nezařazené

Je libo pořádného samce?…aneb další obohacení….

V Evropě se objevila odporná nemoc. Ženě hnijí pohlavní orgány.
Londýn – V Británii se objevila pohlavní choroba, která je častěji k nalezení u obyvatel subtropických zemí.
Ženě, která se jí nakazila, doslova hnijí genitálie.
Podle britských médií je choroba v Evropě poměrně vzácná a lidí si ji nejčastěji přivezou například z Afriky nebo Asie. Nemoc má navíc velmi dlouhou inkubační dobu a propuknout může až po několika měsících, během kterých dotyčná osoba netuší, že byla nakažena.
Granuloma inguinale, jak se choroba odborně nazývá, je přitom sexuálně přenosná. S takto dlouhou inkubační dobou proto nelze vyloučit, že nemocný pacient během posledních týdnů či měsíců nemoc nešířil dál.

Jednou z nakažených je i žena, která navštívila lékaře s nechutnými vředy na pohlavních orgánech, které způsobují rozpad tkáně a zapřičiní, že genitálie nemocného člověka postupně hnijí.
Původcem onemocnění jsou bakterie calymmatobacterium granulomatis, které infikují pokožku v okolí pohlavních orgánů, třísel nebo v anální oblasti. Bakterie následně začnou kůži i svalovou hmotu pod ní požírat. Nemoc je léčitelná antibiotiky, zanechává ale trvalé následky a doživotně zohyzděné pohlavní orgány.
Někdy je také nezbytný chirurgický zákrok, při němž musí lékaři postiženou tkáň odstranit.

Onemocnění se přenáší během vaginálního, análního nebo orálního styku.
Vředy při styku praskají a jejich obsah proniká do těla partnera, čímž dojde k nákaze.
Mezi nemocnými je dvakrát více mužů než žen a nejvíce zasažena věková skupina je od 20 do 40 let. Prvními příznaky jsou červené vředy v okolí genitálií, proto by lidé, kteří měli nechránění styk nebo cestovali do zemí Afriky či Asie a objevily se jim podobné vředy měli neprodleně navštívit lékaře.

https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/233345-v-evrope-se-objevila-odporna-nemoc-zene-hniji-pohlavni-organy/

….. já bych k tomu dodala, že do žádných zemí Afriky a Asie cestovat nemusí, morová epidemie přišla s migranty do Evropy. Další pozitivní přínos migrace, další z mnoha obohacujících pohrom…..není nad pořádné samce, že?….paní Žilková.

….. a ještě bych dodala, že v slovansko-árijských Védách existují Zákony RITA, to jsou Nebeské Zákony o čistotě Rodu a Krve, podle nichž ve starověku žily všechny slovanské náRody:

„Nepouštějte cizozemce k dcerám vašim, neboť mohou svést dcery vaše, a poškodit Duše jejich čisté, a Krev Rasy zahyne, protože první muž u dcery, vytváří obrazy Ducha a Krve … Cizozemské obrazy Krve z dětí lidských Světlého Ducha vypudí a smíchání Krve to je smrt Rodu .. a tento Rod degeneruje, umírá = „vyroždenie“ = Rod přestane Rodit, nemajíc potomstva zdravého, protože tam nebude té Síly vnitřní, která zabíjí všechny chorobnosti … “ (t.j. imunita)
[Svaté Védy Peruna. Kruh první, 8, sloky 11-12].

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
29. 8. 2018 23:22

Ahoj Janinno. Ale to je fuj,…Když ale ty holky rádi ty snědý chlapce. Ta statistika je mladejch holek, který zabil jejich přítel by byla přesvědčivá, že je něco špatně. Divný, že padnou do náruče Avgáncům,…apod. Teď se mi vybavil ten článek s tím negrem co ho měl plnýcho červů. Tenkrát Olinka (ona byla zdrav.sestra) napsala, že ještě než na odkaz koukla, že jí to bylo jasný. Tyhle probarvený párečky, to je také odkaz z Ameriky. Je to o zachování rodu ale o to už dnes nejde.

Administrátor
29. 8. 2018 23:23

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
29. 8. 2018 23:50
Odpovědět  Janinna

No, když uniklo, tak to poslouží jako studijní materiál pro ty s roztaženou náručí a nejen náručí. Někdo k tomu kdysi napsal, že to musel doktoři cvičit na jitrnici 😉

https://www.liveleak.com/view?i=496_1465074566

Administrátor
30. 8. 2018 00:10

Však jsem říkal. ….no, Tam jsem u toho měl výstražnou ceduli, že to je jen pro silné osobnosti. A to nevíme určitě všechno, kolem těch divochů. Mají toho určitě víc než lidé;)

Dnes ti řeknu já dříve "Dobrou noc", protože ráno brzo, zavčasu vylejzám, tak se zkusím ukolébat;)

Administrátor
30. 8. 2018 20:13
Odpovědět  Janinna

Tedy Janinno, nepředhodil, ale nemá to daleko od příspěvku, který si vložila,..i ta uvodní fotka stojí za to, ale tak to má být;) Dobře ty.  A pokud tě to pohoršilo – písemná omluva zde.