Důvodné podezření: Chystal Kyjev v Záporoží výrobu jaderné bomby? Co má zjistit inspekce v elektrárně? Věděl o kontejnerech Biden? Utajené třaskavé dokumenty mohou otřást USA. Hledala FBI v Trumpově sídle tyto materiály?

30. 8. 2022

Ivan Štubňa komentuje informace zveřejněné známým ruským politologem a ekonomem Michailem Chazinem, které vrhají nové světlo nejen na ukrajinské ostřelování a blížící se inspekci MAAE v jaderné elektrárně, ale také na neslýchanou razii FBI v sídle amerického exprezidenta

Známý ekonom a politolog Michail Chazin naznačil, že mezi ostřelováním Záporožské jaderné elektrárny (dále ZJE) a prohlídkami FBI v domě bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa existuje souvislost. FBI prý našla asi 15 krabic přísně tajných dokumentů. Současný americký prezident Biden pátrá, kdo všechno může vědět o tom, že USA s Ukrajinci ve ZJE tajně po částech skladovaly v jejích zásobnících nadstandardně obohacený uran, který měl být využit k výrobě ukrajinské jaderné bomby.

Třaskavé dokumenty

Podle Chazina existují neoficiální dohody mezi Joe Bidenem a Ukrajinou o pomoci při získání atomové bomby. Tyto dohody se datují do období prezidentství B. Obamy, jehož byl Biden viceprezidentem pověřeným „dohledem“ nad Ukrajinou.

I během vlády Donalda Trumpa byly tyto plány a dokumenty přísně utajovány, přičemž je předpoklad, že se již nenacházejí v Bílém domě. Trump nejspíš okamžitě věděl, jakou volební zbraň protoi Demokratické straně dostal do rukou v případě zveřejnění těchto dokumentů.

1 1

Není divu. Takhle obrovský skandál může Bidenovi zlomit vazy. Rusové po obsazení ZJE totiž našli zapečetěné kontejnery s vysoce obohaceným uranem, které tam samozřejmě neměly co dělat. Okamžitě jim bylo jasné, že hrozba ukrajinského neonacismu vůči Rusku byla mnohem větší, než si původně mysleli. Dovedete si představit Ukrajinu s jadernou výzbrojí a neonacistickým vedením oddaně sloužícím zájmům USA?

Zdá se, že Rusko tuto věc urychleně vyšetřuje, aby zjistilo, do jaké míry byla Ukrajina schopna spustit výrobu jaderných bomb. Podle všeho právě proto dal Zelenskyj (na příkaz USA) pokyn ukrajinské armádě k ostřelování ZJE, doufaje, že v případě úniku radiace do ovzduší se rozmazají či úplně zahladí stopy.

2 3

Podezřelé souvislosti

Podle představitelů ruské armády kontejnery s vysoce obohaceným uranem byly zapečetěny americkou Westinghouse (která má velkou šanci dostavět v Čechách jaderné elektrárny, ačkoli je nejdražší a zcela neschopná). Westinghouse se tváří jako firma vyrábějící jaderné palivo pro mírové účely, ale odtud je jen malý krůček ke zneužití jaderného paliva pro účely vojenské. A světe div se – Westinghouse má pobočku ve švédském Vasterase, kde jaderné palivo vyrábí. Byl i to jeden z důvodů, proč Švédsko – dosud neutrální země – bylo Washingtonem donuceno vstoupit do zločineckého paktu NATO?

Vysoce podezřelá je i skutečnost, že expertům MAAE (Mezinárodní agentura pro atomovou energii) se dlouho nedařilo dohodnout inspekci ZJE kvůli ukrajinským obstrukcím. Naopak Rusko okamžitě po prvním bombardování ZJE ukrajinskou armádou pozvalo experty MAAE, aby nezávisle vyšetřili ukrajinské ostřelování.

Tlachání Zelenského o tom, že na elektrárnu střílí ruská armáda je podobně tragikomické jako komik, jenž to hlásá. Na tohle by naletěl jen totální tupec. Rusko které vojensky kontroluje území spolu se ZJE přece nemá důvod samo sebe v elektrárně ostřelovat. Je přímo fantasmagorické, že tyto nesmyslné žvásty západní proitiruská propaganda po Kyjevu s vážnou tváří opakuje. Ostatně – vrátíme-li se k Černobylské jaderné elektrárně zjistíme, že i tuto elektrárnu ruští vojáci od prvního dne války hlídali před zbabělými ukrajinskými útoky.

