blog

Tucker Carlson: Co ti šílenci udělají dál?

Tucker Carlson v podcastu Adama Carolly: “Nepůjdou do covidu. Znovu opakuji, že vím, že se bojí jít do covidu, nařizovat roušky. To neudělají. Nemohou to udělat, když už byli odhaleni. To nebude fungovat. Co budou dělat?Půjdou do války s Ruskem, to je to, co udělají. V příštím roce bude horká válka mezi Spojenými státy a Ruskem.”

sdílet na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel z Moravy
3. 9. 2023 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Bude, tak bude. Alespoň to budou mít zápaďáci brzy za sebou. Vždyť se na to všichni z toho zkorumpovaného západu těší jako dítě na novou hračku. Tyto převychovat nelze, ty by musel zbytek populace odstavit od moci, ale na to je příliš zbabělý. Takže když si ta lidská masa chce nechat zlikvidovat svoje žití od pár grázlíků, potom proti gustu žádný dišputát.

Autor
3. 9. 2023 11:05
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vždycky si při takových příležitostech vzpomenu na TY české maloměšťáčky, kteří si chtějí za každou cenu uchovat ten svůj často i iluzorní majeteček a že více méně pravě proto vždycky podpoří toho, kdo jim slibuje nic nezměnit. Naposledy se “nespletli” s tou koalicí “SPOLU”. Ti jim už teď sebrali značnou část majetečku (ostatním bohužel také) a ještě teprve seberou!!

Ale stejně je to sranda. O co je u “nás na Západě” hůře, o to se mají lépe v Rusku. Z té reality ironie přímo čiší …

vladjan
3. 9. 2023 13:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Toho chlapíka sleduji s velkým zájmem, ale nějak mu z toho vypadla Čína, kterou se amíci cítí ohroženi více…..osobně bych to viděl sice na eskalaci konfliktu, ale pouze mezi Ruskem a Evropou…..takoví ti ochotní, kteří to udělají “na vlastní triko” a tudíž nebude nutná aktivace článku 5. Logicky se nabízí se východní a střední Evropa (hyena Evropy + fialový protektorát + pribaltici + čaputi, ale to stačit nebude – Balkánem si nejsem příliš jist), a pak se uvidí….prostě jedou na opotřebovací válku…. Čili klasika: místo ukrajinců nastoupí jiní, ale anglosasové – a tím myslím i Brity – ofiko zůstanou mimo konflikt; jen budou neustále přikládat pod kotel….koneckonců, Evropa pro válku bude potřebovat zbraně, ty se musejí vyrobit a (samozřejmě za patřičnou cenu) prodat….a černochová koupí cokoli, opravdu cokoli….já jenom doufám, že naši hrdinní libtardi projeví odpovídající nadšení, až dostanou povolávací rozkazy k nástupu na východní frontu….sice to bude asi konec ČR (i ČSR), ale na druhou stranu bych rád viděl protažené ksichty našich zarytých rusofobů; něco jiného je proklínat a patologicky nenávidět Rusy z bezpečí za klávesnicí a něco jiného čelit jejich dělostřelectvu

vladjan
3. 9. 2023 13:09
Odpovědět  vladjan

a pokud jde o US volby, domnívám se, že minule se to osvědčilo víceméně spolehlivě (sice lidé brblali, ale koho by to trápilo, že?). Tak proč měnit něco, co celkem slušně funguje…..a že to funguje dobře, zjistíme velice brzy i na našem dvorečku….

Albi
3. 9. 2023 14:34
Odpovědět  vladjan

Co se US voleb týká, mohlo by být veselo
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-v-boji-o-bily-dum-zazaril-politicky-novacek-zavarit-chce-ukrajine-i-fbi-236195#
Donald Trump v souboji o republikánskou nominaci jasně vede, jeho soupeři by ale mohli svést boj o to, koho si vybere za viceprezidenta. Po první debatě kandidátů mají někteří jasno – Vivek Ramaswamy. Je to ale reálné? ….

Ramaswamy je sice indického původu, ale narozen v USA a u Američanů se nikdy neví, ale má rozhodně zajímavé názory:
Např. “se prezentuje jako politický outsider a bojovník proti takzvaným woke tématům, mezi která řadí třeba změnu klimatu nebo gender. .”

