blogKrize

Spojené státy, které si neuvědomují úpadek svého vojenského průmyslu, uvízly na Ukrajině

Emmanuel Todd věří, že „jedním z cílů Washingtonu je zabránit sblížení mezi Ruskem a Německem“;

PAŘÍŽ, 11. ledna /TASS/. Spojené státy jsou uvězněny na Ukrajině v důsledku sebeklamu o síle vlastního průmyslového potenciálu, řekl historik a antropolog Emmanuel Todd v rozhovoru pro vysílací stanici BFMTV< a i=2>

“Spojené státy se dostaly do pasti na Ukrajině a ocitly se v samém centru konfrontace s Ruskem. Tato past se objevila v důsledku ukrajinského nacionalismu, iluzí Washingtonu o možnosti způsobit zmizení Ruska a jeho neschopnosti vidět zničující stav svého vlastního průmyslového potenciálu,” řekl.

“Západ odsoudil Ukrajinu ke strašlivému utrpení tím, že jí vštípil iluzi, že má dostatek prostředků, aby podpořil Kyjev ve válce,” prohlásil.

“Američané nyní říkají, že budou vyrábět rakety Patriot v Německu. To je samozřejmě způsobeno tím, že si je nedokážou sami vyrobit, jelikož již nemají potřebné průmyslové zdroje,” zdůraznil.

Věří, že “jedním z cílů Washingtonu je zabránit sblížení mezi Ruskem a Německem.” Podle Todda “USA provádějí politiku geopolitického teroru.”

“Tato zásada je odsouzena k neúspěchu,” předpovídá. “Západ prohraje.”

Todd si je jistý, že “na cestě z této války si každý bude muset uvědomit, že světové mocnosti slábnou a jejich populace se zmenšuje.”

” domnívá se historik.

Degradace vlády v USA

Todd poukázal na degradaci vládnoucí elity ve Spojených státech.

„Podrobně jsem analyzoval náladu vládnoucí třídy ve Spojených státech. Zástupci této třídy nemají žádnou morálku. Preferují jen válku a peníze. Rádi by vyvolali chaos v Eurasii,” věří. “Nejlepší věc, která se může Evropě stát, je stažení USA.”

Emmanuel Todd považuje neustálou touhu Washingtonu podněcovat konflikty po celém světě za extrémně nebezpečnou. “Ve své práci varuji před posedlostí nihilismem v USA, které neustále touží po válce a násilí. Vládnoucí třída ztratila svůj protestantský matrix. Neví, kam jde, a neustále všude vyvolává konflikty,” uzavřel Todd.

Todd je francouzský historik, sociolog a antropolog. Ústředním bodem jeho děl jsou aktuální problémy demografie, ekonomická stagnace rozvinutých společností a kolaps politických systémů v éře postmoderny. Jedním z nejznámějších děl historika byla jeho první kniha s názvem The Final Fall, vydaná v roce 1976, ve které předpověděl rozpad Sovětského svazu.K dnešnímu dni 72letý Todd vydal několik desítek knih, z nichž mnohé byly přeloženy do ruštiny. Jedna z nich, After the Empire, byla zveřejněna v roce 2002. Todd v ní předpověděl selhání USA etablovat se jako jediná světová globální mocnost. Varoval také, že finanční kolaps povede ke ztrátě jejího ekonomického a politického vedení.

sdíletj na

92 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
12. 1. 2024 11:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jen doufám, že před soudním tribunálem budou sedět nacisté z Ukrajiny a nacisté z “Demokratické strany” USA. Samozřejmě po úspěšné SVO Ruska. No a jakmile padne naše vláda v příštích volbách, tak by snad byla na zvážení reforma justice a všechny miliardy, které nám ukradli na podporu nacistů Kyjeva, by jim bylo nařízeno vrátit s využitím konfiskace majetků.

Pavel z Moravy.
12. 1. 2024 12:59
Odpovědět  Pijack

No, já bych v to tedy Pijacku nedoufal. V roce 25 půjdou k volbám letošní 16,17 a samozřejmě 18 letí mlaďoši. A vypisovat jak jsou indoktrinováni je zbytečné. A věřte tomu nebo ne, že i ta další většinová parta voličů to nehodí vlasteneckým stranám. Dostane to oligarcha Babiš a jeho kamarila. Vidíte snad nějaký posun v myšlení většinového lidu. Tady si můžeme s růžovými brýlemi říkat co chceme. Tento lid nedozrál ke skutečné změně. To bude trvat 2 a více generací než skutečně vyzraje, jestli vůbec. Ale je to můj názor, nikomu iluze neberu.

Ferko
12. 1. 2024 14:59
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Současné volby v Česku nic neřeší. Chtělo by to rozdělit je na pouze dvě strany, jak je to v Emerice. Republikány a demokraty. Těch našich dvacet stran a straniček je jen k smíchu. Dvě strany a buď anebo.
Vyloučit korespondenční hlasování z ciziny, protože kdo žije mimo republiku, absolutně neví, co se u nás zrovna děje. Navíc to jde naprosto geniálně přes sčítací stroje změnit k výsledku, který je potřebný. Viz např. prezidentské volby v Rakousku a v USA. V Emerice to bylo obzvlášť nechutné a okaté. Jsem zvědav, jestli naše volby bude zase sčítat americká firma, registrovaná na Kajmanských ostrovech, jak minule.

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 16:09
Odpovědět  Ferko

Čím méně politických stran, tím méně demokracie, tím větší má ta Partaj moc…
Jedna nebo dvě strany jsou prakticky totalita, nikomu nejsou zodpovědné, zejména ne voličům…

πα½

Autor
12. 1. 2024 20:08
Odpovědět  P.A.Semi

To je jiná otázka ve skutečnosti – co je to demokracie?

