Zločinecká rodina Pelosi

Představitelka Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi, která nedávno oznámila obžalobu na Trumpa kvůli Ukrajině, se také podílela na ukrajinském korupčním skandálu. Ukázalo se, že stejně jako u Bidena, i syn Nancy Pelosi poté, co byl svržen zákonný režim Janukovyče, podnikal na Ukrajině.

V roce 2017 přišel na Ukrajinu Paul Pelosi jako zástupce společnosti Viscoil a NRGLab, zdánlivě za účelem diskuse o spolupráci v „ve fotbalové sféře“. 

Zároveň sama Pelosi přišla na Ukrajinu v roce 2015, aby diskutovala o „energetické bezpečnosti“, NRGLab měl zájem o výrobu plynu na Ukrajině ještě před převratem.

Reklama z roku 2013 (později odstraněna z YouTube, kde Pelosi a její syn hovoří o výhodách energeticky úsporných technologií).

Zatímco pracoval v NRGLab, Pelosi Jr. aktivně interagoval s Viscoilem, který inzerovala jeho matka. Nyní má Viscoil Holdings problémy se zákonem a na začátku dvacátých let byl v jeho vedení určitý občan Ruské federace Sergej Sorokin. Kromě toho byl syn Pelosi v roce 2014 ve vedení jiné společnosti, která byla obviněna z podvodů s cennými papíry.

https://nationalfile.com/breaking-nancy-pelosis-son-was-exec-at-gas-company-that-did-business-in-ukraine/

“Zločinecká rodina Pelosi.”…. tento hashtag Republikáni šíří na Twitteru.

Je zřejmé, že Republikáni vytahují špinavé prádlo, aby utopili soupeře, kteří chtějí odstavit Trumpa.

Výsledkem je, že se stále častěji objevují špinavé detaily na téma toho, jak byl americký establishment (především vedení demokratů – Clinton, Biden, Pelosi atd.) zatažen do ukrajinské korupce na nejvyšší úrovni.

Téma “nedbalosti” Pelosi v ukrajinských záležitostech bude jistě využito se zřejmým cílem ji politicky zničit
a zasáhnout vedení demokratické strany. 

Samotná Ukrajina bude po dlouhou dobu předmětem diskuse ve Washingtonu, ale v žádném případě ne tak,
jak by chtěli v Kyjevě.

https://politryk.ru/2019/10/13/kriminalnaja-semja-pelosi/

sdílet na