Krize UKRAJINA

InfoBrics: Americká rozvědka učila ukrajinské neonacisty, jak „správně“ mučit lidi

Americké zpravodajské agentury naučily ukrajinské neonacisty různé způsoby mučení. To potvrdili i západní novináři, píše InfoBrics.  Zejména pro své čtenáře o situaci informuje PolitRussia.

Jak poznamenává InfoBrics, během setkání v OSN 6. května byla nastolena otázka o nelidském mučení, kterým obyvatelé Donbasu trpěli ze strany ukrajinských neonacistů. 

Na setkání byly zároveň předloženy nezvratné důkazy (například výpovědi místních obyvatel), které potvrdila i mezinárodní skupina novinářů. Spojené státy se však postavily proti zvažování těchto zločinů a označily obvinění jako “ruskou dezinformaci“.

Autoři materiálu zdůraznili, že Američané se ukrajinských neonacistických katů nezastali bezdůvodně, protože to byly americké speciální služby, které je naučily „správně mučit lidi“. 

Nasvědčuje tomu udivující podobnost způsobů mučení.

„Specialisté potvrdili podobnost americké a ukrajinské praxe a to není jen náhoda,“ píše se v článku.

Například CIA používá při svých „posílených výsleších“ techniku ​​způsobování určitých zranění a také „podezřelé“ mučí vodou. Stejnou praxi používali ukrajinští ozbrojenci z nacistických batalionů, např. Azov.

„Vzhledem k vysoké úrovni spřízněnosti mezi americkou rozvědkou a ukrajinskými neonacisty se nezdá překvapivé, že USA ve skutečnosti provádějí jakýsi tajný výcvik technik mučení, které jsou považovány za „účinné,“ napsal InfoBrics.

Pro Pokec přeložila Janinna.

https://bit.ly/3mhKEHU

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav
5. 6. 2022 06:35

Na Gvantanámu na to mají přeci středisko!

Pijack
5. 6. 2022 08:26

Jo jo, Američané, to jsou mistři na mučení. Oni mučí demokraticky. Oni bombardují humanitně, upevňují demokracii v rozvojovém světě podle vlastního modelu kobercových náletů. Slušní piloti rozsévají po zeměkouli mír, lásku a pravdu. Hollywood nestačí točit filmy o hrdinství armády a zlých Rusech. A když natočí krátký záběr o mučení, tak je to vždy v zájmu demokracie a pokroku 🙂

Lubek
5. 6. 2022 09:00

Čo to musí byť za pohnútka, náplň života, uspokojenie, posun civilizácie a kultúry, sebarealizácia oragnizovať a riadiť po svete nenávisť, revolúcie, vzbury, prevraty, vraždy, vojny, manipulácie. Predsa každý raz zomrie. S tým sa (našťastie) nedá nič urobiť, zmanipulovať, prekrútiť, poštvať. Čo to musí byť za povaha, keď si v posledných chvíľach života šťastne povie, začal som tri vojny, dal som zabiť tristo tisíc ľudí v Iraqu, ďalšie stotisíce tam pobili potom. Pomohol som Zemi, vesmíru. Som so sebou spokojný.

Gales
5. 6. 2022 11:03

Je načase aby okusili vlastní medicínu.