„Chová se jako schizofrenik.“ Kadyrov zesměšnil německého kancléře Scholze

Šéf Čečenska Ramzan Kadyrov označil chování německého kancléře Olafa Scholze za nedůstojné vůdce země. Vyjádřil se tak ve středu na maratonu „Nové Horizonty“.

„Vůdce Německa se chová jako schizofrenik. Chová se… ne jako hlava státu. Pravidla světa ho nezajímají,“ řekl Kadyrov.

Podle Kadyrova, Rusko nyní bojuje „ne proti Ukrajině a banderovcům“. 

„Bojujeme proti NATO. Západ je [banderovce] vyzbrojuje, jsou tam jejich žoldáci. Pro náš stát to není jednoduché, ale je to dobrá zkušenost. Znovu dokážeme, že Rusko nelze porazit,“ řekl.

Kadyrov také řekl, že proti Rusku stojí více než 40 zemí a ty „uvalily sankce na celý ruský lid“. 

„Je nemožné nás porazit a svrhnout nás na kolena. Oni se musí se přiznat, omluvit se a zrušit všechny sankce proti Rusku,“ řekl šéf Čečenska.

Rusko zahájilo vojenskou operaci na Ukrajině 24. února. Prezident Vladimir Putin nazval cílem operace „ochranu lidí, kteří byli osm let vystaveni šikaně a genocidě ze strany kyjevského režimu“. 

Proto se podle jeho slov plánuje provést „demilitarizace a denacifikace Ukrajiny“, postavit před soud všechny válečné zločince odpovědné za „krvavé zločiny proti civilistům“ na Donbasu.

Západní země reagovaly zavedením nových sankcí proti Moskvě. Ruské rezervy ve výši asi 300 miliard dolarů byly zmrazeny. Hlasitější jsou také výzvy k opuštění ruských zdrojů energie. Narušení dodavatelských řetězců však vedlo k ekonomickým problémům v Evropě a USA, především k vyšším cenám potravin a pohonných hmot.

https://bit.ly/3lo6qJC

4 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Okolo
19. 5. 2022 02:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Ono stačí, že když ho ukrajinský velvyslanec nazval „Uraženou jitrnicí“, tak tato urážka hlavy německého státu zůstala víceméně bez nějaké zásadní reakce. Jak jsem nesnášel Makrelu, tak jsem si jistý, že tohle by si k ní nikdo jen tak nedovolil!
Slabý premiér, loutka USA, s podivnou rodinnou minulostí. Žádný respekt ten člověk nevzbuzuje. Člověk nemastný, neslaný, bez charizma. Klasický slouha.
A jedna hezká fotka bez souvislosti s článkem.

cfd6c60371616cc162c2a4b8b2f9ea06c5d968614f3cf4e0c26eeae37e979621.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vladimír
19. 5. 2022 03:12
Odpovědět  Okolo

Nemám žádné sympatie k fašistům, ale myslím si, že se Adolf v hrobě obrací jako vrtule, když ukrajinský žid, také „nácek“, uráží německého kancléře, potomka příslušníka SS.

Zajímavé je, že od nenáviděných Rusů, kteří fašismus porazili, se Německu takových urážek a ponížení nikdy nedostalo. Nepřítel má být poražen a třeba i v boji zabit, ale ponižován být nemá. Když to dělá Ukrajina svému spojenci, který ji doslova krmí, je to do nebe volající nestoudnost.

Jatagan
19. 5. 2022 18:26
Odpovědět  Okolo

..komentár na foto nie je ruské príslovie. To povedala Dolores Ibarruri

Vladimír
19. 5. 2022 02:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Kadyrova moc neberu. Zaprvé, za Covidu se psalo na alternativních webech, že u nich v Čečensku rozpoutal doslova očkovací teror. Zadruhé, dal se vyfotit jako že je v Kyjevě, a nebyla to pravda. Připomíná mi to Fialu…

Kromě toho, s nepřítelem může člověk bojovat, ale neměl by se mu nikdy posmívat. Člověk, který respektuje duchovní principy, to nikdy neudělá – protože ví, jak moc právě tohle Boha štve. Kadyrov se prezentuje jako silně věřící, ale jeho skutky působí spíš jako faleš.

Evžen
19. 5. 2022 07:35
Odpovědět  Vladimír

Urážky zeleného mužíčka nevadí…!

Vladimír
19. 5. 2022 10:10
Odpovědět  Evžen

Nevím, proč bych měl brát dvojí metr na různé lidi. Kadyrov lhal, když se údajně fotil pod Kyjevem a ve stejnou dobu byl jinde. A povinné očkování proti Covidu je zlo, ať je prosazuje kdokoli – Kadyrov, Peskov nebo Babiš, Prymula, Hořejší,… klika BigPharmy a EU.

Vladimír
19. 5. 2022 11:04
Odpovědět  Vladimír

Kromě toho – většina lidí je proti islámu, považuje jej za teroristické náboženství. Ale když jde o Kadyrova, který „stojí na té správné straně“… Mají syndrom krátké paměti.

Připomíná to dětské hry „s tímhle hraju a s tímhle ne“ (a rychle se to mění). V horší verzi pak bolševickou ochotu spojit se i s ďáblem a americký pragmatismus „je to sice zkurvysyn, ale náš“.

black
19. 5. 2022 13:33
Odpovědět  Vladimír

teď aspoň bojuje za správnou věc.