politika

Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní

U příležitosti svátku svatého Václava mluvil v katedrále sv. Víta kněz, bohemista, lingvista a pedagog Petr Piťha. Vyjádřil se Istanbulské úmluvě, kterou se nyní zabývá Parlament ČR.
„Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní,“ vykresloval kněz temnou budoucnost, pokud dojde ke schválení. Homosexuálové prý budou postaveni nad ostatní. Vyzval k odporu.

 

V Parlamentu se schvaluje Istanbulská úmluva, což nechává českou společnost v klidu. „Možná, že vůbec nevíte, o jaké nebezpečí jde,“ upozornil.

Podle něj smlouva rozšiřuje rozsah práv a svobod. Piťha namítá, že svoboda se neskládá z dílčích svobod
a svobodiček, ale je jednotná a nedělitelná. ……„Svoboda buď je, a pak z ní všechny svobody přirozeně vyplývají, anebo není a je nesvoboda,“ prohlásil kněz. „Tu máme podle Istanbulské úmluvy uzákonit, ve jménu mocné nátlakové skupiny genderistů a homosexualistů,“ dostal se Piťha k pojmenování nebezpečí.
Zdůraznil, že nemyslí homosexuály, kteří mnozí s názory homosexualistů nesouhlasí.

„Dokonale zvrácené zákony, které se u nás mají zavést, a v několika zemích už zavedeny jsou, jsou namířeny proti tradiční rodině,“ prohlásil kněz. Což je podle Piťhy otec muž, matka žena, děti – tedy děvčata a chlapci.

“Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány,“ zvěstoval Piťha zkázu. „Bude k tomu stačit, že dětem řeknete,
že muž a žena nejsou totéž,“ vykresloval apokalyptický obrázek kněz a dodal: „Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění. Pohlaví si dítě vybere samo a rodiče budou nuceni vychovávat děti bezpohlavně.”

Jeho slova nezůstala bez odezvy……Potrefená husa se vždycky ozve.
„Česká ženská lobby oznámila, že podává trestní oznámení,“ informuje iDnes. Podle právníků České ženské lobby se Piťha dopustil úmyslného šíření poplašné zprávy.

……..Pan Piťha by místo šíření bludů měl spíše své věřící nabádat k tomu, aby se chovali k ženám s respektem, a vybízet ženy, aby se nebály vyhledat pomoc, pokud čelí násilí,“
řekla předsedkyně České ženské lobby Kodyšová.

Na Piťhovu obranu přispěchal prezidentův mluvčí, Jiří Ovčáček.
Na svůj profil na Facebooku napsal:
„Novodobí totalitáři útočí na svobodu slova. Plně tím potvrzují slova Mons. Piťhy. Nebezpečím pro demokracii nejsou ‚starokomunisté‘, ale tyto neomarxistické spolky, které útočí na odlišné názory.
Smutné je, že demokratické strany k tomuto nebezpečí mlčí!“

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemanuv-Hrad-jde-do-boje-s-neziskovkou-Totalita-Nemlcte-554972

 

 

 

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
13. 10. 2018 13:40
Odpovědět  Janinna

Tento moudrý (u mne "moudrý") muž má sice v tomto proslovu pravdu, ale kdysi, tuším že ještě za federace byl chvíli ministr školství a účastnil se jakési debaty o sexuální výchově spolu s Radimem Uzlem. Tehdy plamenně promlouval o Sodomě a Gomoře, pakliže se na školy zavede sexuální výchova a nebudou ji vyučovat katoličtí kněží. A to i dívky. Uzel mu pochopitelně oponoval a Piťha opačný názor nesl velmi nelibě. Debata skončila, moderátor se s oběma rozloučil, Uzel podával Piťhovy ruku a ten mu odmítl ruku podat. Pana Piťhu nemám rád, neuznává jiný než katolický pohled.

Editor
13. 10. 2018 13:41
Odpovědět  scipio

uff, Piťhovi … 

Editor
13. 10. 2018 21:48
Odpovědět  Janinna

Bludy hlásal v tom smyslu, že sexuální výchovu mohou učit jenom kněží, protože jenom oni mají ten správný pohled. Dokonce vyloučil i to, že by dívky vyučovaly jeptišky. Tak to mi přišlo hodně ujeté.

Administrátor
12. 10. 2018 23:02

Visitor Rating: 5 Stars