nezařazenévideo

Jindřich Rajchl – živě

sdíletj na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Paulen
17. 11. 2022 00:01

Svoboda slova je top prioritou na našem portálu https://cekni.to – naším cílem je vytvořit co nejrozmanitější zájmové komunity a umožnit v rámci nich i mezi nimi svobodnou diskusi bez cenzury, jako alternativu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

Navíc jsme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrace je možná bez emailu) a běžíme na open source.

Milan ze Zahrady Čech
17. 11. 2022 00:41

Vida, takže už byla ustavena vláda odborníků s premiérem Rajchlem:

„Na základě aktivace článku 23. listiny základních práv a svobod a s přihlédnutím ke skutečnosti, že u nás od protiústavního rozdělení Československa vládne nezákonný režim, byla vlasteneckými silami ustavena vláda odborníků v čele s JUDr. Jindřichem Rajchlem, která zajistí cenově dostupné suroviny a odvrátí blížící se hospodářský kolaps,“ uvedl aktivista Popelka, který byl v minulosti mimo jiné potrestán za to… bla… bla… bla…” Zdroj:

 https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/svatek-cesko-demonstrace-ceska-televize-vrabel-bile-stuzky.A221116_152504_domaci_pitt

No, aspon že o tom ustavení už vím. Rozhodně bych bral za premiéra raději Rajchla než Bureše, když jsou jinak, krom občanské války nebo revoluce, všechny dveře zavřené. I když, pane premiére, z odpolední ve dvě ráno? Tsss… tsss… nějak divný směny v tej lepšolidskej bublině. Jinak dobrej předpremiérskej projev. V plurálu. Tak to má byt.
Sice si dělám srandu, ale kdo ví? Ty “škatulata hejbejte se” jsou už dlouho připravený, ty nevznikly až po instalaci fialového signálu, tak možná ten kontrahadrák vyjde. Všaška Pravdolásku připravovali na prezidentování od jeho jedenácti let; třeba na tu přípravu kontrahadráku postačila i doba covidová, že v tom už maj grif.
P.S. Včera či kdy jsem se tu čílil kvůli inflaci demošek, ale takhle 60 000 lidůch k TV, 30 000 lidůch na Letnou a dejme tomu 10 000 lidůch na Náměstí Republiky…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
17. 11. 2022 01:59

Experti ,kteri jeste nic neudelali ,mimo zvaneni..
Neco konkretniho nereknou , ani sliby , ktere by nesplnili po zvoleni..
Ani nemaji zadny presny program. Plan je vymenit pozice u koryt.
Asi podporou volby Babise.
Kdo neni vybran neni vsem na ocich denne , jako p. Vrabel ,ma za sebou konkretni cinnost , pryc s nim , pomluvit slapnout mu na krk , ma dluh, dalsi kdo neco udelal je p. Hamplova ,take nevybrana ,kdyz neco udelala , podala zalobu na vladu..Takovy vybrany bejt nesmi..
Libive reci , o zlepseni , zadne nemaji, neustala sebe propaganda , z kancelare , jsou neunavny ,vladni koryta plati nejvic v EU..
Vidlak , Rajch a spol. denne demagogicky balamuti aby byli na ocich , kdyz potom samozrejme /kdo jinej/,prevezmou vladu..
V zajmu svobody slova , demokracie potlacuji bezohledne kazdeho , kdo by videl za jejich predstirani a libive fraze..A poucovani ,ze oni jen oni jsou ty experti ..Pravy zamer je, ze se denne vnucuji kazdemu..

sizok
17. 11. 2022 09:11

Psal jsem, je třeba být obezřetný ve svých soudech.