I tady jsem psal, že současná demokracie je přímým dědictvím původní demokracie v Řecku – pro bohaté a to tehdy byli prakticky jen majitelé otroků …

Pavel
13. 1. 2024 08:54
Odpovědět  P.A.Semi

Zlatá totalita do r.1989,kdy se občané ČSSR nedělili na bohaté a chudé byli dva tv programy na které se dalo dívat.Do hospody jste si zašel na oběd do 15 kč k tomu pivko za 1,70,-.Lidé si mohli navzájem ručit při půjčkách, aniž by riskovali ztrátu střechy nad hlavou a mimo asociály co se po hadráku dostali k moci, jste se mohl z důvěrou obrátit na souseda v případě pomoci třeba při stavbě svého RD. Toho všeho jsme se vzdali ve jménu vidiny zlatého telete a “emerického snu”! Dnes máme bordel kam se podíváme a místo pro občany ČR se cpou desítky miliard na zabíjení na Ukrajině a nadívání “teřichů” tzv.elit! Věděli, proč po hadráku první co udělali zrušili trest smrti, za to co provedli s touto zemí by museli všichni do jednoho viset!!!

Pavel z Moravy.
13. 1. 2024 09:51
Odpovědět  Pavel

Když se pořádně kouknete na všechny díly bavorského seriálu Big Ben, tak tam celou tu kapitalisticko podnikatelsko politickou společnost máte jako na dlani. A i když toto je v seriálu, přesně takové prostředí je i ve skutečném životě. Jak by řekl pan podnikatel Ramboldt, my blahoslavení chudí co si musíme mazat na chléb s máslem kaviár nebo lanýže. A ty politické postavičky, které si ten chudý lid stále volí a oni mu doslova se.rou na hlavu jsou v tom seriálu zosobněné perfektně, když s takovou radostí pronáší, sponzoři odcházejí, my vrchnost zůstáváme. Něco takového a v takovém duchu natočit někdo u nás, tak by byl proklet, jak hluboce se dotknul podnikatelské a politické sféry.

Putinovec
12. 1. 2024 16:14
Odpovědět  Ferko

Takže viditelně přebrat systém dvou lží . Vyber si koho chceš , na výsledku řízení to nic nemění . Čím více existuje projektů , tím obtížnější je všechny ukočírovat .
Nicméně , je to pořád o tom přešlapování na místě . Opravdu potřebujeme politiky .
Opravdu potřebujeme politické strany ?
A k čemu , jsme snad postižení , že musíme stále dokola opakovat to , co evidentně nefunguje .

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 22:39
Odpovědět  Putinovec

»To, že vám vládnou ti nejneschopnější z vás, máte za to, že jste se nezajímali o politiku.« (Platon, Pavel z Moravy to tu nedávno přinesl)

Potřebujeme Politiky, protože všichni to řídit nemohou, a ona je to práce na plný úvazek a někdo také musí pracovat “reálně”… (jenže nemohou být všichni jen rolníci bez vedení)

A politické strany potřebujeme, protože se navzájem hlídají, protože nevolíme populární tvář, ale volíme určitý ideologický směr…

Jako oprava současné demokracie by bylo potřeba výrazně zkrátit volební období, nebo ten systém udělat rovnou Průběžný…
To jste si mohli všimnout, jak se ve volebním roce politici chovají vzorně a čestně v rámci svých možností… Tož kdyby byl volební rok každý rok, tak by leccos celkem fungovalo dobře… Nebo by neměli dost času to moc zkazit… Protože nejhorší je špatná ale stabilní vláda, která nemá žádnou Zodpovědnost, nemá a nepotřebuje Důvěru lidu…

πα½

Putinovec
13. 1. 2024 09:12
Odpovědět  P.A.Semi

Zase jste naprosto nic nepochopil . Volby každý rok ? To je program na odstranění lidí , pracujících pro stát a národ . Pokud někdo pracuje pro národ a výsledky jsou hmatatelné , tak je zločinem chtít takové lidi odstranit z procesu řízení .
Na ty nesmysly o Řecké démonkradcii , kterou jsme krmeni , rovnou zapomeňte . To byla a je démonkradcie pouze pro vyvolené , která se dá nazvat , řízeným otrokářským bordelem .
Politické strany slouží jako náborová centra parazitů . A politici – nepřátelé státu , slouží jako pátá kolona , pasená vnitřní i nadnárodní mafií .
Ten systém jde změnit tak , aby si lidé mohli skupinově vybrat toho , kdo bude dbát o to , aby stát pro obyvatele prováděl činnost , kterou si lidé v dostatečné kvalité nemohou provozovat . A zároveň tak , aby v případě potřeby ten , kdo tuto činnost neplní v dostatečné kvalité , mohl být stejným způsobem odvolán , popřípadě potrestán .
Když píšete , že potřebujete k životu politiky , tak je to stejné , jako když otrok potřebuje otrokáře . Nebo vězeň vězení . Stav vlastního odlidštění .

