Nezařazené

INTEL-DROP: Zatčení při pokusu o atentát na Tuckera Carlsona: Ukrajinská rozvědka najala ruského „Hitmana“ na vraždu novináře

Ruští strážci zákona zabránili teroristickému útoku na slavného novináře Tuckera Carlsona, který plánovalo, řídilo a financovalo Hlavní ředitelství zpravodajské služby Ukrajiny (GUR). Jedna osoba byla zatčena na základě obvinění z terorismu, uvádí The Intel Drop.

Šestatřicetiletý Pjotr ​​Vasiljev, rodák z Podolska a komplic Ředitelství státní rozvědky Ukrajiny, se ke spiknutí při výslechu přiznal a řekl o něm podrobnosti. Odpovídající video bylo zveřejněno ruskými telegramovými kanály.

Ruská protiteroristická jednotka zabránila teroristickému útoku na Tuckera Carlsona, který naplánovalo Hlavní ředitelství rozvědky Ukrajiny. Jeden muž byl v Moskvě zatčen na základě obvinění z terorismu.

Ruské protiteroristické síly zmařily teroristický útok v Moskvě, který naplánovalo, řídilo a financovalo Hlavní ředitelství rozvědky Ukrajiny. Teroristickou buňku provozovali „ukrajinští manipulátoři“ s cílem provést útok na amerického novináře Tuckera Carlsona během jeho návštěvy v Moskvě. Terorista se ke spiknutí přiznal a uvedl o něm podrobnosti. Pro útok mu bylo poskytnuto IED (improvizované výbušné zařízení). V plánu bylo zaměřit se na vozidlo Tuckera Carlsona v podzemním parkovišti hotelu Four Seasons.

Ve svém výslechu Vasiliev líčil obdržení pokynů o umístění IED, ale řekl, že byl zatčen před spácháním útoku.  Zmínil také, že jeho ukrajinští psovodi mu slíbili 4000 dolarů za úspěšné provedení útoku.

V listopadu 2023 byl Ukrajinou naverbován přes internet a byl vyškolen v práci ve speciální komunikaci, sběrem dat a odpalování výbušných zařízení.

Zadržený uvedl, že během přípravného období o cíli nic nevěděl a při výslechu uvedl, že měl zabít Tuckera Carlsona. Pro útok byl vybaven improvizovaným výbušným zařízením.

Za vyhození auta do povětří na parkovišti hotelu Four Seasons dostal Vasiljev čtyři tisíce dolarů. Místo peněz dostane citelný trest v kolonii.

Tucker Carlson navštívil Moskvu na začátku února, aby zde udělal rozhovor s ruským prezidentem Putinem.  Bývalý moderátor Fox News uvedl, že Bidenova administrativa nezákonně špehovala jeho textové zprávy a nechala je uniknout do médií, aby mu zabránila v rozhovoru s Putinem, který chtěl uskutečnit před třemi lety.  Řekl také, že si je „celkem jistý“, že minulý měsíc udělali totéž, ale přesto se rozhodl odjet do Moskvy.

Americký novinář řekl, že ho sledovaly americké zpravodajské agentury a také unikly informace o jeho cestě do The New York Times, aby došlo k narušení rozhovoru.

https://www.theinteldrop.org/2024/02/26/russian-man-recruited-by-ukraine-intelligence-arrested-over-terror-plot-to-kill-tucker-carlson/

sdílet na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
27. 2. 2024 20:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Za pravdu smrt, americká “demokracie”.

Bety
27. 2. 2024 21:48
Odpovědět  Pedro

Cena vraždy podle všeho není na Ukrajině moc vysoká.

Helena
28. 2. 2024 09:01
Odpovědět  Bety

A nikomu není divné, že zmizel z povrchu zemského/méédiálního/ feťák Zelenský, na V4 dávat rozkazy jede nějaký nýmand-jestli tam vůbec dojede. Myslím, že feťák Alzák dostal těžkou dávku a smaží se v Pekle. Vypadá to, že ukroši vymetají fašistický ukrchlív ruku v ruce s Rusy.

