Nezdravý feminismus dosáhl dna

Ještě nedávno, slovo “feministka” bylo téměř urážlivé. Mnozí kdo ho zaslechli, si představili tu tlustou, chlupatou ženu v kostýmu vagíny, která na adresu mužů pronáší obscénní slova a žije se čtyřiceti kočkami. 

I když všichni víme, že slovo “feminismus” původně představovalo především touhu mít stejná práva s muži
a nic víc. Bohužel, ale pro takový podivný pohled na feministky existují skutečné důvody. Postupně se takzvané „radikální feministky“ začaly odtrhávat od proudu, který byl adekvátní jak pro účely, tak pro cíle. 

Od radikálních feministek, na rozdíl od jejich umírněných sester, můžete slyšet spoustu divokých věcí. 
Jsou to ty, které považují všechny muže za agresory a násilníky. 
Jsou to ty, kdo vymýšlejí ošklivé epitety pro muže. 
A jedna z nich šla ještě dál. A nechala si odstranit klitoris. O tom se psalo zde ntv.ru .

Xenia Rjazanceva uvedla, že se rozhodla podstoupit operaci, protože je somnambulistka a ve snu se věnuje seberealizaci (odmítla mít sex v reálném životě již dávno). 
Řekla, že je unavená z „probuzení  se z orgasmu“ a chce se úplně ovládat.

„Nechci ztrácet čas na sex, ať už ve skutečnosti nebo ve snu. Nemáte tolik času na to, abyste ho ztratili, můžete zítra zemřít“.

Také doufá, že odstranění klitorisu jí pomůže stát se „dokonalým bojovníkem“ a neplýtvat „energií místo na tvořivost na sex ve snu“.

Upřímně, nevím, jaký druh tvůrčí práce Xenia dělá. Pravděpodobně to nedělá úspěšně, protože před operací, bylo o ní slyšet jenom v souvislosti s tím, že je ovocnářka a také, že krmila své 2,5leté dítě jenom ovocem, což je přirozeně naprosto nepřijatelné. 

Ale o to teď nejde. Faktem je, že se mi nelíbí skutečnost kam až jsou některé ženy ochotné zajít a diskreditují tak původní myšlenku feminismu. Namísto toho, aby stály na stráži rovnosti, se zbláznily, přidávají do vína menstruační krev a odstraňují si části svých těl. 

A noviny namísto, aby upřímně napsaly:
„Žena, pravděpodobně s mentálním postižením, si ublížila,“ píší o nějaké „feministce z Moskvy“.
Nejspíš také nerozlišují ženy dožadujících se stejných práv, od šílenkyň propagující radikální a naprosto šílené myšlenky. Asi jsou pro ně všechny feministky stejné.

https://morena-morana.livejournal.com/989424.html

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
18. 7. 2019 10:21
Odpovědět  Janinna

Statisticky je to jednoduché, polovina žen, polovina chlapů, totéž voliči. Pokud by ženský měly potřebu, aby měly stejná místa a já nevím co všechno, je to jednoduché. Přijít k volbám a bez ohledu na výběr strany prostě na vybrané kandidátce zaškrtnout ženskou. Kvóty jsou zcela zbytečné tam, kde ženský nasadí mozek. Když ho nenasadí, kvóty jim stejně hovno pomůžou. A úplně nejhorší na feminismu je to, že špičkové feministky nějak dospěly k názoru, že není třeba rodit děti, páč dítě je uhlíková stopa. Tohle fakt chlap i sebeblbější nevymyslí.