blog

Jamie Blackett: Západní svět propadá šílenství.

Jamie Blackett: Západní svět propadá šílenství.

Očekávaný masakr krav v Irsku je varováním

Irská vláda údajně zvažuje plán zbavit se zhruba 200 000 dojnic, čímž by splnila jeden ze svých klimatických cílů. Samozřejmě, je to šílenství, které se tedy nyní přiblížilo až k britským domovům. Jako první je na své kůži pocítili farmáři holandští, když je EU vyzvala k plnění jejích klimatických závazků – a nyní je tedy řada na Irsku, aby masakrem svého dvěstětisícového  stáda krav v plenění evropského biofondu pokračovalo.

Program má podobné rysy jako dobrovolný odchod lidí ze zaměstnání. A to v tom, že farmářům jsou za utracení jejich dobytka vypláceny finanční náhrady. Což však současně panující nervozitu britských chovatelů dobytka zmenšuje jen částečně, protože na obzoru jsou plány ekomodernistického programu, který předpokládá vyřazení konvenčního masa z lidské stravy úplně. A na palubě tohoto nejmodernějšího hnutí nejsou jen obvyklí radikálové, ale též  mnoho světových politiků. Takže hovořme jako o štěstí, že jsme už mimo EU, jinak bychom podobným tlakům z Bruselu čelili dnes i my. A považujme za jistou výhodu i skutečnost, že britský premiér Rishi Sunak, zastupující venkovský volební obvod Yorkshire Dales, už z tohoto titulu chápe, co je dnes pro britské zemědělce v sázce. Protože utrácet sumy peněz na ničení užitkových zvířat by bylo jen dalším a možná i nejpřesvědčivějším důkazem šílenství, které se v tomto čase šíří Západem jako stepní požár.

Jistě, měli bychom nahradit obilnou stravu skotu trávou – lze to udělat. A měli bychom též přijmout schopnost krav vytvářet energii. Lůj z britského skotu se již přeměňuje na bionaftu. Jednotunové zvíře vystačí na zhruba 180 litrů tohoto paliva a k dispozici je již i nová anaerobní (bezkyslíková) technologie, proměňující metan v hnoji na použitelnou elektřinu a teplo. Hnůj navíc může snížit potřebu škodlivých umělých hnojiv. Má vlastní mléčná farma do těchto nových zelených technologií investuje s vírou, že během několika málo let budeme uhlíkově neutrální i schopni energii vyvážet.

Než, a pokud vůbec někdy, bude technologie laboratorního jídla natolik účinná, aby nahradila jedlé tuky a bílkoviny ze zvířat, budeme pravděpodobně používat vodíkovou technologii místo fosilních paliv, a nikdo se už před  uhlíkem nebude třást strachy.

Ano. Zemědělství se musí stát ekologičtější, ale s pomocí nových technologií a nikoli tím, že se z vaničky spolu s vodou vyleje i dítě.

Z britského the Telegraph vybral a přeložil Lubomír Man

sdíletj na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sergej
5. 6. 2023 22:03

Satanisté vytváří krizi a ekonomickou válku proti lidem.

Aleš
5. 6. 2023 22:19

Lepší se zbavit EU a poslat do historie.

Autor
5. 6. 2023 23:14

Je prostě dobře vidět, jak nás jako celek na celém západě mají zvládnuté. Jsem zvědav, až vstoupí v platnost na našem území ty předpisy EU o absolutním zákazu domácího chovu prasat, králíků, koz slepic atd. atd. (asi tak 2-3 roky) Takzvaní “silní lidé” tvrdí, že sami se o sebe postarají. Jsem teda zvědav, až je začnou udávat sousedi, byť třeba jen ze škodolibosti …
A kdo podpúoří zemědělce v protestech? Kdo vlastně koho jiného podporuje? Hned po listopadu rozbily odbory, jejich jednotu, krví zaplacenou, a od té chvíle to mají o 90% jednodušší!
Jak mohou v normální sopolečnosti být na veřejných postech lidé, kteří jsou pederasty, zvrhlíky, zločinci, cizími agenty a tak podobně. Západ, včetně Ameriky, čeká úděl muzea, kam se zbytek světa ani nebude chtít podívat …
Ále čemu se divit. Když jsem doopravdy pochopil kdysi příčinu pádu Říma, nechtělo se mi tomu věřit. A netušil jsem, že už v té době mého mládí to samé chystají i tady, kam se většina blbů i od nás hrnula jak na posvícení.
Tak tady máme to posvícení, střelnice budou reálné, dokonce budou snad i vojákům za to platit. Houpačky máme zatím jen virtuální, cenové, provazy přijdou stejně co nevidět. Cukrová vata právě končí, u stánku s občerstvením začnou co nevidět prodávat turecký med z mravenců a včel. Tučné hody skončily.
Neštve mne ani tak co se děje, ale štve mne ta lhostejnost a ticho po pěšině. Nedávno měl Putin říci, hodí se to právě na nás samotné, že ať si tam pijí pivo, jsou v něm ženské hormony, tak ať si tam to plzeňské klidně popíjí, ale my tady ne. A tak se pije, větinou již doma, prtože do hospody jít je drahé a vzpomněl jsem si na povídačky tom, jak by komunisti padli, kdyby nebylo dost piva. Zřejmě to platilo jen pro ně … Ostatně někdy už člověk ani nepozná, jestli je ten pivní bachor od piva spolu s těma prsama mužů jak balóny nebo jsou už po té “ono” operaci …
Když si to dám dohromady, tak se mi chce NEjít poblitejma álejema …