3 1

Co najde v Záporoží MAAE?

Důležité je připomenout, že experti MAAE se do ZJE pokusili dostat už dvakrát, ale OSN tuto cestu soustavně blokovala. Záminkou je, že OSN podle ukrajinských not žádala neomezený přístup do ZJE – bez přítomnosti ruských vojsk. Je to absurdní požadavek. Rusové si nemohou dovolit pustit ZJE zpod kontroly. Představitelé Ruska přitom expertům MAAE navrhli bezpečnou cestu k elektrárně, včetně zajištění jejich osobní bezpečnosti. Ukrajinci s tím ale opětovně nesouhlasili a navrhovali expertům jiný způsob cesty do ZJE. Bezpečnost jim však negarantovaly.

Z toho jasně vyplývá, že jde pouze o další ukrajinskou manipulaci s cílem ovlivnit nezávislé stanovisko expertů za přítomnosti ukrajinských vojáků – bez účasti těch ruských. Pokud by experti přijali ukrajinský návrh mohli by se dostat do ohrožení života v případě, že po vyšetření ostřelování nepředloží veřejnosti předem nadiktované ukrajinsko-americké závěry. Ukrajinci jsou samozřejmě schopni všeho. Třeba i experty fyzicky zlikvidovat a obvinit z tohoto zločinu Rusy – podobně jako například případ v Buči nebo v mariupolské porodnici.

Ruskové zajistili „místo činu“

Ruská vojska neopustí ZJE především z důvodu hlídání důkazů. Pro sebe i pro MAAE. Nemanipulují s kontejnery neboť vědí, že pak by se jejich důkazní síla ztratila.

Také Bidenova administrativa se velmi obává odhalení pravdy o obsahu skladovacích prostor ve ZJE s kontejnery Westinghouse, a proto dlouho přes OSN blokovala cestu expertů MAAE, a snažila se objekt vymazat z povrchu zemského rukama Kyjeva a zničit důkazy.

Je třeba si uvědomit, že Trump odešel z úřadu v lednu 2021 a do zavazadla si při odchodu zřejmě přibalil tajné dokumenty. V lednu 2022 část z nich vrátil do archivu a část zničil.

4

Panika ve Washingtonu

NSA (Národní bezpečnostní agentura) si však hned všimla, že materiály nejsou kompletní. a informovala kompetentní instituce. Začalo kolo průtahů, které mělo za cíl potichu smést ze světa rýsující se skandál. Trump pochopitelně nespolupracoval, a tak v dubnu dostala případ k řešení FBI. Opět se ale nic dlouho nedělo.

Po vyčerpání všech možností k ututlání (přinucením Trumpa předat kompromitující dokumenty) vtrhlo 8. srpna do jeho vily v Mar-a-Lago komando FBI, a odneslo odtud množství tajných dokumentů. V současnosti probíhá jejich kompletace, opětovné ukládání do archivu a zjišťování, zda ještě něco nechybí. Zvláštní formou vyšetřování FBI je, kdo všechno se podílel jako obslužný personál na manipulaci krabic s dokumenty, kdo kromě Trumpa mohl vědět o jejich obsahu a kdo s nimi mohl přijít do styku od ledna 2021. Je to dlouhé období.

Trumpova rezidence fungovala i jako klub pro magnáty a politiky (kolem 500 členů) s ročním členským příspěvkem kolem 200 000 dolarů. Během Trumpova prezidentství v ní přijímal i vysoce postavené osobnosti včetně těch z Ruska a Číny. Není proto zcela vyloučeno, že tyto přísně tajné dokumenty jsou už možná iv Rusku nebo Číně. Což by byla dobrá zpráva pro svět z pohledu získání informací o americkém komplotu proti světu. O významu přísně tajných materiálů, které Trump přechovával v Mar-a-Lago svědčí i skutečnost, že vyšetřovací spis se zatím omezil pouze na základní údaje – a výpovědi svědků nejsou zpřístupněny.

5

Donald Trump může mít tedy i dokumenty o uskladnění vysoce obohaceného uranu na výrobu jaderné bomby ve ZJE, které jen čekají na správnou příležitost ke zveřejnění. Pokud to tak je, pak je to pro Bidena noční můra a časovaná bomba pod jeho postelí. Jestliže Trump má – a zveřejní nebo posune FBI – důkazy o tajné přípravě USA na jaderné vyzbrojení Ukrajiny, bude to politický výbuch, jaký USA již dlouho nezažily.

