Nezařazené

Správy z FRONTU (o stránke News-Front.info)


Tu je vážny príbeh o tom, že naši nepriatelia berú informačnú vojnu ako skutočnú vojnu a veľmi starostlivo pristupujú k analýze a výberu síl a prostriedkov. Svoje finančné prostriedky, niekedy veľmi špinavé a zbabelé, využívajú na maximum.

To, čo sa dnes stalo, je najdôležitejšou udalosťou informačnej vojny, jej novej etapy, ktorá si žiada našu pozornosť, analýzu a pochopenie toho, s kým a s čím máme do činenia.

Dnes o 4. hodine ráno, bez vyhlásenia vojny, bez uvedenia akýchkoľvek výhrad, došlo k gangsterskému útoku na web „News Front“.

Naša doména news-front.info bola „zrušená“ bez súdu alebo vyšetrovania. To znamená, že stránka už nie je na tejto doméne dostupná.

O čom to svedčí?

V krajinách s „rozvinutou demokraciou“ a „slobodou prejavu“ neexistuje právo na vyjadrenie alternatívneho názoru, ľudia nemajú právo tento alternatívny názor prijať. Ľudia majú dostávať len kontrolované nepravdivé informácie, mali by žiť len v realite, ktorá je povolená.

Neskutočne sa nás a našej pravdy boja. Naša informačná práca, naša pravda je taká nepohodlná a zasiahla cieľ tak tvrdo, že propagandistická mašinéria Západu na našom sektore frontu bola porážaná a nútená urobiť takéto zúfalé a špinavé kroky.

Európske a západné publikum ako celok sa pripravuje na vojnu nielen do posledného Ukrajinca, ale možno v budúcnosti aj do posledného Poliaka alebo niekoho iného. V rámci tejto prípravy sa z týchto ľudí musia stať zombie a v žiadnom prípade nemajú právo poznať pravdu.

Našim ruským kolegom, ale aj tým západným, ktorí si dovolili hovoriť pravdu, ktorých weby fungujú v zónach domén „demokracie a slobody slova“: com, info, org, live, life atď. sa tiež treba pripraviť na takýto scenár.

Čo bude ďalej?

Webová stránka „News Front“ bude obnovená na iných doménach a bude naďalej fungovať ešte aktívnejšie a prinášať pravdu západnému publiku.

Na takýto scenár sme boli pripravení a máme viacero možností na premyslené riešenia a tí, ktorí si mysleli, že nás takto porazili, sa veľmi mýlia.

Na oficiálnej úrovni musí Rusko prehodnotiť svoj prístup k silám a prostriedkom vedenia informačnej vojny a ponúknuť alternatívu nie vo formáte videohostingu pre seba, pre Rusko, ale vo formátoch, ktoré umožnia celému svetu zistiť pravdu.

Bude mimoriadne ťažké vybudovať multipolárny svet s unipolárnou kontrolou nad informačným priestorom. Je čas, aby Ministerstvo pre digitálnu transformáciu RF a „Roskomnadzor“ prešli z obrany do útoku.

Chcem poďakovať pracovníkom našej agentúry, dobrovoľníkom, ktorí s minimálnymi silami priviedli celú západnú propagandistickú mašinériu do takejto hystérie. Dokonca aj naše skromné „FRONTovyje Zametky“ v Telegrame boli pred tromi dňami v USA a EÚ zakázané.

Víťazstvo bude naše, nepriateľ bude porazený!

Konstantin Knyrik, šéf tlačovej agentúry „News Front“

P.S. Obraciame sa na Ministerstvo zahraničných vecí Ruskej federácie so žiadosťou o reakciu na prvý prípad krádeže domény z oficiálne registrovaného ruského média, ako aj o zváženie reakčných opatrení a pomoc pri ochrane záujmov Ruska v mediálnom priestore.

O súdnom systéme na Západe si nerobíme ilúzie, ale pre ruských právnikov by tento prípad mohol byť dobrým tréningom na západných súdoch.
https://n9.cl/6810n

sdílet na

60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lubek
20. 8. 2023 12:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Človeku je z toho smutno.

katango
20. 8. 2023 15:41
Odpovědět  Lubek

Můj člověk je spíš nasranej.

Markýza
20. 8. 2023 15:46
Odpovědět  katango

Mytéž, mytéž.

