blognezařazené

12 důvodů, proč opustit USA

Tohle je reakce na jednu diskusi před nějakou dobou. I kdybych doplnil svůj článek mnoha videi, fotografiemi a odkazy, stejně by to nemělo takový smysl, jako když o problému vypráví a vypovídá někdo, kdo v něm žil a viděl jej zevnitř. Tento článek se samozřejmě týká postřehů jedné Rusky, ale já bych byl rád, kdyby jste si všimli – proč odtamtud odešla. A přitom žádné „ořezávátko“! A po pravdě mne vždy fascinovalo, kolik blbů se našlo, kteří před naší zemí dali přednost tomuto a nebo podobnému světu v „západní zlaté Evropě“. A velice často tam dělali to, co nechtěli dělat doma, že je to prý tady ponižovalo … (proto blbci) Je to samozřejmně jen kamínek mozaiky toho, jak se Amerika stala zemí ne snu, ale noční můry.  Jo, původně se článek jmenuje 11 důvodů, ale je jich v článku dvanáct.      Peter 008

Lidia FM

Proč je pro většinu Rusů krajně nepohodlné integrovat se a žít v americké společnosti? Proč je “americký sen” bublinou a jak nás chytře klame americká propaganda. Závěry z osobní zkušenosti z 8 let života v USA …

12 důvodů, proč jsem po 8 letech opustila New York (a USA) a nikomu nedoporučuji tam žít Ne, moje Amerika taková nebyla – ale taková je více než pro 90 % obyvatel. A tato zaostalost národa, z velké části jejich úzkoprsost, omezené názory, šablonovitost a ovládání jakoukoli propagandou je to, co brání průměrně myslícímu Rusovi, aby si život v USA užíval. Ale pojďme k praktickým věcem – proč je pro většinu Rusů stále krajně nepohodlné se integrovat a žít v této společnosti. A podívejte – já netvrdím, že na tom trhu není nutné vydělávat peníze – je to nutné!!! A přinášet zelené bankovky do pokladny Ruské federace  🙂 Jednoznačně. Uvádět na ten trh své výrobky, mít z nich zelený přírůstek, ale nežít tam – pracovní, dobrá varianta. Ale emigrovat úplně, jak to bylo módní, protože nám tuto myšlenku vnutila sama Amerika – to je totální iluze, kterou Západ tak aktivně prodával našim rodičům a prarodičům. Proč je tato představa bublinou, jak jsme chytře klamáni americkou propagandou a proč je tam každodenní život krajně nepohodlný, vám řeknu ze své zkušenosti.

1. Důvodem číslo jedna je tedy skleněný strop.

Rusy nemají rádi. Rádi Rusy využívají – mozky a talenty. Využívat nás ve svůj prospěch, vydělávat na našich hlavách. To se jim opravdu líbí. Pracovala jsem tam pro tři velké korporace – AECOM Corporation, Thornton Tomasetti Inc, IDT Corporation. První dvě jsou stavební korporace, ta první je největší na světě, druhá stavěla Moscow City (to je vlastně projekt, na kterém jsem se podílela), třetí je IT firma v komunikační nice. Všude, úplně všude jsou mozky ruské. Všichni vedoucí inženýři, programátoři, všichni, kdo budují tento byznys, jsou Rusové. Ve vrcholovém managementu však většinou žádného Rusa nepotkáte. V nejlepším případě po několika desítkách let života a práce tam vyrostete do úrovně partnera. Otázkou je proč, kvůli čemu? V top managementu jsou VŽDY Američané nebo Židé s americkým občanstvím. Pro Rusy existuje skleněný strop. Takže jediná možnost, jak se tam stát top manažerem nebo manažerem na úrovni C, je založit si vlastní startup (podnikání). Takže. Nepočítejte s kariérou v klasické firmě.