Kromě jiného to bude znamenat, že Biden svými nezákonnými aktivitami porušil Smlouvu o nešíření jaderných zbraní. To by vedlo buď k Bidenovu odstoupení, nebo pokusu o impeachment. Něco takového Demokratické straně a Bidenovi americká veřejnost sotva skousne…

Zdroj.

Protiproud

3.9 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.9 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
66 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prch
31. 8. 2022 18:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Od Banderostánu i od hnUSSAka lze čekat jen to NEJHORŠÍ!!!!!!👎👎👎👎👎

miro
31. 8. 2022 18:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi nezbude nic jiného než vybudovat kanal mezi Mexikem a Kanadou.

Lev Prch
31. 8. 2022 18:31
Odpovědět  miro

Už měl být v provozu minimálně od roku 2003,to bychom už starosti s amiokupantem dneska neměli 👍

Peter
31. 8. 2022 20:22
Odpovědět  miro

Já bych udělal kanál mezi Aljaškou a Mexikem. Kanada také kráčí v čele NWO.

zuza
31. 8. 2022 20:48
Odpovědět  Peter

neboj, bez páníčka oni rýchle skrotnú…. len ešte La Manche by potreboval o poriadny kus rozšíriť smerom na západ…

Ladislav
1. 9. 2022 03:16
Odpovědět  miro

💤♎ A to urychleně!

Gales
31. 8. 2022 18:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenský furt vykřikuje že je žid. Podle skutků poznáte je.

Lev Prch
31. 8. 2022 18:56
Odpovědět  Gales

Zelený je kokaintranska a NACISTA dosazený lžidem Kolomojskym

zuza
31. 8. 2022 20:49
Odpovědět  Lev Prch

kokaintranska? nemalo to byť kokaínová troska?

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 21:33
Odpovědět  zuza

A on Putin šňupá? Já myslel, že žere jen ty steroidy.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:40
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Co že jsi s F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393 dělal??!!?????😂😂😂😂😂😂😂😂

BB Rad
31. 8. 2022 19:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně tak,Chazin tuto verzi nejenže komentoval ,ale i doložil nějaká důležitá fakta asi před několika týdny ,když se rozjel kolotoč ohledně JE v Záporoží,kdy upozorňoval na nesrovnalosti a vyhlášeními UA vzhledem k výrobě jaderných(špinavých bomb) . Upozorňoval již pŕedtím na tyto problémy a nyní je třeba se podívat na složení komise. Výsměch celému problému —- Polsko,Albánie etc.etc. Ještě štěstí ,že tam propasírovali Mexiko, Srbsko a pár dalších ,kteří možná* budou nezávislí. Vše ostatní — ten humbuk je jen o zametení štít celé té špinavé akce O-miků🤮🤮

Vül
31. 8. 2022 19:10
Ohodnotit příspěvek :
     

ticho po pěšině z obou stran
bylo to objednáno pro Nasrael
proto ticho od Ž a ź

Ententýky z
31. 8. 2022 19:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Ufo přeci neexistuje – všechno ohlídají azbukovánci z Krymu — pomoc nikdy nepotřebují – mají silnou chinu a hifi INDII 😀

Lev Prch
31. 8. 2022 19:45
Odpovědět  Ententýky z

Hlouposti mohou být půvabné,HLOUPOST NIKDY!!!!!

Emtentýky z
31. 8. 2022 20:07
Odpovědět  Lev Prch

podle tvojeho minimozku nemůžeš tedy ani uhořet – jsi ze železa přeci —XL … o kot

Lev Prch
31. 8. 2022 20:31
Odpovědět  Emtentýky z

Hlouposti mohou být půvabné,HLOUPOST NIKDY!!!!!

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 21:01
Odpovědět  Emtentýky z

No tak to je na tom furt líp, než bejt jako ty. Ko-kot má přece jenom říz, ale ču-rá-ček?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
VAL sr aj da
31. 8. 2022 23:58

VAL do píí čehu – ty mužeš soutežit jen virtuálně- a jeste – blbe.

