politika

Wir schaffen das!

Jednoho mrtvého a tři těžce zraněné si v noci na neděli vyžádal spor na městských slavnostech v saském podkrušnohorském městě Saská Kamenice…… píšou na novinkách:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/481569-utok-nozem-v-saske-kamenici-jeden-mrtvy-a-tri-tezce-zraneni.html

No, kdyby alespoň napsali Chemnitz nebo postaru Karl-Marx-Stadt , tak by všem bylo jasné kde to je, ….co by kamenem dohodil od českých hranic.

K potyčce došlo okolo třetí ráno v centru města. „Do konfliktu se zapojila desítka lidí. Zavražděný byl Němec, informace o národnosti dalších nejsou známy,” uvádí server. Několik lidí z místa činu uteklo a policisté po nich pátrají. Policie zadržela dva podezřelé ve věku dvaadvaceti a třiadvaceti let a po dalších účastnících hádky pátrá. K obětem uvedla pouze to, že mrtvému bylo 35 let a zraněným 33, 35 a 38 let.

Původní verze ovšem byla, trochu odlišná:
“Ve 3:15 v neděli ráno se shromáždily dvě skupiny mužů německé a cizí státní příslušnosti. Důvodem mělo být, že migranti obtěžovali ženu, říkali svědci, Němci jí chtěli pomoci”:

http://staseve.eu/?p=55931

Počáteční informaci, podle níž lidé přišli na pomoc ženě, která byla sexuálně obtěžována, v neděli ráno popřelo policejní oddělení Chemnitz:

https://www.freiepresse.de/chemnitz/toedlicher-streit-im-chemnitzer-stadtzentrum-artikel10295294

Tak to vypadá, že nám opět někdo lže jako když tiskne. Útočníky zatknou, ale národnost neznají?
Je vidět, že migranti se do německé kultury už integrovali….alespoň co se noci dlouhých nožů týká.

Merkel místo, aby si udělala pořádek doma, tak z Gruzie špehuje ruskou vojenskou základnu v Jižní Osetii:

Merkelová zkoumala ruskou vojenskou základnu pomocí dalekohledu – hledala “vojska Putina”, když navštívila gruzínskou vesnici Odzisi na hranici s Jižní Osetií. Prezident Jižní Osetie Anatolij Bibilov vyzval kancléřku, aby navštívila republiku “dveřmi a ne přes zahrady”.

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
27. 8. 2018 00:08
Odpovědět  Janinna

Ahojky Večernice;) je to děs a běs, ale nakonec můžeme být rádi, že se nás to podosud netýká, že to můžeme vnímat, že je to mimo náš protor (prozatím). Je i s podivem, že volně přístupné muničáky, které jsou přístupné, jak autobusové zastávky byly z části rozkradené, lidi se zásobili, ale nepoužili.

Krásně jsi to napsala a podložila zprávami a ilustracemi. Už jen chválím;).
dnešní zpráva z Itálie nám zase ukázala, že Itálie nedrží zásadu a zase nechala vylodit negry. Všechno je špatně. Nedovedu si představit ten vztah těch flanďáků o ty černý chudáky. Je to vše nesmysl, hned druhý, max. třetí den jim vemou dráhu, aby se dostali do Němec, Anglie…Už je to neskutečný humus, není precedent, pro převaděče, neziskovky….nic, ač by si zasloužili tresty za vlastizradu.
Západní Evropa se vzdává své kultury pro muslimy, kteří vidí Evropu jako kořist. Otázka je jednoduchá. V čem chceme, aby naši potomci žili nebo bránit to co nám zanechali naši předkové nebo vše předat těmto šmejdům bez boje za tupého přihlížení. Wake Up…by mělo stát na plackách na našich prsou stejně, jako jsme vždy nosili " Make Love Not War

Z federálního rozpočtu, německá spolková vláda masivně financuje organizace, které se podílejí na podpoře migrace.

Dal jsem ti včera do hudby jeden pro mne dotekový song, který mne vrací nazpět…který tě doufám také potěší;)

Administrátor
27. 8. 2018 22:55
Odpovědět  Janinna

Tak to jsem rád, že potěšila…mě má do hloubky, co říci,…jsem v ní.

Někteří vědi dobře co zpívají, nesou to v sobě…ten kus prožili.

Dědouch
27. 8. 2018 12:46
Odpovědět  Janinna

Ahoj Janino. Zahenocha mi nejde odeslat reakce na tebe pod článkem "Hrdinům sláva". Už nemám čas šťourat a vyšetřovat, tak jen abys věděla, že jsem se snažil reagovat…

Měj se hezky ty, i všichni zdejší.

(dělám, jako bych měl jistotu, že teď se to vložíangry)

Administrátor
27. 8. 2018 00:12

Visitor Rating: 5 Stars