Zelenského mlýnek na maso. Ukrajinské ozbrojené síly utrpěly největší jednodenní ztráty za poslední období

Ilustrační foto

Ukrajina, 30. srpna 2022 (AM) – Ukrajinské ozbrojené síly a řada západních médií včera začaly informovat o zahájení ofenzivy na jihu země. Zástupce hlavy Oděské oblasti Oleksij Matsulevyč oznámil postup ukrajinských vojsk do Chersonské oblasti. Vedoucí společného tiskového střediska bezpečnostních a obranných sil „Jih“ Natalia Gumenyukova rovněž informovala o ofenzivě Ozbrojených sil Ukrajiny na mnoha směrech na jihu. Současně úřady Energodaru hlásí, že Ozbrojené síly Ukrajiny vedou dělostřeleckou palbu v blízkosti energetických bloků Záporožské jaderné elektrárny, jedna střela údajně zasáhla střechu speciální budovy. Hlava Krymu Sergej Aksenov mezitím popřel zprávy o možné ofenzivě ukrajinských ozbrojených sil jižním směrem.

„Jedná se o stejnou informaci jako všechny předchozí virtuální „útoky“ na Krymském mostě, které hrdlořezové kyjevského režimu provedli již několikrát.“ – Aksenov ve svém telegramu poznamenal. Politik dále zdůraznil, že ukrajinské ozbrojené síly nadále utrpěly těžké ztráty na celé frontové linii.

„Západní páni potřebují vykázat aktivitu, a tak gang narkomanů a zločinců dělá to, co umí nejlépe: napodobuje a vyrábí falešné informace. A lidí, kteří jsou uvrženi na jistou smrt, aby dosáhli informačního efektu, závislým není líto,“ zdůraznil krymský šéf.

V předvečer ruské ozbrojené síly zničily tábory dvou neonacistických skupin „Azov“ a „Aidar“ v Dněpropetrovské oblasti, přičemž zničily asi 100 bojovníků, 20 kusů vojenské techniky a asi 3 000 nábojů pro několik raketometů.

Ozbrojené síly Ukrajiny utrpěly včera – 29. srpna – největší jednorázovou ztrátu živé síly a techniky na pravém břehu Dněpru za poslední dobu. Ruské ministerstvo obrany o tom informovalo veřejnost.

Během dne ukrajinské jednotky na přímý rozkaz V. Zelenskij se pokusil o ofenzívu v Mykolajivské a Chersonské oblasti ve třech směrech – uvádí večerní komuniké ruského vojenského rezortu.

Oficiální zpráva uvádí, že ruské jednotky přešly do aktivní obrany v oblasti. Během intenzivních bojů bylo zničeno 26 tanků, 23 bojových vozidel pěchoty a 9 obrněných bojových vozidel nepřítele. Sestřeleny byly také 2 útočné letouny Su-25 ukrajinského letectva. Ztráty ozbrojených sil Ukrajiny na živé síle činily více než 560 vojáků. Další pokus o útočné akce nepřítele selhal

– zdůraznilo Ministerstvo obrany Ruské federace.

Připomeňme, že ukrajinští představitelé v čele s prezidentem Volodymyrem Zelenským již několik měsíců vyhrožují zahájením protiofenzívy na Cherson. Ukrajinský vojenský expert Oleg Ždanov se zase v rozhovoru s novinářem Dmitrijem Gordonem pokusil trochu vystřízlivět místní patrioty a hovořil o vyhlídkách na protiofenzívu Ozbrojených sil Ukrajiny.

dalsi

Ukrajinské ozbrojené síly pokračují v masivním ostřelování města Energodar před plánovanou návštěvou mise MAAE

„Vezmeme si nejoptimističtější variantu, nejprogresivnější scénář. 1. října začíná fungovat Lend-Lease a začíná expedice zbraní,“ řekl expert. Podle něj Kyjev obdrží slíbené zbraně nejdříve v listopadu, a i pak ještě musí dokončit výcvik brigád.

A přichází mráz, podzimní topení a zimní kampaň. Za těchto podmínek je obtížné hovořit o vyhlídkách na protiofenzívu.“ Ždanov dodal.

