blog

Štefan Harabin vs Tv Markiza: Střet dvou hodnotových morálních platforem

Štefan Harabin – kandidát na prezidenta SR | Na telo PLUS

Je poučné se podívat a vyslechnout si velmi ostrý duel mezi JUDr Š. Harabinem,  expertem na trestní a mezinárodní právo a M. Kovačičem, moderátorem TV Markiza, kterého pozvaný host musel opakovaně poučit o pfrincipech právního státu a o mezinárodním právu. V závěru JUDr Š. Harabin moderatora a tým Tv Markiza při vědomém podvodu.

Toto video ukazuje střet dvou  hodnotových morálních platforem. 
Na jedné straně osobnost opírající se o právo a morální hodnoty.
Na druhé straně, někdo kdo se považuje a pasoval se za  “hlídače DEMOKRACIE”, který však  postrádá odborné historické a obecně právní vědomosti, navíc nedovolující jiným náhled v těchto souvislostech. Co je ale alarmující a v rozhovoru to moderátor opakovaně prokázal, že postrádá hlavně morální hodnoty, bez kterých není možné být objektivní a nezávislý. 
V duelu proti JUDr Š. Harabinovi moderátor M.Kovačič a tým Tv Markiza opakovaně prokázali, že stylem jejich „novinářské práce“ je informace účelově selektovat, vystřihávat informace z kontexu, manipulativně vkládat druhému do úst něco, co nevyslovil. 
Moderátor M. Kovačič se po celou dobu snažil nutit JUDr Š. Harabina stejně, tak jak tomu bylo kdysi u inkvizičních tribunálů, odpovídat  OPAKOVANĚ na otázky, které jsou zaměřené na věty vytržené z kontextu, či dokonce na vyfabulovaná stanoviska. Vysvětlující odpovědi či odpovědi odkrývající manipulační snahy týmu Tv Markiza samozřejmě Kovačiče neuspokojovaly. 

Naprostou perlou a vrcholem tohoto duelu byl okamžik, kdy JUDr Š. Harabin skvěle nachytal moderátora Tv Markiza při podvodu. Moderátor naprosto nepochopitelně a hloupě, ač mu JUDr Š. Harabín  sdělil relevantní informaci, nechal pustit rozhovor, který měl JUDr Š. Harabin v Západoslovenské Tv. 
Je udivující , že Tv Markiza z toho rozhovoru pustila pouze část, a to podstatné, účelově odstřihla poslední vysvětlující větu pronesenou JUDr Š. Harabinem. Je neuvěřitelné, že moderátor M. Kovačič sebevědomně pokračoval ve svém tvrzení.

Bylo humorné sledovat, že když  JUDr Š. Harabín tu odstřiženou větu odcitoval, tak moderátor na povel režie, okamžitě změnil téma hovoru a již se na to téma nechtěl dále  bavit. 
To již naopak JUDr. Š. Harabin “máchal” moderátora M.Kovačiče a tým Tv Markiza, v jejich “vlastních sračkách”, což tento samolibý moderátor nesl velmi nelibě. Nestává se často, aby zpovídaný host si dělal legraci z vykolejeného  moderátora. 

Je naprosto skandální, že Michal Kovačič, moderátor Tv Markiza neměl v sobě ani kapku elementární lidské slušnosti, aby se omluvil JUDr Š. Harabinovi když byl přistižen při pokusu o podvod. Moderátor, opět asi na pokyn režie, reagoval podobně jako zločinci, rychle změnil  téma. Dnes jsou tyto praktiky moderátorů předpokládaným “odborným”  požadavkem kladeným na dnešní bezpáteřní presstituty? 
Je výsměchem DEMOKRACIE, že Michal Kovačič, moderátor Tv Markiza a jemu podobní amorální podvodníci a lháři se prohlásili          za “strážce DEMOKRACIE“!
 Vzhledem k tomuto evidentnímu novinářskému podvodu lze jednoznačně kontatovat, že Tv Markiza není objektivním, nezávislým mediem, ale pouze „názorotvorný subjekt“ což je pouze jiný termín pro „PR propagandistický politický škvár“  pracující stylem nacististy Goebbelse, nemající naprosto, ale naprosto nic společného s reálnou a nezávislou žurnalistikou.

Tito samozvaní „strážci DEMOKRACIE“, ale ve skutečnosti DEMOKRACII znásilnili, jejich cílem, což předvedl, moderátor Michal Kovačič a tým Tv Markiza, je DEMOKRACIE “jediného možného správného názoru”, což není nic jiného než soft (měkká) forma ORWELLOVSKÉ DIKTATURY, kdy říkat pravdu se stává “revolučním činem”

Ten duel dvou  hodnotových morálních platforem ukázal na fakt, že Tv Markiza a další podobná Evropská masmedia hlavního proudu nemají v popisu práce žurnalistiku, což znamená občany objektivně a nezávisle informovat. Jejich skutečným posláním je pravdu a jiné názory potlačovat a produkce “jediného správného názoru” v duchu “Nových Evropských hodnot
Ve skutečnosti Tv Markiza a další podobná Evropská masmedia velebící válku a odmítající mír, 

se staly HROZBOU  DEMOKRACIE, ale rovněž EXISTENČNÍ HROZBOU EVROPY!