Slovan
28. 2. 2024 09:12
Odpovědět  Helena

Možné je vše, teď jsem četl kousek z článku myslím že na PL, že ruští špióni vnikli do srdce Kyjeva. Tak kdoví, třeba zelenina zase mlátí vocasem do piána a dělá, jakoby nic, já muzikante bande. 🤣🤣

Spam Janka
28. 2. 2024 14:10
Odpovědět  Helena

zeby sa nasiel rovnako sialene posobiaci dvojnik?? to sa mi nechce stat….tot nedavno sa vyjadril, ze Krym bude ukrajinsky a ze ich padlo dokopy len 31 tis. Aj na otazk ohladom telefonatu s Putinom odpovedal standardne…..imho skor ako klasickeho narkomanovi stupa ego a straca sudnost

Helena
29. 2. 2024 08:50
Odpovědět  Spam Janka

Všechny plky, telefonáty, záběry – ty jsou všechny několik týdnů staré, média stále omílají stejné záběry a k tomu si dopíší pár vlastních vět. Místo feťáka Alzáka pojíždí to tlusté prase…Alzák už se smaží v pekle s dalšími hnusnými, odpornými dušemi jako Havel, Olbrajtová, Schvarzenberg, Ročild a další. Sledujte děje, skládejte si je a přemýšlejte.

Aleš
27. 2. 2024 21:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Doufám že trest za terorismus bude přísný.

Mike
27. 2. 2024 22:21
Odpovědět  Aleš

Psali něco o kolonii, což bude zřejmě takový hezký eufemismus pro prachobyčejnej gulag někde na Sibiři.

28. 2. 2024 00:24
Odpovědět  Mike

Škoda, že jenom, jako obvykle, blbě kecáš. Protože přesně tam by patřil.

Standa
28. 2. 2024 07:02

Obyčejně blbě kecá!Nesmysli, asi je blízko cesty k šílenství. Má obrázek Pávka na stěně a modlí se!
Proč ,, gulak” . Normální pracovní tábor. V Čechách by jich bylo potřeba hafo.Ne, aby se váleli na Pankráci! Když vidím jejich jídla( kuchyně 4 patro-várnice), tak bych to poslal rovnou do škol pro děti , co jejich maminky nemají na obědy!

Standa
28. 2. 2024 07:05
Odpovědět  Standa

Nesmysly!Oprava!

Boomer
28. 2. 2024 11:05
Odpovědět  Standa

..oprava: Gulag..Главное управление исправительно-трудовых лагерей.. což byly nápravně pracovní tábory.

28. 2. 2024 13:48
Odpovědět  Standa

Netřeba, já na takových přehlédnutích nebazíruju. Tedy pokud ten přehlížitel nevyskakuje na ostatní a nemistruje je. Od toho jsou tu jiní.

Mike
28. 2. 2024 11:32
Odpovědět  Standa

Omlouvám se, ale býval jsem přesvědčen, že jsi inteligentní, ty Pávku na stěně…

Mike
28. 2. 2024 11:30

A napsal jsem snad něco jiného? Práce s textem nic?
Cituju větu z článku: “Místo peněz dostane citelný trest v kolonii.”
Chci slyšet přesnou definici pojmu “Kolonie.”

28. 2. 2024 13:55
Odpovědět  Mike

To, jaks to podal, byl jeduflus s implicitním poselstvím Putin = Stalin.