Administrátor
P.A.Semi
13. 1. 2024 12:36
Odpovědět  Putinovec

Když píšete “aby si lidé mohli skupinově vybrat toho, kdo“, tomu se říká Politik

Jak si ho vyberou? Že ho budou znát, že za ním bude kus práce, jak se postupně bude etablovat od menších k větším úkolům, a že za ním budou stát a zaručí se lidé, kterým důvěřujete… Lépe sjednocení vyhrajou…

Ale to byste chtěl Totalitu jednoho názorového proudu? Různí lidé důvěřují různým směrům a lidem, proto je víc stran, aby nás Zastupovaly…

Máme tu především Zastupitelskou Demokracii… Mě zastupuje Okamura, Foldyna a Kobza, a jsem rád, že to dělají dobře a mají moji důvěru… Ale chápu, že jiní lidé mají jiné preference…

Když píšete “v případě potřeby ten, kdo tuto činnost neplní v dostatečné kvalité, mohl být stejným způsobem odvolán“.
Jak “odvolán”? Já nechci, aby mého Zastupitele odvolali lidé z ODS! Tím bych svého zastupitele ztratil, oni by mě přehlasovali…

Odvolán bude ztrátou důvěry těch, které zastupuje… A to buďto budou volby často, nebo budou Průběžné kdykoliv a vyhodnotí se to jednou měsíčně…

Já odeberu hlas svému zastupiteli, kterému přestanu důvěřovat… Takže kdo tam bude, si zaslouží důvěru Lidu, nebude moct pracovat pro Lobbyisty a na lid kašlat…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
13. 1. 2024 13:02
Odpovědět  P.A.Semi

A příklad u nás – my si tu nevolíme Diktátora s neomezenou mocí…
Nevládne tu Fiala, ale nějaký kolektiv, kteří se navzájem usměrňují…

Pokyn z “ambasády” nebo od Euro-bankéřů dostane: “už vám tolik nepůjčíme, koukejte šetřit a vybírat víc daní”… Je na nich, jestli to udělají zvyšováním DPH nebo vyšším zdaněním práce nebo podnikatelů, kteří to oklikou vyberou ze zákazníků, nebo třeba zrušením milionových Novoročních ohňostrojů, to už si nějak rozhodnou sami…

Ale ne Fiala se Stanjurou, ale kolektivně, a kolektivně jako strana za to ponesou odpovědnost u příštích voleb, bohužel až příliš pozdě, mají nepřiměřeně času to tu kazit…

Ale oni se tam nevybírají tak neschopní, aby potřebovali pořád vodit za ručičku, aby jim “ambasáda” nařizovala, o kolik procent mají zvednout DPH a jestli podpořit víc zemědělce nebo pracující nebo podnikatele… (to by pak bylo ve všech státech Unie stejné, ale není, někde jsou schopnější a někde méně, někde víc brání svůj Lid a někde víc lezou do pr* cizí nadvládě, i když “pokyny” jsou obdobné…)

πα½

Pijack
12. 1. 2024 19:08
Odpovědět  Ferko

A jak rozeznáš, když do obou politických bloků nalezou globalisté, fašisté, nacisté a jiná havěť? Nezapomínej, že tihle úchylové by měli být pod kontrolou veřejnosti. Politická strana, která se uchází o hlasy veřejnosti, není privátní. A když nedostane volič na výběr, pak budeš volit fašouny a podruhé zase ty druhé fašouny… a nevybereš si. Proto jsou USA takové svině, protože jejich voliči nemají výběr.

Tupý hulvát
12. 1. 2024 22:09
Odpovědět  Ferko

Četl jste,co jste napsal?Navrhujete americký systěm a v další větě ho popisujete jako OKATĚ NECHUTNÝ!!

Honza 1966
13. 1. 2024 15:50
Odpovědět  Ferko

A Ferko které dvě? KSČ a KSČM?

sergej
12. 1. 2024 16:40
Odpovědět  Pavel z Moravy.

To bude spíš zánik čechů však jich je podle jednoho etnografa sotva milión a z toho je i jasná vrtule “jinozemci. A to chtějí udělat korespondenční volby? Aspeni na služební cestě co se chechtají domorodcům, indiáni.
Mladé zatím drží ve vatě a v otřesné zdebilizaci ale asi se dočkají že si je €araboafrika výměny obyvatel kalergi podá. Neznají jejich náturu a dispozice metrosexuálové.
Kdyby lidé měli rozum a pud sebezáchovy tak naději mají.
https://www.youtube.com/watch?v=VDlsYxr52i0

skeptik
12. 1. 2024 17:31
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Po vítězství Ruska už nic nebude jako dřív a samovolně dojde ke změnám v jednotlivých státech. Jestli to dobře dopadne a USA to nevyhrotí do jaderné války.
Pak se, doufejme, mladí ideologicky zmanipulovaní proberou ze své ideologické zaslepenosti.
A druhá věc je, že vlastizrádci včetně Babiše budou potrestáni a tím pádem budou vyloučeni z politiky

Honzas
12. 1. 2024 20:05
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Volební právo by měl mít pouze ten co platí daně.

Tupý hulvát
12. 1. 2024 22:17
Odpovědět  Honzas

Vy někoho,kdo je neplatí znáte?Víte,co je spotřební daň a daň z přidané hodnoty?
To útočíte na důchodce?Potom byste byl jste buď blbec,nebo lump.

katango
12. 1. 2024 22:25
Odpovědět  Tupý hulvát

Platí nebo platil.Jinými slovy kdo pracuje nebo pracoval.

