nezařazené

Bude ministr Blažek za rozmluvu s Nejedlým pověšen?

Bude ministr Blažek za rozmluvu s Nejedlým pověšen?

Ne, trest smrti byl u nás naposled vykonán v roce 1989, dnes se už v naší zemi nepopravuje. Hrdelnímu trestu tedy ministr Blažek unikne, ale současnému nejvyššímu trestu u nás, což je doživotní vězení, se vyhnout nesmí. Protože čin, kterého se tento ministr a politik ODS dopustil, když pět hodin strávil ve stejné místnosti hospody, v jaké se nalézal i poradce bývalého prezidenta Zemana Martin Novotný, přičemž je vysoce pravděpodobné, že během těchto pěti hodin ti dva spolu dokonce i promluvili. je tak ohavný, že jsme v tomto okamžiku nejvyšší duchovní nouze všichni a jako jeden sjednocený lid povinováni obrátit se na státní úřady a žádat je, aby konaly. Zločin, nemá-li se stát normou, musí být vypálen včas a až do kořene, protože jedině tak jej lze bez  z národního těla vyloučit bez obav, že by ještě kdy měl možnost zvednout hlavu.

Nechť tedy z oblaků zahřmí a hněv lidu nechť se rozpoutá.

(Cosi, jako pociťová tresť, kterou si posluchač odnesl z vysílání ČT 24 v pátek 18. 8. 2023)

Prezident T.G. Masaryk k delegaci vojáků na Pražském hradě v prvních letech republiky: „Vždycky jsem tvrdil, že o každé věci je třeba diskutovat. Jen ať jsou spory, ale ať se bojuje s rozumem a poctivě. Vždyť jen dikuzí o problémech lze dojít k dobrým závěrům. A nikdy k nim nedospějete, když názor, který se vám nelíbí, bez okolků z debaty vyloučíte. Prohlašoval jsem: Vy jeden každý musíte snést mínění druhého“.

Lubomír Man

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris
20. 8. 2023 03:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Neznam Balazka ani Nejedleho, ale trest smrti nemel byt zrusen.

jiří
20. 8. 2023 18:49
Odpovědět  Jaris

comment image

Jaroslavem
20. 8. 2023 05:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Blažek není nic dobrého a čestného. Autor článku buď dostal příkaz,nebo dostal nasypáno, protože Blažek je bezcharakterní demobolševický zkorumpovaný grázl, který má živořit na Mírově.

Pavel K
20. 8. 2023 08:43
Odpovědět  Jaroslavem

👍 👍 👍 👍 👍 👍
Hezky jste posal to ODééSácké prase, ale pane takových máme v republice neúrekom, ale bohužel my to trpíme a jen debilně přihlíříme. Ale atakovat markety, to by nám šlo.

Pavel z Moravy
20. 8. 2023 08:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Omlouvám se Joshovi, ale za mne zbytečný článek, obzvláště o Blažkovi.

Pavel K
20. 8. 2023 08:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě jsem chtěl napsat, nevím jak vy ostatní jste na tom se šestým smyslem, ale při prvním pohledu na toho pazoura musí být hned jasno, že to není dobrý člověk. Teď si fakt nemohu vzpomenout není taky z Moravy? Já jen že další do sbírky. 👎👎👎

katango
20. 8. 2023 09:39
Odpovědět  Pavel K

Kdyby jen z Moravy! Z Brna! Myslíte-li Blažka.

Pavel z Moravy
20. 8. 2023 09:58
Odpovědět  katango

Oni již za socíku se Brňáci projevovali jako něco více. Mám osobní zkušenosti. Nyní dostali možnost se plně projevit.