ModrýKlokan
20. 8. 2023 18:22
Odpovědět  Lubek

@ Lubek, Katango, Markýza

Nenávistné křeče progresivně totalitního západu. Trochu je to i směšný, jak se vzteky svíjí a kopou kolem sebe.

Mám dojem, že ti zákeřní trapní zbabělci zaútočili i na http://www.novarepublika.online Ivana Davida. Klauni. Stejně to všechno přejde na jiný domény.

Markýza
20. 8. 2023 19:46
Odpovědět  ModrýKlokan

Teď tam čtu, že to byl plánovaný výpadek. Jasně, že to všechno přejde na jiné domény – stejně, jako když je zamázli loni. Až na ten nebohý Sputnik každý našel nový dméneček 🙂

ijn
20. 8. 2023 12:57
Ohodnotit příspěvek :
     

právě teď hoří Texas. Mohutný požár krajiny, hoří povrchová vrstva půdy.
Výraz “půda nám hoří pod nohama” nabyl doslovný význam.
A tyto státy nás mají něčemu naučit? Samozřejmě, že všichni zbožní občané budou spěchat, aby ospravedlnili své pány. Řeknou, že jste vatníci a nerozumíte tomu, a oheň je tvůrčí výkon přírody, která vytváří další mistrovské dílo svého řemesla. Co se týče zničeného mostu, je to jen pokus osvobodit přírodu a řeku od zhoubného vlivu svalnatých mužů, kteří most postavili, aniž by se zeptali na souhlas půdy.
Ke stavbě je třeba povolení. Od každé mrchy a každého zádrhele. Pak a jedině pak – vznikne pořádný most, který bude věčně stát a nebude vyžadovat opravy.

KOZA jede k totálnímu rozkladu školství a následně celé bílé civilizace

Pavel z Moravy
20. 8. 2023 13:26
Odpovědět  ijn

Je stejně zajímavé, že zrovna Texas, který měl choutky se odtrhnout. Nu, ryba smrdí od hlavy a kde ty hlavy ve státech a tady v EU jsou o tom nemusíme diskutovat. A jedna dlí také na ostrovech.

ijn
20. 8. 2023 13:38
Odpovědět  Pavel z Moravy

totéž se stalo Maui na Havaji, vily boháčů neshořely a pozemky spálenišť budou levné,…!!!

Až takových způsobů se neštítí KOZA využít pro své cíle,….denacifikace musí vyčistit KOZU, ….jinak mír k našemu spokojenému životu bude pořád ohrožován:
kůrovcem, povodní, tsunami, požárem, hyperinflací, válkou, hladomorem, klimatem, tornády, covid19,…..kolik ran ještě od KOZY sneseme,…….????????

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
20. 8. 2023 13:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Díky Joshy za info.

ModrýKlokan
20. 8. 2023 14:08
Ohodnotit příspěvek :
     

@ Admin

Dobrý den. Mohl by jste admine něco udělat s opravami komentářů? Je v nich chyba, hážou chybovou hlášku s žádostí o zpomalení vkládání. Taková hláška ovšem patří v IS na jiné místo a znemožňuje použít opravnou funkcionalitu pro opravu aktuálně vloženého komentáře. Děkuji.

Dobrý den – nevidím žádný problém v editaci opravy příspěvků – admin

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
20. 8. 2023 15:11
Odpovědět  josh-xy

@ Admin

Teď jsem to znovu zkusil. Po vložení komentáře, když najdu chybu, se k němu vrátím přes ikonu ozubeného kolečka. Po opravě textu, zmáčknu tlačítko Uložit, a vpravo nahoře na obrazovce vyjede dialogový obdélník červené barvy s textem přibližně:

“Vkládáte komentáře příliš rychle po sobě, zpomalte prosím.”

Oprava se neuloží, ani se komentář nevrátí do původně uloženého zveřejněného sdíleného stavu. Dialog “opravy” zůstává pořád otevřený. Vyjedu z něho pouze tlačítkem Zrušit. Stejný problém mají delší dobu minimálně další dva čtenáři. Díky.

Oprava se neuloží, ani se komentář nevrátí do původně uloženého,…………….hmmm, nevidím problém.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
20. 8. 2023 15:18
Odpovědět  ModrýKlokan

Prakticky skoro všichni, hlásím. A Milan to zkoušel a zjistil, že “příliš rychle” je i po šesti hodinách.
A když už jsem v tom – proč mi prosím nejdou úpravy písma a vkládání obrázků? Kdysi to šlo, teď už ne a kupodivu – někomu to jde, někomu ne.
Vopred ďakujem za odpověď.