Boomer
13. 1. 2024 10:56
Odpovědět  katango

..doložitelná daňová minulost…

Boomer
13. 1. 2024 10:51
Odpovědět  Tupý hulvát

.. v tomto případě jde o tzv. daně nepřímé. Vazba volebního práva na daňovou povinnost byla používána v dobách, kdy nepřímé daně neexistovaly, týkala se daně z příjmu a majetku.
I ta současná “daň nepřímá” ve vztahu k občanovi/kupujícímu je diskutabilní, neodvádí ji kupující, ale povinnou osobou je prodávající, který musí odvést daň z prodaného zboží nebo poskytnuté služby podle příslušné kategorizace..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
13. 1. 2024 13:03
Odpovědět  Boomer

To když vládnou ti bohatí, kteří odvádí víc daní, tak se tomu říká Oligarchie

πα½

Boomer
13. 1. 2024 13:26
Odpovědět  P.A.Semi

.. ovšem nevládnou proto, že by měli díky většímu majetku více hlasů k hození do urny, takže kam s tou oligarchií míříte? Obecně každá vládnoucí skupina je utvořena na základě poměrně přesně popsaných mechanismů, shrnutých různými mysliteli do teorií o vzniku a fungování elit.

Markýza
13. 1. 2024 13:56
Odpovědět  Boomer

Nač hlasy, mám-li celého senátora/poslance/prezidenta? Já jen, že jste chtěl mechanismus 😀

Boomer
13. 1. 2024 14:17
Odpovědět  Markýza

..ale to je přece mechanismus vzniku a strukturování elit, v němž vámi vyjmenovaní patří do kategorie pomocné elity, ti velmi bohatí jsou elitou diskrétní, nadřazenou.. ale o tom my už zde nějakou chvíli hovoříme, Mlho…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
14. 1. 2024 07:13
Odpovědět  Boomer

Milý pane daně platí ten,kdo daň pocíti v peněžence,ne žádný prodávající,který je protředníkem.Blábolit něco v tom SKRYTÉM smyslu,že prodejce je nějaký lidumil,který ZA MĚ platí DPH může buď hlupák,nebo syčák.

Boomer
14. 1. 2024 13:00
Odpovědět  Tupý hulvát

..skutečným plátcem dle zákona je prodávající, nikoli kupující. Na tom nic nezměníte, ani kdybyste kapitálky pozlatil. Chápu, že třeba pro gumu, vylitou z teplé náruče armády do složitého civilního sektoru, to může být složité, ale co už já s tím, chyba není na mojí straně..

Administrátor
P.A.Semi
14. 1. 2024 19:41
Odpovědět  Boomer

“Skutečným” plátcem je kupující, a prodávající je dle zákona…
πα½

Tumpa
12. 1. 2024 13:08
Odpovědět  Pijack

Pokud by se měla provést reforma justice, znamenalo by to nahradit velkou většinu soudců a prokurátorů Čechy. To by se ale setkalo z velkým řevem masmédií, že v česku probíhají pogromy. Takže žádná reforma nebude.

Ferko
12. 1. 2024 14:36
Odpovědět  Tumpa

Myslím si, že by se k tomu přidal i ten aktivní advokát z EU, který má nějaké pindy k soudům Polska a Česka.

Jaris.
13. 1. 2024 01:46
Odpovědět  Pijack

Pred mezinarodnim tribunalem ted sedi Izrael za genocidu Palestincu v Gaze. Samozrejme, ze se ohani ‘obranou’ a predstira nevinnost, banda jedna pejzata, prolhana do morku kosti. Samozrejme, ze z toho ma akorat srandu, jelikoz vysledek soudu nebude stejne respektovat, tak jak tak. Neuveritelne, co si zidaci dovoluji. Vsechny ostatni staty mohou byt trestane, ale Izrael ne. Kde to jsme?

katango
13. 1. 2024 10:52
Odpovědět  Jaris.

Fpérdeli, pane hrábě.

12. 1. 2024 11:54
Ohodnotit příspěvek :
     

😀 😀 😀

zuzana
12. 1. 2024 12:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Poškození způsobené vakcínami je mnohem rozsáhlejší, než si lidé uvědomují

Předpokládáme, že když si píchnete vakcínu, neublíží vám. Předpokládáme také, že vám poskytne imunitu. Ani jedno z toho není pravda. Podle doktora Larryho Palevského je poškození způsobené očkováním, a to všemi vakcínami, mnohem rozsáhlejší, než mu přisuzujeme.

https://aktax.cz/poskozeni-zpusobene-vakcinami-je-mnohem-rozsahlejsi/

Helena
12. 1. 2024 12:12
Odpovědět  zuzana

Tentokrát jste si pospíšila s odvedením pozornosti pomocí toho, co už dávno víme, co?

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 16:11
Odpovědět  Helena

Vy to ještě nevíte dost…

Pořád tu ještě mrzačí děti očkováním a je to horší problém, než Ukrajina, která za chvíli skončí i bez nás, ale mrzačení dětí očkováním bez nás nepřestane, dokud se dost nezvedneme a neřekneme Dost!…

πα½

Tupý hulvát
12. 1. 2024 22:24
Odpovědět  P.A.Semi

Pokud se vám stýská po zkroucených lidech po obrně,souchotinářích kašlajících krev,nebo chcípajících na tetanus,měli by vás izolovat od společnosti na doživotí.

