nezařazené

Německo šílí – znamení ukazují na „poslední bitvu“

Úroveň protiruské hysterie v Německu v posledních dnech dosáhla nových, dříve nevídaných výšin. Prostá mysl již nemůže držet krok s tímto šíleným vývojem. Kde a jak by to všechno mělo skončit?

Obr. – Německý vicekancléř Robert Habeck (uprostřed) během návštěvy Kyjeva 18. dubna.

Vladislav Sankin píše pro německou mutaci RT:

V pátek brzy ráno se ministr hospodářství Robert Habeck na hodinu a půl vydal do protileteckého krytu v Kyjevě. Bylo kolem 4:40 v noci. Samozřejmě byl okamžitě po ruce známý fotograf německé agentury DPA, aby vyfotil německého vicekancléře „v ohrožení života“, a to v různých pózách.

Zpravodajská veřejnoprávní relace Tagesschau zároveň informovala, že systémy protivzdušné obrany „Patriot“ se budou v budoucnu vyrábět i v Německu – aby jich měla Ukrajina dostatek. V Německu přitom zuří sabotážní skandál – dva „němečtí-Rusové“ chtěli vyhodit do povětří vojenské objekty USA! Tisk hlásí: “Putin přináší válku z Ukrajiny do Německa.”

Na rozdíl od “dramatu” kolem Habecka neexistuje jediný fotografický důkaz, který by podpořil obvinění ze sabotáže – nebezpečí musí zůstat tak nejasné, jak je to jen možné. Spolkové ministryni vnitra Faeserové a zprávám Tagesschau stačí zatčení obou německých-Rusů k tomu, aby Rusko okamžitě označili za „zločinecký režim“.

Navzdory veškerému právu klasifikovala spolková generální prokuratura Doněckou lidovou republiku jako „teroristickou organizaci“, což přimělo ministerstvo spravedlnosti k vydání povolení k trestnímu stíhání. Hon na „vnitřní nepřátele“, kteří v posledních deseti letech sympatizovali s Ruskem nebo rebelujícím Donbasem, dostává nový impuls. Zároveň je ruským diplomatům odepřen přístup na vzpomínkové akce u příležitosti osvobození německých koncentračních táborů Rudou armádou!

Zvláště často se v četných prohlášeních o špionážním skandálu objevuje slovo „obrana“. Vzorec zní: „Německo se musí vyzbrojit tak, aby bylo v budoucnu výrazně robustnější, odolnější a obranyschopnější.“ Každý, kdo hledá řešení ukrajinské války ve vyjednávání, je umlčen na argumentem, že Ukrajina je pro Putina jen předkrm, ale hlavním chodem jsme „my všichni“.

Strack-Zimmermannová(jestřáb z vládních Svobodných, pozn. překladatel) hraje na notu strachu: Putin prý každý den zabije 400 000 lidí. Zelenskij přirovnává Putina ke krvežíznivému zvířeti; Současný „nejpopulárnější“ německý ministr Boris Pistorius přirovnává ruského prezidenta k Hitlerovi.

Vraťme se k Habeckovi. Na své cestě do Kyjeva měl v závěsu šéfy největších německých obranných společností a zástupce solárního průmyslu. Habeck pořádá konferenci o rekonstrukci pro Ukrajinu a chce v zemi investovat. Takže v zemi, která každý den ztrácí kontrolu nad několika kilometry čtverečními a trpí přesnými údery na hlavní objekty své energetické infrastruktury. Rusko žene cenu za Ukrajinu do výše. Habeck zjevně stále věří ve vítězství Západu nad Ruskem a opakuje, že Ukrajina potřebuje „veškerou podporu“.

A teď Krym. Před několika dny bylo oznámeno zahájení školicího programu pro stovku administrativních pracovníků na „okupovaném Krymu“. Po vítězství Ukrajiny nad Ruskem mají zorganizovat návrat poloostrova Ukrajině. To zaplatí „naši zahraniční dárci“, řekla programová manažerka Tamila Taševová a zářila radostí.

