Slabozrakého Adama zbili opilí muži v centru Plzně pouze pro svoji zábavu

pondělí 19. září 20:51 , aktualizace čtvrtek 22. září 19:10

     Včera po desáté hodině večer došlo ve večerce na náměstí Republiky v Plzni a poté i před ní k naprosto zbytečnému a bohužel i velmi agresivnímu útoku na jednoho z nakupujících. Na případ nás upozornil příbuzný zbitého mladíka. “Kluk šel na autobus do Vejprnic a cestou se zastavil ve večerce. Jenže nikam neodjel a domů se mi po půl hodině vrátil zbitý, bez brýlí a s rozbitým telefonem. Co ale naprosto nepochopím, Adam je slabozraký, má speciální brýle s velice silnými dioptriemi, což museli ti útočníci vidět a stejně mu ublížili!”

     Vše začalo příchodem skupiny silně opilých mladých Ukrajinců do prodejny, kde se chovali velmi hlučně a neurvale, načež jeden z nich při placení začal s napřaženou pěstí vyhrožovat prodavači. Agresivního cizince poté kamarádi odtáhli před prodejnu, kde pokračovali v popíjení.

     Dvojice Ukrajinců se ale po chvíli do prodejny vrátila a agresivnější z nich si vybral novou oběť, konkrétně dvacetiletého Adama, který zrovna platil u pokladny. Podle svědků začal agresor na mladíka mluvit ukrajinsky a poté mu nadávat a křičet na něj, jak si dovoluje mu nerozumět. Než agresivního cizince znovu odtáhl kamarád, stačil ještě Adama dvakrát pěstí udeřit pod žebra.

Jak se cizinci chovali, i že oběť napadení nijak nevyvolala, jasně ukazuje video

Skupina opilých Ukrajinců zůstala stát před prodejnou a napadenému Adamovi se mezi ně pochopitelně příliš nechtělo. Jeho obava se ukázala jako oprávněná, agresor se ho totiž venku nemohl dočkat a vyrazil si pro něj znovu dovnitř. Mladík se pokusil utéct, ale útočník ho pronásledoval kolem regálu a poté až ven, kde prchajícímu Adamovi jeden z útočníkových kumpánů podkopl nohy.
     Při pádu Adam utrpěl zranění nohy a na obličeji se mu rozbily brýle, takže od té doby prakticky už nic neviděl. Pobavení cizinci poté ještě své oběti ukradli mobilní telefon, který mu vypadl.

     Dalšímu napadání Adama, který útok nijak nevyprovokoval, naštěstí zabránili svědci, kteří ho schovali k sobě do auta a přivolali policejní hlídku. Ukrajinci se při spatření policistů okamžitě rozprchli, dva hlavní aktéry celé situace se ale policistům podařilo zadržet. Poté na výzvu policistů napadenému muži vrátili mobilní telefon, ale již rozbitý.

     “Na místě jsme zajistili dva cizince narozené v letech 2000 a 2001, přičemž jeden zjevně opilý muž dechovou zkoušku na alkohol odmítl a druhý měl její výsledek 2,5 promile. Jeden z mužů byl zajištěn na protialkoholní záchytné stanici, druhý byl umístěn do policejní cely,” uvedla nám k případu tisková mluvčí policie s tím, že se policisté případem dále intenzivně zabývají.

      Podle rodiny musel Adam vyhledat lékařské ošetření a nyní je v pracovní neschopnosti. Na rozbitých speciálních brýlích a telefonu mu navíc vznikla škoda téměř dvacet tisíc korun.
“Děkuji, že článek vydáte, i když je o Ukrajincích, což je téma, kterého se dnes mnozí novináři bojí. Já bych ale na závěr chtěl moc poděkovat lidem, kteří na místo zavolali policii a Adama vzali k sobě do auta a ptali se ho jestli nepotřebuje pomoc,” dokončil příbuzný napadeného mladíka.

pokračování,…https://www.krimi-plzen.cz/a/napadeni-2022-09-19-092712/

https://www.facebook.com/krimiplzen/

sdíletj na

4.3 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VratislavII.
22. 9. 2022 21:10

Na takový ksindl 9mm argumentů nebo přestěhovat k afroameričanový 😡😡😡😡

All
22. 9. 2022 23:06
Odpovědět  VratislavII.

Je nutno reagovat ! Nenechat si to líbit.Ano,schovat ho v autě,ale jít a mlátit je hlava nehlava,ať táhnou,odkud přišli. Doporučuji všem nosit u sebe alespoň pepřový sprej,slzák,nebo tekutou střelu.Na ty parchanty.

VratislavII.
23. 9. 2022 08:45
Odpovědět  All

Nejlepší by bylo je eliminovat navždy a všechny!

Janaz
22. 9. 2022 21:31

Čo tu robia tie ukrajinské kurvy? Prečo neskučia v zákopoch pri obrane tej svojej nacistickej diery?

VratislavII.
22. 9. 2022 21:47
Odpovědět  Janaz

Protože je sem natahala pětidemolice v čele s tím zadraným vlastizrádce Petrovihem Fyjalou 😡😡😡😡😡😡😡😡😡

All
22. 9. 2022 23:08
Odpovědět  VratislavII.

Skurwencem co má v hlavě fialově nasráno.

sizok
22. 9. 2022 21:46

A takovýchto nám tady fiala natahal milion.
Děkujeme.

ModrýKlokan
22. 9. 2022 22:11

Vypakovat tu svoloč zpátky… sofort

Frankie
22. 9. 2022 22:19

Takových ukrajinských zmrdů je tady daleko více. Je to primitivní nafoukaná svoloč.

Ladislav
23. 9. 2022 06:55
Odpovědět  Frankie

💤To jsou ti parchanti co utekli před narukováním! O tom Gebbls24 mlčí! Hlavně, že na Rusku mají vánoce!

Aleš
23. 9. 2022 07:54

Hosté a budoucí voliči kriminálního gangu SPOLU v akci . Český narode zvykni si, bude hůře.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
23. 9. 2022 17:34

Odlifrovat na frontu.