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:02
Odpovědět  VAL sr aj da

(_!_)

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:34
Odpovědět  VAL sr aj da

 F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393

zuza
31. 8. 2022 20:51
Odpovědět  Ententýky z

to máš od narodenia? a nedá sa to vôbec liečiť? chudáčik….

milan h
31. 8. 2022 21:35
Odpovědět  zuza

to ma od te doby co ho zamestnal pornohvezda Janda

Lev Prch
31. 8. 2022 21:41
Odpovědět  milan h

pornoJandoPutna a zaměstnává ho jejích dýmka míru,na tu se napojí a získává další NEvědomosti, kterýma se tady „“““chlubí „“““🤡

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 23:26
Odpovědět  zuza

Dá. Malej bič, velkej dvorek, a do večera je vyléčenej a ještě si zlepší fyzičku.

Lev Prch
31. 8. 2022 20:32
Odpovědět  scipio

Díky za odkaz,kouknu.

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:04
Odpovědět  scipio

Díkýýýý!

Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 20:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Před pár měsíci v květnu byla zpráva, že v Záporoží měli 40 tun vysoce obohaceného uranu a 30 tun plutonia. To je dost i na výrobu klasické jaderné bomby…

https://cz24.news/narkoman-zelenskij-ma-obrovsky-pruser-maae-nic-nechape-v-jaderne-elektrarne-zaporozi-se-skladovaly-obrovske-zasoby-plutonia-a-obohaceneho-uranu-kyjev-podle-ocekavani-vse-popira/

Tahle informace prý pocházela od šéfa IAEA Rafaela Grossiho, řekl to prý na fóru v Davosu…

»Úředník tvrdí, že v Záporožské jaderné elektrárně bylo 30 tun plutonia a 40 tun obohaceného uranu, jehož stupeň obohacení neprozradil.«

Důkazy nepředložil, ale jestli je tam Rusové mají v zapečetěných kontejnerech Westinghouse, tak to bude „bomba“, informační radši než jaderná…

πα½

Lev Prch
31. 8. 2022 20:34
Odpovědět  scipio

Pokud je to pravda,tak kde k tomu množství banderosvoloč legálně přišla!????

Lev Prch
31. 8. 2022 21:16
Odpovědět  scipio

Banderosvoloč musí být už kvůli bezpečnosti v ČR a v Evropě obecně eliminována stejně,jako v minulosti Kartágo!

Administrátor
P.A.Semi
31. 8. 2022 21:44
Odpovědět  scipio

Zatím to bylo na úrovni, že „jeden pán povídal“… Ale ten pán je šéf IAEA, takže to má určitou váhu… Ale nebyl tam na místě a může kecat… (a také jsem to neviděl ani jako video, je možné, že kecal ten novinář? Ani v Záporoží ani v Davosu jsem nebyl, takže to nemohu ani potvrdit ani vyvracet…)

No a proto bude zajímavé, s jakými důkazy přijdou, aby to už nebylo v rovině „jeden pán povídal“…

Jinak ovšem – Fat Man byla spíš malá bomba, dnes se dělají mnohem větší…
Je také možné, že to zmiňované Plutonium není čisté, že když se to vyčistí, bude toho o dost méně ?? Nevím…

πα½

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 23:43
Odpovědět  scipio

Drobet si jen tak cvičně zakonspiruju, ju? Podezření je, že s tím banderové šmelili na černém trhu. A pokud se to ukáže jako opodstatněné a vezmu-li v úvahu všechny jaderné mocnosti (mimo Ruska, to by měli bandeři po kšeftě) a jejich mravní principy… Hm…
Mě těch potenciálních 5 000 hlavic, když se to přerozdělí a vezme se do úvahy, že ne hned 5 000 hlavic, ale postupně, a nějaká zásoba pro strejdu Příhodu také, zase nepřijde jako až takový nesmysl.
Zkrátka nevěřím, že kolektivní záchod skutečně má tolik hlavic, kolik udává. Ne že teď nevěřím, ale v podstatě jsem tomu nikdy nevěřil. A nevěřím ani Rusku že v tomto ohledu nekecá. Je to podle mého jako v tom fóru o falešných hráčích. Myslím – a opět, ne až teď – že celý ten jaderný spolek už od začátku hraje s cinklými kartami. Všichni a od samého počátku ještě v minulém století. Jen názor.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
VAL sr aj da
31. 8. 2022 23:53

Nasyp si do nosánku Novičok … dobrou nocku – dutá paličko.