Taševová je zástupkyní ukrajinského prezidenta v Autonomní republice Krym a šéfkou nevládní organizace CrimeaSOS. Po mnoho let byla blízkou přítelkyní Marieluise Beckové, vedoucí think-tanku „LibMod“ přidruženého ke Straně zelených. Propagační akce s jejich účastí jsou podporovány Spolkovou agenturou pro politické vzdělávání (bpb), např. „Silné moře – odpor na Krymu“, které se uskuteční v Berlínské státní knihovně příští sobotu. Cílem akce je samozřejmě vykreslit ruské nároky na Krym jako nespravedlivé a nepravdivé.

Před několika dny se na webu Taz.de objevil rozhovor s Taševovou. „Ujistila“ německé čtenáře, že je jen „mýtus“, že pokud Rusko přijde o Krym, nasadí jaderné zbraně.

„Mysl lidí na Krymu musí být očištěna od min“, říká o převýchovném programu, ke kterému směřuje v duchu Ukrajiny a NATO. Dá se rozumně předpokládat, že tento a všechny ostatní „de -okupační projekty“ Taševové jsou placeny spolkovým ministerstvem zahraničí a německými, státem financovanými stranickými nadacemi–a samozřejmě oslavovány jako humanitární projekty.

Jak jinak lze vysvětlit velký zájem Spolkové agentury pro občanské vzdělávání o Krym a Ukrajinu jako surovinový region, zvláště v posledních týdnech a měsících? Bundeszentrale für politische Bildung(Bpb) v únoru věnovala tématu „osvobození“ Krymu celé číslo ze svého cyklu Od politiky a soudobých dějin. V čísle se jako žádoucí scénář zmínila také dekolonizace a rozdělení Ruska na několik „demokratických“ států. A před pár dny Bpb zveřejnil analýzu „Ukrajinské suroviny a jejich strategický význam“. Spolkové centrum v něm uvádí:

“Ukrajina je extrémně bohatá země, a to jak z hlediska prokázaných zásob, tak z hlediska ekonomicky využitelných energetických zdrojů.”

Mají všechny zmíněné události – od Habecka v protileteckém krytu přes Strack-Zimmermannovou a Pistoriuse až po Bpb a Taševovou – něco společného? Nebo skandál Bystroň a „odhalení“ ruští špioni, sabotéři a teroristé? Nebo nová právní skutečnost, podle níž je nyní tvrzení „rozumět Putinovi“ vyjádřením názoru krytého soudy („oprávnění lhát“)?

Ano, mají něco společného. Německo se stalo hlavním aktérem ukrajinského konfliktu. Spolková republika byla vlastně vždy hnací silou, přinejmenším od pokusu vlády Merkelové dosadit Vitalije Klička – „našeho člověka v Kyjevě“ – ještě před pučem na Majdanu. Pak ale převzaly iniciativu USA a Britové a Německo chytře vklouzlo do role údajného „prostředníka“ v diplomatickém procesu v Minsku. Nyní se znovu vynořuje ze stínu, nadupané sebechválou jako „největší zastánce Ukrajiny“. Ukrajina je v médiích dlouhodobě brána jako téměř vlastní území – „útok na Ukrajinu = útok na nás“.

Vzhledem k tomu, že porážka nacionalistické junty v Kyjevě je západoněmecké politické třídě stále více a více zřejmá, připravuje nyní Berlín své vlastní obyvatelstvo na závěrečnou bitvu proti Rusku. Tím opět projevuje propastné nepřátelství vůči Rusku. Jde o materiální zájmy, ostatně jako vždy. Každý boj je nakonec bojem o suroviny – zatím ukrajinské a v pozdější perspektivě i o ruské.

Sázky se každým dnem zvyšují dechberoucím tempem – normální mysl už nestíhá. Takže člověka nenapadá nic jiného, než tento vývoj popsat jako čiré šílenství. Protože se stále více ukazuje, že válka, která začala jako domnělá „ukrajinská válka“, skončí vítěznou přehlídkou. Ale kde se bude konat? Výběr se zdá být stejně úzký jako před 80 lety: Buď na Rudém náměstí v Moskvě, nebo Unter den Linden v Berlíně.