Milan ze Zahrady Čech
5. 6. 2023 23:51
Odpovědět  josh-xy

A kolikže má vejšek? Z každýho oka ji čučej nejmíň dvě.

jmm
6. 6. 2023 05:45

Jestli tam žuje dlouho tak opravdu pěkně mluví česky a neuvěřitelně z hlavy….Je dobrá!

Pavel K
6. 6. 2023 08:24
Odpovědět  jmm

Hmm, tahle taky svíčkovou neumí a i tam na ten Západ pasuje. 🙏🙄

tupý hulvát
6. 6. 2023 09:01

Nějak nechápu vaší reakci,co jste tím chtěl říci,pomozte mi!

Milan ze Zahrady Čech
6. 6. 2023 12:26
Odpovědět  tupý hulvát

Původně tam byly jen takvý pásek s očima a bylo to roztažený do šířky, takže to byl ve výsledku pohled deme-nta. A nebylo vidko ale pouze fotka. Zkrátka fórek na který jsem naskočil.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jmm
6. 6. 2023 05:40
Odpovědět  josh-xy

Neuvěřitelné…..

Milan ze Zahrady Čech
5. 6. 2023 23:43
Odpovědět  Peter 008

Ty kozy můžou taky bejt z dováženýho masa. Kde do toho masa, když ještě bučí a chrochtá, cpou hormony a ty kozy jsou vedlejší účinek. Asi před rokem jsem o tom čet nějakou vědeckou studii, že se amící divili, proč jsou najednou ceckatý a nějaký vědci do toho začali šťourat, čímže to je. Osobně věřím spíš na to maso, než na to pivo. Alekdo ví? Hm… Mě už to stejně může bejt fuk.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
6. 6. 2023 08:27

Už ti kouká z kapsy propadlý lístek z Olšan jů? 🤣🤣

Pavel z Moravy
6. 6. 2023 09:18
Odpovědět  Pavel K

Víš, než žít ve zvráceném a totalitním digitálním koncentráku, to bude lépe na druhém břehu. Já vím, že se nepodrobím, takže by mne museli stejně zlikvidovat. Vždyť by to byl život otroka se kterým by si ti největší zdegenerovanci mohli dělat co je jim libo. V tomto nikdy nepojedu. A mohu říci, že mne to ani sr.át nebude. Já na takovém možném zdr.baném životě nelpím.

zuza
6. 6. 2023 08:41

pivo je z chmeľu a chmeľ obsahuje fytoestrogény, možno dnes sú už používané druhy, ktoré ho obsahujú čo najviac….
https://www.vitarian.sk/clanky/pivo-a-testosteron-2348

Jaris
6. 6. 2023 09:05
Odpovědět  zuza

Po pivu clovek nejak zvlacni a ztezkne. Oproti tomu vino probudi v cloveku jiskru a temperament. Prilisne piti piva muze zpusobit u chlapu impotenci. U vina tomu tak neni. Mozna proto je cesky narod flegmaticky, protoze chlasta v premire pivo.
Napriklad u muzikantu, kteri chteji podat koncertni vykon, tak si daji na kuraz vino. Pivo az po koncerte. 🙂

Pavel K
6. 6. 2023 18:20
Odpovědět  Jaris

Tak to mám pít co mi nechutná? Ne že bych ho nikdy nepil, ale máte pravdu že je těžší. V mládí mi to ale problémy nedělalo, nyní ano dám tři, čtyři babčo nějak mi dnes zase bolí hlava. 🤣
Ti muzikanti mají něco lepšího, zaptejte se Čoudelky. 🤣🤦‍♂️🙋‍♂️

