politika

Špalírem hanby budeš kráčet, aneb totálně vymyté mozky německé mládeže

Video – místní politik AfD (Münster) je při příchodu na radnici vítán nepřátelským davem.

Vážení a milí, před pár dny jsem narazil na následující video, mající necelé čtyři minuty. Zachycuje příchod politika za AfD, Martina Schillera, na radnici města Münsteru. Ten den (19.6.) se mělo hlasovat o tom, zda Münster přijme další běžence.

Atmosféra mě zaujala (a ne v dobrém) natolik, že jsem Martina Schillera kontaktoval a nabídl mu překlad do češtiny. Soudím totiž, že takový krátký film může českému čtenáři pochopit, proč Německo dělá to, co dělá, lépe než tisíc slov v tisícovce článků.

Pozor, nemohu úplně ručit za kompletnost kontextu. Jsou tam nějaké střihy. Ale chování davu a verbální projevy některých jeho členů jsou podle mého názoru dosti vypovídající.

Vyvěšeno na spřátelený kanál I2080. Zapněte si české titulky (tlačítkem nastavení vpravo dole). A vychutnávejte.

Divíte se, že v takovém prostředí je těžké vést nějakou racionální debatu o migraci?

Mám z toho husí kůži. Chování toho davu, to je opravdový fanatismus, syrové emoce. Kdyby to bylo v Gaze nebo Bagdádu, tak mají v rukou něco jiného než transparenty.

Zdroj: https://kechlibar.net/

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
27. 9. 2018 23:25

Visitor Rating: 5 Stars

Editor
27. 9. 2018 23:40

Tak kdyby to nebylo z reálu, tak bych řekla, že někdo vypustil chovance z psychiatrické léčebny. Hošan s patkou je ukázkový fanatik, možná jeho děd za Ády se choval podobně. Pár zmanipulovaných puberťáků mluví za celé město, taky dobrý, no ne? 

Ztracená generace, bohužel ne jenom v Reichu, vidíme to i u nás, v Rusku Navalňata s kachničkami,…. Vymyté mozky co si myslí, že sežraly celou moudrost světa. Smutné a hlavně děsivé.

 

Dědouch
30. 9. 2018 11:07

Visitor Rating: 5 Stars