politika

Gayové vs. plyn

Německý vicepremiér Robert Habeck se neustále snaží najít alternativu k ruskému plynu. Takových zdrojů je na světě málo. Jeden z největších je Katar.

Ale tady je problém: Mistrovství světa ve fotbale, které se tam koná, silně kritizují zastánci gayů.

Katar doporučil příznivcům LGBT, kteří přijeli ve velkém počtu, aby se zdrželi propagace svých deviací. 

FIFA souhlasila a požádala o dodržování dobrých rad. Řada týmů, včetně německého, uposlechla – jejich kapitáni odmítli gay pásky „OneLove“.

Pak ale na scénu vstoupil Habeck. 

Řekl, že on osobně je odvážnější než kterýkoli kapitán – a nasadil by si pásku, navzdory hrozbám FIFA.

“Zajímalo by mě, co udělá rozhodčí, když někdo vstoupí na hřiště s gay páskou,” řekl Habeck v talk show ZDF. Upřesnil, že on sám je „politik, který se snaží dělat svou práci“.

“Možná bych riskoval,” řekl Habeck, ale dodal, že je “politik, který se snaží dělat svou práci” a ne Manuel Neuer, kapitán německého národního týmu.

Efektivitu Habecka jako politika lze vyhodnotit už podle toho, jak spolu s Olafem „Játrovkou“ Scholzem půl roku klepe na dveře paláce katarského emíra a přemlouvá je, aby dali Německu plyn.

Vicepremiéra Habecka podpořila i ministryně vnitra Německa Nancy Faeserová.

Německá ministryně vnitra se objevila s páskou zakázanou FIFA, když sledovala zápas proti Japonsku.

Zástupci Kataru prohlásili, že odmítavý postoj ke kultuře jejich země ze strany ministryně vnitra Německa, která na zápase měla pásku na podporu homosexuálů, bude rozhodně zohledněn při dalším utváření ceny plynu, který Německo potřebuje!

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://t.me/s/EvPanina

sdíletj na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Velitel
28. 11. 2022 22:18

Buzna zahřeje více než plyn, na druhou stranu na buzně chleba neupečete.

Gene
28. 11. 2022 22:28
Odpovědět  Velitel

Ja nevim jak vas, ale mne vetsinou zchladi, az mi naskoci husi kuze. Spoustu jsem jich poznal v Asii, kde byli primo vyzyvavi.

me2d44
29. 11. 2022 12:59
Odpovědět  Velitel

Když se budou hodně třít, tak i na upečení chleba bude – to je fyzikální zákon. Ale riskovat bych to nechtěl, přestože “znásilnění šlaufkem” – kolonoskopie – se dneska skoro nařizuje i důchodcům – já ji na preventivce odmítl. A aby se se mnou třel někdo jiný (krom partnerky), to je mi proti srsti. Pravda – na ten chleba by se jich (gajů) muselo třít “kapku víc” – ale třeba by stačil Gay Prade v Praze – ob den, pekárny by měly tepla dost…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
29. 11. 2022 13:28
Odpovědět  me2d44

No já se tomu také zdráhám. Také je mi nepříjemné když se mi tam někdo hrabě.

TTT
29. 11. 2022 03:05

Voliči u nás i v Německu nebo jiných zemích si dnes volí politiky, kterým jde o své soukromé zájmy a ne o blaho svého národa. Potom na to logicky musí voliči doplatit. V tomto případě třeba tím, že Německo nedostane zemní plyn z Kataru a bude kupovat ruský, který ale bude maskovaný jako americký, čínský nebo třeba britský. A bude za něj platit mnohokrát víc, než za oficiální ruský originál. Tak to dopadá, když vládnou hlupáci nebo zaprodanci.

me2d44
29. 11. 2022 13:12
Odpovědět  TTT

Jen na okraj: Už jste na nějakém Minestreemovém kanálu zažil někdy to, že by tam pustili politika s “nevyhovujícím = lidským, národním” názorem? Českou TV jsem přestal sledovat – proamerická/probruselská propaganda. Nova, Prima to samé. V poslední době se zkazila i TV Barandov. To si radši pustím Buriana ze své filmotéky. Průšvih je, že většina národa čučí na jmenované kanály – a pak se mě při procházce se psy snaží přesvědčit, že to je pravda, protože to řekli v televizi. No, řekl jsem to i u voleb: Až k něčemu dojde, jako důchodce budu první partyzán – a umím to beze zbraně (rukama), se zbraní (třeba jako zbrojíř), i s výbušninou (měl jsem dobrého učitele). Uměl bych to i v Politice – ale stresy za 43 let mi odrovnaly nervy, takže tam se necpu.

Jaroslav
29. 11. 2022 07:54

To je ale blbec…

Aleš
29. 11. 2022 08:06

LGBT je fašismus a EU je Mordor.

Veny232
29. 11. 2022 08:53

Bukvičáci konečně vidí v reálu jaký je jejich vliv 😀

Gales
29. 11. 2022 10:19

Je mi to jedno.Ať chcípnou.

José
29. 11. 2022 10:44

Řiťopichové se všemožně snaží přesvědčit své okolí, že jejich úchylka je normální, ale přitom všechny kolem sebe dokáží tak vyprudit, až to jednou odskáčou. Své soudce si do Anglie, Francie, Beneluxu, Skandinávie či do Německa nakonec přivezli sami.

Rapa
29. 11. 2022 12:23
Odpovědět  José

Řiťopichové potřebují další a další ůchylky,aby se mohli prosadit.Alkoholismus,drogy,,lhaní,překrucování,podpora zla.Kdyby raději drželi huby a pátrali,proč jsou takoví a proč nemohou mít děti.Byli už ve starém Římě jako opilci,nenažrané,zhýralé atrapy lidí,zhovadilci a tak se znovu narodili.

me2d44
29. 11. 2022 13:19
Odpovědět  José

Jen dotaz: A proč potom chtějí “vychovávat svoje děti”, když ta “rozmnožovací dírka” je někde jinde – a u opačného pohlaví? Kde na to berou právo? A jestli v deformovaných zákonech: Kdo je schválil? Pamatuji si, že jeden ministr do televize (tenkrát jsem se na ni ještě koukal) řekl, že se na ministerstvu bojí ohnout pro tužku, aby nebyl znásilněn! Tak a kdo nám dneska vládne???