Milan ze Zahrady Čech
17. 11. 2022 11:09
Odpovědět  sizok

To jsem. Od samého počátku, i když vy si to nemyslíte. Než jsem o něm napsal vůbec první příspěvek, pídil jsem se kde se dalo, abych mu nekřivdil. Zatím mě ale nic nepřesvědčilo, že bych soudil chybně. Spíše naopak. Jeden z mnoha příkladů.
Viz (12:50) toto:
https://www.youtube.com/watch?v=dJ6SVCTddX0&t=1023s
a pak (1:41:34) toto:
https://www.youtube.com/watch?v=YK7I_zv5l6Q
A takových příkladů bych od jeho nástupu na cestu Spasitele, počínaje signatáři Charty 2022 (tedy od prvopočátku), kdy k signaci zverboval prof. Skálu, aby se poté od něj distancoval a nakonec jeho signaturu nechal z Charty vyzmizet, našel habaděj. Tento jsem sem hodil že je čerstvý. Další, nadmíru bojovný antikomunistický výlev, bych našel přímo zde, na pokecu. Ale myslím že toto postačí. Tak samo s SPD. Ještě ne zas tak dávno si v jednom rozhovoru dokázal Okamuru představit jako premiéra. Ted už ne. Zato si ted jako premiéra dokáže představit sebe.
Jistě, dá se to pochopit, že. Jenže nedá! Dle mých kritérií nedá!
Jeden z těch dvou je chlap. Slušný, čestný, nadmíru tolerantní chlap. Druhý je úhoř.
Nesnáším úhoře. Nesnáším zradu a podrazy. A na to, abych se v tomto změnil, jsem už příliš starý pes.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan
17. 11. 2022 21:39

Byla to dnes bída, k televizi dorazilo málo lidí.

Milan ze Zahrady Čech
18. 11. 2022 04:47
Odpovědět  Milan

Prý jenom asi kolem pěti tisíc. Sice jsem čekal menší účast, ale o tolik zase ne. Myslel jsem, že to bude tak kolem deseti tisíc a doufal v padesát. Ale dalo se to čekat. Už jenom z diskuzí tady se to dalo odvodit. V září burcování do boje a teď pasivita, že demošky nic neřeší a blbý kecy a úšklebky. Jen samé nářky jak jsme si mladý blbě vychovali a že dobře nám tak. Z čehož by mě prask ko-kot, protože já ze svých mladých nevychoval líné hlupce, ač jsem na to byl sám, ale normální lidi. Tedy vlastně nenormální. Normální jsou teď eurohujerští mamánkové líní makat i přemýšlet. Jdu od toho.
Měl jsem nastartované oba PC a na jednom jsem sledoval Vrábelovu demošku na Kavkách a na druhém živý přenos z hovínek, kde sledovali demošku na Václaváku a na Národní, a odskakovali na Kavky. Ta sluníčkařská na Václaváku měla docela účast, ale kolik lidí nevím; nebyl tam žádný záběr shora, aby se to dalo propočítat. Tak či tak, teď v tom majstrým vymáchá vlastencům čumák.
A o té demošce na Letné, ani o té na Náměstí Republiky, ani o tom, jak dopadla “procházka” na Národní, či ten sraz u Hlávkových kolejí a dalších aktivitách, nikde ani ťuk. Blbnu. Je na to ještě brzo. Tak uvidím.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
17. 11. 2022 08:25

Slyším hlasy, že Rajchl a spolek dalších jen mluví a nic jiného nedělají. Je to známka prndálků. Otázka na ně: “a co jiného mají jako dnes dělat?
Buďme rádi za Rajchla a další, kteří se ozývají. Znáte někoho jiného? Pořád hledáme nějaké osobnosti, ale když se tito lidé obětují, tak nad nimi začínáme pindat. Proberme se a berme aspoň něco.

Autor
17. 11. 2022 08:55
Odpovědět  Pijack

Problém není v osobnostech. Ty si doba vždy našla. Lepší nebo horší. Ale našla. Problém je ve vědomí a podvědomí “těch ostatních”.
Nespokojenost lidí za První republiky si našla sílu, která se nabízela a osobnosti, které to dovedli “až do konce” v r. 1948. A ta síla vycházela z lidí, ne z nějaké ideje nebo korporace na názory. Prostě dokázali využít to, co bylo a změnit to, jak to šlo. Proč jinak by je tak nenáviděli?
Ale zároveň je nutné vědět, že nestačí se vzbouřit jen tak a tady. Ono to musí být zvláště v dnešním světě prostě mezinárodní. U nás by to mělo být v rámci EU. A nebo se “nějaký kus vcelku odštěpí”. Je to hodně složité na vysvětení, ale jednoduché v činech. To, co je špatně, je v hlavách. Ne náhodou kapitalismus je založen na umění klamu a loupeže. Ne nadarmo nás pečlivě rozdělují, ne jen tak měnili významy až k de facto pravému opaku. To všechno aby nám vzali naděje. Ten kdo se na to nechá koupit, pak nemůže vědět a chápat, že oni jsou neuvěřitelně slabí.
A neuvěřitelně silní, protože nejhorší je překonat “nasazené” vnitřní bariéry a zvyky.

