Komu překáží Viktor Orbán?

Protivládní shromáždění pokračují v Budapešti a dalších městech v Maďarsku. 
Protesty už dávno přešly v agresivní fázi. 
Akce jsou monitorovány a koordinovány prostřednictvím sociálních sítí, zásobování demonstrantů potravinami, teplým oblečením a základními potřebami funguje velmi dobře. 
K dispozici je připravená a dobře plánovaná akce. 
O narůstání protestů a umělém zintenzivnění situace v Maďarsku před Vánoci již není pochyb. 
Hlavní požadavek demonstrantů:
“Orban musí jít.” 

Ve světle tohoto požadavku vzniká legitimní otázka:

 Komu vadí Viktor Orbán?

Všem na očích liberální fašismus přechází k všeobecné ofenzívě proti Maďarsku:
– začala příprava převratu na svržení předsedy vlády Viktora Orbana. 
Samozřejmě, toto se neděje proto, že podepsal zákon, který zvýšil počet možných přesčasových hodin z 250
za rok na 400, ačkoli přijetí takového zákonu před Vánocemi je samozřejmě velmi podivné a krátkozraké politické rozhodnutí. Kdo je Victor Orbán? …. pravicový politik, antikomunista, reakcionář a autoritářský vůdce myslící na památku křesťansko-národní situace předválečných let. 
Proto přijetí takových zákonů je zcela v rozporu s jeho stylem řízení a vypadá to spíše jako akt prolobbovaný liberálními silami ve vládnoucí straně Fides. 

Podle “osvíceného” západu musí být Viktor Orbán svržen ze dvou hlavních důvodů, které nesouvisí se špatnou situací maďarských pracujících.

Za prvé, jako pravicový konzervativec a vlastenec vystoupil proti zaplavení Evropy migranty.
Také Viktor Orbán důrazně odsoudil porušování práv maďarské národnostní menšiny v Zakarpatí, spojené
s přijetím ukrajinského zákona o vzdělávání. 
Viktor Orbán z pohledu západních liberálních sil zablokoval integraci fašistické Ukrajiny do bloku NATO a Evropské unie! Samozřejmě, z pohledu západních liberálních fašistů jsou takové věci ze strany předsedy vlády Maďarska nepřijatelné a takový vůdce musí být naléhavě svržen! 

Mimochodem… před pěti lety byl podobným způsobem svržen prezident Ukrajiny, který nebyl garantem mírumilovného a úspěšného zabavení Ukrajiny západem.

Ano, pro proamerické síly je otázka svržení Viktora Orbána naléhavá. 
Případ, který musí být dotažen do konce všemi prostředky!

A mezitím volby do Evropského parlamentu nejsou za horami (26. května 2019), a stávající “pro migrační” síly riskují ztrátu významné části svého současného podílu na řídících orgánech Evropské unie. 
A vzhledem k tomu je potřeba protlačit a prosadit co nejvíce “správných” evropských zákonů ještě před těmito volbami. Takové zákony, podle kterých by proces zaplavení Evropy migranty byl neodvratným.
Liberální lobby musí vše provést tak, aby nově zvolený Evropský parlament již nemohl přijmout protiopatření. 
A tady, jak se říká, …. cíl ospravedlňuje prostředky …. jakákoliv metoda je dobrá. 

Například, poměrně nedávno, byla přeložena k hlasování otázka poskytnutí nelegálním přistěhovalcům tzv. Imigrační víza.

Takové vízum umožní nelegálním přistěhovalcům vstoupit na území schengenského prostoru ještě předtím, než hostitelská země může ověřit legálnost vstupu migranta na své území. A nikdo ze zemí EU nebude mít právo odmítnout přistěhovalce, jinak by proti takové zemi byly zavedeny nejpřísnější sankce. Všichni budou nuceni nejdříve přijmout migranty a teprve poté zvažovat, zda jsou jejich požadavky podloženy. 
Dokud to země bude zkoumat, migrant bude ponechán „sám sobě“.

Mezi migranty mohou být i teroristé IS a lidé s trestnou minulostí, bývalí bojovníci radikálních skupin, stejně jako další nežádoucí živly. Ale i když se do země dostane takový nebezpečný migrant, jeho deportace bude
s největší pravděpodobností omezena. ….. Mnoho nevládních organizací Sorose, které brání „zákonná práva“ migrantů, se úspěšně zabývají těmito otázkami.
A země, která se jen odváží vznést otázku práv svých vlastních občanů, bude stigmatizována jako rasistická
a fašistická, a budou přijata nejpřísnější opatření proti takovýmto státům, jako proti škodlivému porušovateli “základních evropských zásad a hodnot”.

