Krize UKRAJINA

Západní podporovatelé Ukrajiny jsou “pronacistickou koalicí”

Západní podporovatelé Ukrajiny jsou “pronacistickou koalicí” – Medveděv
Bývalý ruský prezident odmítl myšlenku, že by se Moskva nakonec smířila se Západem, jako iluzorní


Washington a jeho spojenci v Evropě i jinde nadále podporují Kyjev, přestože se chová stále více jako nacisté za druhé světové války, uvedl bývalý ruský prezident Dmitrij Medveděv v sobotním příspěvku na Telegramu. Moskva by se podle něj měla vzdát naděje na usmíření se Západem a vidět ho takový, jaký je.

Vedoucí představitelé Ukrajiny “stále častěji hovoří o tom, že ‘všechny Rusy je třeba hnát k odpovědnosti’,” uvedl Medveděv a dodal, že Kyjev považuje všechny ruské občany za “Rusy” bez ohledu na jejich etnický původ. V chabě zastřené narážce na plány nacistů se Sovětským svazem bývalý prezident uvedl, že svět již podobné snahy zažil.

Medveděv poznamenal, že Ukrajinu stále podporují téměř všichni západní lídři, stejně jako hlavy Japonska, Austrálie a Nového Zélandu. Ti všichni “jsou přímými a zjevnými nacistickými komplici,” prohlásil a dodal, že “by s nimi mělo být zacházeno jako s vůdci pronacistické koalice”.

Polovina ukrajinských Židů uprchla do zahraničí – rabín
Čtěte více Polovina ukrajinských Židů uprchla do zahraničí – rabín
Bývalý prezident, který nyní působí jako zástupce šéfa ruské Rady národní bezpečnosti a Vojensko-průmyslového výboru, pak zdůraznil, že Rusko by nemělo “propadat sladkému snění” o dosažení usmíření se Západem a připojení k tomu, co nazval “velkou polyamorickou rodinou nebinárních pohlaví”.

Medveděv již dříve odsoudil to, co označil za otevřenou glorifikaci nacismu na Ukrajině, a poukázal na iniciativu vyzývající ke zřízení řádu Stepana Bandery, který by údajně byl udělován ukrajinským vojákům. Bandera byl za druhé světové války nechvalně známý ukrajinský nacionalistický vůdce, jehož organizace byla zodpovědná za masové vraždění Židů a Poláků na Ukrajině.

Petice požadující vytvoření takového řádu na Ukrajině se objevila na oficiálních internetových stránkách ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského v květnu. Od té doby získala téměř 2 300 podpisů z požadovaných 25 000.

Medveděv tuto iniciativu odstřelil přirovnáním k Německu, které zřizuje řád Adolfa Hitlera, nebo k Itálii, která zavádí řád Bennita Mussoliniho. “Za co se máme stydět?” řekl. Medveděv tehdy posměšně napsal na Telegramu. “Prostě oslavujme všechny evropské nacisty najednou. Zdá se, že to je nová evropská ideologie,” dodal. národ EU vyzývá k “bezpečnostním zárukám” pro Rusko
O členství Ukrajiny v NATO by neměla být řeč, prohlásil šéf úřadu maďarského premiéra
Stát EU požaduje pro Rusko “bezpečnostní záruky
Ministr úřadu předsedy vlády Gergely Gulyas hovoří během tiskové konference o vazbách mezi Maďarskem a EU 9. listopadu 2018 v Budapešti. © ATTILA KISBENEDEK / AFP
Trvalého míru po ukrajinském konfliktu lze dosáhnout pouze tehdy, pokud Rusko obdrží bezpečnostní záruky od Západu, prohlásil Gergely Gulyas, ministr pověřený vedením úřadu maďarského premiéra.

V sobotním projevu na studentské akci Gulyas prohlásil, že Kyjev nemá reálnou šanci získat od Ruska zpět území, která prohlašuje za svá. Dodal, že “je také jasné, že Rusko nepředstavuje hrozbu pro střední Evropu”, protože Moskva nebyla schopna dosáhnout rychlého a drtivého vítězství v konfliktu.

