„Strašidelný Joe“: Biden vyděsil Američany. VIDEO

Na poslední tiskové konferenci se americký prezident Joe Biden „choval podivně, opakovaně se nakláněl nad pódiem a šeptal na novináře,“ píše Fox News. Tento styl projevu vyvolal na Twitteru živou diskusi, uživatelé považovali chování šéfa Bílého domu za „strašidelné“.

Americký prezident Joe Biden se podle Fox News stal hlavním tématem živé diskuse na Twitteru kvůli jeho nedávnému „strašidelnému “ projevu na tiskové konferenci. 

Biden se ve čtvrtek 24. června setkal s novináři a komentoval zprávy, že skupina demokratických a republikánských senátorů konečně dospěla k předběžné dohodě o návrhu zákona o infrastruktuře. Po celou dobu tiskové konference se prezident „choval podivně, opakovaně se skláněl nad pódiem a šeptal na novináře.“ 

Američané neocenili další „číslo“ prezidenta.

Americký prezident Joe Biden, nečekaně pro všechny, promluvil „hlasem z podsvětí“. Obyvatelé USA jsou nyní zděšeni nejen jeho politikou.

Na briefingu se Biden naklonil k mikrofonu a zlověstně šeptal.

Ve videu se Biden naklání nad pódium a šeptá když odpovídá na otázku, co řekne rodinám, které čekají na úlevy navržené v rámci jiného zákona, který republikáni nepodporují:

Dal jsem jim 1,9 bilionu dolarů … Takže tento týden obdrží poštou šeky na zajištění dětí … Zpracoval jsem návrh zákona o životním prostředí … Zaplaťte jim víc. Výhoda je nyní na straně pracovníků, to se nyní děje.“ 


https://bit.ly/3zYMZNg
https://bit.ly/3A2q5EL

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
26. 6. 2021 16:18

Pro pána Jána co to má znamenat ? Poslední číslo cirkusu Humberto už by jej měli sesadit a nasadit nového OFONA. Možná je to i úmysl aby nebyly problémy při schvalování zákonů v US-árně . Potřebují ještě lidi odzbrojit .