Sohu: Německo čeká odplata, výbuch Nord Streamu je jen začátek

Evropská unie zaplatí za to, že kvůli své rusofobii zavírala oči před účastí USA na explozích Nord Stream. To napsali autoři čínského vydání Sohu. Zejména pro své čtenáře PolitRussia vydává převyprávění materiálu.

Čínští analytici poznamenávají, že od doby, kdy americký novinář Seymour Hersh zveřejnil své vyšetřování, v důsledku kterého dospěl k závěru, že za útoky na Nord Stream stály Spojené státy, uplynula poměrně dlouhá doba. Evropské země včetně Německa však na tuto informaci zatím nereagovaly.

“Německo mlčí. Jinými slovy, pravda pro ně není důležitá,“ uvádějí autoři Sohu.

Důvod, proč Spojené státy stály v zákulisí útoku na SP a SP-2, je jednoduchý. Chtěly odříznout Německu cestu zpět ke spolupráci s Ruskem. Spojené státy tak získávají politické i ekonomické výhody: Berlín nenaváže vazby s Moskvou, ale místo toho bude nucen nakupovat americký LNG za přemrštěné ceny.

Německo se zřejmě smířilo se svým osudem a nehodlá se Spojeným státům postavit. Navíc, i kdyby byly USA shledány vinnými, postoj Berlína k Rusku se paradoxně pravděpodobně nezmění. Německo bude i nadále vystupovat v rusofobním táboře, a proto je nyní země připravena zavírat oči před zločiny, které spáchal Washington.

„Němci ale zapomínají, že na mořském dně je víc než jen plynovody. Německo svou reakcí na teroristické útoky proti Nord Streamu otevřelo, jak se říká, Pandořinu skříňku,“ píší čínští analytici.

Jinými slovy, pokud Američanům prošlo organizování výbuchů na plynovodech, kdo jim pak zabrání pokračovat v protiprávních aktivitách? V budoucnu mohou uskutečnit útok i na další podvodní infrastrukturu evropských zemích.

“Když všichni Evropané mlčí o důvodu explozí, znamená to, že Spojené státy mohou odříznout vaše podmořské optické kabely a dokonce i ropovody?” ptají se autoři Sohu.

Mlčení evropských zemí bude mít podle analytiků z Číny vážné důsledky. A pokud EU nechce, aby útoky na jejich infrastrukturu pokračovaly, pak je třeba světu říct pravdu. Jinak je budoucnost Evropy nepředvídatelná, shrnuli odborníci z Číny.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3ZRX775

sdíletj na

3.9 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Okolo
16. 3. 2023 00:39

Co mohou ještě USA udělat a jak ještě poškodit své vazaly z EU?
Třeba to, co jsem se dnes dočetl. Povinnost nakupovat nadále mRNA vakcíny od Pfizeru a to až do roku 2027 a to i přesto, že pro ně téměř nemá zájemce a téměř je nikdo nechce. Mimo pár fanatických jedinců už se nikdo očkovat nechce! Takže EU musí nakupovat stovky miliónů vakcín (jedna dávka necelých 20 Euro) dál a dál a pak ještě zaplatit jejich likvidaci po skončení doby použití!
To fakt hlava nebere. ¨
https://www.hlavnespravy.sk/vsetci-sa-tu-uz-fakt-zblaznili-benovu-zarazili-informacie-o-nakupe-vakcin/3077084

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
16. 3. 2023 10:12
Odpovědět  Okolo

.. k dokonalosti to bude dotaženo až v okamžiku, zákazník zaplatí za vakcíny včetně distribuce tam i zpět, ale fyzicky zůstanou u výrobce až do data expirace, aby se šetřilo životní prostředí. A potom ještě zákazník/neodběratel zaplatí skladovací náklady a likvidaci..

Albi
16. 3. 2023 15:47
Odpovědět  Boomer

Nejsou to žádná ořezávátka, umějí v tom chodit. To jen neschopní Evropané vč. naší vlády si myslí, že jsou s nimi ve svých schopnostech srovnatelní.

Nejsou a nebudou. Schopnost totiž není hjen vlastnost veskrze kladná – i vrah, lupič, zloděj je schopný a možná mnohem schopnější, pokud se nenechá chytit, odsoudit, zavřít při první “akci”..