https://freedert.online/meinung/203211-deutschland-dreht-durch-zeichen-stehen-endkampf/

sdílet na

88 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Petr
20. 4. 2024 08:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Pořád platí, národ, který si nepamatuje vlastní dějiny si je musí znovu prožít a není to jen o Německu. Helmuti si nezapamatovali znění smlouvy 4+2. Teď je Rusko oprávněno tuto smlouvu anulovat a obnovit NDR a celou východní Evropu.

stan
20. 4. 2024 09:46
Odpovědět  Petr

Už je fakt unavující poslouchat ty žvásty o tom jak je Rusko šílené, jak chce napadnout Evropu. A slyšet ty neskutečné propletence lží, kdy se předhánějí ve fantazmagoriích typu, že Putin denně zlikviduje 400 000 lidí. Já být Ruskem udělám následující, vyhlásím totální sankce vůči Evropě, nedovezl bych ani litr plynu, ropy a ani kilo jakéhokoliv materiálu…..a třeba se Evropo poser.Sice by Rusko mělo menší kšefty, ale Evropa by jednoduše zkolabovala. A pak by se vidělo co udělaj lidi s politikama…..už mě to fakt nebaví jak se předháněj v tom kdo vymyslí větší lež o Rusku……

Slovan
20. 4. 2024 10:44
Odpovědět  stan

Víte, já bych udělal to samé, ale ono je to asi trochu složitější a to, že tam nevládnou jenom rusové. Je tam ještě jedno etnikum, kterému tohle asi vyhovuje. Nebo co si myslíte, všichni vidíme, jak to po ty dva roky zpět funguje? Zboží putuje na všechny strany.

20. 4. 2024 14:01
Odpovědět  Slovan

A jéje…

Slovan
20. 4. 2024 14:08

A jéje….copak jsem zase udělal špatně? Hned to odvolám. 🤣

20. 4. 2024 23:55
Odpovědět  Slovan

Že ted už jde daleko víc o ruský západacký šmejdy, než o to “ještě jedno etnikum”, kterýmu ostatně vyhlásil Gosudar zároven se spuštěním specoperace válku – viz https://www.voltairenet.org/article215852.html a ted, po volbách, kdy si už je jistější v kramflekách, začal i s likvidací šmejdů.
To a jéje byl spíš takovej povzdech ve smyslu “z toho by se Jaris radostí opupínkovala…”

Jaris
22. 4. 2024 07:12

Samozrejme, ze Putin muze delat jen to, co mu rusky zidovsky kongres dovoli. Pamatuji na clanek, kdy se Putin s zidackymi zlodeji ( termin oligarcha zni daleko lepe nez obycejny zlodej, ikdyz jde o jedno a to same,ze) dohodl, ze si sve nakradene bohatstvi mohou ponechat, ale nebudou se mu plest do politiky. To svym zpusobem trva, ale Putin je zidy svazan a nemuze vzdy postupovat tak, jak by si pral.

František
20. 4. 2024 20:27
Odpovědět  Slovan

Rusku je nějakej západ u pr..le. Když bude chtít, vymaže ho z mapy. Ale proč nevyvážet zboží? když ho někdo chce. Peníze jsou potřeba stále. Rusko stále jen ničí západní techniku. Jednou bude západ v koncích, protože zbraně dojdou. A vyrobit nové nemají čím, z čeho a za co. Pak polezou po kolenou za Putinem, nebo chcípnou hlady.

RASputin
21. 4. 2024 14:39
Odpovědět  Slovan

stačí napsat (((oni))) a všichni na alternativě ví o koho jde

ZMann
20. 4. 2024 11:48
Odpovědět  stan

Máte naprostou pravdu, ale nejsmutnější je na tom to, že těmto žvástům pořád věří velké množství tupých ovcí.

ladik
20. 4. 2024 15:25
Odpovědět  stan

To by Rusko udělalo stoprocentně nebýt kapitalistickým státem. Diktatura kapitálu panuje i tam. Kdyby v tomto kapitalistickém společenství nešlo Rusku o nebytí, tak by již neexistovalo.

ijn
20. 4. 2024 09:47
Odpovědět  Petr

tam bude směřovat celý východoevropský blok, v Čechách bude dobře, až bude Slovák úřadovat na Hradčanech, my jsme lemplové a zvolíme doublera PePu – ale neměli jsme dostatek informací a prolhaná média udělaly své!!!