2. Propagace hnutí LGBT+ a hojnost takových lidí a rodin.

Přesně taková propaganda. Tomuto příběhu nerozumím a neberu ho. Jedna věc je prostě nechat takové lidi žít a neutiskovat je za to. Něco jiného je rozvěsit po městě duhové nápisy, dělat si PíáR, pořádat průvody a odměňovat takové “menšiny” spoustou firemních výhod (jak to tam rádi dělají). Nakonec takoví jen začnou dojit systém, využívat všech výhod z titulu “porušování jejich práv”, obecně si sednou na krk těm, kteří k “menšinám” nepatří. V důsledku toho se s přehledem vytváří další namyšlená vrstva společnosti, která je prostě líná a škodlivá. Pro mě je lenost jedním z nejodpornějších osobnostních rysů. Lenost v kombinaci s dojením systému je ještě horší.

A to nemluvím o tom, že v kostelech najdete několik typů záchodů – pro lidi různých modifikací. Což je opravdu v rozporu s jakoukoli vírou. No, nebudeme zabíhat do podrobností – spousta rozporů a dvojího metru. A to je vždycky špatně.

V knihkupectvích jste již před 15 lety v sekci “Pro rodiče” mohli najít knihy těchto klasifikací: pro rodiče stejného pohlaví M (gayové), pro rodiče stejného pohlaví Ž (lesby), pro normální rodiče různého pohlaví, pro trans rodiče, pro rodiče, kde jeden je trans a druhý jakákoli jiná modifikace atd. Všechny možné varianty a kombinace. Byla jsem v šoku.

Je jedna věc přijít do takové společnosti v uvědomělém věku, kdy se na ni můžete podívat zvenčí, mít svůj vlastní pohled a názor. Ale nedokázala jsem si představit, jaké by to bylo, kdybyste se tam narodili a nechali své vědomí, aby se tam formovalo.

Obecně jsem vůbec nechápala, jak je možné tam žít nebo kdo by tam mohl být vychován.

3. Třetí věc je hojnost náboženských sekt. A jejich propaganda.

Tohoto tématu jsem se krátce dotkla v předchozím odstavci. Množství sekt a nejrůznějších náboženských formací je způsobeno tím, že společnost je velmi rozmanitá a segregovaná. Lidé přicházející do této země, která se velmi podobá železniční stanici, hledají místo ve společnosti, kam by se mohli zařadit a rozvíjet se. Protože společnost jako celek je nenormální – viz výše -, pak po příchodu do Států stále ještě normální lidé hledají podobné normální lidi. Tedy ty, kteří mají zpravidla více či méně tradiční názory. Co může takové lidi spojovat? Zpravidla náboženství. Proto to množství nejrůznějších církví. Ale nenechte se zmást a naivně se nedejte oklamat – ve strategii rozvoje každé neformální církve je skvěle fungující sektářský mechanismus: přitáhnou vás tam, pak vás zahanbí – jste přece hříšník, pak vás přesvědčí, že se tam stanete lepší verzí sebe sama, pokud zůstanete a budete toto společenství neustále navštěvovat. A samozřejmě přispívat penězi. A čím víc budete dávat, tím méně budete hříšní. Takhle se lidé nechají zaháčkovat. Dále takoví církevní vedoucí zavádějí systém mentoringu, jehož cílem je učinit člověka naprosto spoluzávislým, to znamená zbavit ho schopnosti činit v životě vlastní rozhodnutí. A jsou v tom velmi dobří.

A teď si představte, co se stane: jedna taková “církev” získá určitý počet farníků a během několika let je promění v ovládané, spoluzávislé lidi. Dále – vůdci sekty je mohou “krmit” jakýmikoliv informacemi a nabíjet je jakýmikoliv pro ně výhodnými myšlenkami. A teď si tento příběh vynásobte celkovým počtem sekt v USA, tedy MNOHOKRÁTE. Co nám vyjde? Stejně řízená společnost s tupohlavými a spoluzávislými lidmi, kterým chybí schopnost myslet vlastní hlavou a zpochybňovat propagandu, kterou jim bombarduje uši jejich vlastní vláda. Takto si Amerika zajišťuje, že 98 % obyvatelstva je snadno ovladatelnou masou.

