Krize UKRAJINA

Budoucnost Záporoží s Ruskem

Budoucnost Záporoží s Ruskem.

Vicepremiér Chusnullin (který dohlíží na Sevastopol a Krym) po cestě do Chersonu a Melitopolu řekl, že:

1. Již v květnu prudce vzroste obrat rublu v Chersonské a Záporožské oblasti. Platy a důchody za tento měsíc budou vypláceny v rublech.

2. Naváží se ekonomické vztahy regionu s Ruskem, protože budoucnost regionu je s Ruskem.

3. Záporožská JE bude pracovat pro Rusko. V budoucnu může Rusko prodávat elektřinu ze Záporožské JE Ukrajině.

Obecně velmi optimistická prohlášení, zejména poté, co byl vytvořen pozemní koridor na Krym a Azovské moře se opět stalo vnitrozemským mořem Ruska.

colonelcassad
https://bit.ly/3Nmjc7k

Chusnullin: JE Záporoží bude pracovat pro Rusko

Záporožská JE bude pracovat pro Rusko, ale je připravena dodávat elektřinu Ukrajině, pokud ji zaplatí, řekl ruský vicepremiér Marat Chusnullin.

“Elektřina je komodita, kterou nelze skladovat. Pokud je tedy energetický systém Ukrajiny připraven ji přijímat a zaplatit peníze, pak budeme spolupracovat, pokud nebude – jaderná elektrárna bude pracovat pro Rusko “ řekl Chusnullin novinářům.

“Jaderná energie je jedním z nejlevnějších druhů elektřiny, takže je absolutně konkurenceschopná a nebudeme mít problémy toho rázu, abychom se starali o to, kde elektřinu prodat,” dodal.

 RIA

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav
19. 5. 2022 06:14

Skvělá práce bratři Rusové, bravo!

Pavel
19. 5. 2022 09:53

Jaderná elektřina je jedna z nejlevnějších zdrojů, proto za ni my v této naší zemi platíme tak nehorázné sumy. Bravo přátelé Rusové, otevíráte všem zabedněncům oči. My si musíme s našimi zaprodanci vyžrat vše až do mrtě.

Věra Nem
19. 5. 2022 13:46
Odpovědět  Pavel

Nemuseli by jsme,kdyby jsme zvedli zadky z gaučů,nebo od kompu a místo po hospodách nadávat,tak jít do ulic,jako mnozí jiní,ale Čech je prostě flegma (já to nezmněním ),ale když to budou stále jenom okecávat,tak se nezmnění vůbec nic.Nač byla založena charta 2022,když si jenom rozdělili funkce a to byla veškerá práce,které byli schopni,hlavně,že je další ( neziskovka ).

Vladimír
19. 5. 2022 10:53

Jaderná energie by byla nejlevnější, pokud bychom ale tu svoji, u nás vyrobenou, nemuseli nakupovat na burze v Německu. Prodávat by se měly na burze jen přebytky, ale to by ČR nesměli vést vlastizrádci.

Rusofil
19. 5. 2022 13:11

stop fasizmu!

orinoko
19. 5. 2022 15:24

Co všechno vlastně patří do Záporoží?