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 22:48
Odpovědět  Tupý hulvát

Zkroucení lidé jsou nyní Autismem z očkování, v USA 1 z 60, to je strašně moc…
Každé třetí dítě tu má Alergie a Astma, a to jsou auto-imunitní choroby způsobené přílišnou stimulací imunitního systému… (a šlo to raketově nahoru v 90-tých letech, kdy jsme přešli z Ruských na Západní vaxxíny a přehnaně rozšířili očkovací schema…)

Navíc úmrtnost na spoustu nemocí klesla dávno před tím, než se proti nim začalo očkovat, konkrétně třeba proti spalničkám (measles) je ta vakcína škodlivější, než tu nemoc přirozeně prodělat…

Je naprosto nutné to změnit tak, že Očkování musí být dobrovolné, nepovinné…

Čímž přirozeně budou lidé i neočkovaní i částečně očkovaní i plně očkovaní, a porovnáním jejich celkové nemocnosti se brzy vyladí, která očkování a jejich kombinace jsou škodlivé častěji než vzácně…
(protože tu ty studie už jsou, ale na malých vzorkách a nevěří jim dost… budou potřeba větší studie, aby ukázaly, o co jsou neočkované děti celkově zdravější…)

πα½

Putinovec
13. 1. 2024 09:22
Odpovědět  Tupý hulvát

Ono je to o něčem jiném . Vzpomeňte si na očkování v socialistickém bloku . Rozdíl byl v tom , že stát si část těchto očkovacích látek vytvářel sám , byl zde státní dohled a tresty za pochybení .
Je to stejný princip , jako u potravin. Stát měl daná pravidla , ČSN , která vyžadoval a nedodržení trestal .
Když dnes zavedeme ČSN zpětně , tak většina prodejen otravin , vodáren , léků , drogerií , oděvů a obuvi , zůstane přes noc neprovozovatelná .
A velká část dodavatelů dostane trvalou stopku .

Helena
13. 1. 2024 10:15
Odpovědět  Putinovec

Přesně tak to je. Očkovací séra byla účinná a bezpečná do té doby, dokud se vyráběla tady. A očkovací séra byla vždy jen na jednu nemoc, nikdy to nebyly vakcíny na více nemocí najednou-dnes tzv. hexavakcíny, které velmi zatěžují organismus a nemají téměř žádný účinek. Od té doby, co zavřeli a zničili vyrábění těchto látek a začali dovážet fajzrhnusy, je tu raketový nárůst nevyléčitelně postižených dětí autismem.

katango
13. 1. 2024 10:55
Odpovědět  Helena

Ano. Mám vystudovanou Fakultu dětského lékařství UK (dnes už není, protože všechno z dob socialismu je fuj) a dodnes si vybavuji, jak byly vycizelované očkovací kalendáře, očkovalo se jednotlivými vakcínami a náš systém prevence nám fšude záviděli.

Putinovec
13. 1. 2024 11:24
Odpovědět  Helena

A můžeme si k tomu přidat to , že očkoval lékař , který pacienta znal . A především znal jeho chorobopis .
Dnes se očkuje na nádraží a může to dělat každý hňup , bez kontroly jak stavu pacienta , aplikované sračky , či způsobilosti personálu .
Hlavně že jsou prachy .
V podstatě mají ti šmejdi veliké štěstí , že se nedala donutit k očkování ta skupina , která by si následky opichu nenechala líbit . To už by u šmejdů kráčejících ve stopách Mengeleho , proběhla Bartolomějská noc .

Honza 1966
13. 1. 2024 12:27
Odpovědět  Putinovec

Taky pěkně kecáš. Nás chodily očkovat přímo do třídy dvě sestry bez lékaře. 72-81.

Boomer
13. 1. 2024 13:32
Odpovědět  Honza 1966

..přesně tak! Do lajny u tabule, vyhrnout rukáv nebo svlíknout do pasu, holky si mohly nechat spodní košilky ((:-((((
A už se očkovalo…

Janaz
14. 1. 2024 21:34
Odpovědět  Honza 1966

Lenže zabúdať na jedno: každá škola mala svojho školského lekára, ktorý deti poznal a zdravotné sestry očkovali decká podľa jeho pokynov!

Honza 1966
13. 1. 2024 12:24
Odpovědět  Helena

Ale to pěkně kecáš. Už během mé školní devítileté povinosti (od 72), byly kombinované vakcíny. Neříkám že byly špatné, ale byly. Stejně jako dnes. Elektro magnetické vlny z vysílačů 5g pořád nepřijímám, pořád na to potřebuji přístroj(najčastěji smartfoun, bo doma máme pevné připojení optikou). Ani ten magnet mi nikde na těle sám nedrží. A to mám tři dávky Pfizeru. Asi půjdu reklamovat, doufal jsem, že mne budou ilumináti dálkově řídit a ono nic. Pořád se musím rozhodovat sám.

Helena
13. 1. 2024 12:41
Odpovědět  Honza 1966

Tak hlavně, aby ti to dlouho vydrželo. Ucpávky v cévách se sumují nepozorovaně a najednou bác – náhlé úmrtí.

Administrátor
P.A.Semi
13. 1. 2024 13:09
Odpovědět  Honza 1966

Oni měli těch vaxxín víc druhů a taky byla spousta placebo, takže magnetické byly jen některé, zdaleka ne všechny…

Ale oni si pak porovnali nežádoucí reakce a příště už to vyladí lépe… Věříte jim, že pro naše lepší dobro, nebo pro naši důkladnější zkázu?

(zásadní Chyba je v tom, že my to tady nekontrolujeme dost a slepě a fanaticky jim věříme, což by byla chyba, i kdyby to nebyli ti nejhorší z gangsterů…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
14. 1. 2024 07:29
Odpovědět  P.A.Semi

To je neuvěřitelný idiotizmus,věřit v nějaké předměty držící magneticky na ruce.Magnetizmus je i o hmotnosti,magnetické částice,i kdyby byly v těle,by měly v součtu prakticky nulovou hmotnost,tedy by nemohly vně na kůži cokoli v řádech hmotnějšího udržet.Nechápu,jak může takový nevzdělaný a hloupý jedinec vůbec umět psát.
Asi to bude tím,že slepá víra způsobuje pozdější idiotizmus i u lidí jinak průměrných.

