politika

Putinovi se doporučuje, aby nejezdil na jednání s „krysou zahnanou do kouta“

Od setkání amerického a ruského prezidenta na neutrálním území nelze očekávat nic dobrého.

Ve vysílání televizního kanálu «Россия 1» to oznámil profesor finanční univerzity při vládě Ruské federace, politolog Oleg Matvejčev.

Překlad videa:

“Ne Rusko, ale Amerika je krysou zahnanou do kouta, která může skončit velmi špatně, má skutečně dluhy a vyhlídku na válku s Ruskem a Čínou na dvou frontách, mluvíme o jakékoli formě války, včetně hybridní. 

A proč by v jejich hlavách nevznikla taková myšlenka, je děsivé vyslovit taková slova?

Nebo možná jsou, jako ve filmu „Kmotr“ – to znamená ten, kdo vám jako první nabídne jednání na neutrální straně, ten je zrádce, ten je vrah. Možná připravují atentát na Putina.

Abych byl upřímný, prostě bych nejezdil. Opravdu není o čem vést rozhovory. A Biden je darebák, vzhledem k jeho situaci, můžou to udělat, a pak řeknou, že to udělali Ukrajinci, nebo někdo kdo nesnášel Putina,“
řekl Matvejčev.

“Světový tisk je stále pod jejich kontrolou a pak začnou vykládat, že přesně tak se to stalo. S Američany existuje jednoduché pravidlo – zloděj křičí, chyťte zloděje. Takže pokud někoho nazývají vrahem, pak sami mají v hlavě někoho zabít,“ dodal expert.

https://bit.ly/3slGdMG

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
FVH
15. 4. 2021 18:57
Ohodnotit příspěvek :
     

100% Jet na jednání s někým, kdo vás nazve vrahem? Ten Bidet není jenom senilní, ale i úplný idiot!
Jen blázen by se jel nechat zabít. Však si celý svět pamatuje, jak američani vylákali Solejmáního do Bagdádu, iniciovali jakoby jednání a pak ho zbaběle zabili raketou. Prasárna prvního řádu. A nikdo ani necek. Myslíte, že by toho nebyli schopni v Praze? Ale byli, tenhle dobytek je schopen všeho. A jestli ten podvodem zvolený senilní kripl něco chce, tak ať Putin pošle hajzlbábu z hlavního moskevského nádraží. To je totiž odpovídající diplomatická úroveň.

Hantek
15. 4. 2021 19:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejel vych taky, být na jeho místě. Tady končí legrace… Pro amíky nemá lidský život žádnou hodnotu. Když umí zabít svého prezidenta, proč by byl problém s cizím konfliktním. A to by v Praze třeba zabezpečoval Koudelka z BIS bezpečnost… Možná by lokaj Koudelka byl sám osobně osamělým střelcem, jako na Kennedyho… A střelil by ze 3 mist najednou 7 výstřelů… Tedy ve spolupráci s D. Cooperfildem…