Nevěříte tomu? Můžete se podívat na film Rodina (The Family – na netflixu, putlockeru, 123movies, … poslední dva zdroje jsou zdarma. ale je lepší tam jít z prohlížeče Safari – ale jediný funkční zdroj je zde https://www.dailymotion.com/video/x8hcoml 🙂 jen anglicky) – je to dokument o tom, jak Washington pod rouškou náboženství roztáčí takové manipulace, ze kterých se pro jistotu všechno nahoře třese. Věřící se po zhlédnutí budou ptát: “Jak se na to dívá Bůh?”. Já to sama nevím. Upřímně …


Můžete se také podívat na dokument o vedoucím církve, do které léta chodil Justin Bieber – jak vydělával peníze na společenství spoluzávislých vedených duší a pak byl odhalen … A kolik takových “vůdců” se neodhalí, ale dál oblbují obyvatelstvo? Velmi mnoho. Od vás tedy Amerika získává váš 1) čas 2) peníze 3) dusí váš potenciál, a tak vydělává na jeho nerealizaci. HURÁ.

4. Čtvrtým důvodem, proč jsem tam nedokázala žít, je nízká životní úroveň na všech úrovních. Ano, je to tak.

Společnost a ekonomika jsou uspořádány tak, že všichni Američané musí mít v každém okamžiku řadu půjček – jen tak může jejich finanční systém fungovat. Proto bez ohledu na to, kolik vyděláváte a kolik spoříte – vždy na vás bude viset řada půjček: na vzdělání, na dům, na letní chatu, na zaplacení místa ve Storridge, na iPhone, na auto, jachtu, letadlo, na vzdělání vašich dětí atd. … Ještě před deseti lety si Američané stěžovali, že nevědí, co a kolik nyní věci stojí: všechny obchody uvádějí při nákupu zboží, kolik zaplatíte měsíčně. A to je vše! Dostanete plat 600 tisíc za rok, ale utratíte celých 800 tisíc.

Vlastnit soukromně a plně takové normální věci, jako je byt, dům, chata, chalupa, auto, tady můžete většinou … blíže k důchodu, pokud jste se celý život velmi snažili.

5. Země podvodů – stačí se podívat na projekty jako Fyre, Ftx, Nikola, Theranos, …

Dobře se tam daří lidem, které jejich země nepotřebuje. Znáte to, …

6. Rusy obecně nemají rádi – jejich vláda v nich neustále a vědomě vzbuzuje nenávist vůči nim.

V amerických filmech jsou Rusové vždycky zobrazováni jako barbaři. Dokonce i v posledním dokumentu Ilona Muska jsou použity záběry z Moskvy před 30 lety, kde policisté se vozí v laciných malých autech po Rudém náměstí … . A filmy “Red Sparrow”, “Salt” atd. – natáčet a promítat takové nesmysly … ale právě těch ovládaných nemyslících 98 % obyvatelstva takovým věcem uvěří! Takto se formuje nenávist k Rusům …

7. Američtí muži jsou bezpáteřní jak hadi na pánvi.

Jinak se to říct nedá. Bezpáteřní, ale slizcí.

8. Když už jsme u vztahů s muži – na etiketu bychom tu měli zapomenout.

V 50 % případů vám otevřou dveře a zaplatí za večeři. Většinou se prostě bojí. Všeho: vás, zákona, z obvinění z obtěžování, z nevhodnosti. Bojí se vašich ambicí a inteligence.

9. Drahé lety do zahraničí.

Americká ekonomika je postavena tak, že zatímco žijíc uvnitř, létat ven je krajně nevýhodné – pro Američany jsou zájezdy do jiných zemí velmi drahé. Jejich vláda se tak stará o to, aby 1) lidé cestovali a utráceli peníze uvnitř USA, 2) neviděli jiné kultury, a tak nadále žili v iluzi, že jsou nadnárod, výjimečný národ.

