politika

VIDEO: Bílý dům náhle přeruší živé vysílání poté, co Biden na virtuální akci řekne „že rád zodpoví otázky“

Americký prezident Joe Biden řekl, že by „rád“ položil živé otázky na konci virtuálního přenosu, ale byl rychle přerušen, když Bílý dům nevysvětlitelně upustil od přenosu videa a nechal některé diváky v údivu a zmatené. “Rád bych se ptal, jestli to mám dělat, Nance.” Cokoli chcete, abych udělal, “řekl Biden mluvčí Sněmovny Nancy Pelosi, když se ve středu večer konala Demokratická„ konference o virtuálních problémech “. Ale po krátké pauze se vysílání přerušilo.

Zatímco Biden vypadal poněkud zmateně ohledně toho, že se na akci chystají živé otázky a odpovědi, kritici navrhli, aby Bílý dům ukončil vysílání, aby mu zabránil v ad-libbing jeho odpovědích, protože byl náchylný k gaffes během nespisovaných – a někdy skriptovaných – prohlášení v minulosti.

Biden oslovil kolegy demokraty na středečním virtuálním posezení, které společně uspořádala mluvčí Pelosi, a diskutovali o problémech od pandemie Covid-19 a zavedení vakcíny, dále o ekonomice a o tom, jak může strana „obnovit víru“ ve vládu USA .

https://on.rt.com/b319

sdílet na