GeHa

sdílet na

51 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Monty
8. 3. 2024 06:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten redaktor je bezmozek !

marie
11. 3. 2024 09:04
Odpovědět  Monty

Asi jako ti naši hlupáci!

Pravdomluvny
8. 3. 2024 06:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždyť ten milovník “”””uSSa demosracie “””” má na první dobrou vrozenou F73 a v palici naprskáno!!!!!!
Harabin by měl být prezidentem SR a Fico premiér 🇸🇰

Tom
8. 3. 2024 08:35
Odpovědět  Pravdomluvny

… a tady je další milovník demokracie z titulku na Seznamu.
BOLEK POLÍVKA: Fandím téhle vládě. Bojím se skrytých fasounu a komunistů.
Teprve až teď mi je úplně jasný co dokáže chlast.

Standa
8. 3. 2024 09:20
Odpovědět  Tom

Chlastu se nebojí! Je to vidět na nose.

Tom
8. 3. 2024 10:55
Odpovědět  Standa

Stando, tu poslední větu už neřekl Polivka. 🙂 To říkám ja. krasa nechtěného.

Tom
8. 3. 2024 11:58
Odpovědět  Tom

Jo a ještě bych tady chtěl zmínit, že tady máme takovou demokracii, že se nikdo v médiích neodvážil vzpomenout na třicáté smutné výročí K. Kryla, které vycházelo na začátek března. Je strašné, že naše elity a jejich nohsledi, jsou schopni zapřít takového vlastence.
Jaké potom vzory vlastenectví máme předkládat našim dětem? Novotnyho?

ModrýKlokan
8. 3. 2024 15:35
Odpovědět  Tom

Karel Kryl je nesmrtelný český básník a vizionář. Tupý hovada v masmééééédiích ho nikdy nevymlčí.

Přesně předvídal, co se v této bohem opuštěné zemi po barevném převratu 1989 stane. Vaklafa Lahva a další agenty západních zpravodajských služeb prokoukl ihned. Je obrovská škoda, že tu v naší prodané banánové kolonii není s námi.

R.I.P.

Taky máme Tome výročí z roku 1944. Největší hromadná vražda československých občanů v historii, 8. a 9. března. Němci povraždili v Osvěnčimi v plynových komorách 3.800 občanů Československa. Za pár týdnů během několika dní dalších cca 7.000 občanů Československa. Muže, ženy i děti.

Anglosasové a germáni, naší dnešní úhlavní přátelé a spojenci… až do své další zrady a podvodu. Už jsem dnes zvracel, tak teď ani nebudu.

Pravdomluvny
8. 3. 2024 16:44
Odpovědět  ModrýKlokan

Podpora Banderonacistánu a záchodu je vlastizrada a tak by se měla “””ocenit””””☠️

Pravdomluvny
8. 3. 2024 18:11
Odpovědět  ModrýKlokan

Ty občané byli Židé z Terezína.😢

ModrýKlokan
9. 3. 2024 17:42
Odpovědět  Pravdomluvny

To je sice neomlouvá, ale je to fuk. Chazarských bankéřů mezi nimi asi moc nebylo.

Pravdomluvny
10. 3. 2024 18:31
Odpovědět  ModrýKlokan

Byli to občané Československa, takže to byli spoluobčané, moji spoluobčané!!!!
Kdyby takhle dneska likvidovali kozomrdy,tak by tady to posraný hejno řvalo …..že na to Židé nemají právo….mají a milionkrát mají a já říkám:
JEN HOUŠŤ A VĚTŠÍ KAPKY,PRO MUHAMRDY TADY NA ZEMI NENÍ MÍSTO!!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
8. 3. 2024 16:42
Odpovědět  Tom

Od té doby,co Karel Kryl nazpíval písničku DEMOKRACIE,je z něj osoba NON GRATA 🙈

marie
11. 3. 2024 09:05
Odpovědět  Tom

Mužeš začít Hutkou.

Slovan
8. 3. 2024 11:59
Odpovědět  Tom

…..a hlavně honba za penězy, právě jeden z pilířů hodnot maloměšťáka.

Joe Arp
8. 3. 2024 15:37
Odpovědět  Slovan

Bydlím na malém městě, jsem tudíž maloměšťák, rád bych byl velkoměšťák nebo miniměšťák, abych byl lepší. Pavle poraď, vždyť i ty jsi podle info Suchoprda, který ti bere rád doma za kliku taky maloměšťák. Myslím, že tato kategorizace je nevypovídající a musíme vymyslet jinou.