Administrátor
P.A.Semi
14. 1. 2024 19:48
Odpovědět  Tupý hulvát

Viděl jsem dost videí, jak na těch lidech držel magnet… Chodili po ulici a zkoušeli náhodné lidi, kteří si to nemohli připravit…
A i v místech, kde to bylo hodně rozšířené, jich takhle namátkou našli jen pár desítek procent (asi 40%, už nevím přesně) ?

Železo se na to bere z hemoglobinu, zřejmě to nějak zkoncentrovalo železo v místě okolo toho vpichu, zřejmě nějaká struktura…?
(tedy ta struktura asi nebyla magnetická, ale bylo tam víc železa než obvykle, a asi o dost…)

Víte, idiotismus je spíš nevěřit ani jasným důkazům…

πα½

Zmatený
14. 1. 2024 15:16
Odpovědět  Honza 1966

Tak teď jsem totálně zmatený. Když můj doktor stříkl vakcíny, co jsem měl dostat, do umyvadla a dal si semnou místo toho panáka slivovice, dostal jsem placebo, či jak se to bere? Z UZIS mi přišlo, že jsem otečkovaný, teďkonc mám v tom guláš. Asi se soudruhům tečkovačům přiznám, že jsem zneužil systém, čímž jsem soudruhy uvedl v omyl a znemožnil jim správně nastavit statistiku. A doktora udám na komoru, aby co Halík? Aby ku.va nezneužíval a nesabotoval náš hodný k lidem kapitalistický systém a jeho vymoženosti. Takže soudruzi, jen více teček, ať z vás neudělají dezoláty…

katango
14. 1. 2024 23:23
Odpovědět  Zmatený

Placebo v pravém slova smyslu jste nedostal, to byste musel dostat něco injekčně do svalu. Dostal jste rozumného doktora.

sergej
12. 1. 2024 17:15
Odpovědět  zuzana

Samé mňamky
https://www.youtube.com/watch?v=VDlsYxr52i0
Budete hekat a možná i kvílet do taktu. A podívejte se na datum od kdy se to ví, kromě očkovaných na tuty “telkace. 11. 12. 2020

sergej
12. 1. 2024 17:25
Odpovědět  sergej

A oxid grafenu a ještě snad dioxid? téhož což má být až z 98% obsah lahviček je jak šém pro golémy rabína Léva protože se prý samosestavuje v čipy, je prý zářičem gama a patrně proto se i z rakví hrobů na hřbitově postižení ohlašují stále ještě volacím znakem v bluetooth.
https://www.pokladnice-minci.cz/1-cast-tridilneho-povidani-o-prazskych-legendach-pribeh-golema/

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 18:55
Odpovědět  sergej

Oni schválně vypustili dost bludů a zaplatili novináře, aby to šířili, aby diskreditovali opozici a svedli ji na falešnou stopu, když začalo prosakovat na veřejnost, že je ten virus uměle vyrobený…

A jako nejúspěšnější blud na svedení opozice na falešnou stopu začali razit popírání virologie celkově…

(Ten oxid grafenu a zejména že by tam měl být z 98% je samozřejmě jeden z příkladů těch bludů)

πα½

sergej
12. 1. 2024 19:59
Odpovědět  P.A.Semi

Tak ono to hluboce zamražené má být na -80 mrazem neroztrhne lahvičku, asi je panceřovaná? Nebo to nezmrzne, dobrý “fridex.

Honza 1966
13. 1. 2024 12:34
Odpovědět  sergej

Jasně oxid grafenu. A jaký má označení, chemický vzorec? Grafen je čistý uhlík ve formě mikrovláken, fyzikálně upravený. Takže asi CO, CO2 atd.

sergej
13. 1. 2024 13:00
Odpovědět  Honza 1966

V těch detailech jak si to patlají čert aby se vyznal to že jsou očkovanci magnetičtí se ví a říkají grafen. Má asi mnoho projevů jako třeba i silikonový olej. Koho by to napadlo z křemíku, že jo.

Administrátor
P.A.Semi
14. 1. 2024 19:51
Odpovědět  sergej

Grafen není magnetický, nebo jen velmi velmi minimálně…
Magnetičtí nebyli zdaleka všichni, a mohlo za to spíš železo z krve, než nějaký grafen…

πα½

zuzana
12. 1. 2024 12:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Trump varuje před „velkými problémy“, pokud SCOTUS rozhodne ve prospěch zákazu hlasování proti němu

Bývalý prezident Donald Trump varoval před „velkými problémy“, pokud Nejvyšší soud USA rozhodne ve prospěch zákazů na úrovni jednotlivých států, které ho diskvalifikují z účasti ve volbách.

https://aktax.cz/trump-varuje-pred-velkymi-problemy/

Gales
12. 1. 2024 13:06
Odpovědět  zuzana

Občanská válka je tam na spadnutí.To bude jejich poslední hřebíček do rakve USA.

Ladislav 💤
12. 1. 2024 13:43
Odpovědět  Gales

Válčí tam gengstři usa + vypatlanci z angile, ale ještě australani a holanďani!
Bastardi!
Měli by v Rusku zvýšit výrobu Kinžálu a na tři směny!
Ať je brzo mír.

katango
12. 1. 2024 22:26
Odpovědět  Ladislav 💤

Myslíte, že už na tři směny nepracujou?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
13. 1. 2024 01:31
Odpovědět  Ladislav 💤

Leda by si zavedli dvaatřicetihodinovej den a makali by na čtyři směny – v režimu 7/24 jedou – a nejen co se výroby kinžálů týká, ale ve zbrojním průmyslu obecně – už pěknejch pár pátků.