Milan ze Zahrady Čech
17. 11. 2022 09:47
Odpovědět  Pijack

Což o to, mluví dobře. Kdyby nebyl podrazák, tak ho beru. Myslím, že mé argumenty k tomu znáte z diskuzí, tak je zbytečné je uvádět. Já vás respektuji a většinou vaše názory beru, ale na Rajchla mám jiný názor než vy. Prostě mu nevěřím. Příliš úhořovitý na můj vkus. Přít se ale kvůli tomu je blbost. Já názor – vy názor.

Pavel K
17. 11. 2022 10:54

👍 👍 👍 👍
…a tak to má byt!! Tak je to správné.

Gales
17. 11. 2022 18:33

Holt je to právník.Třebas se naučí vnímat i plebs.

Gales
17. 11. 2022 18:31
Odpovědět  Pijack

Zlatí komunisti.Řekl to i Rajchl a má recht.Má na to, bejt vůdcem.Akorát že furt kope za vlastní stranu,i když je to samozřejmé.No uvidíme jak se kdo chopí situace.Je i možné že někdo průbojnější Vrábelovi tu revoluci sebere.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
17. 11. 2022 08:29

Jasný je jedno: kdyby se k těm troskám rakety nedostali fotografové a novináři dřív, než to policie uzavřela, tak by to Zelenskému asi prošlo…. a jenom díky tomu, že to někdo stihl vyfotit a pustit do médií bylo jasné, že to byla S300 – tedy raketa, která nemohla Polsko zasáhnout ze stejného důvodu proč nemůžou Ukáčka ze západní Ukrajiny těmito raketami zasáhnout Rusko – a tím důvodem je dolet tohoto typu rakety.

CO JE ALE FAKT NA POVÁŽENOU JE TO, ŽE PŘESTOŽE UŽ VČERA V PODVEČER BYLO JASNÝ, ŽE TO JE UKRAJINSKÁ RAKETA, TAK ZELENSKY VEČER ZCELA CYNICKY HLÁSAL DO SVĚTA, ŽE RUSOVÉ ZAÚTOČILI NA NATO A DOŽADOVAL SE OKAMŽITÉ KOLEKTIVNÍ OBRANY (přestože do toho vůbec nemá co mluvit).

A je jenom otázku času, kdy to zkusí ten fanatik znova…a znova…a jednou mu to vyjde…neboť dementi jako je Černochová či Fiala se té války s Ruskem už nemůžou dočkat…

Milan ze Zahrady Čech
17. 11. 2022 10:10
Odpovědět  Pijack

Však také proto jim feták sebral akreditaci. Na druhou stranu je to možná dobře, že jim ji sebral. Mocně tím nas-ral a popudil proti sobě sakra vlivnou sílu. Jednou, a nebude to zřejmě nijak dlouho trvat, se za to od ní dočká zasloužené odměny. Tedy aspon si to myslím.
Ale vybrali si afropýča se signálem na ten svůj bojovej ryk, vzhledem k nasra-nosti lidí a demoškám, přesně ten správnej čas, řek bych.

Ladislav
17. 11. 2022 08:47

A není to už na paragraf 407?

Autor
17. 11. 2022 08:59
Odpovědět  Ladislav

A soudit bude Rychetský? Ten z toho udělá vánočku.

Milan ze Zahrady Čech
17. 11. 2022 10:17
Odpovědět  Ladislav

Jistěže je. Jenže u nás už od doby covidové neplatí ani “není žalobce, není soudce.”
U nás platí vládní heslo “polibte nám všici pr-del.”

Davor
17. 11. 2022 11:31

Počasí dnes přeje pohodlným u compu, takže demonstrace pro blaho lidu asi bude velice chabá a ve prospěch vládnoucího parazitismu. Já osobně jedu, tak alespoň odložte pivko u compů a držte palce.
Pro některé návod.
comment image

pepapardubice
17. 11. 2022 17:28

V zemi s cenzurou, může vládě a mediím věřit jedině blb. Václav Havel.

pepapardubice
17. 11. 2022 17:50

Pane Rajchl jste opravdu jednička. Ze mne 100%