ModrýKlokan
8. 3. 2024 15:47
Odpovědět  Joe Arp

Zdar Joe. To slovo je o stavu duše, ne o adrese pobytu. Nech jednat našeho drahého vůdce Petro Filajoviče Nutellu, ten ti brzy vymyslí takovou kategorizaci, že se z toho vohneš i jako nanoměšťák, lumpe.

Joe Arp
8. 3. 2024 16:07
Odpovědět  ModrýKlokan

Já vím MoKloku, jen jsem chtěl ulehčit našemu trudnému životu na maloměstě. Nano už je lepší, ale šel bych až na Pikoměšťáka. Pavel taky dobře radí, tak si přesně v 17hod otevřu Plzeň a oběma vám připiju na zdraví!!! A fijalovému hnusu na brzký pád do latríny.

ModrýKlokan
9. 3. 2024 17:47
Odpovědět  Joe Arp

Zdar Joe. Není piko málo? Jdi minimálně do femto, spíš atto, tam už je jistota.

marie
11. 3. 2024 09:07
Odpovědět  ModrýKlokan

B ohužel nejvíce maloměšťáků je ve velkoměstě. Viz nájezd moravských politiků do Prahy. Včetně té krávy Nerudové a dalších.

Slovan
8. 3. 2024 15:50
Odpovědět  Joe Arp

JOE to víš že ti poradím a rád. Příteli buď hlavně SVŮJ do konce života, já se tomu tak snažím i když mě to leckde zabouchne vrata. Mám v p*i*č*i. Jdu si zapnout chlazení, nadešel čas si připít na mokroprda. 🤣🙋‍♀️

Joe Arp
8. 3. 2024 16:19
Odpovědět  Slovan

Tak NA ZDRAVÍ chlapi!

katango
9. 3. 2024 10:26
Odpovědět  Joe Arp

Já bych rozlišovala termíny měšťák nebo maloměšťák, a termín měšťan. Myslím, že je to propastný rozdíl.

Joe Arp
9. 3. 2024 10:40
Odpovědět  katango

Ano Katarýna víme, jen si tu tak hrajem se slovíčky, ale i když maloměšťan…….?

Joe Arp
9. 3. 2024 10:42
Odpovědět  Joe Arp

Ježíššššš, to tvrdý ýýý, pardon!

Pravdomluvny
8. 3. 2024 16:41
Odpovědět  Tom

Polívka se s F100 a F73 vyskytnul…..tím se vše vysvětluje 🤓

Joe Arp
8. 3. 2024 16:52
Odpovědět  Pravdomluvny

Jestli do něj nevlítla spíš F35, to je nějaká umělecko- inteligenční diagnóza, Svěrač, Hrušín, Vetchosta, Hřebejkovník, Kubišovna……..

Pravdomluvny
8. 3. 2024 18:02
Odpovědět  Joe Arp

A A52 , N393,F600……ale našlo by se toho plno.
A F35 se mi nějak nevybavuje ,co to je to za herecký dar?🤓

Joe Arp
8. 3. 2024 18:15
Odpovědět  Pravdomluvny

Vlítla do něj…, nejspíš jemerická stíhačka chlape! Zrovna u tebe bych mezeru nečekal. Legrace, klídek, tabáček.

Pravdomluvny
8. 3. 2024 19:19
Odpovědět  Joe Arp

Já dělám na patologií,tam ty neznalosti čekat naopak musíš 😃
Sranda musí byt 🤡

ModrýKlokan
9. 3. 2024 17:53
Odpovědět  Pravdomluvny

@ Pravdomluvny

Tak to je velmi potěšující. Doktor z ulice Morque je vítán v každé dobré stolní společnosti. Na zdraví tobě, Kátě i Joeovi.

Pravdomluvny
10. 3. 2024 18:34
Odpovědět  ModrýKlokan

Děkuji, buď zdráv vám přeje patolog Slavíček.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
stan
8. 3. 2024 17:58
Odpovědět  Tom

Bolek Polívka…..myslím, že někteří umělci polezou vrchnosti do zadku vždycky.Tak to bylo za Hitlera i za minulého režimu.Pro mě to ani není zklamání, je to jen obraz doby, kdy prostě někteří umělci musí ukázat na jaké straně stojí, i když by bylo asi lepší mlčet,že pane Vetchý, Hřebejku . Na opačném polu jsou naopak lidé jako Michal Novotný, Jiří Strach a nebo režisér Svoboda.