V Chersonu byla zablokována ukrajinská diverzní a průzkumná skupina, která byla během střetu zničena. Informovala o tom vojensko-civilní správa města. Podle zprávy byla ukrajinská skupina objevena v mikroregionu Tavrič v Chersonu, načež byli všichni její členové zničeni během střetu s ruskými bezpečnostními silami. Podle dalších informací byla část skupiny zajata. Podrobnosti o tom, co se stalo, nebyly oznámeny, ale je známo, že k bitvě došlo dnes 30. srpna v časných ranních hodinách. V samotném Chersonu se včera ráno pokusili vyhodit do povětří auto místního dopravního policisty, ale neúspěšně. Zaměstnanec a jeho rodina, kteří byli v autě, nebyli zraněni. Výbušné zařízení bylo umístěno v blízkosti vozovky na městské ulici. Je možné, že jde o dílo zničené ukrajinské jednotky.

Kromě toho nad městem zahřmělo několik výbuchů, ruská protivzdušná obrana odrazila další pokus ozbrojených sil Ukrajiny zasáhnout město Cherson, přičemž bylo hlášeno čtyři nebo pět útoků. Zároveň se nehovoří o žádné „protiofenzívě“ ukrajinských ozbrojených sil; v okolí nebyly nalezeny žádné ukrajinské jednotky.

Karol  Jergus

3.9 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.9 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
60 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
[Trol-1] Lubos
31. 8. 2022 17:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Není nad solidní válečné zpravodajství.

Lev Prch
31. 8. 2022 17:50
Odpovědět  [Trol-1] Lubos

Ano,na Seznamu ho nenajdeme!

Ententýky z
31. 8. 2022 17:45
Ohodnotit příspěvek :
     

takže velkoRus z Ukrajinců vyšlechtí mudžahedýny … nebojte vlka nic.

Lev Prch
31. 8. 2022 17:50
Odpovědět  Ententýky z

Banderosvoloč není Ukrajina!

Ententýky z
31. 8. 2022 19:02
Odpovědět  Lev Prch

Tobe se to plete ,jako když jdeš zítra na školáky Synku Lva plyšovího.

Lev Prch
31. 8. 2022 19:12
Odpovědět  Ententýky z

Spolykal mnohou moudrost, bylo to ale, jako by mu to šlo do nesprávné dírky.

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:32
Odpovědět  Lev Prch

Tak to je dobře, že Lev konečně pochopil, že na Ukrajině žádná banderosvoloč není.

Lev Prch
31. 8. 2022 20:36
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Díky za kompliment 😁,od tebe F73 to sedí!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
31. 8. 2022 21:24
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Nový nick, starý kretén.

Masunta
1. 9. 2022 10:34
Odpovědět  Ententýky z

Z Ukrajiny zůstane kvazi státní útvar, na území kterého nebudou velké průmyslové podniky, protože ty už byly odvezeny do Polska. Tato nová země nebude potřebná pro nikoho. Žádný přístup k moři a celkový nedostatek energetických zdrojů, včetně kvalifikovaných, perspektivních a cílevědomých lidí. To povede k další sebedestrukci ukrajinského státu, neschopného a neochotného platit poskytnuté půjčky. Špičky státu včas uprchnou za hranice, pokud nebudou zabiti lovci lebek, třeba i uprchnutí za hranice – aktivní jsou v tomto například izraelští lovci lebek. Žoldnéři střílející na Majdanu 2014 na Berkud už byli snad až na jednoho, posléze zastřeleni. Berkud, zrušený v březnu 2014 však v počtu tisíců ozbrojenců funguje například na západě Ukrajiny. Na Krymu také – zde Berkud nadále funguje při zajišťování veřejného pořádku.

Masunta
1. 9. 2022 10:35
Odpovědět  Ententýky z

Po ukončení speciání vojenské operace a ustálení poměrů, občané, kteří se stihnou včas ukrýt před všeobecnou mobilizací nebo utéct do zahraničí, se už do tohoto skomírajícího „kvazistátu“ bez strategického partnera, nevrátí. Západní kurátoři však nedovolí připojení k Rusku či Bielorusku. Zároveň „kvazistát“ v rámci právního rámce a zodpovědnosti za jeho další osud nepotřebuje ani samotný Západ. Možná jen na zřízení vojenské základny, pokud by to nová ústava Ukrajiny umožňovala. Ambice „kvazistátu“ o vstup do EU a NATA se každým dnem ukazují jako nereálné.

