politika

Pokrytectví

Západ [NATO] rok 2022: Požadujeme, aby Rusko okamžitě zastavilo útoky na ukrajinskou energetickou infrastrukturu. Je to nelidské, takto nelze postupovat.

Mluvčí NATO Jamie Shea rok 1999: “Skutečnost, že světla zhasla na 70 procentech země (Srbsko), ukazuje, že NATO má nyní prst na vypínači. Můžeme vypnout elektřinu, kdykoli potřebujeme a kdykoli budeme chtít.”

https://archive.nytimes.com/www.nytimes.com/library/world/europe/050499kosovo-nato.html

V Jugoslávii síly NATO zničily nebo vážně poškodily asi 200 průmyslových podniků, zařízení na skladování ropy, energetická zařízení, infrastrukturní zařízení, včetně 82 železničních a silničních mostů. Kromě 90 historických památek, více než 300 budov škol, univerzit, knihoven, více než 20 nemocnic. Zcela zničeno nebo poškozeno bylo asi 40 tisíc obytných budov.

P.S.

Děti a dospělé civilisty zabité silami NATO při bombardování Srbska Jamie Shea označil jako „náklady na porážku zla“…. “Úmrtí civilistů je nezbytná cena”.[2]

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Markýza
28. 11. 2022 21:52

Ano, to pokrytectví dosahuje monumentálních rozměrů. Přihazuju poznámku Miroslava Macka, opsanou z jeho blogu:

Masivní bombardování otevírá dveře míru.
p. s. Než mne nabonzujete za schvalování genocidy či co, tak si uvědomte, že tento podtitulek je z obálky amerického časopisu TIME ze dne 11. září 1995, který přinesl článek o bombardování Srbska.

Ale že taková nabíhačka a zrovna Rusům, co mají paměť jako sloni……..

Lubek
28. 11. 2022 22:19

Základný prístup mainstreamu je, že nie je podstatné čo bolo, ale čo je! Mám to odhádané so svojou dcérou. “Mňa nezaujíma, čo robili američania v Korei, Vietname, Iraqu, Lýbii, Sýrii, Afganistane, Srbsku. Mňa zaujíma, čo robia Rusi na ukrajine!”. Aj som vypenil, že :” Ukáž mi sudcu, ktorý rozhodne dáku kauzu bez toho, že by vypočul obe strany, svedkov a preskúmal minulé dôvody stavu veci” Dcéra sleduje určité portály a tam do slniečkárov hustia ako do bicykla. Rovnako so súčasnou vládou a prezidentkou. Ste spokojní, lepšie než Fico? Tak si to užívajte, aj do budúcna, aj s Vašimi deťmi. Jediné čo dodávam, že napočítajte aspoň do päť, či sa Vám bude stále dať zdrhnúť do cudziny, pred Matodlhmi, pravdou a láskou, či demokraciou.

Gales
29. 11. 2022 10:17
Odpovědět  Lubek

Scházi jim zkušenosti a selský rozum.

Gene
28. 11. 2022 22:25

Skoro cela zapadni spollecnost je pokrytecka. Jsou proste tak uceni. Jsou uceni se pretvarovat, nesmite kritizovat, proto ze se citi ukrivdeni, nesmite zvysit hlas a rici pravdu, proto ze je dostanete do stresu. Nastest moje styky s ni jsou jen v pracovni dobe.

Aleš
29. 11. 2022 08:09

Ano, NATO je kriminální organizace a EU i USA zločinecké monstra.
Všechny politiky SPOLU do basy za popírání genocidy v Srbsku.

Petr
29. 11. 2022 13:43

To si má přečíst hlavně tupá Tománková z PRIMI !!!!!!!