Honza 1966
13. 1. 2024 12:41
Odpovědět  Ladislav 💤

A když zničí všechna velká města v Evropě, bude mír. Na živu zůstanou jen ti, co věří v ruský mír a z Evropy bude konečně jen ruský poloostrov. Jo jo chlapci a děvčata. To musíte nejdřív zlikvidovat tak 450 milionů fašistů v Evropě, a zbytek do zlaté miliardy po celém světě, jinak. Kupředu levá ke světlým zítřkům.

Zmatený
14. 1. 2024 15:22
Odpovědět  Honza 1966

Na tvém místě bych se toho nebál! Na jaře si zajdeš na čtvrtou dávku a už se těch změn ani nedožiješ. Ale neboj, bude vás takových víc než dost…

Jaris.
13. 1. 2024 23:56
Odpovědět  Gales

Jak reknu tri, tak se to zacne mazat. Moc se na to tesim az si hnUSAci vjedou navzajem do vlasu.

jiří
12. 1. 2024 15:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusové, Němci a Italové sdílejí stejné informace o tom, že NATO, USA a CIA plánují akci pod falešnou vlajkou v Černém nebo ve Středozemním moři a jejich plánem je potopit americkou námořní loď, zabít vlastní americké vojáky a obvinit z útoků Rusko nebo muslimské státy. Tato falešná vlajky má za cíl začít 3. SVĚTOVOU VÁLKU.
https://telegra.ph/Vojensk%C3%A9-zdroje-tvrd%C3%AD-%C5%BEe-Rusov%C3%A9-N%C4%9Bmci-a-Italov%C3%A9-v%C4%9Bd%C3%AD-o-chystan%C3%A9m-%C3%BAtoku-pod-fale%C5%A1nou-vlajkou-ze-strany-NATO-01-10

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 16:13
Odpovědět  jiří

Oni ale Američané v Černém moři moc lodí nemají, Turecko je tam nepouští… Ve Středozemním to dost těžko budou svádět na Rusy…

πα½

Boomer
12. 1. 2024 18:08
Odpovědět  P.A.Semi

..Turecko prostě dodržuje letitou dohodu o regulaci přístupu vojenských plavidel třetích zemí do Černého moře.. a ta měla právě být obcházena US námořní základnou na Krymu.

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 15:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Inu, i v AE News jim už došlo, co jsme já i Nikola Bornová psali loni v červenci, že jedním z primárních cílů na Ukrajině je vyhubit ukrajince, a to se Chazarům daří a pokračuje v nezmenšené míře dál…

https://www.infokuryr.cz/n/2024/01/12/byvaly-generalni-prokurator-ukrajiny-potvrdil/
(to když na Ukrajině již potvrzují 500 000 obětí ukrajinců, tak jich zřejmě bude ještě o dost víc…)

loni v červenci:
https://pi-alpha.org/Ukrajinske_otazky
https://bornova.pub/2023/za-co-vlastne-ukrajinci-umiraji/

(to kdybych věděl, že Bornová píše podobný článek, tak bych ten svůj nepsal, ona to napsala podstatně lépe než já…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
12. 1. 2024 16:29
Odpovědět  P.A.Semi

AE News je stejný projekt , jako VK . Slouží k informačnímu nakrmení lidí . kteří nejsou ochotni používat svoji vlastní hlavu .
Ten proces probíhající v benderstánu , vyhovuje více zúčastněným skupinám , na tomto projektu , protože zapadá jako součást jejich prosazovaných scénářů .
Ukrajinci jsou zde používání naprosto stejným způsobem , jako například Němci . Použít a po použití zmuchlat a odhodit .
Stále platí to , že každý pracuje na sebe v rámci toho , kolik chápe . A v tom co nechápe , pracuje na Ty , kteří chápou více .
Tak je možné , očekávané zisky ostatních hráč , zařadit jako podpůrnou součást do svého scénáře a tak jako Ukrajince , po dosažení vlastního cíle , ty ostatní užitečné hlupáky odhodit .
To , že vidíte jeden dílek stavby , který je nadto všem předhazován coby kulisa , aby se děcka zaměstnala a nestrkala nosánky strýčkům do řízení , ještě neznamená . že chápete celou strukturu budované stavby .

Administrátor
P.A.Semi
12. 1. 2024 19:01
Odpovědět  Putinovec

VK dělá na Aeronetu (AE News) dobrou žurnalistiku…

Kterou se snažíte neférově očerňovat tím, že by jako byl také tajným spolupracovníkem tajemného polo-boha GP, který všechno ovládá a všechno jde podle jejich plánů, i když to zrovna podle těch plánů tak úplně nejde, tak to stejně ten všemocný GP tak plánoval oklikou…

Snažíte se zasévat fatalismus a marnost, a i ty, co jsou na naší straně, pomlouváte, že slouží neviditelnému nepříteli…

πα½

Putinovec
13. 1. 2024 09:30
Odpovědět  P.A.Semi

VK funguje jako strašilka , v pozici páté kolony . K pochopení toho , jak kolektiv VK funguje , stačí porovnat popis procesů strašilkováním z pera VK a popisem téhož od jiného , jiných autorů . Zřejmě máte trauma z fenoménu GP , který se mi snažíte neustále podstrkovat .
Všiml jste si toho , že o GP píšete Vy a následně mě z toho obviňujete ? To je schizofrenie .