Pravdomluvny
20. 4. 2024 12:20
Odpovědět  ijn

To by se musel vrátit na Hrad Dr.Husák

Albi
20. 4. 2024 15:08
Odpovědět  ijn

Á – tak najednou jsme neměli dost informací!
Ke kritice Gosudara a jeho taktice jich bylo vždycky k rozdávání.
Zajímavé, jak rychle se názory mění.
Správný výraz pro takový jev se nazývá oportunismus.

20. 4. 2024 23:58
Odpovědět  ijn

Tak tohle je parádní alibismus.

Administrátor
20. 4. 2024 10:59
Odpovědět  Petr

Kulturní vložka:

Pravdomluvny
20. 4. 2024 11:06
Odpovědět  josh-xy

Z jakého jiného důvodu…..
To si zase havlolejnolahvárenská cloaca podle notiček velvysranectví uSSa vymyslela pohádku o unesených dětech 😡

20. 4. 2024 23:59
Odpovědět  josh-xy

Hm… A kdy na Gosudara vydají odzatykač?

Joe Arp
21. 4. 2024 11:02

Hned jak nějaký reportér “šťouravý chcimír” propíchne, že tam jsou s maminkama a tatínkama.

unor 2022
20. 4. 2024 08:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemaji to ti Rusove jednoduche. Jejich plna surovinova pokladna byla, je a stale bude pro nemecke kasare neodolatelnym lakadlem.

Vaska
20. 4. 2024 09:19
Odpovědět  unor 2022

němci jsou jen loutky – ten co to řídí sedí za Lamanškým průlivem

Slovan
20. 4. 2024 09:21
Odpovědět  Vaska

…..ale mají snad všichni svoji hlavu, né?

Joe Arp
20. 4. 2024 09:28
Odpovědět  Slovan

….inu, to my máme taky a necháme si na ní od pětihnusu vydatně srááát! Takže taky žádná hitparáda. ;o))))))

Slovan
20. 4. 2024 11:04
Odpovědět  Joe Arp

Tak to já moc dobře vím, jen jsem hodil výše věcnou poznámku, víme, ty ….inu. (!) 🤬🤬🤬

Joe Arp
20. 4. 2024 11:33
Odpovědět  Slovan

Čau barde, ale že jsem tě probral z letargie, tipuju, pumpa na 188/99.

Slovan
20. 4. 2024 13:30
Odpovědět  Joe Arp

Nééé, já jsem alergický na jiné blbostičky, tohle mě netankuje. Ale přiznám se, že jsem to osobně a slovně nahlas okomentoval, to jo. 🤣

Woodu
20. 4. 2024 09:56
Odpovědět  Slovan

Mají, ale někde zaraženou.

Slovan
20. 4. 2024 13:37
Odpovědět  Woodu

Tak na to jsme my specialisti, že by se ty náckové začali po nás opičit? Šmejdi.

josef
20. 4. 2024 10:42
Odpovědět  Slovan

U Němců si tou hlavou nejsem úplně jistý

Slovan
20. 4. 2024 13:35
Odpovědět  josef

Neumím si tu tupost vysvětlit. Jako u nás, stejný scenář. Všimněte si, my “obyč” lidi se mezi sebou popereme do krve a jim dát po tlamě se bojíme. Nevím, nechápu.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 13:52
Odpovědět  Slovan

My nemáme ochranku,kdyby šli mezi Vox populi bez ní,tak by po papuli dostali,to se neboj.

Slovan
20. 4. 2024 14:11
Odpovědět  Pravdomluvny

Vsadím se že ne!! My kuřprdelníci máme v povaze, když přijede “célebrita” jsme podělaní blahem u kdyby nás sra..l,,,la na hlavu.

Albi
20. 4. 2024 14:58
Odpovědět  Slovan

Pavle – copak ale může Pravdomluvný veřejně přiznat, že lže?
Resp. abych nebyla až tak ostrá – že za jeho jindy hrdinskými slovy číhá strach? 🙂

Pravdomluvny
20. 4. 2024 16:01
Odpovědět  Albi

Podle sebe soudíš ostatní……ale to je stará vesta,tím se nevytahuj.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
20. 4. 2024 15:59
Odpovědět  Slovan

V pětidemoliční vlastizradě jsou jedině SEREBLITY, takže žádné ohledy.