Nebo: “Značnou kontroverzi pak vyvolala i jeho vyjádření na adresu Ukrajiny a pokračující války na jejím území. Během zmiňované debaty totiž řekl, že v případě zvolení prezidentem by napadené evropské zemi již neposílal další peníze. Ty jsou přitom pro Ukrajinu stěžejní, jelikož Spojené státy jsou jedním z jejích největších spojenců”

” Ramaswamy také zpochybňuje oficiální závěry vyšetřování teroristických útoků z 11. září 2001.”

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
3. 9. 2023 13:39
Odpovědět  vladjan

Může stát i to , že během okamžiku zmizí z povrchu planety anglistán . A rázem bude po válečném nadšení .
Už vidím dosazené figurky protektorátů , jak přesvědčují občany o tom , že se nic neděje a pokračujeme v tažení na východ .

Markýza
3. 9. 2023 14:26
Odpovědět  Putinovec

Nebo my. Zmizíme. A náš kráter se jen prohloubí.

vladjan
3. 9. 2023 18:43
Odpovědět  Markýza

protože jsme maličký státeček, ale o to větší váleční štváči, není zcela vyloučeno, že si nás Rusko vybere jako cíl pro demonstraci síly – předvedou, jak by tom mohlo vypadat globálně, aby KoZa měla o čem přemýšlet…..a osud ČR nikoho trápit nebude….kvůli nám se do toho armageddonu nikdo pouštět nebude….o pár slovanů na světě méně – who cares? stejně jsou to jenom untermenschen

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
3. 9. 2023 10:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslim si, ze do valky s Ruskem US nepujde. Zas tak blbi nejsou. Budou se ale snazit postouchnout sve hloupejsi EU politiky, aby sestavili jakousi Brankeleonovu armadu a ta pujde s odhodlanim na Rusa skandovanim dodavajici si kuraz ‘a branka, branka, branka….’

jhh
3. 9. 2023 11:58
Odpovědět  Jaris

Leon,Leon, Leon!

vladjan
3. 9. 2023 13:12
Odpovědět  jhh

film to byl hezký, takový trpce úsměvný….osobně se domnívám, že nám brzy úsměv na tváři ztuhne, i když to, co se tady děje, by bylo spíše k smíchu, kdyby to nebylo k pláči….

PeterStuyvesant
3. 9. 2023 20:42
Odpovědět  Jaris

Do důsledku vzato jim nic jinýho nezbývá. Na válku UA proti Rusku vsadili všechno, pověst NATO, pověst západu, pověst Ameriky jako takové, všichni západní vůdci se semknuli kolem Ameriky a spálili za sebou mosty. Teď už žádná remíza nenastane, buď odejdou jako spráskaní psi oni nebo Rusko. Nacistická koalice nebude nikdy ochotná vzdát se svých deklarovaných požadavků a jediná věc jak z té šlamastyky neodejít jako poražení je eskalovat a pokusit se Rusko donutit ustoupit což nemůže skončit jinak než otevřenou válkou, Ukrajina na vojenskou porážku Ruska nestačí, leda by poskytli jaderné zbraně. Ale je pravděpodobnější že to budou ještě hrotit, teď se čeká na kolaps ukrajiny.

Autor
3. 9. 2023 10:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Nic se nedá vyloučit. Degradace kromě jiného bourá – bohužel – hranice přípustného. Na Slovensku i u nás toho můžeme vidět také víc než dost.
Mám jen pár podchybností.
Jaký je stav atomových zbraní na Západě? Vzhledem k tomu jak se “tady” pečuje o armádní vybavení v celku, mám obrovské pochybnosti. Tady bych jednoznačně vsadil na Rusko. Protože takový konflikt by s velkou pravděpodobností vedl k jejich použití.
Zapomněli na Poseidony? A další jaderné zbraně Ruska?
Taková válka by nevyhnutelně vedla k napadení i přímo amerického území.

Spíše bych to odhadoval na to, že se do konfliktu vloží přímo Polsko a pobaltské státy. Ukrajina je vyčerpána. Američané se budou snažit zatáhnout do války Evropu. Ale to má také velké vady. Kromě Polska nikdo v Evropě neovládá dostatečnou vojenskou silou a to je ještě ta polská – aspoň zatím – na papíře.
Plně se může stát,. že USA podpoří Polsko v reparacích od Německa a “nehlasně” Polsku dovolí zabrat část území Ukrajiny. No a jako poplatek Poláci vyrukují proti Bělorusku a Rusku.
Ale oni si neuvědomují, že pak již Rusko s pravděpodobností 99,99%, bude zbraně používat “normálně” jako by to udělal kdokoliv jiný.

