A tohle chtělo být našim prezidentem

Není potřeba používat jakékoliv expresívní výrazy k tomuto veřejnému projevu Schwarzenberga, tak jako není na místě o něm mluvit, psát jako o pánovi, natož ho jakkoliv titulovat, včetně připomínky jeho politických funkcí minulých i stávajících (bohužel, ještě pořád), za které vydatně sosal a sosá dál peníze daňových poplatníků. I těch, o kterých se vyjadřuje vskutku s “noblesou”.

Nicméně tento cizák s germánskými kořeny, prapodivným způsobem nabyvší v té hektické porevoluční, polistopadové době naše občanství, aby vzápětí mohutně mohl restituovat (sám se vyjádřil, že “bez úplatku to nešlo”), se chová a vždy choval k našemu národu Čechů, Moravanů a Slezanů jako ke svému poddanému služebnictvu.

Není třeba ani opakovat jeho hrubosti, sprostoty a vulgarity, pořád ještě si s nimi vystačí sám, stejně tak jako s urážkami, povyšováním se a pohrdlivými výrazy o každém, kdo mu slepě nenaslouchá, neposlouchá ho, nesdílí jeho zvrácené názory na politiku a naši společnost vůbec. Nutno dodat, že naprosto protinárodní, tomuto státu a nám, občanům škodící, pohrdlivé až.

Občan (žel a věčná škoda pro naši zemi) Schwarzenberg, byť na prvních dost pohledů už notně znaven, neúnavně poštvává proti našemu řádně, demokraticky a svobodně zvolenému panu prezidentovi, stejně tak jako premiérovi, snaží se navádět nespokojence k razantním akcím proti nim, opět, jak jinak, slovy opilých štamgastů v putyce páté cenové těsně před zavíračkou.

Ale dle některých presstitutů a pražskokavárenských lepšolidí je tento styl mluvy, nechutná rétorika Schwarzenberga zajímavá , až skoro roztomile půvabná. Inu, každému co jeho jest …

Tento extrémně nejenom vulgární, sprostý člověk, ale i extrémisticky myslící, žel ještě, poslanec, sám korupčník jeden z největších, kamarád z té korupční čtvrti Kalouska, toho, co mu odpustil podvodné dotace, si bezostyšně, ale především lživě, dovoluje mluvit o našem premiérovi v souvislosti s korupcí, což je to chucpe největšího významu slova.

Ubohý člověk, kterému nevyšel sen vládnout nám všem, slovy jemu vlastními, nezapomněl také zhodnotit úroveň našich toalet v pohostinných zařízeních, i když zlé jazyky tvrdí, že je moc nemůže znát, jelikož tam namnoze nestačí ani očividně dojít. 

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Schwarzenberg-Pitomci-Stari-a-okamuriste-zbrblaj-na-EU-Letna-Vys-ali-se-na-to-oni-musi-na-Hrad-Je-lepe-podivejte-na-hajzly-v-hospodach-612675

Nelíbí se mu mírnost demonstrací nespokojenců, ponouká a navádí je k razantnějším akcím, posílá je přímo na Hrad. Není to přímo podněcování k nenávisti, pramenící z jeho vlastní předsudečné nenávisti? Vyvolávání nepokojů a destabilizace společnosti?

Věřme a doufejme, že takto zlý, nanávistný, nekulturní a nekultivovaný, žel ještě pořád poslanec, již nebude v příštím volebním období hlasitě pochrupávat v poslaneckých lavicích, že ho ti, kterým tak nadává, nebudou už dotovat formou poslaneckých prebend a platu.

A nejlépe už nebude nikterak zasahovat do našeho politického a společenského života, protože jeho nechutností a vulgarit už bylo víc jak dost a, troufám si tvrdit, většina občanů naší země tohoto odpudivého člověka zde ani nechce. Rozhodně ne v politickém a společenském životě.

Toto není vaše země, Schwarzenbergu, přestaňte na ni plivat a vraťte se do pryč, pasů prý máte dost i bez našeho, podvodem získaného.

Růžena Chrastekova
https://bit.ly/2vPb7p0

sdílet na