nezařazené

P.C.Roberts: USA v pilné práci na vytvoření Páté kolony v Rusku

Americké ministerstvo zahraničí má v plánu vytvořit ruskou opozici z 80 000 ruských absolventů amerických univerzit, kteří se účastnili studentských výměnných programů.

A tak se stalo, že to byla až ruská zahraniční rozvědka, která si tohoto nehorázného stavu povšimla, což její ředitel Sergej Naryškin okumentoval, když prohlásil, že americké bezpečnostní agentury zavádějí sofistikované metody nezákonného vměšování do ruských voleb, pro kteroužto aktivitu rekrutují i ruské absolventy amerických univerzit.

A tak se zdá, že i když bojuje o přežití, není ruská vláda ochotna vzdát se všech svých kontaktů s USA, a to bez ohledu na to, jak vážně tyto kontakty Rusko ohrožují.

Nelze se tedy divit, když američtí neokonzervativci považují Rusko za překážku, do které stačí drcnout, aby padla.

Překlad: Lubomír Man

sdíletj na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
F.Zaruba
12. 1. 2024 20:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro podpindonos slunce vychází pouze v fašngtonu, bohužel.😰

pedro
12. 1. 2024 21:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Na jejich školy plné debilů, bych své dítě nikdy nedal.

Bety
13. 1. 2024 11:51
Odpovědět  pedro

Nedávno jsem v diskuzi narazila na údaj, že politologická fakulta v Brně ročně vyprodukuje TISÍC
politologů. Nevěřila jsem svým očím a pokusila se tento údaj ověřit. Bohužel to z vševědoucího googlu nemohu dostat, pořád narážím na ÚDAJ NENÍ K DISPOZICI. Nebyl by někdo z vás úspěšnější???
Protože tisíc politologů ročně JEN v Brně z toho mě opravdu mrazí, při pomyšlení na jejich budoucí působení ve veřejné správě – kam jinam by asi tak šli??

Bety
13. 1. 2024 12:13
Odpovědět  Bety

Jinak – před pár lety se paní sedící přede mnou v autobuse chlubila své sousedce, jak je její vnučka v té Americe úspěšná. Řekla – ” tam patří mezi nejlepší a tady měla jen trojky, čtyřky a pětky “.

laskra
16. 1. 2024 17:27
Odpovědět  Bety

Nevím, ale zplodili jednoho fialového debila a to vím scele určitě.

Boomer
16. 1. 2024 19:06
Odpovědět  Bety
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
12. 1. 2024 21:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Pochytat agenty a veřejně pověsit…s Amíky se nesmíte párat…

zdendulka
12. 1. 2024 22:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jenom nechápu, proč si autor pořád myslí, že všechno ví lépe než Putin a jeho rozsáhlá poradní skupina a neustále káže, co všechno Rusko nevidí a neslyší a nechápe a dělá špatně a co by měli dělat a jak si škodí tím, že to nedělají jak on káže…. ještě ho to nepřestalo bavit ? Autor má tak úžasné sebevědomí a neomylný vlastní přehled, že se divím, že se neživí něčím lepším… Ale je to anglosas a ti jsou proslulí takovýmto životním a profesním postojem…. takže on za to vlastně ani nemůže… jenom vlastní ego ho nutí se takto zviditelňovat… možná by se divil, kdyby mu někdo skutečně kompetentní odpověděl a upozornil by ho na to, co zase On, pan Roberts nevidí a neslyší a nechápe…

Janaz
12. 1. 2024 22:31
Odpovědět  zdendulka

Poradca reagana, to hovorí za všetko. Už len preto mu neverím ani nos medzi ušami.

Jaris.
13. 1. 2024 01:37
Odpovědět  Janaz

Co amicky prezident, to lump. Nekdy vetsi nekdy mensi, ale stale lump, ktery se rozhlizi po svete, kde by mohl zase nekde valkou ukrast.

Pavel z Moravy.
13. 1. 2024 10:23
Odpovědět  zdendulka

Moc pěkně řečeno, je to úsměvné jaké rady ruská strana dostává. Sleduje se tím co, vyvolání chaosu ve společnosti? A jak píše Janaz, poradce Reagana, to mluví opravdu za vše.