Albi
3. 9. 2023 12:03
Odpovědět  Peter 008

“Ukrajina je vyčerpána”.
Tak to se pleteš. Ukrajina právě dosáhla fantastického úspěchu. Už se opravdu a vážně (jako vždy) vidí, jak Zelda buší na vrata Kremlu.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-ukrajinsky-general-prvni-ruska-linie-je-prolomena-ted-uz-to-pujde-snaz-236323
„Nyní jsme mezi první a druhou obrannou linií,“ řekl Tarnavskij v prvním rozhovoru od průlomu. Dodal, že ukrajinské síly nyní postupují v obou směrech průlomu a upevňují kontrolu nad dobytým územím. …..

Dříve nebo později ale Rusům dojdou všichni nejlepší vojáci. To nám dá impuls k většímu a rychlejšímu útoku. Všechno je před námi,“ řekl Tarnavskij, který loni velel znovudobytí města Chersonu”
xxxx
A já měla za to, že naopak vojáci – a dokonce i nejen “nejlepší” už došli Ukrajině.
Ó jak se všichni mýlíme. Sláma u kravína..

vladjan
3. 9. 2023 13:18
Odpovědět  Albi

něco jsem prošvihl? pokud sleduji naše masmédia, měl jsem za to, že UA hrdinná banderovská armáda už stojí pod Moskvou……někde mi něco uniklo?

Albi
3. 9. 2023 14:43
Odpovědět  vladjan

Spíš naše masmédia omylem nahmátla jiné “předpřipravené” noty.

Anebo chtěla otupit hrot výčitek USA, že jejich vítězná ofenzíva vykazuje tak žalostné výsledky. Tak teď ukrajinský generál aspoň hlásí, že už mají Krym na dohled. 🙂

Markýza
3. 9. 2023 13:29
Odpovědět  Albi

Ajajaj. Tuhle jsem poslouchala McGregora, který tvrdil, že oblast mezi první a druhou linií je Rusy nachystaná past. Že být Ukrajinským velením, moc by se nesnažil tu první linii prorazit – protože když se to stane, nahrnou tam zbytky ukrarmády a pak……zaklapnou klepeta.
Tož budeme vidět.

Albi
3. 9. 2023 14:46
Odpovědět  Markýza

Teď si vzpomínám, že něco takového řekl.
No zdroj informací je naše žumpa a ukrajinský jenerál – a to není zrovna důvěryhodná kombinace. Tak ano, uvidíme.

Skeletor
3. 9. 2023 11:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale to už nebude jen s Ruskem na to vemte jed, neb svět se mění a SSA už dávno není hegemon před kterým si sedli všichni na prdel. Nota bene kde SSA vyhráli, v které zemi kam chtěli implantovat tu jejich DEMOkracii, naposled tak vítězně zdrhali z Afganistánu, že jim tam vše nechali. SSA si může být naprosto jisto, že to bude podstatně větší mazec.

unor 2022
3. 9. 2023 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Covid a nasledna vakcinace jsou prostredky na depopulaci planety Zeme. Ne jeji totalni zniceni.
Geronti, kterym za ne same to muze byt jedno, maji sve potomky a tem to zas tak jedno neni. Takze to bude mozna dost blizko k hranici lec za ni urcite ne. Pokud se neco nechtene nezvrtne.

Frank1
3. 9. 2023 14:26
Odpovědět  unor 2022

I za hranici se ockuje, i v neutralnim Schweizu se ockuje a lide dehonestuji antivaxxery!

Frank1
3. 9. 2023 14:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Silenci jsou tam dal a je to, co lidstvu pripravuji nespali! Nedelejte si iluze, papalasi vzdy trestum uniknou. Je to tak nastavene! Leda, ze by je zabil na miste rozvasneny dav jako Mussoliniho a jeho milenku Klaru. To jsou ovsem vyjimky. Budou je soudit skorumpovani soudci, kteri maji take maslo na hlave a serou strachem do kalhot, ze na ne samotne neco vyleze.

sergej
3. 9. 2023 19:36
Miro 2
4. 9. 2023 11:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Aspoň všichni Američané poznají co znamená mít zničená města, své mrtvé rodiny, trápění, hlad a zničené zázemí. To co sami dělali jiným národům jako například Vietnamcům a mnohým dalším.