Francouzský rapper natočil “ píseň“ o „zabíjení všech bílých dětí a pověšení jejich rodičů“

https://www.youtube.com/watch?v=4ZEqg_P6Amc

Conrad vyzívá ve svém dílu k zabití bílých děti a k pověšení jejich rodičů. Dílo od společnosti YouTube „pozastaveno“ pro porušování smluv o službách společnosti s protirasovými skupinám, které vyzývají k podněcování k násilí a rasové nenávisti, uvádí zprávy BBC News

Devítiminutové video bylo vydáno 17. září a zobrazovalo scény z filmu Americká historie X, kde bílý neonacista zavraždil černého muže stejným způsobem. Nickovo video ukázuje bílého muže, kterého rapper zastřelil a spolu s komplicem mučejí.

Vyzívá k zabití všech bílých dětí: „Jdu a zabiji bílé děti. Chyť je rychle a pověste rodiče. „

Rapper Nick Conrad

 „hudební“ klip je nazvaný „Appel au Meurtre des blancs“, což znamená „volání k vraždění bílých“. Francouzský ministr vnitra Gerard Collomb tweeted, že videozáznam „bezvýhradně“ odsoudil.

LICRA (Mezinárodní liga proti rasismu a antisemitismu), francouzská skupina proti rasismu, bude podnikat právní kroky. „Podnět k vraždě ve videu Nicka Conrada je opovržlivější a neuvěřitelně násilný,“ řekli.

Dieudonne M’bala M’bala, kontroverzní francouzský komik, který byl odsouzen k trestu odnětí svobody pro antisemitismus, natočil video dne 22. září.

Ve videoklipu Conrad unesl bílého muže, odvedl ho do garáže a zezadu jej střelil. Klip lze nalézt zde (texty níže).

Následuje vyňatý zkrácený text ke skladbě
„Pověste je všechny. Pověste bílí lidi …..“

Pak je video přerušeno a je slyšet rappera jak mluví s bílým mužem, který se plazil, aby unikl:
„Říkal jsem ti dvě vteřiny, ……………, a teď pusu na obrubník“
„Prosím,“ říká plíživý bílý muž.
„Dej si pusu na obrubník, přímo tam,“ reaguje rapper.
Nick Conrad pak rozbije jeho lebku, znovu vytváří slavnou scénu v „Americké historii X“, když hlavní postava, kterou Edward Norton rozbil, lebku černého muže stejným způsobem.

..

WhaWha Whity
„Bílý muž visí“
Pověste je
Pověste je všechny
pověste bělochy
Pověste je teď
Pověste bělochy
Pověste je teď

(Photo | valeursactuelles.com)

 

(Photo | valeursactuelles.com)

 

(Photo | valeursactuelles.com)

 

On his Twitter account Conrad, who is of Cameroonian origin and has in interviews claimed to be influenced by American hip-hop, had presented it as his „first short film“.https://www.dailymail.co.uk/news/article-6211369/French-rapper-Nick-Conrad-video-calls-whites-babies-killed-parents-hanged.html

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na