Putin pojmenoval důvod protiruských sankcí Západu

Moskva, 11. března. Ruský prezident Vladimir Putin během jednání o opatřeních ke zvýšení investiční aktivity odhalil důvod zavedení protiruských sankcí.

Vladimir Putin: Snaží se omezovat Rusko „jen proto, že existuje“.

Ruský prezident Vladimir Putin uvedl, že některé státy zavádějí omezení Ruské federace pro samotnou skutečnost její existence. Hlava státu to řekla na jednání o opatřeních ke zvýšení investiční aktivity. 

Podle prezidenta jsou na Rusko uvalena politicky motivovaná omezení „pouze proto, že existujeme a za to, že jsme prokázali schopnost hájit naše národní zájmy“. 

Putin poznamenal, že tato omezení vedou Rusko k tomu, aby přijímalo rozhodnutí, která přinesou pozitivní výsledky, zejména substituci dovozu. 

„Nejdůležitější věcí v naší reakci na politicky motivovaná omezení v ekonomice, mimochodem která jsou zaváděna jenom za to, že existujeme, a za to, že ukazujeme schopnost hájit naše národní zájmy, protože zde opravdu nic jiného není, se nejedná ani o substituci importu. I když je to nesmírně důležité,“
řekl ruský prezident. 

Hlava státu věří, že ještě důležitějším výsledkem bylo vytvoření konkurenčních podmínek pro podnikání v Rusku.

Dříve tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov doporučil těm, kteří provádějí politiku omezování,
aby se zamysleli o účinnosti pokračování sankční politiky vůči Ruské federaci. 

Uvedl, že tato politika nedosahuje cílů.

https://bit.ly/2Of3B0v

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
alex
12. 3. 2021 19:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Obchody Německa!!!! 

Tak tomu říkám pořádné sankce: 
Německo – za rok 2018 
vzájemný obrat s Ruskem 60 miliard dolarů, to je asi 
přibližně celý roční rozpočet ČR. 
– v Rusku mají Němci účast na více než 5000 společnostech 
s 50 miliardovým obratem- investice Němců v Rusku 
převyšují 20 miliard dolarů, RF v Německu 10 miliard. 
– Němci do RF vyvážejí technologie, vyrábí v Rusku osobní 
i nákladní automobily, železniční a zemědělskou techniku, 
stavební materiály a elektrárenské celky. 
– Rusko dodává Německu z celkové spotřeby 33 % nafty, 
35% plynu, v roce 2018 dodalo rekordních 55,5 miliard 
kubických metrů plynu. 

– Po Číně je Německo největším obchodním partnerem Ruska. 
A my jsme za užitečné idioty, v čele s demoblokem a řeporyjským vepřem. 

A náš prezident je údajně ruskej šváb…

12. 3. 2021 21:20
Odpovědět  alex

inu, quod licet Iovi, non licet bovi. Staletí bojujeme s Němci a stejně se pořád nacházejí Emanuelové Moravcové, Milošové Havlové a další jim podobní.

13. 3. 2021 02:36
Odpovědět  scipio

Synci a čemu se divíte? Slovanstvo je určeno k fyzickému vymlácení a „pár“ veskrze ZKORUMPOVANÝCH kurev mezi námi nemá problém „za třicet stříbrných“ miliónů na své konto zradit foglarovské zásady. Mluvím o české kotlině, padž např. germáni mají za vzor Hitlera už tisíce let. Kdysi jsme se s trampy na vandru s nimi dělili o žrádlo a u ohniště a ZCELA SVOBODNI snili o přátelství a lásce k přírodě. A JEJICH „dajboželehko“ rodiče jim vtloukali jedno. Kariéra, bezohlednost, nenávist, žluté a oranžové plastové hračky. Prostě z nich vychovali pussy pussy pussy riot. A taky drogy a jejich pěstování, squoting, rabing, sexing, lying, podrazing a v neposlední řadě v prodejnách Barvy laky i grafitting. A následně máme v parlamentě hitlerovské sazeničky. Nejsou to jenom „pajrátes“. Např. zcela nevědomá piča z TOP09 „bojuje“ pro likvidaci (za zkorumpované šlehy na své konto) politicky zaměřeného Sputníku V, za obranu před věčně se novotnovsky rozpínajícím Ruskem. Ale Tangua řekl Bajdnovi: Winnetú uprchl. Střes se pomsty Apačů. A to je pořád dokola. Jediná rada: Zatáhnout ruské kohouty pro ojropu, vojensky obsadit okrajinu a jiné nacistcké prasečí ohrady, izolovat se od EU a nechat to tady vychcípat. Rusko dokáže obchodovat i s islámskými evropany. Když už tady není žaden Žižka, tuž hajl hitla. Ta US… Číst vice »

Naposledy upraveno$ s uživatelem$