10. Počet bláznů, psychopatů, sociopatů a lidí s velkou úchylkou.

Příčinou toho všeho je kapitalismus a snaha farmaceutických firem vydělat peníze za každou cenu. Lidé dostávají absurdní diagnózy, předepisují jim kontrastní psychotropní léky, které jejich psychiku rozkolísávají oběma směry. Proto tolik sebevražd v populaci, ty střelby ve školách a dalších poruch psychiky.

11. Potraviny – přijatelné potraviny jsou nepřiměřeně drahé, neměli byste jíst

špatné potraviny – postrádají vitaminy.

A obecně je tam všechno jídlo neskutečně tučné a vy se „spravujete“ (tloustnete) nepochopitelně proč a jak.

12. Kvalita bydlení. Podprůměrná v Moskvě, Petrohradě, NN, Soči, …

Pokud si chcete pronajmout byt v NY, připravte se na staré budovy, chybějící euroopravy (na které jsme v Rusku tak zvyklí), stará okna, podlahy, koupelny atd. Pokud si chcete zachovat plus mínus moskevský životní standard, vyložte 3000 USD/měsíc za garsonku ve formálně “luxusním komplexu”. Ve skutečnosti to bude jen nově zrekonstruovaná budova, s minimalisticky replikovaným designem a hotovým nábytkem na úrovni IKEA, no a dole bude ubytovna. Ano, pravděpodobně budete mít v domě tělocvičnu s bazénem. Ano, to je jediné plus za takový nájem.


Celkově a podtrženo – ve Státech musíte přežít a je mnohem těžší stát se úspěšným člověkem. To, k čemu byste v Rusku došli za pár let, tam bude trvat několik desetiletí. Abyste tam byli úspěšní, musíte zapomenout na lidskost, přiměřenost a důvěru a podvědomě mít stále na paměti, že každý člověk vedle vás může být psychopat. Nebo trans. Nebo náboženský sektář. Nebo kombinace všech těch několika ….

Zde je video podobného směru, výpověď ženy, která jela do USA s mužem, který tam dostal práci. Videorozhovor má tři části, další odkazy pod videem:

Zdroj https://dzen.ru/a/Y9Xk3zORMFOJhC-P

Překlad Peter 008

sdílet na

48 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
20. 7. 2023 08:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Amerika už dávno není co bývala kolem 68 roku, kdy tam od nás uteklo nejvíc lidí. I náš příbuzný, který tu nesměl dostudovat, utekl do Ameriky, tam dostudoval a pak učil na univerzitě, moc chytrý pán – vědec – výsledky JEHO práce ovšem slízl vždy američan. Ovšem mohl jen vyučovat, další karierní postup mu umožněn nebyl. Ale i tak si tam žili moc dobře. Před lety se sem vrátili, tak nám to vyprávěli. Při přečtení toho článku jsem si na to vzpomněla.
No a ve svém okolí dnes vidím/několik lékařů, řidičů, stavařů/, že ti, co šli před pár lety pracovat do Německa, dnes se vracejí zpátky. Už mají rodiny a děti a říkají, že se tam už nedá žít. Mají tam strach o své děti.
Všude arabáši dělají bordel. Takže věřím, že článek je pravdivý.

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 10:38
Odpovědět  Helena

To by mně ta paní ani nemusela vyprávět, abych to pochopil, že to tam tak je. Ten váš chytrý příbuzný byl ještě výjimka, že si žil dobře, běžný človíček odtud tak mohl leda umývat nádobí nebo leštit hajzlíky po boháčích a spát s dalšími šesti v zatuchlé komůrce a dělit se s nimi o nájem. Nevím, co si lidé od toho, že utekli slibovali. My prachobyčejní dělníci si šli do kina, divadla, kupovali knížky a bez zadlužení žili normální život. Nu, kdo chce kam, pomozme mu tam.