Ve skutečnosti se Viktor Orbán dostal do skutečné pasti liberálů. A tuto  past liberální síly spěchají zaklapnout ještě před 26. květnem. Maďarský předseda vlády Viktor Orbán jim velmi stojí v cestě. 
Konzervativní Viktor Orbán překáží v naplnění milovaného snu Sorose a jeho satelitů o absolutní síle liberálního fašismu v Evropě. 
Je to fašismus, protože v dějinách světa do takové míry totalitární teorie a praxe ještě neexistovala! 
A zde překvapuje laxnost, která hraničí s hloupostí, nejen pseudo-levice, ale také všech druhů “eurokomunistů”, “evropských levic”. 
Nepozorují a nechtějí si všimnout podstaty procesů, které se vyskytují v Evropě. 
V dnešních dnech se hraje opravdu o hodně. V těchto bouřlivých dnech se rozhoduje, jak bude vypadat Evropa. Ale zdá se, že pro maďarské levicové síly jen jedna mantra se stane posvátnou:
– Orban je fašista a je nutné ho svrhnout.

Starší generace oživuje vzpomínku na historii dělnického hnutí, 7. kongres Kominterny v roce 1935. 
Boj proti nacistickému fašismu. 
Socialisté, sociální demokraté, liberální strany byli v tomto boji spojenci komunistů. 
Dnes však málo lidí pamatuje na zrádné mnichovské (protikomunistické) spiknutí sociálních demokratů a liberálů s nacismem. Ale starší generace si to dobře pamatuje. 
Ale nyní funguje další schéma. 
Viktor Orbán je označen “fašistou”. Jakmile se znovu objevil pojem “fašismus”, pseudo-levičáci se opět spojují společně se sociálními demokraty a liberály.

Na shromážděních a mezi aktivisty vidíme většinou mladé lidi. Mládež, které odebrali historii, zaměnili ji náhražkou. Až na pár výjimek všichni stojí za západem. 
Dostávají krásné sliby a jasné pokyny – Rusko, Putin to je centrum světového zla! 
A dokonce i mladí komunisté se orientují na své západní vrstevníky a „soudruhy“. 
Mozky těchto “komunistů” úspěšně zaplnily “hodnoty” liberalismu, jako manželství stejného pohlaví a podpora jiných zločinů – jako je svoboda migrace a přiznání většího práva migrantům než občanům vlastní země. 

Faktem je, že dnešní liberální političtí konzultanti úspěšně nahradili pojem pravé svobody konceptem tolerance. A ti lidé, kteří se pokoušejí ohraničit tu jejich toleranci, se stanou rasisty a netolerantními fašisty.
(Šándor Čikoš, Tanaj Čolchanov)

https://politikus.ru/articles/114894-komu-meshaet-viktor-orban.html

sdílet na

9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
20. 12. 2018 23:42
Odpovědět  Janinna

tady je jedna věc u nás, nad kterou se nikdo nepozastaví a je to více otrokářské, než v Maďarsku. U nás zaměstnavatel může nařídit 160 hodin NEPLACENÝCH přesčasů ročně. V Maďarsku nový zákon povoluje až 400 hodin placených přesčasů.

Editor
21. 12. 2018 00:08
Odpovědět  Janinna

No největší debil tam byl blb od pirátů a ještě pitomeček od Babiše, ten tam má sbírku exotů skoro jako John ve VV nebo Peaka v tom potratu po VV.

Editor
21. 12. 2018 00:35
Odpovědět  Janinna

Já znal jeho matku, když dělala ve Státní knihovně, všechny její kolegyně jí tak srdečně nesnášely, že raději tolerovaly, že měla pořád “migrénu a šla se domů léčit” a dělaly za ní. Její šéfová byla matka mého spolužáka, na kterou pak paní Martička nasazovala psí hlavu kde mohla, přitom ta jí pouštěla, protože věděla, že píše pro svého Vladimíra Okna vesmíru. Kdyby byla bývala tak zlá, jak z ní Železná dělala, tak by jí byla dávno vyrazila.

Editor
21. 12. 2018 01:37
Odpovědět  Janinna

to byla náhoda. Ale pár zajímavých lidí jsem znal, to je pravda.