Janda se chystá na válku a vydává instrukce: Poslat armádní tým, zablokovat všechny proruské debily…

19.02.2022 11:38 | Ze sítí

Není otázkou, zda válka na Ukrajině bude, ale kdy bude. Jakub Janda z nevládní instituce Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty upozorňuje, že přípravy na největší „ruskou válku“ v Evropě od roku 1945 jsou v plném proudu. Podle toho by se Česko prý mělo začít konečně chovat. Na svém twitteru sdílí postup, který bychom měli v rusko-ukrajinském konfliktu následovat. Situace prý vyžaduje, aby naše kroky byly odvážné a aby se konalo rychle. „Ignorujte kecy a lži evropských vlastizrádců jako je prezident České republiky,“ vyzývá aktivista Jakub Janda.

„Je a bohužel bude válka, ruská válka. Rusko dělá velmi rychlé kroky k největší válce v Evropě od roku 1945,“ píše Jakub Janda v úvodu svého komentáře.

Potvrzuje se podle něj, co „bezpečnostní komunita“ říká roky: „Když Rusko netrestáme za jeho agresi v posledních letech, aby ho to pořádně bolelo, tak ho jen motivujeme udělat velký útok. Ten teď přichází,“ pokračuje Janda. „Probíhající ruská okupace ukrajinského území a přes 13.000 mrtvých (čti ruská válka) už běží. A nyní vstupujeme do další fáze,“ upozorňuje.

Sepsal proto hned několik bodů., co by, dle jeho názoru, Česko mělo nyní dělat.

Jako první zmiňuje dodání co nejvíce zbraní a munice pro ukrajinskou armádu. Dále bychom podle něj měli vyslat na Ukrajinu české armádní týmy, aby pomáhali Ukrajincům tam, kde potřebují. „Od logistiky, přes kyber, informační operace, po další podpůrné funkce. Není jediná překážka, proč by to nešlo. Záleží na naší odvaze,“ domnívá se.

V rámci ukrajinské krize, dle jeho slov, by se Česko mělo připravit i na přijetí tisíců až desetitisíců Ukrajinců, kteří mohou utíkat před krvavou válkou.

Za nutné považuje budování koalic unijních států k prosazení „nejbrutálnějších sankcí“ vůči Rusku jako trest za jeho vojenský útok. Dále zveřejnit mapu majetků ruských oligarchů v Česku: „Ať o nich aspoň víme, než je vykopeme pomocí nově připravované sankční legislativy,“ navrhuje Janda.

Potřebná, dle něj, bude také příprava velkého balíku praktické humanitární pomoci ve prospěch ukrajinských institucí v řádu minimálně stovek milionů korun, kde to jen bude potřeba. Pomoct s logistikou. Část bude vládní, část už připravují české nevládní organizace. „Podpořte je, pokud to tak cítíte,“ vyzývá Janda.

V neposlední řadě by Česko prý mělo sdělit našim německým a francouzským spojencům, že naprosté selhání jejich naivního přístupu k Rusku je jeden z hlavních důvodů současné situace. „Třeba se konečně začnou stydět a svou pozici měnit. Například Nord Stream 2 má být okamžitě odpískán a měli bychom to říkat nahlas, což Česko dosud nedělalo,“ podotýká Janda.

JE A BOHUŽEL BUDE VÁLKA. RUSKÁ VÁLKA.
Rusko dělá velmi rychlé kroky k největší válce v Evropě od roku 1945.
Potvrzuje se, co bezpečnostní komunita říká roky. Když Rusko netrestáme za jeho agresi v posledních letech, aby ho to pořádně bolelo, tak ho jen motivujeme udělat velký útok. Ten teď přichází. Probíhající ruská okupace ukrajinského území a přes 13 000 mrtvých (čti ruská válka) už běží. Nyní vstupujeme do další fáze.
Zobrazit víc
356
34
100

„Zablokujte si všechny debily, kteří jen šíří ruskou propagandu. Mají právo si říkat, co chtějí, jsme demokracie. Ale nemáte povinnost je poslouchat, tak si je v klidu blokněte, ať skončí ve spravedlivé společenské izolaci, zaslouží si jen výsměch,“ myslí si Janda.

Jestli znáte nějaké Ukrajinky nebo Ukrajince, tak jim napište, jak se mají oni a jejich rodiny, jestli jim můžete nějak prakticky pomoct. Jsme tu s nimi a pro ně, to je naše česká role,“ radí Janda spoluobčanům.