Gales
13. 1. 2024 11:34
Odpovědět  Pavel z Moravy.

comment image

Jaris.
14. 1. 2024 07:00
Odpovědět  Gales

Jagr zklamal. Misto sportovniho idolu se z nej stala bezpaterni onuce. Misto, aby rekl, ze politika do sportu nepatri, tak to po*ral. Sam je financne zajisten, takze se nemusel bat, ze pujde o zebracke holi. Podlehl natlaku fanatickych protiruskych fanousku a sam prohral.

Slovan
16. 1. 2024 20:02
Odpovědět  Gales

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 👍 👍

Bety
13. 1. 2024 12:39
Odpovědět  zdendulka

No on je hrdý občan Ameriky, té výspy demokracie, která UŽ v roce 1964 dala svým černochům občanská práva s právem např. účastnit se voleb a posílat své děti do škol pro bílé. Přitom ještě v roce 1957 byl sňatek černošky s bělochem TRESTNÝ ČIN za který se ve státě Washington šlo do vězení (to mám z jednoho jejich seriálu). A trvalo to ještě pěkně dlouho, než se s tím smířili.
Pak to ti chytrolíni zvrátili natolik, že školy začaly preferovat studenty ne podle vědomostí, ale podle barvy kůže, takže najednou měl nepříliš chytrý indián či černoch přednost před chytrým bělochem.
Takže ta jejich ROVNOST je značně pochybná, VOLNOST mají zřejmě hlavně v zahraničí a BRATRSTVÍ k nim ještě jaksi nedorazilo vůbec. Zbytek Ameriky mají za SVŮJ zadní dvorek a zbytek světa za svou SFÉRU ZÁJMŮ. Tak se nedivte, že do všeho kecají.

Skeletor
13. 1. 2024 17:04
Odpovědět  Bety

Tak to jste trochu ujel “takže najednou měl nepříliš chytrý indián či černoch přednost před chytrým bělochem” jaký je dnes rozdíl.

Bety
13. 1. 2024 17:39
Odpovědět  Skeletor

Takový rozdíl je v tom, že jim ani tak nejde o vzdělanou populaci, ale o populaci zvyklou poslouchat třeba nerozumné, nebo přímo pitomé narativy – viz gryndýl,
padesát či víc pohlaví, covidové šílenosti…. atd. Co naše vláda dělá, dobře dělá,
protože všichni kromě nás ( a snad Angličanů) jsou podřadní barbaři, a i když se nám to zas tak moc líbit nemusí, pořád jsme světové jedničky.

Aleš
12. 1. 2024 22:13
Ohodnotit příspěvek :
     

USA, světový zloděj a vrah č.1 .

sergej
12. 1. 2024 22:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Mají tam vůbec dobré lumeny.
K. Kraus 12.1.2024  21:10:05  + vlákno
https://pravyprostor.net/?p=171544#comments
A businessmani postarali o to že 90% z půjček ukr zůstane v pindostanu jak napsal jejich vošitnpoust. Udělali si “zlatý důl o který “pečují. A mají v tom praxi za posledních 200. let, měli celých 7. let bez válek …ale teď nato? 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M

Slovan
16. 1. 2024 20:08
Odpovědět  sergej

Tvl tys mi dal, vyskočil na mě hloubal a dloubal a ty jejich žlutý fleky, vy jste to tam parta blbců. Tady zase splašíš pomocnou sílu. Když inkluz, tak inkluz 🤣🤣🤣🙄🙄🤦‍♂️🤦‍♂️😎😎🐔🐔😈😈👎👎👎

12. 1. 2024 23:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak u tohohle jsem se nasmál…musím se jich zeptat dementokratů,k čemu jim takový zákon bude, když nejvíc půdy nám tu kradou Skopčáci pro své Biplynky… 😀 novinky.cz/clanek/ekonomika-koalice-zvazuje-omezit-cizincum-pristup-k-pude-40457163

13. 1. 2024 01:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Že von ten kluk americká činaná poslouchal Pjakina? Co vím, tak ten o tom, co tenhle moudrotrus teď objevil, mluví už pěknejch pár let. Ale jinak je s ním sranda, jak vždycky přesně ví, co je třeba udělat. Zkrátka Pytlík Cocot Roberts…

Jaris.
13. 1. 2024 01:34
Ohodnotit příspěvek :
     