Lékořice
20. 4. 2024 18:33
Odpovědět  josef

Souhlasím. Asi nezáleží na tom jakou má kdo hlavu, ale záleží spíš na tom, jaký má kdo charakter. Jestliže má někdo potřebu neustále přemýšlet o tom, jak žít na úkor někoho druhého, tak se o charakteru asi nedá mluvit.

jsladin
20. 4. 2024 12:17
Odpovědět  Slovan

Už davkrát je ti za kanálem vyhecovali, dvakrát dostali po papuli a pořád jim to nestačí.

Slovan
20. 4. 2024 13:32
Odpovědět  jsladin

….asi holt málo, chtělo by to přitlačit.

Albi
20. 4. 2024 15:02
Odpovědět  Slovan

Moc neříkej. Možná dostaneme příležitost.
A hin sa hukáže, jak mnozí stateční zalezou do nory, jak myšky..

Pravdomluvny
20. 4. 2024 16:01
Odpovědět  Albi

Z jedný takový píšeš?!

Slovan
20. 4. 2024 18:51
Odpovědět  Albi

Holka jedna užitečná, já už jen tak ” Lomikare, Lomikare, do roka a do dne….” nebo jako ten Kazisvět…🤣🤣🤣

jiří
20. 4. 2024 19:32
Odpovědět  Slovan

comment image

Slovan
21. 4. 2024 11:38
Odpovědět  jiří

🤣 🤣 🤣 🤣

ZMann
20. 4. 2024 11:56
Odpovědět  Vaska

Přesně tak London City tam je pelech hadů.

Ladislav 💤
20. 4. 2024 10:06
Odpovědět  unor 2022

Nezdají se vám ti váleční germánci čím dál drzejší? Měli by jim Rusové znovu ukázat, kde je jejich místo!

Bety
20. 4. 2024 11:53
Odpovědět  Ladislav 💤

Když oni si jen pamatují, že místo slíbených statků na ukrajinské černozemi dostali od Ruska na prdel. Pamětníci vymřeli a mládež vyučená počítačovými vojenskými hrami
si myslí, že to bude stejné, jako když ovládají v tankových bitvách svou myš.

Albi
20. 4. 2024 15:15
Odpovědět  Ladislav 💤

Jo – hlavně zas zaúkolujme Rusy. Jsou už zvyklí a je přece jejich povinnost “bratrům” Slovanům pomoci.

jmm
20. 4. 2024 11:38
Odpovědět  unor 2022

Já “zbožňuji” jejich dřevo-to je matroš!

Administrátor
20. 4. 2024 08:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Zbraně NATO zaútočily na lékařský ústav v Gorlovce:
➖Nemocnice a stanice pro transfuzi krve se dostaly pod palbu ozbrojených sil Ukrajiny.
➖V důsledku teroristického útoku bylo zraněno 10 osob.
„To si nedovolili ani Němci během Velké vlastenecké války ,“ komentovali incident místní obyvatelé.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
20. 4. 2024 09:20
Odpovědět  josh-xy

Velmi smutné, ale ono je tam smutné nejen tohle. Je šílené že se stále někde válčí a zabíjejí bezdůvodně lidé. Tomuhle voliči pětikolky fandí. Jsou to paradoxy, lidi na UA trpí a válčí, umírají. No a jeden můj zmámej, podporovatel, volič pětidemolice a PP, si zajel na deset dní na jachtu do Chorvatska. Takhle se žije lůzo.

Pavel z Moravy.
20. 4. 2024 11:36
Odpovědět  Slovan

Pavle, takoví tady budou stále. Čeká nás proklatě kure.vská zima života. Kdyby nepadnul socialismus, ani bychom nezjistili jací ti naši sousedé vlastně jsou. I když já to během socíku u některých z nich vnitřně cítil, že to jsou a budou sobečtí a farizejští pacholci. Tak tomu bylo ale v historii vždy.