20. 7. 2023 16:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Sice to s článkem nesouvisí, ale tady máš něco o božích mlejnech:

Turecko ohrožuje nové ničivé zemětřesení
20. července 2023, 06:00

Turecko se připravuje na zemětřesení, které odborníci předpověděli. Očekává se, že bude zničující a možná přinese zničení Istanbulu.

Hlavní město Turecka se sedmnácti miliony obyvatel se nachází v potenciálně nebezpečné zóně, ohroženo je přibližně jeden a půl milionu budov a více než půl milionu maximálně.

Očekává se, že síla otřesů u Istanbulu dosáhne sedmi bodů a může z nich spadnout téměř 100 000 budov. Obyvatelstvo se vyzývá, aby se dobře připravilo na budoucí katastrofu.
https://deita.ru/article/538789

Tak jsem juknul na turecký weby a tam všelicos, ale o zemětřasu ani ťuk. Žádné vyzývání obyvatel, nic. Takže nejspíš pouze v místním měřítku.
Tak ti nevím. Kecaj na Deitě? Jenže proč by to dělali? Nebo tak chce Osman zabránit panice?
V každém případě, pokud tam fakt dojde k ničivému zemětřasu – navíc v Istanbulu, ve strážním městě strategického průlivu! – bude mít ten podraz na Rusko, jediný stát, který je schopný Turkům výrazně (nejen) při řešení následků katastrof pomáhat, pro Osmana katastrofální následky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
delnas
20. 7. 2023 17:25

No musi to byt strasne a nikomu to nepreji….

Na strane druhe se urychli proces prevzeti kontroly nad Bosporem a Dardanelami…
severnimi sousedy….
Turci a pres ne anglosasky svet prestane kontrolovat tuto strategickou cestu…

Pedro
20. 7. 2023 17:06
Odpovědět  Helena

Ožralý ukr zabil 21 letou holku, 2 promile!
https://t.me/casusbellilive

Pedro
20. 7. 2023 17:07
Odpovědět  Helena
Vladimír
20. 7. 2023 09:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko by si mělo velmi vybírat, koho vzít zpátky. Většinou první emigrují různé lehkoživky, podvodníci a zloději. Ne nadarmo se hned po otevření hranic s Rakouskem v obchodech v rakouském pohraničí objevily cedule “Češi nekrást tady!” :-)))

Frank1.
20. 7. 2023 09:11
Ohodnotit příspěvek :
     

US zumpe se podarilo cilenou propagandou vytvorit z USA zemi ‘svobodnou a demokratickou’, hodnou nasledovani. Ze to je lez a vzdy byla, potvrzuje tato Ruska. V USA vladnou penize a zide.
Pamatuji si, ze v r. 1968 tohle hodnoceni USA tak vnimali emigranti, kteri se rozhodovali kam emigrovat. USA byly u nich v zebricku zaslibenych zemi pro emigraci ma 1. miste! Na 2. miste byly Australie a NZ.
Tento clanek neukazuje jak ziji v USA bezdomovci, fetaci a ti vylouceni ze spolecnosti, kteri ten US zazrak nezvladli sami pro sebe vyuzit. Prezivaji ve stanech nebo pod sirakem ve spacaku na chodnicich ve vylidnenych ctvrtich na kraji velkomest. Tato tvar USA se ovsem zatajuje. Nepatri do vychvalovani a ikonizace US zpusobu zivota.