Mike
28. 2. 2024 16:17

Jo takhle? A co je zlého na srovnání Putina se Stalinem? Taky podléháš Chruščovovým manipulacím? Je třeba číst. Ocituju pár vět z knihy “Nastal čas o Stalinovi pohovořit…” – zkusil by někdo za něj (Stalina) koupit si za nakradené peníze limuzínu nebo vilu; zkusil by někdo za něj sít nepřátelství a podněcovat války mezi národy SSSR; zkusil by někdo za něj provádět v SSSR politiku v zájmech zahraničních vlád a mezinárodních mafií; zkusil by někdo za něj vydírat SSSR půjčkami nebo zbraněmi jiného druhu; zkusil by někdo za něj… ”
Když v roce 1923 převzal SSSR, byl to zaostalý agrární stát. Když ho v roce 1953 odstranili, byl SSSR atomovou velmocí chystající se vypustit družici do vesmíru jako první stát na planetě.
Když v roce 2000 V. Putin přebíral Rusko bylo HDP necelých 1900 dolarů na obyvatele. Nevyplácely se důchody, zaměstnanci nedostávali výplaty. V roce 2014 bylo HDP přes 18000 dolarů – pak to spadlo kvůli sankcím někam ke 13 tis. Putin vrátil obyčejným lidem důstojnost a Rusku vážnost. Nebudu psát o tom, že zakázal propagaci LGBT, zahraniční neziskovky atd. Stalin vyhrál druhou sv. válku, Putin vyhraje tu třetí. Kolik podobností je třeba ještě doložit?

Bety
28. 2. 2024 20:06
Odpovědět  Mike

Plně s vámi souhlasím.

29. 2. 2024 13:00
Odpovědět  Mike

Všechno. Zjisti si napřed kdo byl frenkel a co s ním měl koba společnýho, než začneš blejskat Kobovi svatozář a poučovat mě o věcech, týkajicích se Koby, o kterých víš houno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Bety
29. 2. 2024 19:00

Také jsem věděla o Stalinovi houno, ale přečetla jsem v posledních letech o něm dost a dost. Mám k dispozici knihu o bělomořském kanále
vydanou v SSSR v třicátých letech. Je složena z rozhovorů s vězni, které
uskutečnilo asi 35 spisovatelů a týkají se jak stavby, tak toho, jak se jim tam žilo.
Podívám se, co tam o tom vašem Frankelovi mají a dám vědět.
Ale mám dojem, že to bude stejné jako s ukrajinským hladomorem.
Kupodivu podle statistik v té době byl sice přírůstek obyvatelstva o něco menší než v jiných letech, ale na rozdíl od toho, čím nás krmí, tam rozhodně nebyl mnohamilionový úbytek.
“Statistika nuda je, má však cenné údaje…”

Kelly
28. 2. 2024 02:30
Ohodnotit příspěvek :
     

kolik těch vycvičených ukrajinských teroristů máme tady u nás již uchycených? Podemnou již bydlí Ukrajinci v baráku, jsem kvůli nim obezřetný.

Standa
28. 2. 2024 07:04
Odpovědět  Kelly

Plnou Libavu. V domě jich máme …už seani nedomluvíš! Jak je to v klasice..,,Mor na ně”!

me2d44
28. 2. 2024 10:05
Odpovědět  Kelly

Nejhorší na tom je, že ti Ukrfašouni to tlučou svým dětem do hlavy už od mládí – sleduji to při cigáru na balkoně – s výhledem na dětské hřiště. Ukr-parchanti si tam hrají na válku, ničí městskou zeleň, v keřích si stavějí bunkry a z dětského hřiště české děti vyhánějí! Proč tedy jejich rodiče (otec v mobilizačním věku) zdrhali z Ukrajiny? S těmi, co sem přišli za prací před únorem 2022 problém nemám – kdo by nechtěl těch pár korun za práci – všichni zaměstnaní. Ti co přišli po tomto datu jako uprchlíci – většina si z podpory jezdí v SUV různých typů (ale pod BMW nejde), byt jim platí město, zdravotní péče zdarma a smějou se nám do ksichtu. Rus s rodinou, co bydlí v bytě vedle mne mi nevadí – jsme přátelé, on tu je přes 30 let. Ale na tu Ukr-náplavu jsem vysazený!