Administrátor
P.A.Semi
13. 1. 2024 13:15
Odpovědět  Putinovec

Máte přesně ty kecy, které mají pjakinovci na leva-net, tam tomu říkají GP, vy to možná nespecifikujete, ale je to stejná “tajemná” síla údajně v pozadí za vším…

A podrýváte veškeré “naše” lidi lživým obviňováním a pomlouváním z kolaborace… Je to velmi škodlivé… To vy tady působíte jako “pátá kolona” na pomlouvání a štěpení opozice, každý úspěšnější opoziční novinář nebo politik je “dosazený”, je “pátá kolona”, a tedy “podezírejte je”…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
13. 1. 2024 13:30
Odpovědět  Putinovec

A ještě k VK a Aeronet…

Já neříkám, že je neomylný a že by měl ve všem pravdu…

Ale dělá dobrou novinařinu… A někdo mu nosí tipy, i to se často dělá, že když to politik nebo úředník nemůže říct otevřeně (a podepřít to svou “autoritou” a vsadit na to svou “kariéru”), tak to donese potají k novinářovi, aby to “rozmáznul”…

Ale myslím, že tam ty texty píše jeden člověk, ono jich není zas tak moc, aby to nestihl… Protože to není nijak zvlášť “strakaté”, jak by tomu dodávali střídající se autoři svůj “styl”… (což nevylučuji, že má kolektiv, který se o to stará technicky atd)

Jiný příklad tady – Peter 008 i Jana Kunšteková i Janinna tu překládají a doplňují komentářem, dobré články, ale jsou jiné a ty autory za tím “vidíte”, ne tvář ale duši… Josh-xy tu spíš většinou přebírá články, taky za tím vidíte výběr a určitý vkus… A další, je to tu mnohem pestřejší, než AE News s jednotným stylem autora…

πα½

sergej
12. 1. 2024 16:53
Odpovědět  P.A.Semi

🙂 Každý píče jinak. Čertím, respektive se startuje sám ešlakotkan multinick s.r.o. fuantu invalidu ikváče tautologa spamera gramatika slabikáře hejkala CTRL devianta s jeho odstavci stesků autistického vřískače jediným správným způsobem lízání prdelí plutokracie ochlokracie chunty 108. 5-6. demolice.

sergej
12. 1. 2024 16:59
Odpovědět  sergej

Lágrace, není to překlep. 🙂

katango
12. 1. 2024 22:28
Odpovědět  sergej

Píče taky není překlep, že ne?

sergej
12. 1. 2024 22:48
Odpovědět  katango

Můžeš hádat 3x. Vím ale nepovím. 🙂

sergej
12. 1. 2024 23:33
Odpovědět  sergej

Známý se jmenuje Nepovím a dostal prý ve škole facku že měl bouli na čele od lavice a ještě dostal vynadáno že když se představuje tak má povstat. Nevěřil že mu neodporuje. 🙂

sergej
12. 1. 2024 23:39
Odpovědět  sergej

Navíc s tvrzeními hromadně osvícených v maloměstrečku že jsou athény čech jsou exluzivní dodnes snad debilové z celé gutlinky. Krypláty sboroven.

Boomer
13. 1. 2024 10:59
Odpovědět  katango

..jo, ser-jožka dnes obzvláště zdařile salátuje..

katango
14. 1. 2024 23:26
Odpovědět  Boomer

On salátuje i na Pravém prostoru a D-0fensovi. Velmi hojně a úporně, kloním se k názoru, že je zaplacenej. Nebo navedenej?,

Pavel z Moravy.
13. 1. 2024 10:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Podle bývalého ukrajinského prokurátora padlo nebo bylo vyřazeno z boje 500 000 lidí. Ono jich bude více, stačilo by sčítat denní hlášení gen.štábu Ruska. Tentýž člověk praví, že budou potřebovat dalších 500 000 duší a mohli by rukovat i děvuchy. A nevím jak to udělají s těmi Ukrajinci v cizině. Pokud to není lež, tak v Polsku padají názory, že když ti utečenci nedostanou práci, dávky a nebudou mít kde bydlet, tak se vrátí. A další duše by byly připravené do masomlýnku. Liberální kapitál je prostě hlavička. Zbrojařům se točí zisky, mužský genofond Ukrajiny je vybíjen, nu, pěkně to západní banda rozehrála. Toto přátelé nás čeká ještě pěkně dlouho, pokud evropský lid nepochopí co s ním tato evropská banda provádí. Dnes demonstruje za Frexit ve Francii pan Phillipot, doufejme, že je to začátek konce vězení národů.

Boomer
13. 1. 2024 11:04
Odpovědět  Pavel z Moravy.

..pokud by došlo ke zpětné rekrutaci u nás i jinde pobývajícího kanonenfutru, byl by to vlastně z jejich strany majstrštyk, protože tím pádem mají k dispozici zdravotně opečované a vykrmené zálohy bez vlastních nákladů…

sergej
13. 1. 2024 13:10
Odpovědět  Boomer

Bez husákových dětí by tu tržníci byli na buben a tedy stále čerpají z blahobytu socialismu. A gto teď chtějí, vlastně 156 €$ronů si odlasovalo aby odpracovali 40. let na důchod který stejně už rozkradli klaunem, škrtlou, trpolánkem a tihle exoti sosají seniory stále upíři. 🙂

sergej
13. 1. 2024 13:12
Odpovědět  sergej
PENNYS
13. 1. 2024 18:09
Ohodnotit příspěvek :
     

13. ledna 2024, 13:08

Sheremet navrhl zapsat Spojené státy do Knihy rekordů jako nejagresivnější zemi