Pravdomluvny
8. 3. 2024 18:17
Odpovědět  stan

…….že otec herce Ondřeje František Vetchý byl v padesátých letech příslušníkem Krajského velitelství Státní bezpečnosti v Jihlavě a vyšetřoval případ Babice .
Co dodat?????🤔

Slovan
8. 3. 2024 19:00
Odpovědět  Pravdomluvny

Ale takovéhle máslo na hlavě tam mají skoro všichni.👎👎👎👎💀💀💀

Pravdomluvny
8. 3. 2024 19:20
Odpovědět  Slovan

Noooo,málo kdo byl podobně agilní…..snad jen fotr Donutila 👽

Slovan
9. 3. 2024 08:04
Odpovědět  Pravdomluvny

Nemohu posoudit, bo je osobně neznám.

Pravdomluvny
9. 3. 2024 08:14
Odpovědět  Slovan

Já též ne,ale oba jsou slizká 💩od pohledu

Tom
8. 3. 2024 18:48
Odpovědět  stan

Ja myslím, že tak mele proto, že jedině za takové pochlebování vládě může počítat s nějakou rolickou v Ct1. Jinak by byl bez peněz. Jako bavič je totiž vyřízenej. A bohužel i jako člověk, když mele takový sr.čky.

Standa
8. 3. 2024 09:19
Odpovědět  Pravdomluvny

„strážci DEMOKRACIE“,????? chicht… včera před Úřadem vlády ( asi několik tisíc lidí -zemědělců, traktorů .. i kombanjn tam byl atd. jsem v davu koukal kolik tam bylo těch ,, strážců”! Bylo tam více tajných než traktorů. A všude uniforma ! Policejní vozy. Zatýkání… třeba toho , co tam vysypal hnůj-a „strážci DEMOKRACIE“, se štíty , těžkooděnci s černou maskou na obličeji.Stáli tam , jako hradba.Hanba! Demisi!
Když jsme to volali , tak šlo o život! Ještě ,že ten dav, zhromáždění ( lůza. , jak říká nacista na Hradě )měl nějakou převahu. Všude české vlajky. Na Úřadu vládla nacistická , banderovská,nacistická modro-žlutá.!!!
Začíná jít do OSTRÉHO. A , co Vy?Sedíte doma a tady žvaníte! Hlavně BOO!

Pravdomluvny
8. 3. 2024 18:19
Odpovědět  Standa

Zatýkání a jednoho zřezali jak žito…. bezdůvodně samozřejmě.
Polucisti pod vedením Banderovce Rak-Ušana jsou horší,než Gestapo.

Slovan
8. 3. 2024 09:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera večer jsem na to zíral na Yutube. Harbin ho tam drtil a on si pořád mlel ty naučené fráze. Až to praske a jestli to přežijeme, tak mám pro tyhle netáhla záslužnou a osvěžující práci. 🤣🤣👍

ModrýKlokan
8. 3. 2024 15:38
Odpovědět  Slovan

Kamenolom a uranový doly by jim zdravotně prospěly. Fyzická práce zušlechťuje člověka i liberální jelito.

Slovan
8. 3. 2024 15:52
Odpovědět  ModrýKlokan

To je přímo balzám na pošramocenou hříšnou duši. 😊 👍

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
8. 3. 2024 18:20
Odpovědět  Slovan

A devítiocasá kočka jako pobídka ke zrychlení činnosti 😉

Slovan
9. 3. 2024 08:05
Odpovědět  Pravdomluvny

MY potřebuje zdravé úderníky, ne raněné. Myslete trochu politicky. 😊

Pravdomluvny
9. 3. 2024 08:16
Odpovědět  Slovan

Proč, nahradí je jejich VOLI -či🤓
A kdo je zdravý,tam o tom bude rozhodovat patologie 😃

Gales
8. 3. 2024 10:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Diskuze Harabina v Ostravě….. https://youtube.com/live/1irIK_ISbss

Pijack
8. 3. 2024 11:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak příznačné. Vážení, všimli jste si někdy vlajkové výzdoby? Když přijel Fico na konferenci, tak ta výzdoba něco napovídala. Tři sloupy – na levém Česká vlajka – na pravém Slovenská vlajka. Mezi nimi na prostředním sloupu plála hadra EU. Jak dokonalý důkaz o tom, kdo nás rozděluje !!! Český protektorát to o sobě říká dost nahlas.

ModrýKlokan
8. 3. 2024 15:41
Odpovědět  Pijack

Podle mě jde o závažné porušení vyhlášky o státních symbolech.

Stát je ČR a SR. EUtopie je zdegenerovaná nefunkční a kolabující bezcenná mezinárodní organizace.

Náše vrchnostenská jelita nedodržují zákony vlastního státu. Demise je minimální požadavek na ty zkorumpovaný liberální hovada.

Pravdomluvny
8. 3. 2024 18:22
Odpovědět  ModrýKlokan

Spíš by to chtělo návrat Josepha Ignáce Guillotina😃…..