Lev Prch
31. 8. 2022 17:46
Ohodnotit příspěvek :
     

PROTIÚSTUPU DO PŘEDEM ZTRACENÝCH POZIC SE NEDA VYTKNOUT ANI TO NEJMENŠÍ, SRAČKA U-KRAVINĚ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:32
Odpovědět  Lev Prch

Rusové strategicky u Chersonu ustupují.

Lev Prch
31. 8. 2022 20:37
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Indoběhno, buď alespoň jednou originální!

sizok
31. 8. 2022 21:25
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Ustoupili k Moskvě, ty hňupe.

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 21:28
Odpovědět  sizok

To myslíš tu, co leží na dně Černýho moře?

Lev Prch
31. 8. 2022 21:44
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

PROTIÚSTUPU DO PŘEDEM ZTRACENÝCH POZIC SE NEDA VYTKNOUT ANI TO NEJMENŠÍ, SRAČKA U-KRAVINĚ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:17
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Tak to máš pravdu kačere. Co kilák ústupu, to odmáznutí 5 ukrajinských tanků, deseti rúzných ótéček, jednoho pickapa s těžkým kulometem a stodvaceti banderů. Propočítej si to, včera podle anglovebů ustoupili o deset kiláků, podle ruswebů o šest – což by byly ještě hustější počty že?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ententýky z
31. 8. 2022 17:53
Ohodnotit příspěvek :
     

když zničily těchniku + zničily tábory dvou neonacistických skupin „Azov“ a „Aidar“ —- nepagýbl ani adín Rus — tak kde je Velke vitezství ???

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
31. 8. 2022 17:57
Odpovědět  Ententýky z

Hloupost má mnoho podob. Samé známé tváře!

sizok
31. 8. 2022 18:58
Odpovědět  Lev Prch

Pořád ten samý kretén. Jenom jiný nick.

Lev Prch
31. 8. 2022 19:13
Odpovědět  sizok

Indoběhna ve staronovém nicku.

skeptik
31. 8. 2022 18:30
Odpovědět  Ententýky z

No řekni kde, když podle fašistického bulváru Novinky ukrajinské síly úspěšně postupují a zničení klíčových mostů patrně mění priority na celém bojišti.

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 21:39
Odpovědět  Ententýky z

(_!_)

all
31. 8. 2022 22:14
Odpovědět  Ententýky z

zničily- píše se zničili , Velke -píše se Velké, vitezství – píše se vítězství , Ententýky blbe,nauč se psát česky hňupečku

VAL sr aj da
31. 8. 2022 23:51
Odpovědět  all

all ty jsi vubec nejviíc -pacient Bohnic – sázej stromy – víš jak krásně potom hoří s kyslíkem všechno ?? 😀

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:18
Odpovědět  VAL sr aj da

spláchni se, srajdo. smrdíš

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
1. 9. 2022 08:27
Odpovědět  VAL sr aj da

Indoběhna ve staronovém nicku.

Gales
31. 8. 2022 18:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Chocholové tak útočili, až se museli bránit.

Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 20:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Další den (30.8.) ty ztráty byly ještě větší, myslím, že jsem slyšel číslo 1500, nepamatuji přesně…

Dost možná je ta jejich ofenzíva na Cherson jen Bluf…?
Dostali tam na pr-del, dobyli pár vesnic a brzy přijde proti-ofenzíva. V Chersonu je kromě jiného i několik batalionů, složených z Ukrajinců dobrovolníků z Oděsy a Nikolaivu, kteří se chystají svá města osvobodit od nácků…

Jenže ukrajinci mezitím na jiné části fronty u Izjumu (na půl cesty mezi Charkovem a Donbasem) stěhují prý velké množství tanků (informace z videa Military Summary), a když odvedli pozornost k Chersonu, zaútočí místo toho na Izjum…? A proto ukrajinci nechtějí nic říkat o té ofenzivě…? Jako kdyby to rusové nevěděli ze satelitních snímků a jako kdyby jim to místní nenahlásili, že se tam ty tanky stěhují… Protože místní s rusy spolupracují, protože leckdo na Ukrajině bere tu ruskou invazi jako Osvobození, pomáhají, nahlašují ukrajinské pozice, atd…

πα½

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:40
Odpovědět  P.A.Semi

To jsem rád, že Ukrajinci sestavují bataliony, které je mají osvobodit od ruských nácků.

Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 20:53
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Ne, naopak to je, mají je zbavit od ukrajinských nácků…
Batalion Oděsa se jmenuje, v Chersonu, je jich možná několik tisíc a už se těší na osvobozování Oděsy…

PS – nedělej tu sock-puppeting… Myslíš si, že to není vidět? Psal jsi tu jako „Jenda“, pak ses vydával za kde-koho, pak jsi tu psal jako „Putin WC“, pak Michal, dnes jako Lubos2 a nyní Tadeas ? Vytváříš dojem, jak je tu celá banda rusofobních Trollů, a on je to přitom jeden podvodnickej šmejd…!
Je to nechutné…
A ovšem – já ti to nemažu, to ti zřejmě maže Moderátor… Já bych k tomu spíš připisoval Troll nebo tak něco…

πα½

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 21:31
Odpovědět  P.A.Semi

Tak já to mazání chápu. Svoboda slova se v Rusku nenosí.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:46
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Co že jsi s F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393 děláš,co že chápeš??!!?????😂😂😂😂😂😂😂😂

Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 22:26
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Svoboda Slova nezahrnuje Libovůli Podvádět…

V Rusku je svoboda slova srovnatelná se Západem, tedy podobně mizerná. Ani tady a zejména v Anglii nebo v USA, kromě světlých vyjímek, leckde nemohu napsat o Židovských Mafiánech, o Transgender monstrech, o (ne)inteligenci a kriminalitě Černochů nebo Muslimů atd… Že Pedofilové jsou především Buzny… A ovšem nesmí se tu nikde zpochybňovat ta zřejmě Největší Lež Dějin… (což samozřejmě nebudu podrobněji vysvětlovat, kdo má uši slyš…) To jen jako ukázka, o čem se v leckterých médiích nesmí mluvit…

Svoboda Slova je tu jenom iluzorní – to jen když nevíte, o čem nesmíte mluvit…
Žvanit o zbytečnostech se tu na Západě může, anebo šířit dekadenci…

Je tu ale podstatný rozdíl… V Rusku nesmíte propagovat Dekadenci jako lgbtqp, a nás je nesmíte urážet, nebo v Anglii zatkli za veřejné čtení Ř1, a to ještě nezmínil Dt23:2-3 … V Rusku nesmíte v médiích Lhát – zejména o válce na Ukrajině, u nás nesmíte říkat Pravdu a když někde omylem unikne, tak se pak musí omlouvat… Je v tom velký rozdíl, i když navenek je v tom vidět to „nesmíte“…

Ale jinak bych prosil nezaměňovat Rusko a rusofily, je v tom podstatný rozdíl…

πα½

VAL sr aj da
31. 8. 2022 23:47
Odpovědět  P.A.Semi

nafukovací pvc armáda Ruska je silné pvcé 😀

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:28
Odpovědět  VAL sr aj da

Co že jsi s F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393

Administrátor
P.A.Semi
1. 9. 2022 02:44
Odpovědět  P.A.Semi

Tak už jsem to našel – někdy vás nemaže Moderátor, ale Automat…

Je tam seznam slov, která se nesmí používat, a je to standardní vlastnost WordPress, akorát obsah toho slovníku si moderátor vyplní…
(a k tomu tedy – když to narazí na takovéhle slovo nebo zakázanou IP adresu, objeví se „čeká na schválení“, ale už je to rovnou v koši a ani moderátor už to asi nevidí…)

Když konstantně sprostě urážíš bez myšlenky, tak tě tam Moderátor přidal do slovníku, ale asi mu ještě poradím, jak používat reg-exp, aby tam nemusel přidávat každou IP adresu z té VPN (nebo je to Tor?) zvlášť a mohl tam zadat celý blok adres… (čímž ale znemožní komentovat všem, kdo používají danou VPN ? což je možná kontra-produktivní…)