Autor
6. 6. 2023 13:09

Ono těch důvodů je mnohem více, ale nejspíše je to kombinace všeho, nebo prostě několika příčin. Vy zcela určitě vítě, jak jsou spodní vody znečištné např. antikoncepčními “odpady” a to, že je jedna z příčin, proč se snižuje schopnost mužů oplodnit ženu.
Já osobně si rád přečtu tu a tam nějakou tu vědeckou práci, al u západních vědců jsem vždy velmi opatrný a spíše pesimistický. Ono studovat v Bostonu sexuální život vrabců, či kterého ptáka (krásný dvojsmysl), se zaměřením na homosexualitu … to dá určitě zabrat. Naštěstí znám jen zprostředkovaný název, který zní zcela určitě plně vědecky. 🙂

zuza
6. 6. 2023 16:47
Odpovědět  Peter 008

to s tou antikoncepciou je fakt a možno aj to sa čiastočne podpisuje na tom, že nám pribúdajú 4%-ní geometrickým radom

Pavel K
6. 6. 2023 18:27
Odpovědět  zuza

zuza oni někteří ti 4% neví taky co roupama dělat, tak to někteří přihrávají. Ale jak jsem už včera říkal “nežerte ty jogurty. 🤣🤣🙋‍♂️

Pavel K
6. 6. 2023 18:25
Odpovědět  Peter 008

Peter, já jednou někde četl studii, že by vajíčka neměli být více jak v přirozené teplotě. 🤣 Jako příklad uváděli co vzpomínám řidiče z povolání. Jak sedí celý den a mají nohy u sebe a je tam teplo, nebolo o co hůře až zapařeno, tak to nadměrné teplo(zapaření) vadí spermiím. Ta voda je jasná, když to jeden pije je veliký problém, ale to dá rozum. 🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
6. 6. 2023 18:56
Odpovědět  Pavel K

Zkrátka to chce chodit v kiltech a na ostro. A řidičům suspenzor s ledem nebo zabudovaným chlazením.

delnas
6. 6. 2023 02:52
Odpovědět  Peter 008

well, jak znam slovany…
tak udavaci budou mit nestastnou nehodu…..a nestastne zahynou…a ti ostatni si daji pozor…
a vsechno se da casem do cajku…tak jako za starejch soc-prc casu….

holt mame to v genech………tady neni anglosasky svet…

Autor
6. 6. 2023 12:49
Odpovědět  delnas

To je hluboký omyl. Co jste popsal neplatí zdaleka jen o nás. Po válce se vysmívali našim předkům, že udávali rekordně, ale třeba Němci, tam to nebylo? Bylo mnohem více! Dokonce na “nepřímý rozkaz” i vraždili – slavná “fémová vražda” např. popsaná ve filmu Výstřely v Mariánských Lázních (1973). Nemáte ponětí, jak se “zákonoposlušně” udává DODNES v USA, popijete s přáteli a jak od nich odjedte, ti zavolají na policii, bo je nutno upozornit na to, že jedete možná pod vlivem alkoholu … Nemáte ponětí, jak udávání v celé té “naší západní civilizaci” kvetlo a kvete!! A za období 1936-8 v SSSR v drtivé většině udávali trockisté, i sami své lidi.
Zužovat to pouze na nás samotné znamená jen jedno – nahrávat našim nepřátelům a je samotné očišťovat a to naprosto bez důvodu!! I podobné postoje znamenaly to, že jsme si nedokázali vyhodnotit v listopadu co a jak každý jeden sám o sobě. A pak se varování chápajících ani nebralo v potaz.
Chápete teď, co takovým postojem – chtě nechtě, ale de facto – podporujete?
KOnkrétně Vám s eomlouvám, ale prostě zase docvaklo to, že podobné komentáře jsou neustále periodicky i zde a mne se zase jednou už znechutilo je číst a ..