Markýza
20. 8. 2023 17:48
Odpovědět  josh-xy

Tohle ano, ale šly mi i obrázky uložené, což nejdou. Ale jestli se systém přecpává, tak to chápu, jen mě udivuje, proč někdo jo a někdo ne – i když jsem pravda pokaždé nezkoumala, je-li vloženo z adresy, nebo ne.

ModrýKlokan
20. 8. 2023 18:32
Odpovědět  josh-xy

@ admin josh-xy

Díky, nu uvidíme časem. Jen mi napadlo, jestli to nevidíte proto, že máte třeba na společný vnitřní síti, nebo díky právům admina, jinak ty funkce skrz client/server, takže nám to nejde a vám jo.

20. 8. 2023 20:21
Odpovědět  josh-xy

Já jo. Třeba zrovna v tom, že u vás, admina, žádný problém, a u nás, pokecálistů, jo.

Pavel
20. 8. 2023 17:38
Odpovědět  ModrýKlokan

Tatáž zkušenost,” vkládáte komentář moc rychle,zpomalte prosím” a “prd”,oprava se nedá provést.

Spam Janka
21. 8. 2023 11:48
Odpovědět  josh-xy

mozem sa spytat, preco mi system pridal do mena spam?? nic som nepredavala, obcas tu pridam nejaky link, ale to nerobim jedina

ModrýKlokan
21. 8. 2023 12:56
Odpovědět  Spam Janka

@ Janka

To jednu dobu přidával admin k trolujícím nickname. Pravděpodobně když obsah komentářů tvořil pouze link. Navrhoval bych zdvořilý email adminovi, ať ti to přepíše zpět a při vkládání linků bych doporučoval vložit je do souvislého logického srozumitelného textu, který souvisí evidentně s tématem.

20. 8. 2023 14:58
Odpovědět  ModrýKlokan

A máte to. Závěr si udělejte sám.

ModrýKlokan
20. 8. 2023 14:59
Odpovědět  ModrýKlokan

test

20. 8. 2023 20:23
Odpovědět  ModrýKlokan

Takytest. Jestli to takytest tu zůstane pohromadě, tak to znamená, že to nejde.

J.S.
20. 8. 2023 22:51

Zkusil bych v prohlížeči vymazat cookies jestli to nepomůže.

Markýza
21. 8. 2023 09:39
Odpovědět  J.S.

To asi nebude mít vliv – mažu je průběžně, protože jsem po velkém zlobení a dohadování se Seznamem zjistila, že to jsou právě kukíny, které při větším množství znemožní přihlášení a dělají šílený brykule. Čili já je mažu a problém zůstává.

ModrýKlokan
21. 8. 2023 13:25
Odpovědět  Markýza

@ Markýza

Aha, to by mohl být důvod, proč se už dlouho nemůžu přihlásit ani přeregistrovat na Davidově Nové republice. Jeho lišta se sušenkama neumožňuje jejich odprásknutí, tak jsem je vždycky schvaloval. Až pojede znova, zkusím je vymazat. Díky za tip.

21. 8. 2023 15:02
Odpovědět  ModrýKlokan

Jo, tam jsem taky narazil. Původně jsem tam byl od samého prvopočátku pod stejným nickem jako tady, pak si pan Dvořák v zápalu protitrolího tažení nechal nainstalovat nějaký protitrolí program – čímž se sice zbavil trollů, ale taky 80% diskutujících – a pak jsem tam zůstal jen jako Milan a přenickovat to nejde. Ale ono je to v podstatě fuk, když z tama zmizlo tolik diskutérů.

ModrýKlokan
21. 8. 2023 15:57

@ Milan

No třeba se to spraví, až ukončí aktuální údržbu. Už to má vypnutý pár dní. Zahulíme, uvidíme :-)))

21. 8. 2023 14:53
Odpovědět  Markýza

A kudyma se na na ně dostanu, abych jim moh dát co proto?? Kde ty coocky zkurwený objevím?

Markýza
21. 8. 2023 16:16

Máte nahoře vpravo na liště takový ty tři čárky? Rozrolujte a najdete tam řádek “historie” Když na něj kliknete, objeví se všechno možné včetně “vymazat nedávnou historii”, tak to si otevřete. Já tam mám nastavený že vymazat kukíny, mezipaměť (protože nevím pořádně co to je, ale nic špatného to nedělá) a historii prohlížení. A dáte smazat. Akorát vám to smaže všechna uložená přihlášení včetně do meilu, tak si je musíte obnovit.