Slovan
20. 4. 2024 13:43
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Příteli, já mu ten výlet nezávidím, mě by to ráhno vzalo po hlavě jedna dvě a nemušela by mě chutnat večeře. Kdepák móře není to moje ořechové. Ale kopce, lesy, řeky, rybníky to je moje. Nějaká louže a široko daleko jen písek a kameny. Bléééé. Nebaví. Jó a málem jsem zapomněl hajze šajze.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Oy Vey
20. 4. 2024 14:12
Odpovědět  Slovan

hajzel v špajze?

Slovan
20. 4. 2024 14:21
Odpovědět  Oy Vey

🤣 🤣
A hlavně když je můj.

ModrýKlokan
20. 4. 2024 15:29
Odpovědět  Slovan

Zdar Slovane, taky to mám jak ty…

Slovan
20. 4. 2024 18:48
Odpovědět  ModrýKlokan

Čau, LP a starou nepůjčuji, co se týče zásob, sám mám málo. 🤣

Tupý hulvát
21. 4. 2024 09:06
Odpovědět  Slovan

Bezdůvodně,co je to za blbost?

Slovan
21. 4. 2024 11:42
Odpovědět  Tupý hulvát

I mistr zedník se utne, je to blbost uznávám. Až půjdu na zahradu, vytáhnu popelník z krbovek a spáchám očistu.

Ladislav 💤
20. 4. 2024 10:26
Odpovědět  josh-xy

Sfanatizovaní banderonacisti, tudíž žádný soucit s něma!

Pravdomluvny
20. 4. 2024 10:39
Odpovědět  josh-xy

Jak říkám,Putin měl Kyjev a Lvov zbavit Banderonacistů, když měli Vagnerovci do obou měst pár kroků a mohl si ušetřit spoustu starostí i obětí civilistů.

Albi
20. 4. 2024 15:23
Odpovědět  josh-xy

V Gaze to bylo vyzkoušeno – a svět mlčí. Maximálně se proti ozve ojedinělý hlas, ale dá si dobrý pozor, aby nebyl moc slyšet.
Tak proč si nerozšířit mžnosti?

Taprve pak začne velké divení – “Když vraždili komunisty, mlčel jsem …. ” až po “jak to,že se nikdo neozval, když vraždí MNE?

Pijack
20. 4. 2024 09:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta fotka mi silně připomíná, jak se jednoty SS fotily a filmovaly po vpádu do Ruska a pak se tyto dokumenty slavnostně promítaly v Německých kinech a diváci u toho šíleli blahem. Kdo chce kam…

Ladislav 💤
20. 4. 2024 10:28
Odpovědět  Pijack

Já foto nemám jen jakýsi škleb.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
20. 4. 2024 15:32
Odpovědět  Pijack

Pijacku,
však kdyby to bylo naopak, tady byste taky viděl orgie nadšení
A nikomu nedojde, že mezi těmi mrtvými je jen obyčejný plebs a viníci toho všeho v nedohlednu, v pohodlí a bezpečí.

All
20. 4. 2024 09:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Nedá mi to,je potřeba to hlasitě oznamovat a konat něco na obranu. Lidé si myslí,že Scholc jel spolu s mnoha podnikateli do Číny,aby tam dojednal spolupráci mezi Německem a Čínou. Ne,Ne ! S tím,co se nyní děje,je to jinak. Němci šli s nejv.pravděpodobností dojednat přesun výdělečných svých podniků do Číny,přesun,vystěhování ! Vše rychle směřuje k totální likvidaci Evropy,včetně nás,ČR.( Nělteří do USA,jiní chytřejší do Číny) Co nás tedy čeká? I v souvislosti s tím,jak se příroda začala už intenzívně bránit,co bude ? Všichni,co máme ještě svoje pozemky a své nemovitosti,v žádném případě neprodávat,neprodávat a držet za každou cenu.Co nás živí,dává teplo i střechu nad hlavou,je naše půda,Půda,půda,lesy,řeky,prameny,pole.Každý člověk,každá rodina v obci ČR držme půdu,pěstujme potraviny doma pro sebe. Neprodávejme,nic neprodávat překupníkům. Nic.

