Západní země ničí starou kulturu jiných zemí

Dnešní západní země ničí starou kulturu jiných zemí.

Pod patronátem NATO byly zničeny staré kostely a kláštery v Kosovu a Metochiji, zničeny a vypáleny.
Přímou spoluprací mezi Británií a Spojenými státy byla vyrabována barbarským způsobem irácká a libyjská muzea.
S tichým souhlasem Západu teroristé zničili mnoho krásných, starověkých, jedinečných památek, které byly v Sýrii. Zbořené chrámy a mešity, ukradené a následně „opozicí“ rozprodány artefakty nevyčíslitelné hodnoty….

….Ruští a syrští vojáci za cenu obrovských obětí osvobodili starobylou Palmyru.

Nyní Peršané jsou konfrontováni Spojenými Státy, které vyhrožují sankcemi i případným bombardováním Íránu,
nehledě na jeho historické dědictví – proč mluvit o civilistech, které autoři válek nikdy nelitovali.

To spíše Západ (samozřejmě v osobách vůdců, nikoli národů) lze porovnávat s barbary.

Jedná se o zvláštní typ barbarů – pseudocivilizační barbaři, kteří jednou rukou „bojují proti terorismu“, druhou rukou ten samý terorismus pěstují a zároveň přitom jsou připraveni dupat nohama po všech, kteří jim odolávají, kteří se odváží jít svou vlastní cestou, a mají své vlastní představy o svobodě, demokracii a spravedlnosti.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Ale vidíš, je od kraje, ke kraji v bloku vyrovnány s těmi pod nimi. Tak je to ok. Ještě je dobré, pokud máš více info fotek je vložit do textu. Je to stejná cesta je tam vložit a efektně to vypadá. Když tam fotku načteš, tak když na ni klikneš, můžeš jí za roh editovat tím, že jí do textu velikostně upravuješ. Současně, jak jsi na ni klikla se ti nad ní objeví ikonky pro editaci fotky i příspěvku. Fotku můžeš kamkoli do textu vložit pomocí myši a těma ikonam jim nařídit, jak se má text chovat, z které strany… Číst vice »

Neskutečné barbarství. Tyto země budou mít zajímavý dějepisVlastně i možná jednou turistiku, kde se znovu bude poukazovat na zničené skvosty barbary. Je to hnus. Vše padá i na OSN, to se nikdy nemělo stát. Amerika nemá historii, proto si ji neváží.

Ale to nic, však ty jsi milá. Já mám radost z tvého zápalu a že se daří..Tahle fotka je fajn a klidně může být také celá, nebo menší a dát ji třeba v textu na levou stranu a nechat ji obtékat tím textem, jak jsem psal. Nebo ji prostě dát na úvod, tedy nahoru.

Dnes už tě nechám, jdeš zítra do práce…..že?

Jen ještě doplním,, že ty odskoky, na koci řádky, že písařky stačí SHIFT a pak ENTER, to málo kdo ví.
Tedy, pro dnešek dobrou noc.
 

 

Ahojky. Nevím, jaký máš telefon, ale když se podíváš na stránky na mobilu, jsou na něm také super. Je to proto, že je dodržen responzivní design, který ne všude, je u všech vychytán. To jen info pro tvoji webgramotnost;)

a na závěr, ještě taková nepřijemná jobovka „autorský zákon“. Zde přikládám a protože ráda čteš….;)
https://www.google.com/search?q=kde+br%C3%A1t+fotky+pro+uve%C5%99ejn%C4%9Bn%C3%AD+na+web&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab
Třetí odkaz je o probírání zákona. Druhý sice také, ale je tam i proč, jaký formát fotek na web tzn., ta koncovka u fotografie.

Ahojky. No, já to vím o tom zákoně. Ono je to stejné ať je to muzika, fotky. U nás třeba v tý OSA, dokonce seděj Janda z Olimpicu, Andršt,…no, prostě hus a dokonce ten systém neumožňuje vůbez zjistit, jak se nakládá s penězi. „Několik lidí v této budově si rozděluje miliardové zisky. Nikdo nechce autorům upírat právo na spravedlivou odměnu, ale OSA funguje naprosto neprůhledně a účtuje si poplatky, na které nemá právo,“ hřímal Valenta, který už dříve do Senátu předložil návrh zákona, který by od autorských poplatků osvobodil folklórní soubory. https://www.novinky.cz/domaci/415479-proti-osa-se-protestovalo-v-ulicich-i-ve-snemovne.html Když stříháme film a podkreslujeme ho hudbou, tak to fungluje… Číst vice »