(já jsem na to narazil, že když jsem tady jmenoval, jaké přezdívky jsi používal, tak to rovnou skončilo v koši a musel jsem to odtud vytahovat a divil jsem se, že to ten moderátor nemohl takhle rychle stihnout zamítnout…)

πα½

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 02:51
Odpovědět  P.A.Semi

Přesně to se stalo i mě. Pak jsem je musel vypomlčkovat, aby to prošlo. Takhle ta diskuze (26.8.) o trollingu mezi námi vlastně začala.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:19
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

S holou prdelí osvobodí nacistický pijavice z Banderostánu leda svou flašku samohonky 🤣🤣🤣🤣

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 21:26
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Ty vole, ty jsi takové trapno, že tu plácáš játrama a ani nevíš co a o čem. Měl bys pustit k PC na moment hlavního kačera, ten přece jenom nemá v řepě tak nas-ráno jako ty. Je sice stejnej zmetek, ale aspoň má přehled. Oprava – ne stejnej zmetek. Větší zmetek. Jediný z vás má přehled a o to větší hajzl proto je. Protože, nejenže ví lže až se mu z biskupa práší, ale na rozdíl od vás dvou tří dalších ví i o čem lže. Což se vás, šmudlíci nabouchaný mantrama, říct nedá. A vůbec, copa je se vaším šéfikem? Nějak tu pod žádným nickem nevidím jeho scholastický kejkle. Není na nějaké čučkařské poradě, když to začínáte mít pos-raným navrch?

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 21:30

A to seš Ty ten hlavní kačer, co se neumí ani přihlásit do mailu?

Lev Prch
31. 8. 2022 21:47
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393 …….havlolejnosrk bude někoho kritizovat!👎

all
31. 8. 2022 22:37
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Nemáš ůroveň oproti Valovi. Já jsem kupříkladu pomáhal v létě s obilím,namlátil jsem 20 vagonů ( 2.000 metráků ).Na jaře jsem vysázel 1.500 buků a borovic.Starám se o menší vinohrad,budu sklízet okolo 500 kg hroznů. Cos letos Tadeas vytvořil,nebo udělal , kromě čučení do mailu a mobilu ? Určitě jen prděl,neumíš nic,proto ty kecy a nesmysly.

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:22
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

No páááni! Ty vole, teďs mi to nandal!
Teď se týden nevyspím.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 23:11

Víte, Vale, on je to pořád ten samý… Jen používá pořád jiné přezdívky…
πα½

VAL sr aj da
31. 8. 2022 23:46
Odpovědět  P.A.Semi

Ty potřebuješ novičok do nosu + slepá F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393 děláš,co že

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:29
Odpovědět  VAL sr aj da

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393……až si to přeložíš,tak už opisovat nebudeš,havlopussyko ze záchytky!

Administrátor
P.A.Semi
1. 9. 2022 10:34
Odpovědět  Lev Prchala

Přeloženo jednoduše to znamená „Totální Magor„…

Ale rozebráno na kousky to je:

F73 : Hluboká mentální retardace
A52 : Pozdní syfilis
F22 : Poruchy s trvalými bludy
F100 : Poruchy způsobené alkoholem – akutní intoxikace
F102 : Poruchy způsobené alkoholem – syndrom závislosti
F104 : Poruchy způsobené alkoholem – odvykací stav s deliriem
F200 : Paranoidní schizofrenie
F600 : Paranoidní porucha osobnosti
F800 : Specifická porucha artikulace řeči
G10 : Huntingtonova nemoc
N393 : Stresová inkontinence

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:49
Odpovědět  P.A.Semi

Pokus – důkaz, že to jde, neb bude jasné, že za pár vteřin nemohu napsat co následuje. Tento text by měl být vlastně jako druhý, skočte ho proto, abyste věděl co zkouším.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:49
Odpovědět  P.A.Semi