‘A tak se zdá, že i když bojuje o přežití, není ruská vláda ochotna vzdát se všech svých kontaktů s USA, a to bez ohledu na to, jak vážně tyto kontakty Rusko ohrožují.’
Naprosto presna veta. Tohle uz pozoruji od sameho zacatku, kdy se Putin stal prezidentem RF. Neustale ty zapadni krivaky nazyval partnery, zatimco oni mu vrazeli dyku do zad a ne jednou. Neni proste mozne za kazdou cenu s nekym, ktery vas stale zrazuje a podvadi, byt pritelem. To proste nelze, protoze onen nepritel vas zacne povazovat za slabocha a vydatne toho zneuzije ve svuj prospech.
Mnohokrat jsem se pozastavila nad vlaznymi reakcemi Putina vuci drzemu Zapadu. Myslim si, ze jedna z veci prestat dodavat suroviny a nerosty EU a USA by bylo namiste. At ukazou zapadni frajeri, jak se bez nich obejdou.

Francin
13. 1. 2024 08:45
Odpovědět  Jaris.

Těžko říct co se vlastně děje a kdo s kým spolupracuje. Mně se jeví už dlouhou dobu zamrzlá frontová linie jako budoucí hranice nové říše s novými obyvateli. Území které je již delší dobu vojensky obsazeno se jaksi podezřele kryje s historickou chazarskou říší. Optimismus je dobrý ale měl by mít reálnou podstatu.

Pavel z Moravy.
13. 1. 2024 10:37
Odpovědět  Jaris.

To oslovování partneři mi také vadilo, ale ona je ta ruská diplomacie opravdu o něčem jiném. Zdá se, že jsou jejich diplomaté vedeni stále k tomu aby situace dokázali opravdu profesně zvládat na úrovni bez nějakých zběsilých prvků ponižování druhých. Nevím, jestli je to to nejvhodnější řešení, ale já nejsem soudce jejich jednání, abych to posuzoval. Před pár lety jsem měl možnost si při kladení věnců při příležitosti osvobození našeho města poslechnout krátký projev ruského konzula z Brna a následně s ním prohodit ze dvě věty. Jeho vystupování a chování, to prostě nemělo chybu. Jejich diplomaté, to je třída, to jsou lidé na tuto dráhu vybraní. A myslím, že oni musí být skutečné osobnosti. To u nás se o diplomatech nedá hovořit, to jsou vůči nim absolutní nuly.

laskra
13. 1. 2024 10:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Já si myslím, že Putin ví co dělá. Nakonec to ukazují i výsledky. Ožralec Jelcin Rusko skoro propil. Zrovna tak jak Bidet ušáky rozkradl.

Pijack
13. 1. 2024 11:24
Ohodnotit příspěvek :
     

A co tak drcnout do USA aby se konečně sesypaly? 🙂

sergej
13. 1. 2024 12:48
Odpovědět  Pijack

Black rock, vanguard, state street “indiáni nezajímají. A nechtěl bych tam v nyní již “černé kultuře být. “Bílou ameriku zabili svépomocí s deep state globálčiků.
https://bezpressu.news/videa/tucker-na-x-rozhovor-s-alexem-jonesem-1-cast/

Frank1
13. 1. 2024 16:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestli tech 80 000 Rusu vystudovanych v USA nema nasrano v hlave, tak musi videt, ze jedine Rusko ma budoucnost a ze KoZa jde do rite. A penize na jejich podplaceni jako Trockeho si natisknou, ale ty jim dlouho nezustanou. Krachnou.

Skeletor
13. 1. 2024 17:15
Odpovědět  Frank1

Však ale také nikdo neříká, že je má už Yankees všechny v hrsti a kolaboranti se najdou v každém národě, jen v Rusku je ta výhoda, že tam se s nikým takovým nepářou. Neb vědí, že přílišná humanyta moc škodí. Holt to Je Rusko, tam si své vrahy a kolaboranty nehýčkají.

Pavel z Moravy.
13. 1. 2024 17:23
Odpovědět  Frank1

Ten krach nebude hned, ale mílovými kroky se blíží. Jakmile jednou nastane kompletní rozvrat země je téměř nemožné ho zastavit. To by tam.museli přijít k moci skuteční vlastenci. Nemysleme si, kdyby v Rusku nepřišel k moci Putin, už by tam bylo úplně vymalováno. Už by sloužili jako otroci páníčkům ze západu. A u nás je na stejný krach za jásotu přeformátované omladiny zaděláno. A tak odvážné chalany jako mají Slováci, tedy Blahu, Fica a další my nevlastníme, myslím tedy takové, kteří se nejen vyjadřují, ale také konají.