Spam Janka
20. 7. 2023 12:56
Odpovědět  Frank1.

ano, to je velky problem……preto ma tolko ludi rozne diagnozy, lebo ziju v permanentnom strese a napati. Ako raz niekde pisali vysvetlenie jedneho muza v Amerike, mal uraz, drahu liecbu, prisiel o pracu…..nasledne sa s nim zena rozviedla, prisiel o byt, skoncil ako psychiatricky pacient pod mostom, pretoze vsetko to bola podla americkych standardov, jeho zodpovednost. Iny Amik zazil to iste ale v Rusku, o byt neprisiel, ruska zena sa s nim nerozviedla, neskoncil pod mostom, pretoze prijal ruske nastavenie, ze proste to je tak, nie je to jeho zodpovednost. Po case sa pozbieral a funguje

Bety
20. 7. 2023 16:42
Odpovědět  Frank1.

Také neukazuje, jak “hvězdnou” kariéru udělala v USA a vůbec na západě spousta děvčat z východního bloku na pozicích šlapek – ono se o tom raději moc nemluví, protože se za to hanbíme.
Ovšem já si pamatuji, jak se v polistopadové euforii na TV vedly řeči o tom, že kurva je jedno
z nejstarších povolání a že na něm nic špatného není – to víte, tenkrát jsem si říkala, jestli nejsem nějaká vadná, když nad tím vším také nehýkám nadšením, a tak jsem sledovala skoro všechno.

sergej
20. 7. 2023 20:38
Odpovědět  Frank1.
Frank1 v dohode
22. 7. 2023 11:30
Odpovědět  sergej

Pristani v Holywoodu je spicka!

janle57
20. 7. 2023 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Americký sen v podání dnešní doby:nacpat se nepoživatelným hamburgrem,zapít to chemickou coca-colou a zařídit si bydlení v krabici od lednice,strašně moc bych si přál,aby tam dnešní naši čummobilové ve věku 18 – 40 let vzali všichni dráhu.

janle57
20. 7. 2023 10:18
Odpovědět  janle57

…. jen na malé doplnění o zázraku z Ameriky zvaném coca-cola,každého,koho máte
rádi,varujte před tímto svinstvem,které Vás přivede o hodně rychleji do hrobu,
více v následujícím videu:
https://www.youtube.com/watch?v=lYDuPHin8Xc

Helena
20. 7. 2023 10:23
Odpovědět  janle57

Děti dávaly do coca-coly žiletku a sledovaly, jak se rozpouští.

Pavel K
20. 7. 2023 12:02
Odpovědět  Helena

Tady byla kdysi léčitelka “Bába Kamenická”, Ta pacienta vyhodila ve dveřích ať táhne. Ty piješ kofolu tak táhni, tebe léčit nebudu.

Standa
20. 7. 2023 13:09
Odpovědět  Helena

Jeden můj kamarád měl u nás v Zahradním městě lyžařský servis.Kovové padeátikoruny si dával do pětilitrové láhve. Měl ji skoro plnou. Kvůli lesku to zalil Colou a zapoměl nějaký čas na ní. Pak brečel ! Z rozpuštěných peněz se stala hnědá masa.My se smáli.
Je doporučení čas od času nalít kvůli čištění nalít do odpadů Colu.

Aragonit
20. 7. 2023 14:35
Odpovědět  Standa

Veľmi výživný článok
Cola Je to zabiják a robí to z ľudí cukrovkárov likviduje to slinivku
Niečo dorodružné a dovolenkové:-)
https://aragonit11.blogspot.com/2023/07/druha-zahranicna-akcia-aragonitu-2023-v.html

zuza
20. 7. 2023 18:23
Odpovědět  Standa

podľa časopisu pre gazdinky Coca-cola
1. Vyčistí záchod (odstráni žlté škvrny – usadeniny z vody a z moču)
2. Vyleští mince
3.Odstráni hrdzu a hrdzavé škvrny z oblečenia
4. Vyčistí aj krv a škvrny od krvi z oblečenia
5. Odstráni prilepenú žuvačku
6. Vyčistí špinu zo škár v dlažbe a medzi kachličkami
7. Navráti lesk chrómovaných povrchov
8. Vyčistí škvrny na porceláne, skle či okuliaroch
9. Zlikviduje usadeniny z mlieka
10. Neutralizuje smrad zo skunka
11. Odstráni pripáleniny a mastnotu
12. Očistí okná
13. Vyčistí vodný kameň
 