Podle Gulyase jsou mírová jednání mezi Ruskem a Ukrajinou nemožná bez zapojení USA. Dále uvedl, že západní podporovatelé Kyjeva “musí dát Rusku bezpečnostní záruky, ale rozhodně ne členství Ukrajinců v NATO”, a dodal, že v dlouhodobém horizontu by mír mezi Moskvou a Kyjevem mohl být udržen prostřednictvím rozmístění mírových sil.

Maďarský premiér Viktor Orbán minulý měsíc řekl bývalému moderátorovi Fox News Tuckerovi Carlsonovi, že “bez zapojení Rusů do bezpečnostní architektury Evropy nemůžeme jejím občanům zajistit bezpečný život”. 


Maďarsko není jedinou západní zemí, která vyzývá k zohlednění ruských zájmů. V prosinci loňského roku francouzský prezident Emmanuel Macron vyzval Západ, aby se zamyslel nad tím, jak poskytnout bezpečnostní záruky nejen Ukrajině, ale také Rusku, a tvrdil, že NATO musí řešit obavy Moskvy z toho, že vojenský blok vedený USA “přichází až k jejím dveřím a rozmísťuje zbraně, které by mohly ohrozit Rusko”.

Medveděv tuto iniciativu odsoudil a přirovnal ji k Německu, které zavedlo řád Adolfa Hitlera, nebo k Itálii, která zavedla řád Bennita Mussoliniho. “Za co se máme stydět?” ptal se. Medveděv tehdy posměšně napsal na Telegramu. “Prostě oslavujme všechny evropské nacisty najednou. Zdá se, že to je nová evropská ideologie,” dodal.
https://n9.cl/2jvv7s

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel z Moravy
3. 9. 2023 10:23
Ohodnotit příspěvek :
     

To mi řikal můj o 20 roků starší známý a kamarád již před 15 roky, tady to hnědne a já mám obavu, že oni to klidně spálí. Nu, on je již pár roků po smrti, tak se toho zla nedožil. Takže já nepotřebuji znát ani prognózu baby Vangy, jelikož on byl velmi informovaný a znalý člověk.

Jaris
3. 9. 2023 10:43
Ohodnotit příspěvek :
     

 “Moskva by se měla vzdát naděje na usmíření se Západem a vidět ho takový, jaký je.”
Naprosto presne! Ja si nevzpominam, ze by Rusko/Sovetsky svaz nekdy nedodrzeli slovo. Za to Zapadni zeme ve lstich, podrazech a lzich primo exceluji, a to je primo na medaili. Takove proradne staty je dobre drzet distanc.

Frank
3. 9. 2023 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusové by museli být na hlavu padlí, aby se s proradným západem usmiřovali. Ta prolhaná pakáž nikdy nic nedodržela, takže je na Rusku, jestli nacistickou svoloč bude eliminovat jen na Ukrajině, anebo v celé Evropě.

ijn
3. 9. 2023 13:54
Ohodnotit příspěvek :
     

“Prostě oslavujme všechny evropské nacisty najednou. Zdá se, že to je nová evropská ideologie,” …….kdo a kdy by věřil v takový krvavý úpadek KOZA???…….žádost o vstup do BRICS je pro ČR řešením, jak z krize KOZA!!!….. KOZA nás jenom okrádá,….copak mohou HAŠLERKY=1kg cukru stojí 365,-Kč/kg = 300 bonbónů =1,20Kč/kus cukrovinky pro děti, kg cukru stojí 20Kč+obarvení+ ochucení+roztavení+zmražení= min. 15x výrobní cena pro děti v obchodě – řetězcích !!!!!!!!

jiří
3. 9. 2023 14:04
Ohodnotit příspěvek :
     

🔥 Energetická zbraň v akci.
https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/88594
☠ Bio potraviny plné pesticidů, až 100x překročené limity.
https://t.me/ceskytesin_chranme_nase_deti/26222
👏 Lidé jsou vynalézaví.
https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/88629

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
3. 9. 2023 23:25
Odpovědět  jiří

Druhý odkaz – BIO kvalita je normální podvod, protože i v případě, že by se u bio potravin ty pesticidy a herbicidy nepoužívaly, nevidím – mimo cenového – velký rozdíl v kvalitě. V jednom druhu jsou pesticidy a herbicidy, ve druhém plísně, hniloby a jejich toxiny, Problém je v množství těch nežádoucích “příměsí”.