21. 8. 2023 17:14
Odpovědět  Markýza

Kyš kyš, já tam mám tři tečky, heč 😛
Tak jsem si na ně kliknul a taky jo. Ale pustím se do toho pro sichr až před spaním. Díky. 🙂

Markýza
21. 8. 2023 18:27

Tss tečky…..takhle kdybyste měl kopretinky, to už by bylo něco! 😀 no hlavně ať vám to funguje.
Zkouška opravy po vymazání kukínů!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
21. 8. 2023 20:38
Odpovědět  Markýza

No hele………..funguje to! Tak buď jste problém spravili, nebo je to fakt těma kukínama, ale to pak aby je jedna mazala obden.

21. 8. 2023 22:02
Odpovědět  Markýza

Zpravili. Mě už taky funguje, a bez vymazání cucků.

21. 8. 2023 14:51
Odpovědět  J.S.

Jó, to bych zkusil, kdybych věděl jak na to a kde se mažou. A také zda bych si ve finále nepohoršil, kdybych vymazal všechny coocky. Tedy kdybych napřed věděl, kde je najdu.
Jinak upřímný dík za snahu pomoci, jenže to je těžký s počítačovým negramotem. 🙂

ModrýKlokan
21. 8. 2023 16:11

@ Milan

Hlavně nepropadej defétismu, jak přiléhavě psala Albi. Je to jednoduchý i pro PC laika.

V prohlížeči si najeď na menu Nastavení (typicky ozubený kolečko), je to asi ve všech prohlížečích na podobným místě, někde vpravo nahoře v Nabídce aplikací (nebo pod podobně znějící ikonou).

V menu Nastavení najeď na podřízený menu s názvem něco jako Soukromí a zabezpečení. No a tam to je: data a cookies, různé možnosti jejich správy, prohlížení a mazání.

A je tam nastavení podle jakých parametrů se mají nebo nemají data a cookies ukládat a jaká má být míra zabezpečení, přibližně ve třech standardních volbách. A kdy se mají mazat. Třeba při vypnutí prohlížeče automaticky. Nebo ne. Naklikáš v klidu svoje volby. Když budeš potřebovat, tak to prostě a jednoduše zase změníš. Ty volby v těch checkboxech – zaklikávací kolečka nebo čtverečky.

Finito

ModrýKlokan
21. 8. 2023 16:37
Odpovědět  ModrýKlokan

A nebo jak se teď objevilo výše od Markýzy. Částečně jinou cestou, možná jednodušší – v tříčárkové ikoně Firefoxu Otevření nabídky aplikací, v menu Historie.

Markýza
21. 8. 2023 16:44
Odpovědět  ModrýKlokan

Ale jestli Milan nemá Lišku, tak to možná bude mít jinak? Mmch já tam ty volby nemám, jak píšete – při vypnutí, atd – ale pravda mám nainstalovaný AVGčko a to mi to semtam vnucuje – smaž si kukíny, kozo, trpím!

ModrýKlokan
21. 8. 2023 17:28
Odpovědět  Markýza

@ Markýza

To je ok. U všech prohlížečů to bude podobný. A většina software je intuitivní a má více cest k jednomu příkazu nebo volbě.

Ta vaše cesta je jednodušší a rychlejší, přes plovoucí rozbalovací menu Historie, směrem k zaškrtávacím chlívkům. A je to jednorázová funkcionalita.

Ta moje cesta je níž, pod ikonou Nabídka aplikací, je menu Nástroje, až za Historií. Rozbalí se v novém panelu a umožní nastavit podrobnější parametry pro trvalé nastavení systému v Soukromí a bezpečnosti. Nejen jednorázově, ale opakovaně automaticky.

O nic nejde, si nějak poradíme, ne? *-))

Markýza
21. 8. 2023 18:30
Odpovědět  ModrýKlokan

Poardíme, rozhodně. Hele ale já tam nástroje nemám – respektive mám tam “další nástroje” a tam je něco úžasnýho! Responzivní dyzajn a kapátko! To je, co? Nestačím čumět na nová vrata!

