nezařazenépolitika

Zašli příliš daleko. Americká novinářka uprchla z New Yorku

“To už je úplně mimo kontrolu. Vydrželi jsme to dlouho a odolávali jsme, ale nyní bereme děti ze školy a opouštíme město. Zašli příliš daleko. Jsou šílení.”

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8963261/Megyn-Kelly-says-shes-leaving-New-York-far-left-schools-gone-deep-end.html

Megyn Kelly je dnes jedním z nejzajímavějších, nejslavnějších a nejskandálnějších jmen americké žurnalistiky. 

Za posledních několik let jste pravděpodobně alespoň jednou viděli její kariérní růst na televizních a filmových obrazovkách. Byla to ona, kdo v březnu 2018 uskutečnil s Vladimirem Putinem rozhovor pro NBC. 

A již v říjnu byla z tohoto televizního kanálu propuštěna pro „rasistické výroky“:
ve svém programu Kelly uvedla, že považuje za přijatelné používat divadelní make-up „blackface“, pokud jde o slavné postavy (pokud například Othella hraje bílý herec). Megyn se však neuklidnila a odvážila se vyjádřit zmatek a nesouhlas s myšlenkou černošského Santa Clause na Fox News. 

Síla “Bomby” od Megyn Kelly překonala všechny předchozí skandály a nepochybně se stane výchozím bodem v historii úpadku americké civilizace. Televizní moderátorka zveřejnila a komentovala oficiální dokument distribuovaný na amerických školách a zejména v elitní newyorské instituci, kde studují její synové. 

Mluvíme o výzvě jedené ze slavných aktivistů BLM (Black Lives Matter) – výkonné ředitelky Orleanské veřejné vzdělávací sítě Nalie Webberové. Dopis se čte dětem ve třídě a kopie se předávají pro domácí studium.

Je bohatá na takové pasáže:
Budoucí vrah-policista je v každé škole, kterou navštěvují bílé děti. V každé skupině bílých studentů spí policista-vrah. Jak můžeme považovat bílé za normální, když černoši umírají jako mouchy jejich agresivní kriminální rukou? Je nutné svolat národní konference a psát knihy o “bílé patologii” na školách. 
Bílé děti je třeba od kolébky převychovat, protože jsou nasyceny rasismem, jsou učeny znásilňovat černá těla bez lítosti a následného trestu za to, co udělaly.“

Jedná se o kousek citace z “práce”. Nebudu dále citovat z upřímné úcty ke čtenářům.

Text tohoto odvolání autor původně zveřejnil ve vzdělávacích online novinách v červnu pod titulkem:
„Pokud opravdu chcete změnit život černochů, změňte vzdělání bílých dětí.“ 

Jen se zamyslete nad tím, jak byste reagovali, kdyby vaše dítě po příslušné „hodině“ přineslo ze školy podobný dokument jako domácí úkol.

Megyn Kelly, již nějakou dobu zakladatelka vlastního Devil May Care Media, hovořila o této zprávě ve svém pořadu The Megyn Kelly Show s tím, že ona a její manžel berou děti ze školy a opouštějí New York. 

Tuto senzaci lze dobře považovat za úplné a veřejné „pálení mostů“, pokud by novinářka několikrát naléhavě neuvedla, že ona sama „není příliš pravicová“, ale je kategoricky unavená skutečnou „levicovou vzteklinou“, která se dokonce dostala do škol :

– Ideologie mě vůbec neuráží a v některých věcech se sama držím levého centrismu. Většina mých přátel jsou liberálové a já pocházím z rodiny demokratů. Nyní však překračují všechny myslitelné hranice.

Poté se televizní moderátorka uvolnila a řekla to, čím tento text začíná … „Zašli příliš daleko, zbláznili se“. 

Kelly považuje takové „protirasistické“ dopisy za přímou hrozbu pro její děti.

Soudě podle rostoucí exotiky nejnovějších zpráv má člověk dojem, že to nepřehnala.

Megyn Kelly je jednou z těch, kteří jsou přesvědčeni, že Rusko je Mordor, a „Svobodný západ“ je zářící město na kopci … přesvědčena až do začátku Velké Demokratické Revoluce, která začala na nebe vzetím svatého George Floyda a teď pokračuje ve svém vítězném tažení po hlavách bělošské populace Ameriky.

Hnutí BLM, bořící všechny americké základy, zatemňující mozek, už v prvních měsících svého triumfálního pochodu otřáslo celým světem … Všechny země, kde se dosud slavné americké paradigma míchání národů („tavící kotlík“) praktikovalo bez problémů, se najednou začaly hroutit pod tíhou sebemrskačství a klečení.

Ze všech koutů planety – od Evropy po Austrálii – začaly z médií proudit zprávy o propouštění profesorů na univerzitách, na kterých se najednou objevili ostražití aktivisté, kteří si všimli nepořádku ve výrocích profesorů a jejich světonázoru. Buď jeden odmítl zvýhodňovat černošské studenty, pak druhý nechtěl změnit program v souladu s požadavky černošského publika, atd.

Vášně tohoto druhu na chvíli ustoupily, protože příval zpráv v informačním toku byl úspěšně přerušen pandemií koronaviru a prezidentskými volbami. 

Není ale pochyb o tom, že BLM čistky probíhaly ve všech oblastech amerického života. 

Kam teď Kelly půjde? Logika revolučních událostí ve Spojených státech neponechává žádnou naději, že na severoamerickém kontinentu zůstane koutek bez pokání bělošské populace. 

New York a další velká města jsou jen začátek. Základní kámen, na kterém jsou revoluční technologie zdokonalovány. 

„Nesprávní bílí“, kteří z toho kotle utečou, budou chyceni ve vesnicích a na farmách až budou spotřebovány hlavní zdroje, a počet “revolucionářů”, kteří si uvědomí, že je mnohem výhodnější odnést a rozdělit, než přidat a množit, exponenciálně poroste …

Všichni normální lidé, kteří umí počítat, si dobře uvědomují, že hluboký problém Spojených států vůbec nespočívá v každodenním nebo systémovém rasismu, ale v nerovnováze mezi tím, co se vyrábí a co se spotřebuje. A tato nerovnováha bude dříve či později napravena a sama Megyn se svou smlouvou v NBC
v hodnotě několika miliónů dolarů je jen jednou z molekul systému.

A až tento proces zahrne všechna města a regiony „hegemona“, dojde k očekávané migraci národů tam, kde není nutné třikrát denně líbat boty černošským rapperům a v noci gangy, nově – rozhořčené revoluční masy, neničí obchody a domy „bílých“ utlačovatelů. 

Až tato “zábava” pohltí, jako pandemie, celý „Svobodný svět“, pak Megyn i její přátelé pochopí, že „Mordor“ vůbec není Rusko, ale třeba takový Rostov je docela útulné a slušné město. 

https://bit.ly/3m0QFXo
https://bit.ly/39bBabQ

sdíletj na