„Zní to strašně. Ale v Evropě začíná další fáze ruské války proti nám. Musíme se podle toho konečně začít chovat. Ignorujte kecy a lži evropských vlastizrádců jako je prezident České republiky,“ prohlásil Jakub Janda z Evropských hodnot.

„Sledujte jen a pouze ruské činy, co konkrétně dělají. A to je bohužel začátek další fáze ruské krvavé války na území demokratické Ukrajiny. Hrdinný boj Ukrajinců a Ukrajinek za nezávislost své země na Rusku je nejsilnějším příběhem naší generace. Chovejme se k Ukrajině tak, jak se měli spojenci chovat v září 1938 k nám,“ uzavírá Janda.
https://bit.ly/3H2wXEo

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10227255207515816&set=a.4271109305798&type=3sdíletj na

4.8 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
josef
19. 2. 2022 12:37

Sex se mu vrazil do hlavy aje potřeba takové individua úředně vykleštit,určitě by mu to zhodnotilo život a možná nám všem ,byli by jsme ušetřeni výplodů chorého mozku!

ZMann
19. 2. 2022 13:34
Odpovědět  josef

Taky se dočká tento proti český odpad,všechno má svůj čas, taková Vorkuta ideální místo pro toto individuum.

Chrudoš
19. 2. 2022 20:42
Odpovědět  josef

Správně řečeno

kral
19. 2. 2022 14:25

Demokraticky zvolená vláda s pomocí ostřelovačů….. ?
Pokud vím, tak tam byla demokraticky zvolená vláda svržena pomocí majdanu… Bohužel , tehdy pro západ byla spíše provýchodní a to byla zřejmě ta vada..

kral
19. 2. 2022 14:54

Janda je asi mimo… Zaměnil zřejmě americký agresor, za ruský? Zatím snad jenom USA a VB 200 let okupuje, vraždí a vyvolává války… Tak je zřejmě Janda nějak mimo… Je možná že má i AIDS od svých kamarádů a v jeho případě tlačí na mozek…? Asi ano… On ten západ udělá snad všechno aby nebyl klid a mír. Vymýšli si takové naivní opříběhy jako Vrbětice, Litviněnko, či Novičok… Takové jednoduché a hloupé příběhy.. Tak třeba to Polonium… Stačilo by něco za 10 korun a oni použili Polonium které umí vyrobit jenom v Rusku…A taky je možné, že ho neumí ve VB vůbec rozpoznat…

Chrudoš
19. 2. 2022 20:48
Odpovědět  kral

Shrnul jste to velmi pěkně.jen od konce 2 války USA neustále někde válčí přepadají státy organizují převraty tzv.barevne revoluce podporovali různé fašistické diktatury v jižní Americe a sami si myslí že oni byli pověření bohem vládnout světu.viz spis toho jejich politologa Roberta Kahana o výjimečnosti USA! USA,Anglie toť největší agresoři a zlo světa!!!!a Janda?to patří někam do odpadu

Michal47
19. 2. 2022 15:56

Na tohle bukvicové ? platí jen jedno; postavit ho za úsvitu ke zdi a “naočkovat” ho pořádnou dávkou z kalašnikova proti vrozené, paranoické debilitě!!

Jan Vok
19. 2. 2022 16:30
Odpovědět  Michal47

Michale já myslím, že by pořádně, ale opravdu pořádně po tlamě stačilo.

Michal47
19. 2. 2022 19:38
Odpovědět  Jan Vok

To by bylo velice málo, dát mu po dr… to není řešení; oklepe se a bude buzerovat znovu! Jenže to mnou navrhované “očkování” by ho zbavilo jednou pro vždy jakékoliv možnosti nadále buzerovat a byl by od něho navždy pokoj. U takových ?kých kreatur jsem pro dokonalé řešení!!

Karel
19. 2. 2022 16:15

9 gramů olova nic víc

Petr
19. 2. 2022 17:21

Jandova řiť je v plné bojové pohotovosti !

PENNYS
19. 2. 2022 19:00

Zde vidíme v přímém přenosu
“JAK BUZERANTI OVLÁDLI SVĚT”

Frank
20. 2. 2022 00:10

A já jsem si myslel, že o tom blbém řiťopichovi už neuslyším.

David
20. 2. 2022 11:37

To je ta nová doba, kdy má slovo každý hulibrk a ještě se mu dostává výsady, být zaměstnán Ministerstvem vnitra ČR. Komupak tam hulí brko?

David
20. 2. 2022 11:39

Proč mně mažeš? Seznamová cenzura?