21. 8. 2023 17:40
Odpovědět  ModrýKlokan

Ozkouším obojí. Na jednom de.bilovi Markýzinu cestu. Tu dnes, před spaním. A druhýho deboše zatím nechám v klidu. A ráno při spuštění uvidím, jestli jsem si nenatropil nějakou neplechu. Kdyby jo, tak furt ještě druhej de.bil k dispozici. A zejtra, když všechno v cajku, tak vyházím cucky z druhýho de.bila podle tvýho receptu. A bude.
Kdysi jsem totiž měl takovej čistící program s namalovaným smetákem, a tam stálo něco jako vyhodit nepoužívané koncovky či přípony, nebo něco na ten způsob. Tak jsem si je já pako v dobré víře vyhodil a přidělal si problémy. Já se sice nikdy nes.eru do něčeho, o čem nemám ánunk, ale tohle mi přišlo jako logický a nas.ral jsem si do hnízda. Jo, a od té doby říkám počítači de.bil. Přece to nenechám na sobě, žejo.
A vůbec. Pro sichr si uložím odkaz na tenhle pokec, když tu mám dva návody jak na to. Co kdyby se na mě přes noc vyřádila demence. Zrovna před chvílí jsem si otevřel gambáče a napil se, a pak jsem zjistil, že ho chci po napiti uzavřít korunkou, a uzávěr, co jsem si koupil, aby mi nevětralo pívo, že jsem mrsknul do koše. Kdepááák, demence je swiňa zákeřná. Radši s ní počítat.

Jaroslav
20. 8. 2023 14:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem prestitut
čas 5:42:30
https://www.facebook.com/RaptorTV.cz/videos/320206227093236/?ref=embed_video&t=20548

20. 8. 2023 14:52
Ohodnotit příspěvek :
     

A za pět dní bude hůř. Viz:

Už příští týden začne být prosazován tvrdý cenzurní zákon EUhttps://cz24.news/uz-pristi-tyden-zacne-byt-prosazovan-tvrdy-cenzurni-zakon-eu/

Pavel z Moravy
20. 8. 2023 18:03

No tak budeš moci u povolených textů kupříkladu psát zkrácené příspěvky. Tak co kur.vy, už vás hřeje srdéčko, že můžete mazat co se nelíbí vaší pravdoláskařské dušičce. Do toho, smažte mi to. Já se z vás nepo.seru. Byli jiní a já se nepotento. To nám dvěma dávají jako upomínku na ten začátek nasávání.

Markýza
20. 8. 2023 15:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Já hlavně doufám, že až newsfront znovu pojedou, tak se to dozvím.

20. 8. 2023 20:28
Odpovědět  Markýza

Modrej plyšák zjistil, že funguje zde:

https://sk.news-front.su

20. 8. 2023 20:29

Tak ne modrej protinožec. Piksla to zjistila.

katango
20. 8. 2023 22:28

Ať to zjistil kdokoli, velice mu děkuji.

Gales
20. 8. 2023 16:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať chcípnou.

konzerva
20. 8. 2023 18:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Dejte si na konec místo info su a už to jede.

ModrýKlokan
20. 8. 2023 18:34
Odpovědět  konzerva

Díky

Markýza
20. 8. 2023 19:50
Odpovědět  konzerva

No na mou duši, Konzervo drahá! Ďď!

20. 8. 2023 20:31
Odpovědět  Markýza

Ach jo. Zase pozdě s radou 🙂

Markýza
21. 8. 2023 16:17

Ále, tak si to tak neberte :-))

21. 8. 2023 22:05
Odpovědět  Markýza

🙁

Pavel z Moravy
20. 8. 2023 20:29
Odpovědět  konzerva

Já také moc děkuji.

konzerva
20. 8. 2023 18:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyjádření redakce. https://sk.news-front.su/2023/08/20/vazeni-citatelia-agentury-news-front/

ladik
20. 8. 2023 21:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Systém založený na hrabivosti a parazitismu musí nenávidět pravdu až do té míry, že ji musí zvláštním zákonem prohlásit za zločin.

Vladimír
21. 8. 2023 09:45
Ohodnotit příspěvek :
     

V Rusku nebo na Ukrajině by byly takové věci pochopitelné – s válkou prostě nastupuje válečná propaganda. Na tom našem Západě ovšem válka není (?). Respektive šíření ukrajinské válečné propagandy našimi médii a potírání jiných informací dokazuje, že na Západě vlastně válka probíhá také a jsme do ní plně zapojeni, i když to politici střídavě potvrzují a popírají.