Milan ze Zahrady Čech
6. 6. 2023 19:15
Odpovědět  delnas

Ve stejné, ne-li ve větší míře práskají všechny národy, kradou také všechny národy, ale pouze my jsme tací kret-éni že pliveme do vlastních řad, špinavé prádlo pereme na veřejnosti, zveličujeme to, a rukamalomíme co že jsme to za ksindly. Ostatně to, jak děsně jsme za protekrátu práskali, má původ u Němců – snažili se tak podlomit morálku. A bl-bci jim to hned ochotně sežrali a šířili dál, jakýže nejsme zkurwený národ, že už Němci na udání ani nereagují, protože jich je strašně moc. A šíří dál, protože bl-bci. Protože bl-bci si nic neověřují.

tupý hulvát
6. 6. 2023 08:50
Odpovědět  Peter 008

Žiji na malé vsi na Šumavě.Jedna hospoda je skoro prázdná,v zimě byla úplně.Občas tam zajdu mezi lidi.Řeči se vyhýbají politice,jinak by lidé na sebe jen řvali,navíc se bojí.Polovina těch idiotů co tam sedí vážně tvrdí jak se máme skoro všichni dobře a jak to ta vláda dělá dobře.Někdy i odejdu,musel bych je zabít.Jak máte reagovat na milionáře ,navrátilce po převratu kdaž do pléna vyzvrací takový blábol,leda fackou.Nemá to řešení,alespoň v dohlednu.Lidé zareagují pokud bude MNOHEM hůř a mnohem déle a budou bořit a zabíjet,ne něco budovat!Věřit na nějaké stávky nebo demonstrace,dokonce i volby,že něco změní může jen blázen!Cestu nevidím.

Pavel z Moravy
6. 6. 2023 12:56
Odpovědět  tupý hulvát

Cesta není, s tímto lidem ne.

Autor
6. 6. 2023 12:57
Odpovědět  tupý hulvát

To já zas dostal svoje, když jsem řekl, že do hospody nechodím – z podobného důvodu, co vy – ale už NIKDO nechtěl slyšet, že si zajdu JEN na skutečně dobré vínko. Čili, když nechodíš do hospody, tak nemáš právo do ničeho kecat, vole!
A naposled mi tohle řekl člověk, který, když jsem z klimatizace zakašlal, udělal dva kroky stranou ode mne a zcela vážně se zeptal: “Nemáš covid?” Já mu na to: “Pepo (alias), já v životě osobně kovid nemůžu dostat!”
Nepochopil. Jenom sní o předčasném důchodu. V dnešní situaci a výhledu … a to zcela určitě má z té hospody 🙂 🙂 🙂 …

Jaris
6. 6. 2023 03:15

Kdyby na mne zalezelo, tak bych zneutralizovala hlavni hadi hnizdo a tim je USA. Teroristicky Izrael by chcipnul bez pomoci hnUSAku na ubyte a byl by na svete relativne pokoj.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
6. 6. 2023 08:33
Odpovědět  Jaris

Hlavní sršní hnízdo je prý tam u té Temže jak se tak točí to veliké Ruské kolo.

Jaris
6. 6. 2023 09:12
Odpovědět  Pavel K

Nekde jsem cetla takovou zajimavost, ze u mesta, kde se nachazi tento obrovsky velekolotoc to znamena, ze mesto a stat patri globalistum.

Autor
6. 6. 2023 12:58
Odpovědět  Pavel K

Vida – zase ruská stopa! Co ti Rusové neudělají!

Pavel K
6. 6. 2023 18:31
Odpovědět  Peter 008

Jaris píše něco o globalistech, jen aby si ho tam nenechal Gosudar do svého příjezdu postavit a bude z výšky koukat co mu teď zrovna patří.

sergej
6. 6. 2023 07:26

Máte nového faraóna, děti. 🙂 V poslední větě odkazu. .. A vpravo máte baču.
WHO učinila pandemickou smlouvu neprůchodnou – Necenzurovaná pravda (necenzurovanapravda.cz)

zuza
6. 6. 2023 09:00
Odpovědět  sergej

Tá zmluva sa má schváliť v r. 2024 a platná má byť od r. 2025. Ak sa nič neudeje, schválená bude, vyzerá to tak, že všetky členské štáty s tou zmluvou súhlasia. Ďalší krok bude očkovací preukaz, bez ktorého sa nedostane človek nikam, možno ani na nákup do obchodu
https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/who-dnes-predstavila-globalni-sit-pro-digitalni-zdravotni-certifikaty/
takže choďte na dovolenku, na budúci rok sa už nedostanete nikam

Slavek
6. 6. 2023 21:28

Nebudou kravicky, nebude mleko, maso nebo o hodne drazsi. Nemoc silenych krav se zrejme prenesla na stupidni silence v politice, kteri nas chteji krmit svaby a cervy, Pryc s nimi! Ven z EU a NATO! Klimakatastrofu si vymysleli, aby nas nicili!