V tom případě musí mít o něco chytřejšího kámoše který občas zaskočí. Ostatně já sám, kdybych nebyl osamělý vlk, ale měl k ruce vlčici, bych dokázal pod jednou mailadresou, ale na dvou PC, nadělat slušný bordel. A kdybych měl těch PC k dispozici víc a nějaké ty kámoše?
A když jsme u toho – ten blbánek co si tu hraje na pubertálního vysmaženého ukrajince – myslím toho VAL sr aj da a podobný dem-entní nicky – je také jeden a ten samý b-lb co Michal, Tadeas atd. atd.?
A jen pro zajímavost – z druhé mailadresy, z té co znáte z privátní výměny a pod kteou jsem zaregistrován zde, na pokecu, se mi opět – už potřetí – samoodhlásil email a musel jsem se opět zaregistrovat. A teď udělám pokus a pokusím se během pár vteřin odpálit pod jednou mailadresou dva příspěvky, každý z jiného PC, jestli to jde. Tak schválně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 02:44

Semi? Před chvíli jsem sem hodil příspěvek komentující pokus, co re. na vás – a zmizel. Prostě zmizel. Neobjevil se. Žádné schvaluje se a pod.
Hm… Ten pokus sice nic zvláštního nedokazuje, ale mě to vysvětluje, proč má někdy jeden a ten samý nick jinou slovní zásobu a vlastně i intelekt. Jo, tamto by mě fakt zajímalo – zda je ten v současnosti Tadeas, před tím Michal atd. zároveň i ten vymatlaný exot s rozdrbanými nicky – teď zrovna VAL sr aj da.
Tak. A teď si to hodím do wordu, kdyby to znova zmizlo.

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 02:44

A helemese! Nezmizlo!

Administrátor
P.A.Semi
1. 9. 2022 02:58

Mezi tímhle a těmi minulými komentáři nic nechybí a nemáte tam nic smazaného…
To spíš bude nějaká chyba, že se to ani neodeslalo…?

Ne, ten „VAL sr aj da“ je jiný… Dnes se tu objevilo několik dalších, kteří jsou jen sprostí primitivové… Tenhle „Tadeas“ atd. je sice kousavý šmejd, ale není to debil… (že by si pozval sprosté posily na sprosťáky? nevím…)

πα½

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 17:38
Odpovědět  P.A.Semi

Semi, pak by musel jet, kdyby se nestřídal, invére v nepřetržitém provozu. Vy máte možnost si to zkontrolovat, já si to mohu poskládat pouze „zvnějšku“, ale všimněte si jeho aktivit. To by musel trollit i ve spaní. Zřejmě i částečně proto převlékání nicků. Ono by bylo dost nápadné kdyby mnohonick Tadeas+Michal+Petrof atd. jel ve dne v noci bez přestávky. To už by mohl budit podezření. Ale třeba blbnu, schválně si teď ověřím ty proměny. Zatím to vypadá že jedou dvanáctky, ale třeba je to pružné střídání podle dohody.
Jo, a to miznutí se mi už stalo vícerokrát. A nejen mě. Co vím, tak i všem Pavlům a Lvovi, a ještě několika dalším co si tu na to stěžovali. Ostatně i to jen jeden z důvodů, proč si myslím, že si pokec hackli. No nic.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
1. 9. 2022 20:57

Je fakt, že spí dost málo, pár hodin dopoledne… anebo se tam střídají dva, u skoro stejného počítače se stejnými instrukcemi, jaké emaily používat ?
Protože on si třeba změní nick, přidá pár znaků do emailu, program to vyhodnotí jako jiný email, ale člověk vidí, že to je to samé, jen tam třeba pár znaků dopsal…

Teď ten blok bude důslednější… Chvíli si dal pauzu, a už to zase zkouší… (ovšem teď už rovnou do koše…)
Předtím jel jeden kratičký příspěvek každé 2-3 minuty, do různých vláken, různé urážky a provokace…

πα½

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:31

Jeho F200 těch haldu nicků vysvětluje.

Drak
31. 8. 2022 23:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud jsem já informován, ztráty, jednodenní, ukrajinského vojska, byly 1200 jedinců.

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 02:58
Odpovědět  Drak

Toto je zřejmě z dalšího dne; vím že k dnešku – vlastně už včerejšku, to bylo přes 1700 eliminovaných banderů.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
1. 9. 2022 08:32

Každá banderonacistická mínus se počítají jako velká PLUS!