Frank1
22. 7. 2023 14:10
Odpovědět  zuza

Znal jsem jednoho, co chlastal neustale Colu Light i k obedu a do kafe si namisto cukru hazel Aspartam. Nevim jak dlouho to tak delal a kolik lahvi toho vychvalovaneho napoje vychlastal. Zrejme ho to znicilo. Zacal najednou blaznit a za par mesicu natahnul brka.

Bety
20. 7. 2023 15:30
Odpovědět  janle57

Mám osobní poznatek ze spedice na hranici. Do české pobočky Coca-coly vozili cisterny plněné polychromovanými bifenyly. Po mém dotazu k čemu to svinstvo potřebují to začali deklarovat jako – chemické prostředky ostatní. K čemu to potřebují jsem se nedozvěděla,
zato si pamatuji, jak na Moravě s velkým humbukem vybili velké stádo krav, protože vrata do kravína byla natřena barvou, která trochu těchto bifenylů obsahovala.

Ivan
20. 7. 2023 18:06
Odpovědět  Bety

Malá oprava: polychlorované bifenyly- skr. PCB, všeobecne toxické, poškodzujú vývoj plodu, karcinogénne atd.

Frank1
22. 7. 2023 14:12
Odpovědět  Bety

Oni nevylepsuji takhle jen napoje, ale i cigarety. Do tovarny na US cigarety jezdi pravidelne vozy s cokoladou. Ta asi dava kouri ten spravny smrad.

Frank1
22. 7. 2023 14:05
Odpovědět  janle57

Je spousta Rusu a Evropanu, co tam nasli namisto zeme zaslibene zumpu a dzungli, kde vladnou bohati zide. Nemate-li reprezentativni haciendu s bazenem a slouzicimi, nejste tam nic.
A tak se vraceji vyleceni a hanbi se, ze te lzi o Emerice uverili!

Eva
20. 7. 2023 10:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Slyšela jsem na vlastní uši už před léty u své kadeřnice: její neteř,letuška na mezinárodních linkách nám mezi jiným říkala, že pokud mají mezi lety přespat v USA nebo VB, berou si s sebou spací pytel a hadr na úklid.

ladik
20. 7. 2023 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

“Příčinou toho všeho je kapitalismus” !!!!!!!!

Helena
20. 7. 2023 10:21
Odpovědět  ladik

Ne !! Příčinou toho jsou konkrétní lidé a jednotlivé osoby, které jim v tom pomáhají !! A ty osoby je třeba hnát k zodpovědnosti, aby veřejnost viděla, co se s takovými sviněmi stane, a aby je náhodou ani nenapadlo se takovými sviněmi stát. A my ty osoby máme denně na očích.

Helena
20. 7. 2023 12:02
Odpovědět  Peter 008

Ale ti konkrétní lidé ten systém udržují a přiživují, aby jim přinášel to, co chtějí. A to všemi různými způsoby: válkami, satanismem, totalitou – prostě čímkoli. Ale sami na to nestačí – musí mít poslušné sluhy, aby jim to všechno zařídili a udělali tu špinavou práci za ně. A o ty jde především: Dokud budou mít dost sluhů, budou škodit pořád, pokud budou mít sluhů čím dál míň a míň, budou škodit míň a míň. Už to chápete? Jde o to opravdu odpudivě a veřejně odstranit právě ty SLOUHY – zase tolik jich není – jejich množství nafukují méédia – aby se vovce bály !!

unor 2022
20. 7. 2023 12:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Amerika, Amerika .. ale co Ceska republika?
Je potreba prejit od rozhorcenych ustnich vyjadreni k prvnim cinum.
//stavkovyvybor.cz/index.php

zuzana
20. 7. 2023 12:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Velký reset, Rockefellerové a Nový světový řád: Přehled globální tyranie

https://aktax.cz/velky-reset-rockefellerove-a-novy-svetovy-rad-prehled-globalni-tyranie/