A poslední video (SPZ) je výborný nápad! 🙂

Frank1
3. 9. 2023 14:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacifikace zapadu zacala odstranovanim pomniku Stalina vsude v zemich byvalych satelitu SSSR, ktere spadly do kolonialni rise USA a pokracuje pomniky Rudoarmejcu a zrizovanim pomniku Vlasovcum u nas. Prejmenovanim adres ruskych zastoupeni u nas na namesti Nemcova a Tridu Ukrajinskych hrdinu. Na vic cesky stekajici ratlik nema. Ted ho napadlo, ze kdyz sam vztahy s Ruskem znicil, ze by bylo dobre je obnovit, aby pak zase mohl Rusy srat.

Burák
3. 9. 2023 14:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Jakýkoliv papír je pro celý Západ pouhý cár papíru, pokud z něj přestanou jakýmkoliv způsobem profitovat. Prostě od smluv odstupují jako na běžícím pásu a vždy si tu svou podlost umí odůvodnit, aby ovce bečeli spokojeně dál. Kdysi jsem mluvil s pánem, který se pohybuje v mezinárodním obchodu 30let. Vždy opakoval, že na západě to je samý podvodník. Tehdy jsem kroutil jen hlavou, že i Francouzům nebo Nizozemcům se prostě v obchodu nedá věřit. Vždy říkal, že takové smlouvy museli nechat prověřit v několika akreditovaných advokátních kanceláří aby neobsahovalo ani jednu chybičku, kterou protistrana ihned zneužije. Krátce a jasně. Tvrdil, že u Číňanů a Rusů stačí podání ruky bez jakékoliv smlouvy a vždy dodrželi vše, na čem se dohodli. Byla to pro ně otázka cti. Jakákoliv západní firma ale ve smlouvě hledala jakoukoliv chybu, aby nemuseli plnit své závazky. A k takovým podvodníkům se my hlásíme.

Gales
3. 9. 2023 18:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Oslavujme věšením špinavého prádla.

Frank1
3. 9. 2023 20:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta koalice KoZa uz existovala pred a behem 2. svetove. Zapadni Zide financovali vzestup Hitlera a jeho nacku. Americane dodavali cele fabriky na vyrobu motoru, vybaveni fabrik, Ford sympatizoval s nacky. Bank of England financovala Hitlera az do r. 1940. Zbrane, kterymi Nemci pak zabijeli Brity financovali anglosasti Zide, vlastnici Bank of England!
Na SSSR tahlo s Hitlerovci 12 armad z evropskych statu!
To co vidime je tedy pokracovanim 2. svetove, pri kterem jsou zapad a USA politicky a ekonomicky sjednoceny v KoZa a vojensky v NATO. Vsichni se tak spojili proti Rusku a sankcemi a valkou se ho snazi znicit.
Kazdych sto let tento najezd opakuji. Tentokrate ten najezd dlouho dopredu naplanovali a pripravovali ho.
Je na case, aby tento problem neustaleho ohrozeni zapadem Rusove tentokrat definitivne vyresili!!!!

Miro 2
4. 9. 2023 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Co to je, bezpečnostní záruky Západu? Mám zato, že Rusko po zkušenostech se Západem už žádné bezpečnostní záruky nebude nikdy požadovat, ani se na ně nebude chtít spoléhat. Obzvlášť od USA byly jakékoliv záruky nebo jiné smlouvy pouhým cárem papíru, protože když se jim přestaly hodit do krámu, tak je samy pošlapaly. USA uznávaly pouze sílu zbraní a podraz. Rusko se musí postarat o svou bezpečnost samo a to tak, že musí doma podporovat technologický rozvoj a vyrábět dostatek moderních zbraní. Dále musí spolupracovat se všemi zeměmi, kterým vadí arogance, vykořisťovatelská a silová politika USA a Západu. Západ se nikdy nevzdá svých podlých metod a záměrů jak oslabit Rusko, tuto největší a bohatou zemi, která je naplněná surovinami a jinými přírodními zdroji a jak se ho nakonec zmocnit. Až jednou skončí válka na Ukrajině, dál bude Rusko pomlouvat, provokovat a zkoušet jak mu podrazit nohy.