Gales
16. 3. 2023 10:25
Odpovědět  Okolo

Aby amíci přežili tak jim musí poddaní odvádět desátky.Jinak to nevidím.

stefan
16. 3. 2023 18:50
Odpovědět  Okolo

Mozu vymazat Europu z mapy. Vsetko im prejde. Europa si polozila hlavu na Klat. Dovolila Zidovi Sionistovi stvorit Stvrtu Risu EU plnu NackFasistu plnu SSmanov,Gestapakov ako zaloznu Armadu na Rusov. Zid bojovat ani robit za Boha nebude iba Parazitovat.

Pavel z Moravy
17. 3. 2023 10:00
Odpovědět  Okolo

Když už vzpomínáte ty vakcíny, tak můj známý s manželkou jeli navštívit dceru do USA a samozřejmě si museli dát napíchat ten sajrajt. Kamarád tam málem přišel o nohu, musel ji mít třikrát operovanou, prý mu úplně zbělela a dnes doma má krom toho ještě problémy s okem, vidí na půl oka. To byl předtím ve svých 75 letech tak zdravý chlap, že to si nedovedete představit. On chodil makat na pole jak nějaký mlaďoch. Ono to je vždy tak, když se nedomysĺí důsledky. A cena operace, tipněte si, jak skvěle se amíkům, ke kterým zdejší lid tak velebně vzhlížel- 5.5 milionů. Já absolutně nechápu tu důvěřivost lidí, nechat si aplikovat něco o čem vůbec nic nevím. Tady to bylo ještě horší, tady si ten sajrajt nechali aplikovat, aby mohli jít na koncert nebo lyžovat na hory. A co tak pud sebezáchovy? A co ti, kdo tento sajrajt lidem nutili. Kdo je bude volat k zodpovědnosti? Ale možná se pletu, těm lidem se ta aplikace líbila a ani zdravotní problémy jim asi nevadí. Oni jsou již takoví příjemci všeho, co se jim nabídne. Takže asi má národ, to co chtěl.

katango
18. 3. 2023 11:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já jsem se přinutit nedala a když se mne pacienti ptali, co si o tom myslím, otevřeně jsem jim odpověděla. Mně sankce nevadily, na “kulturu” už dlouho nechodím a do hospod taky ne. V mé oblíbené Plavecké polévce prodávali i do přinesených nádob. A punc občana druhé kategorie mi za možnost setrvat u svých názorů stál za to, spíš mne ještě těšil. A kdyby mne chtěli povinně opíchat kvůli práci, z práce odejdu.

Autor
16. 3. 2023 03:51

A to je také důvod, proč se nakonec – dnes – do roka – za pět let – rozpadne EU. Projekt Německa, Francie a především USA a Anglie.

All
16. 3. 2023 09:25
Odpovědět  Peter 008

Dříve jak za pět let, -do 3 let – ten eu faschist zmizí,bude muset,rozsype se.

Gales
16. 3. 2023 10:26
Odpovědět  All

Neny penyz,neny laska,neny nyc.

Pedro
16. 3. 2023 10:37
Odpovědět  Peter 008

Navrhuji, až ten buzi bordel skončí, udělat státní svátek 1. kategorie 1 týden a všichni chlastat, žrát, slavit, až se z toho poblijeme a anglosas posere.

Milan ze Zahrady Čech
16. 3. 2023 16:24
Odpovědět  Peter 008

Už rok tady tvrdím, že bodem zlomu bude rok 2026. Proč mám zafixovaný právě tento rok by bylo na dlouho, ale teď si, pro případ, že by Pokec odolal až do roku 2026, tohle kecání uložím, abych pak moh, v případě že odolám zubu času, co čiperný pětasedmdesátník rozjásaně machrovat: “Já vám to říkal!”, čímž si do dalšího čtvrtstoletí činorodého života, který si plánuji, mocně napumpuju ego.
P.S. Dělám si sice srandu sám ze sebe, ale ten rok 2026 jako bod zlomu myslím vážně.

Pedro
16. 3. 2023 10:47

Sepsat národní petici a poslat omluvu Rusku.

jiří
16. 3. 2023 11:28

comment image

Albi
16. 3. 2023 15:51
Odpovědět  jiří

1+++++

jiří
16. 3. 2023 11:46

Dnešní “výročí”.
16. marca 1968 rota amerických vojakov „Charlie“ vyvraždila celú vietnamskú dedinu na príkaz „zlikvidovať všetko, čo chodí, plazí sa a rastie“. 
https://t.me/newsfrontsk/18204

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
16. 3. 2023 12:29
Odpovědět  jiří

No jo hrozné, moc dobře pamatuji když nám to ve škole učitelé říkali.