Pavel z Moravy.
20. 4. 2024 11:54
Odpovědět  All

Alle, ale vždyť to je jasné již několik roků, že nadnárodní sebrance jde předně o likvidaci Evropy. K tomuto cíli si vytunili občanstvo a přeformátovali většinu omladiny k obrazu svému. Lidé jim to volbami národních zrádců a zaprodanců umožnili. Teď by se musel celoevropský lid probudit a poslat tyto lidi do zapomnění. Ale to s duševní úrovní většinové evropské populace není možné. Musíme pochopit, že ničitelé jsou proti běžným lidem chtějícím žít svůj klidný život v převaze. A jestli někdo říká, že většina lidu je dobrá a vidí to nebezpečí tak se potom ptám, proč nepovstane? Strach o život, o zaměstnání, o děti? Tak použiji citát – Je to pouze strach, který lidi oslabuje, strach, že tu člověk již nebude, že neuvidí své děti, že vám vezmou práci. Najednou zjistíte, že vše je iluze, copak mně mohou ublížit ti, kteří mají strach, když já ho nemám.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 12:25
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Odkaz Pepka Kulhavce Goebbelse si učitelé z havlolejnolahvárenské žumpy vzali za svůj 😡

Gales
20. 4. 2024 13:07
Odpovědět  All

Tak tak.Zloduši si vytáhli z katastru majitele soukromých pozemků a posílají jim nabídky na odkup i dvakrát za měsíc.Je vůl kdo podlehne.Nas*at.

Pavel
20. 4. 2024 15:55
Odpovědět  Gales

mě tím taky otravovali tak jsem jim napsal at přijedou byli to nějací 3 blbečci z brna táhli se přes celou republiku sedli jsme si ke kafi a oni kecali a kecali vysvětlovali a nakonec jsem jim řekl když ty pozemky jsou pro ně tak důležitý že jim to tedy prodám a řekl jsem si takovou sumu že ten jeden blbeček se zakuckal a polil se kafem chvilku brblali že měli náklady atd a já jim říkám že jim to opravdu prodám ale pouze za tu částku a že do telefonu říkali že se určitě domluvíme no a já že se chcu domluvil na té částce tak at mi to zaplatí a hotovo a tím to končilo a už mě nikdo nic neposílá

Gales
20. 4. 2024 18:02
Odpovědět  Pavel

Taky řešení. Jenom abys nenarazil na ukrouše.Ti taky chtějí kupovat.A asi by se nenechali odbýt.

janle57
20. 4. 2024 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady každý vidí jaký byl Gorbačov sprostý vlastizrádce,který dal svolení ke sjednocení
Německa aniž by měl černé na bílém,že se zruší NATO společně s Varšavskou smlouvou,
dneska by Rusové Ukrajinu neřešili a nestálo by je to zbytečně tisíce životů jenom
proto,že náckové z Helmutlandu se jim chtějí pomstít za prohranou II.sv.válku.

All
20. 4. 2024 10:10
Odpovědět  janle57

Vlastizrádci byli uměle namnoženi.Ničením Ducha a touha po majetku a ovladání. Takové společnosti se říká ,,Technokratická”. K čemu směřuje,k totální totalitě,ůplnému zotročení lidstva,co zbude,k jednomu koncentráku. A zase příroda sama ukazuje smysl a vývoj ve své formě ,,Rozmanitosti”.Rozmanitost,množství forem a spolupráce. Technokracie,která končí svůj vývoj a pouze zákonitě dožívá,dožije a zmizí,jako nepotřebná,devastující vývojová větev,vše na Zemi jen ničí a končí.Protože vše má jiný smysl.Je to pravdivá,nezkreslená informace a spolupráce.Spolupráce v rozmanitosti forem,která neničí. Kolektivní západ je bohužel už umírající,mrtvá větev vývoje,bez ducha diverzity a rozmanitosti forem života.Bezduchá technokracie jen nyní dokončuje svůj vývoj a zanikne,sama se zničí.

ladik
20. 4. 2024 15:34
Odpovědět  All

Snad bohudík.

Ladislav 💤
20. 4. 2024 10:30
Odpovědět  janle57

👍👍👍a sověti měli zůstat a byl by tady klid a mír!

lubkral
20. 4. 2024 10:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Němec byl a vždy bude fašistou… Jen hraje divadlo, že se polepšil… První světová válka, druhá a že by i třetí šla na vrub Německa? Pravdou je, že před druhou světovou válkou Američané podporovali ekonomicky fašisty a tím se Spojené státy staly spolutvůrcem druhé světové….

