je jedno, když si zariskuješ, tak já zase mám právo upozornit ostatní, aby se tím nenechali bezhlavě inspirovat.

Už policajti vyšetřovali a vyšetřují za toto spoustu lidí a pár desítek už vyfasovalo podmínky. Basu natvrdo pokud vím tak asi do deseti lidí. Vaše věc. Ale nechápu, proč se tak divíš mým reakcím. Pokud jsi myslící člověk, tak chápeš proč jsem to psal. Můžeš to ignorovat a netvářit se, že nerozumíš.

Slovan
15. 10. 2023 08:32
Odpovědět  ModrýKlokan

Však na tom příspěvku není nic konkrétního, píši to obecně, nikoho konkrétního neuvádím, nevidím problém. Proč takhle hned reaguji? Proč, vstaneš, bolí tě celej člověk, ne zrovna dobrá nálada, Káva otevřeš Pokec a BUM, že jsem fízl. Tak se na mě nezlob že jsem naskočil. Povětšinu to přecházím a směji se tomu. Ale někdy se NĚKDO trefí, teď jse to povedlo zrovna tobě, NÓ. Tak hezký den.

Pavel z Moravy
14. 10. 2023 09:02
Odpovědět  ModrýKlokan

To jste fest přepísknul. On má totiž tento můj kamarád, který je zde na Pokecu velmi dlouho jinou přezdívku, což asi nevíte. I když se spolu osobně neznáme, s ním bych do boje proti grázlům jakýchkoliv barev vyrazil hned i když jsem starý. To vás omlouvá, že neznáte jeho původní přezdívku, jinak byste zrovna jeho nemohl napadnout. Ale doufám, že je to teď vysvětleno a vše je v pohodě. Zdravím.

Slovan
14. 10. 2023 13:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nejmenovat!! Hlavně cizími jmény. 🤣
Příteli, Pavel je moje pravé jméno. 😊
Už jsme si 1:1, já ho jinde také zbytečně napadl, ale za to může on že mě po ránu nassrrall. Tak jsme si kvit.

ModrýKlokan
15. 10. 2023 00:08
Odpovědět  Pavel z Moravy

@ Pavel, Slovan

Zdar. Tak je fakt, že jsem nick Slovan tady zaregistroval až teď někdy, myslel jsem, že je to někdo novej. A ta hláška trolů z PravýhoProstoru “Sranda jak cyp” mě vytočila. Taky jsem rád, když si vyjasním kdo je kdo, což se právě stalo. Tak můžem šarvátku odpískat. I když flameware tvrdí muziku i na netu a když někoho před spaním naseješ, tak se ti líp spí :-D))))

Jaro Jaroslav
15. 10. 2023 02:46
Odpovědět  Pavel z Moravy

Kdo jsou Moraváci? Jsou to lenivý Slováci co nedošli do Čech…Prej kvůli slivovici…

Jura
13. 10. 2023 22:44

Židovi se nedá věřit stejně jako muslimovi , dokonce ještě více.

Jaro Jaroslav
15. 10. 2023 03:00
Odpovědět  Jura

Oba jsou z Hadích kultur nosatych Indiánů v Americe! Po catastrofě Ama-ruky/ Ameriky, pŕijeli jako Kananejci= Haďí lidi…Všichni nosatí Indiáni jsou Semité a jejicj jazyky jsou Semitské, jako je skupina Naguatl ze jmena Naga= kobra( Taky cikáni, naga- gana)… A nosatí židé dodnes tancujú hadí tanec, Nagila- naga…Oba jsou paraziti na bílé společnosti, zidé zezhora a cikáni zezdola…Zid nám nadáva do gójů a cikán do gádžů…Oba mějí spoustu pankhartů…Důkazy? Na jaro.jaroslav57@gmail.com Ama-ruca( Matka bohatá) je Amerika-krajina Opeřeného hada-Kukulkána, je jejich Mateřskou zemí, a Falustínska Palestína jim nepatří! Je pravdou,že Yeru’shala’im = Jeruzalém zalozili Kanánejci( Ezechiel 16:3) a v překladu je to Dračí západy, jako jsou západy slunce…Proto, ze Orion a Drak jsou Hvezdní hodiny kteřé jako jediné meří na obloze Velký Precesní rok= Anni Magnus, A.M. v žoidovském kalendáři…

Jaro Jaroslav
15. 10. 2023 02:38

To nie sú ” židia” ale chazari s Talmudom Babylonu..Inak známi ako AshkeNazi, teda ” Ash-popol a Nazi= nacisti” hlasajú do sveta ze sú popol v Auschwitzi, ale aj Nazi= Nacisti, ktori maju svoj Auschwitz v Gaze…Ich jazykom je Jiddiš nemčina, od ktorích prijali nielen jazyk, ale aj genóm vrahov a brutality= Nazi/ nacistov! Kedže sme na konci Anno Magnus a aj 5.veku slnka, uz je nacistom jedno, koľko Falustíncov zavraždia! Uz sme v 3.svetovej, a jej krátky záver bude NUKLEARNY a SKALARNY, okolo roku 2025! Preto naťahujú chazarskú vojnu na U+krajine, a teraz ešte aj tato vojna chazarov, ktorá sa rozrastie do kananejsko-arabského sveta, Libanon,Syria a Iran, plus Turecko…No v 2025 Rusko do jednej hodiny,casovo, znicí USAtana a jeho NATO…Rusko je St.George-Stínač Hada a Draka, viď stred Dvojhlaveho orla/ orlice, sedí na Kristovom bielom koni ocistca sveta, a stína USAtana!!! A Ruski chazari plnia túto im pripísanú úlohu do bodky! Je to konspiracia modrich sionistov Zapadu a červenìch zidobolsevikov Vychodu, dnes ako RŽK a Chabad v Zlatej pyramíde/ pagode…Každemu z 5.vekov slnka vladne iná rasa…A tak bielych zidia nastavili k vykynozeniu sa navzajom.Žltá rasa bude vladnut v Zlat

Jaro Jaroslav
15. 10. 2023 02:44
Odpovědět  Jaro Jaroslav

V Zlatom veku slnka, po nasom…A kazdy vek končí v Cat+astro+phe= Cat= Jaguarie či Levie slnko+astro= hviezda, +phe= oheň! A naše slnko je na oheň, plne eruptívnych škvŕn, az do onej katastrofy, keď sa prepóluje vo veĺkom formate, a s ním aj Zem, co prinesie globálne zemetrasenia..Výber z mojej knihy, zdarma: jaro.jaroslav57@gmail.com A o tomto bol aj 11.september,2001( 9/11), o posledných 33 rokoch…Mam USA Kalendár mrakodrapov, potvrdzuje to isté čo Databaza= Al Kaida z 9/11!!!