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:06
Odpovědět  VAL sr aj da

(_!_)

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:34
Odpovědět  VAL sr aj da

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393

Pedro
31. 8. 2022 21:17
Odpovědět  Lev Prch

Kdo vykouří drábovou, dozví se pravdu. Zatím se takový odvážlivec nenašel. (nedivím se).

Lev Prch
31. 8. 2022 21:42
Odpovědět  Pedro

Ani čOUDelka????

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Celé je to jen další výmysl kremelské propagandy.

Lev Prch
31. 8. 2022 20:35
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Dalo se 💩💩💩💩💩do tance a ještě si boky podepřelo👎

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 20:38
Odpovědět  Lev Prch

Tak už radši netancuj 😜

Lev Prch
31. 8. 2022 21:16
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Čtení psaného v českém jazyce je nad možnosti tvého ÍÁ banderochuj!

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 20:58
Odpovědět  Lev Prch

Kačeří hejno opět s novým peřím.To je banda bl-bánků, viď?

Lev Prch
31. 8. 2022 21:17

Nojo, opět jejich zápisky z chodníku před záchytkou 👎

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 21:34
Odpovědět  Lev Prch

A Ty povídej něco o originalitě.

Lev Prch
31. 8. 2022 21:43
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Pro tvé ÍÁ netřeba nic nového, nás problém s čímkoliv i se starým……

Pedro
31. 8. 2022 21:44
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Mladý trotle, ty budeš v tom žít, pamatuj, sám budeš plakat, pamatuj!

[Trol-1] Tadeas
1. 9. 2022 02:37
Odpovědět  Pedro

To víš, že jo RuSSáčku.

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:35
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393

milan h
31. 8. 2022 21:39

ne debilu a skudcu kteri by za par korun prodali aj vlastni matku

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 21:54
Odpovědět  milan h

Za kolik si ji prodal?

Lev Prch
31. 8. 2022 22:00
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393 👎

ZMann
31. 8. 2022 22:50
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

A co ta tvoje jestli jsi kdy nějakou měl, je jěště na živu nebo už pošla, ty čučkařskej odpade.

[Trol-1] Tadeas
31. 8. 2022 22:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajímavý článek o Wagnerovcich: https://www.forum24.cz/putinuv-sefkuchar-verbuje-trestance-do-boju-na-ukrajine-uz-se-jim-moc-nechce/

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 01:10
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Fóry 24? Když oni je tam neuměj podávat. To už jdu radši na ukroweby, tam je aspoň sranda.

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:35
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393 

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
1. 9. 2022 09:55
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

Že Wagnerovci verbují vězně je možné, je otázka, kolikrát víc vězňů verbuje Zelenský ?

Protože jak tam forum24 tvrdí o velkých ztrátách rusů, které ukrajinci přehánějí na cca 36-40,000 padlých rusů (což říkali před tak asi 1-2 týdny asi v ČT), tak ale ukrajinci mají 131,000 ztrát (k začátku srpna dle interního hlášení Zalužného), z toho přes 70,000 padlých, přes 40,000 zraněných, nějaké dezertéry…

https://www.informationliberation.com/?id=62929
Zelensky Releasing Convicted Criminals From Prison And Arming Them With Assault Rifles
28.2.2022

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
31. 8. 2022 22:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo nebude v sobotu na Václaváku ve 14 h, není Čech!

Milan ze Zahrady Čech
31. 8. 2022 23:54
Odpovědět  Pedro

No, kdyby byl Václavák kilák na kilák, tak se na něj vleze pět milionů Čechů – čtyři na 1 m2 . To by jeden neřek, žejo? Mě to tak napadlo, jestli by se totiž na ten Václavák vlezli. Ale 180 000 se tam vejde. Aj víc, když se zmáčknou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] Tadeas
1. 9. 2022 02:39
Odpovědět  Pedro

Tam bude hlavně plno prosťáčků SPĎáčků a taky RuSSáčků. Ale třeba přijde i pár Čechů a možná i nějakej Moravák.

Milan ze Zahrady Čech
1. 9. 2022 07:18
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

(_!_)

Lev Prchala
1. 9. 2022 08:36
Odpovědět  [Trol-1] Tadeas

F73,A52 F22 F100,F102,F104,F200,F600,F800,G10 a N393