Gales
20. 7. 2023 12:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Zlatí komunisti.

zuzana
20. 7. 2023 12:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Kazetové bomby a ochuzený uran: Zoufalý a marný poslední nádech

https://aktax.cz/kazetove-bomby-a-ochuzeny-uran-zoufaly-a-marny-posledni-nadech/

PENNYS
20. 7. 2023 13:14
Ohodnotit příspěvek :
     
  • Pozor tento hnuj je největší kokot v českém státěTopolánek: Bombardovat Moskvu. Zvažte to Novotny Tupohlavek ??? ještě se nenašel hrdina který by těmto debilum rozbil alespon hubu????????????????????????????????Odměna 1kč za splnění ukolu
20. 7. 2023 13:36
Odpovědět  PENNYS

Takových tu je…přijde mi…že té pošahané fašistické mafii u moci už totálně hráblo…
Snaží že se to tu už jen z pomsty co nejvíc rozes…t a zadlužit, než budou muset zdrhnout i s rodinou za hranice…
O nic jiného tomu Fialovému moru už dneska nejde.

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 15:50
Odpovědět  Veny232

Vyvrbili se v této žumpě neskuteční grázlové. Vše mi napovídá, že srpen bude neuvěřitelně horký.

20. 7. 2023 13:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Z té poslední fotky spí všichni v té psí boudě? 😀

Aragonit
20. 7. 2023 15:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinci budú rovno z EU expedovaní na Ruskú frontu už je to dohodnuté, kde budú teraz utekať?
https://aragonit11.blogspot.com/2023/07/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html

eFPe
20. 7. 2023 15:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Takhle, a nebývala ona taková furt? Jen nám ji lakovali narůžovo?Je to o lidech systému a nastavení podmínek, sociálních zákonů. Čili systém a lidi špatní. Začíná tam být nedostatek vody, nedostatek kvalifikované práce, do kopru jde školství, BLM, i to s těma sektama, Ale víte co? Proč se tam teda furt valí z jihu hispánci? To jim ti co tam jsou už nemohou dát echo že to není gut? A že snazší to bude změnit třeba v tom Mexiku, Hondurasu atd?
A Ono ani tady to není jak bývalo. Francie let poválečných a dnešní. Německo let osmdesátých a dnešních, u nás nemluvě.

zuzana
20. 7. 2023 16:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Studie zjistila, že Xanax a Valium způsobují poškození mozku a sebevraždy

https://aktax.cz/studie-zjistila-ze-xanax-a-valium-zpusobuji-poskozeni-mozku-a-sebevrazdy/

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 20:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Z mého pohledu velmi zajímavý článek na sk.news-front.info s názvem – Svet sa mení smerom, ktorý nie je pre zlatú miliardu príjemný.

anonym
21. 7. 2023 00:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Smutny clanek. Takovym se rika Hatchet Job, jit na to sekyrou. No pro mne za mne, pani je predpojata, a ja ji to vymlouvat nehodlam. Ale mohla tam dat i par veci, co se ji tam libilo. Pak by z toho nevysla kor jako amerikofob.

Se vsadim, ze kdyby nekdo chtel napsat 10 bodu spatnosti o Rusku, moc daleko by nemusel chodit. A bylo by to prave tak omezene a nefer, jako toto.

Pavel z Moravy
21. 7. 2023 14:44
Odpovědět  anonym

No myslím si, že moc důvodů pro pobyt v té zemi tam nebude. Pro obyčejného a ještě normálního tvora asi žádný.

anonym
21. 7. 2023 17:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

A to vite, jak?

laskra
22. 7. 2023 09:19
Odpovědět  anonym

Díky internetu se šíří bohužel pro někoho i pravda.