Ladislav 💤
20. 4. 2024 10:30
Odpovědět  lubkral

👍

Joe Arp
20. 4. 2024 10:47
Odpovědět  lubkral

Ušákům vyhovuje každá válka, která je mimo jejich území.

Pravdomluvny
20. 4. 2024 11:09
Odpovědět  Joe Arp

Už nezbývá moc a pokud zase nějakým podFUCKEM zvítězí senilní pedofil Bidet bude občanská válka v uSSa

Joe Arp
20. 4. 2024 11:31
Odpovědět  Pravdomluvny

Tak bylo by žádoucí, aby si namachrovaný “světový četník” užil plody svých hrátek doma, svět by si trochu oddechl od vývozu “demokratického” teroru!

Pravdomluvny
20. 4. 2024 11:42
Odpovědět  Joe Arp

Já bych slzu skutečně NEuronil 😂😂😂😂😂😂

skeptik
20. 4. 2024 11:27
Odpovědět  lubkral

Nacismus a fašismus není totéž.
Fašistický Západ použil Německo v hybridní válce proti Sovětskému svazu stejně jako teď Ukrajinu proti Rusku.
Jak je zřejmé klidně riskoval světovou válku, ke které nakonec došlo, stejně jako dnes klidně riskuje jadernou válku.

Oy Vey
20. 4. 2024 14:33
Odpovědět  lubkral

já ti nevím Karle – na Youtube istý pajzatý George Friedman z USA (tuším šéf Stratfor) sa chvastá, ako museli anglosionisti zabrániť hospodárskej spolupráci Nemecka a Ruska. Cit.” preto sme zorganizovali obe svetové vojny aj revolúciu v Rusku”. Na inom mieste tvrdí, že zorganizovanie izébolševického prevratu v Rusku bola ich “najvýnosnejšia investícia”. Myslím, že to vykladá na https://www.youtube.com/watch?v=eyfTX5n_fdI a keďže ten gauner má asi verbálnu narcisistickú dyzentériu, podobné organické hnojivá rozkydáva na ďalších cca 50 podcasoch na Youtube.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
20. 4. 2024 21:09
Odpovědět  Oy Vey

Zřejmě jste nepochopil, že je to kritika USA.
Jinak by jistě takhle otevřene nevystupoval.
Video je staré téměř 10 let a všichni jsme mohli sledovat, jak je pravdivé.
Nebo myslíte, že to byla podpora americké politiky, aby se veřejně vědělo, že – a proč – bylo třeba rozeštvat Německo s Ruskem?

Můžeme jeho projev srovnat třeba s nějakým českým videem, kriticky se vyjadřující k naší podpoře Ukrajiny.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
20. 4. 2024 11:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo si hraje s ohněm bývá popálen, kdo provokuje medvěda bývá roztrhán 🇷🇺🐻

Aleš
20. 4. 2024 22:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Německo po druhé světové válce nemělo znovu vzniknout, němec nic nepochopil ani pod dvou světových válkách, nezaslouží si stát.

Joe Arp
21. 4. 2024 17:51
Odpovědět  Aleš

Tak tohle se mělo vědět už po r. 45, kdy Německo krylo a zachraňovalo své esessáky a nacisty. Doporučuji knihu Standy Motla: Oběti a jejich vrazi. Sekundovaly tomu GB, USA a po 89tém, světě div se i Čalfohavlovské sprisahaňje!

Miro 2
21. 4. 2024 17:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Němci jsou povahou v podstatě nepoučitelní. Po pár desítkách klidných let stačil impuls v podobě rusko-ukrajinské války, kterou iniciovaly USA za pomoci celého Západu tím, že Rusko po léta neustále tlačili do kouta, až nakonec vycenilo zuby. A už Němci nalezli příčinu, aby mohli plánovat proti Rusku další: “Drang nach Osten”. Ale také Ukrajina má své bohatství.

Frank1
21. 4. 2024 21:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Revansiste v Nemecku v opojeni. Statem podporovana politika rasismu proti Rusku. Rasismus je rusofobie. Nenavist ke vsemu co je ruske.