Pravdomluvny
28. 2. 2024 05:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Černý delfín by mu měl otevřít svou náruč…..

Putinovec
28. 2. 2024 07:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Mám napsat , že i to zapadá to scénáře práce tohoto kádra Globalistů ? Vytvořit pozadí , které ho ještě více zviditelní a tak jeho strukturní činnost , bude mít ještě větší dosah .
Ten najatý blbec , byl už od začátku najatý jako blbec . A že to vrhlo určité světlo na banderstán , ani to není náhoda .
To je přesně ta parketa , kterou mají v náplni tajné služby .
A teď zbývá zodpovědět si otázku , kdo má dostatečně dlouhou páku na tajné služby , aby s jejich pomocí přehrál státní elitu hnUSA .

Plebej
28. 2. 2024 08:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Vše, co se dnes odehrává v banderistánu, je pod přímým řízením USA (prostřednictvím US taj.-služeb).
Další, jako např. Briti a spol., v US špinavostech jen svému hegemonovi přičinlivě přicmrndávají.
A protože USA jsou státně teroristickým útvarem (podobně jako jím je i Izrael), není divu, že terorismus se stal běžnou součástí jejich politiky anebo i jejich voj. operací (viz např. ostřelování Bělgorodu, Doněcka aj. ruských civilních míst, terorismus proti Krymskému mostu atd.). I ty jsou totiž jen pokračováním té samé teroristické politiky.

USA teror vedou, a stejně tak jej programově a cílevědomě ve světě podněcují. To spolu s podvracením a polit. převraty. Říkají tomu vyvolávání řízeného chaosu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vláďa
28. 2. 2024 09:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinci by si nedovolili zaútočit na Američana jako je Carlson bez souhlasu Washingtonu.

Spam Janka
28. 2. 2024 14:12
Odpovědět  Vláďa

tak podla mna Amici by s tym nemali problem, skor naopak. Mali by v ruke poriadne kladivo na Rusov, pozrite sa ten idiotko ktory neveril v Putina ako Hitlera tam siel a zabili ho Rusi, dva v jednom. Problem je, ze Ukrajincom to nevyslo a este dotycneho aj chytili……ale tak USA budu z obliga, pretoze kto im co moze dokazat

Karel
28. 2. 2024 10:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinští teroristé jsou velkým nebezpečím pro celý svět. Pokud se nacistická Ukrajina stane členem EU, měla by se Evropa začít bát.

Rajko
28. 2. 2024 10:44
Odpovědět  Karel

No mám za to, že EU se už bát může i bez členství ukradiny v tomto spolku. Budou se prát o pozice imigrantů na různé úlevy a dodotace na všechno. Jak se tu píše o spravedlivém potrestání
těch našich “věrchušek”, tak mám za to, že to bude jako v 89 roce. Fijalenko a spol bude vyznamenán za to, že ” rozzvraceli stranu zevnitř”. A žádná Vorkuta nebude.
ale na to jsme tady v té naší zaprděné zemičce zvyklí, naskočit na mrtvého koně a předstírat prudký běh. Až budou zvoleni, tak vlastně přznají, že kůň už nikam nepojede. Že pane PRO ?

Karel
28. 2. 2024 12:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukajina se vydala po vzoru svých kamarádů v USA na cestu terorismu. Primitivní ukronacisti nemají schopnost diskuze. Jejich zákon je jednoduchý, nejdeš s námi, smrt tobě. Běda Evropě, pokud přijme Urajinu za člena EU.

Bety
28. 2. 2024 20:38
Odpovědět  Karel

Běda Evropě? Karma bohužel dostihne hlavně ty, kteří za současnou situaci mohou nejmémě,
obyčejnélidi, kteří pro samé starosti nevěnují pozornost činům své zaprodané elity.
A nemylte se, oni obyčejní Ukrajinci podle mého také drží hubu, kvůli denním starostem, a strachu
z banderovců.