Podřezat Zemana jako svini, vyzývá funkcionář ODS.

A s ním všechna „smradlavá prasata“, co podpořila zdanění církevních miliard

19.05.2019 7:19

„Zeman je druhý Hitler a je nutné ho podřezat jako svini.“ Těmito brutálnimi slovy zaútočil na hlavu státu předseda ODS v Jesenici u Prahy a zastupitel Martin Lang. Nepřenesl se přes to, že Poslanecká sněmovna na konci dubna definitivně schválila zdanění církevních restitucí a že příslušný zákon prezident podepsal. Jeho ostrým slovům pak ve facebookovém komentáři neunikli ani další poslanci. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček uvedl, že věcí by se měla zabývat policie. Langovo vyjádření označila ODS za nepřijatelné a bude jej řešit, informoval Blesk.cz.

Lang se neudržel poté, co Sněmovna přehlasovala veto Senátu a definitivně potvrdila, že církve budou platit daně z náhrad od státu. Všechny poslance, kteří zvedli své „ničemné pazoury“ pro schválení zákona o zdanění církevních restitucí označil za „smradlavá, proradná prasata“. „Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet. Dokonce jsem přesvědčen o tom, že takové zrůdy je nutné pozabíjet, aby svou morální zrůdností nenakazili zbytek národa,“ uvedl ve svém nenávistném komentáři Lang.

A ještě drsněji se pustil do samotného prezidenta, kterého by podle jeho slov za tento čin bylo hodno „podřezat“. „Debilní senilní bolševik Zeman se rozhodl zákon podepsat a je třeba ho zabít též. Ideálně takovou zrůdu podřezat, jako přestárlou svini a nechat vykrvit a poté spálit,“ běsnil. „Pokud se nelze dovolat jinak práva, je nutné takové zlo vybijet, je nutné nositelům takového zla uřezávat hlavy a pálit sračky, co z nich zbydou,“ pálil ostrými předseda ODS v Jesenici u Prahy.

Nyní už Langův status není sice na jeho facebooku veřejně dostupný, kopie se však šíří dál nejen po sociálních sítích. Z vulgárních Langových slov je prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček v šoku. Langova slova by neměla zůstat bez postihu. „Tohle je jednoznačně případ pro orgány činné v trestním řízení, věc už jsem předal bezpečnostním orgánům,“ informoval.

image 1
image 1

Samotná Občanská demokratická strana nechce mít s Langem v této věci nic společného. „Vyjádření pana Langa na sociálních sítích je naprosto nepřijatelné a daleko za hranou. Místní organizace se tím bude velmi vážně zabývat,“ uvedl pro Blesk.cz místopředseda ODS Martin Kupka.

Lang si za svým surovým statusem ale pevně stojí i nadále. Názory prý nemění. „Historie nás učí, jak nebezpečné je vyvolávání štvavé nenávistné kampaně vůči skupinám obyvatelstva. Hitler vyvolával nenávistné štvavé kampaně vůči židům a Slovanům. Bolševický režim vůči církvím, sedlákům a podnikatelům. No a prezident Zeman vyvolává štvavou kampaň nejen vůči církvím,“ uvedl.

Zopakoval, že Miloš Zeman se prý skutečně podobá Hitlerovi. „Podobá se Hitlerovi i v tom, že naprosto nectí smlouvy uzavřené mezi svobodnými subjekty. Ale kvůli dodržování těchto smluv, a zákony jsou pouze klonem smluv, kdy nejvyšší smlouva v daném státě je Ústava, si lidé prapůvodně stát vůbec zřídili,“ řekl Blesku a dodal, že stát má garantovat dodržování zákonů a smluv a odkázal na Listinu základních práv a svobod.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podrezat-Zemana-jako-svini-vyzyva-funkcionar-ODS-A-s-nim-vsechna-smradlava-prasata-co-podporila-zdaneni-cirkevnich-miliard-581994

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
19. 5. 2019 17:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak to je už hodně za hranou. No co čekat od lepšolidí, že? Takové komentáře jsou u nich normou. Nenávist z nich jen stříká. Na druhou stranu… něco to vypovídá o tom, že už jsou opravdu zoufalí, jsou v pořadníku na zaříznutí, a vědí to. Velká beznaděj. Jenom jsem zvědavá jak se k tomu postaví třeba Hamáček a jeho ministerstva “pravdy”.

Editor
19. 5. 2019 20:42
Odpovědět  Janinna

Díky za pozdrav:)
Dneska jsem si pustila žumpu čété, byla jsem zvědavá jestli o tom ceknou. Tak ti řeknu, že jsou zoufalci i tam, což ovšem není žádná novinka. Řekli, že představitel ODS nazval Zemana Hitlerem a vyzýval k násilí. Tečka. Ani slovo o podřezání jako svini. Tak to je mi objektivní zpravodajství na pozvracení. Informovali, pravda, ale že podstatnou část zamlčeli, tak co. Ono vyzývat k násilí vyzní pro ovčana, který moc dění nesleduje přijatelněji, než aby nedej bože citovali toho kripla do slova, no ne?
Už jsem si myslela, že jsem tady sama:)

Editor
19. 5. 2019 20:43
Odpovědět  Janinna

Zeptali se na to Fialy na Primě a kroutil se jak had. Kdo to ještě nepochopil, jedná se o názornou ukázku demokracie v pojetí ODS. Tak se chovali hoši od začátku, co vznikli.

Editor
19. 5. 2019 21:00
Odpovědět  scipio

Jo, taky jsem to viděla. Je to hnízdo zmijí, všichni. Kdyby něco podobného řekl třeba Okamura na Fialu, tak už se Hamáček v čété bije v prsa, jak proti xenofobnímu podněcovateli k násilí proti státnímu představiteli zasáhl.