Janvac
16. 3. 2023 15:47
Odpovědět  jiří

Tech zverstev byla i jinde v Koreji, v Laosu, ve Vietnamu spousta. Nejvetsi zverstva byly atomovky na Japonska velkomesta. Prvni pouziti atomovek na civilni obyvatelstvo. Rusove pak dali do provozu prvni atomovou elektrarnu.

Aleš
16. 3. 2023 13:34

A proto nechci s debilním Západem mít nic společného. USA je vrah a zloděj a jen lidské hovado vyhlíží k USA jako spojenci.

Janvac
16. 3. 2023 15:33
Odpovědět  Aleš

Asi nevis, kolik takovych hovad mame v ceske kotline! A kolik jich jede v US mundurech a v Jeepech oslavovat osvobozeni Plzne US Army! Pri nem zemrel jediny US vojak, kdyz opily spadl s korby nakladaku. Je to tragedie. Odstranujeme pomniky padlych hrdinu rudoarmejcu. Nevzpominame ovsem rozbombardovani Skodovky a Plzne koncem valky pri kterem zahynulo spousta lidi, i cela trida deti s ucitelkou! Ani Prazaci si nevzpominaji bombardovani Prahy a 720 obeti, znicene podniky a domy. Protoze lizeme koule vrahum z USA.

Albi
16. 3. 2023 15:55
Odpovědět  Janvac

Osvobozovat.
Vzpomínám si, že nám ve škole někdo říkal (nevzpomínám si, ve kterém předmětu – pravděpodobně v dějepisu nebo snad v občanské nauce?), že jen dvě města nebyla dobyta ale OBSAZENA!
Paříž a Plzeň.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pedro
16. 3. 2023 16:27
Odpovědět  Janvac

Gringové přijeli do Plzně už prakticky svobodné. Lháři a zbabělci, nechali Rusy vykrvácet a pak si přivlastnili zásluhy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
16. 3. 2023 17:53
Odpovědět  Janvac

…..v zatáčce u Klatov. 🤦‍♂️

Janvac
16. 3. 2023 15:22

Z porazky Nemecka profituji dodnes pouze zapadni spojenci Ruska USA a GB. A stale. Je jejich kolonii, vyhodi jeji roury v mori a Nemec ani nepipne!
Rusove ztratili o Perestrojce nejen sve byvale republiky na svych hranicich, ale i sanitarni kordon, ktery tvorily jejich satelity, staty Varsavske smlouvy. To umoznilo tyto staty prevzit do sfery zapadu a posunout NATO az na hranice Ruska. Rusti zradci Gorbacev, Selest, Jelcin, atd. tak nesmirne poskodili Rusko nejenom geopoliticky, ale i hospodarsky. Rozkradeni ruskych surovin zapadem o Perestrojce stalo Rusko vic jak vitezstvi v 2. svetove valce.
Nedivte se proto, ze zapad tak besni a dela Rusum peklo na zemi. Protoze nepripusti uz opakovani zrady Gorbaceva.

Janvac
16. 3. 2023 15:39
Odpovědět  Janvac

Jeste dodavam, ze zapad Rusku zmrazil (ukradl) 300 miliard dolaru za suroviny, ktere maji v zapadnich bankach. Od te doby prodavaji Rusove jen pres sve banky v Rusku. Odriznuti Ruska od SWIFTu a zruseni kontaktu s EU kvuli porcovani Ruska bylo Londynem tak naplanovane. Odseklo i ty posledni kanalky propojeni a Rusove se preorientovali na Eurasii. Lide pochopte, ze to dela EK, ktera je rizena z Londyna!

Pedro
16. 3. 2023 16:30
Odpovědět  Janvac

Souhlas, palce hore.

zuzana
16. 3. 2023 16:25

Ruský prezident Vladimir Putin označil tvrzení, že útok na plynovod Nord Stream byl dílem proukrajinských aktivistů, za „nesmysl“ a tvrdí, že výbuchy musel provést stát.

https://aktax.cz/vladimir-putin-prohlasil-ze-utok-na-nord-stream-musel-provest-stat/