blogpolitika

Pavel dělal kariéru, Zemana řešila StB. A víc. Silné srovnání

02.03.2023 11:17 | Ze sítí

„Dnes vám ukážeme, jak se v průběhu deseti let stane z flanelu opovrhovaného flanel adorovaný a milovaný. Vzpomínáte si ještě na rok 2014, kdy prezident Miloš Zeman vystoupil v Hovorech z Lán ve flanelové košili a džínách? Tehdy to pořádně schytal. Nejen proto, že doslovně přeložil název ruské skupiny Pussy Riot, ale i kvůli svému oděvu. Čas ale oponou trhnul. Ten, kdo nosí flanelku v roce 2023, je cool, je frajer, je na straně dobra a dělá správné věci. A pozor! Flanel láká i ženy. Kromě neúspěšné prezidentské kandidátky Danuše Nerudové. Tu flanel prý kouše,“ zahájila svůj pořad Aby bylo jasno moderátorka Jana Bobošíková.

Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Petr Pavel

„Srovnali jsme životní příběh končícího a nastupujícího prezidenta. A zjistili jsme, že pod flanelem každého z nich se skrývá něco zcela jiného. Popravdě řečeno, nevíme proč je flanel Petra Pavla více cool, než flanel Miloše Zemana. Možná proto, že Zemanův flanel byl přímočarý, autentický a poznamenaný výhrami i pády. Zatímco Pavlův flanel není nic jiného než konjunkturalisticky převlékaná, vždy nová a právě módní košile. Pokud je naše úvaha správná, pak bychom se měli sami sebe spíš děsit než být na sebe pyšní. Takže jaká jsou fakta? Prezident Miloš Zeman se narodil do rodiny učitelky a poštovního úředníka. Nastupující prezident Petr Pavel se narodil do rodiny ekonomky a komunistického vojenského zpravodajce a plukovníka. Miloš Zeman vystudoval střední ekonomickou školu v Kolíně. Přitom hrozilo, že nebude připuštěn k maturitě. A to kvůli referátu, ve kterém oslavoval knihu Karla Čapka Hovory s TGM, která byla komunistickým režimem zakázaná. Nakonec odmaturovat mohl, ale nedostal doporučení ke studiu na vysoké škole. Vysokou školu začal studovat dálkově a následně přešel na národohospodářské fakultě vysoké školy ekonomické na denní studium,“ zmínila Bobošíková k Miloši Zemanovi.

zeman flanel
rozvedcik flanel

„Petr Pavel studoval na vojenském gymnáziu Jana Žižky z Trocnova. S přijetím na vysokou školu neměl problém. Vystudoval vojenskou vysokou školu pozemního vojska ve Vyškově. A následně absolvoval zpravodajský kurz pro pracovníky vojenské rozvědky Československé lidové armády v rámci Varšavské smlouvy. Miloš Zeman má kvůli srdeční vadě modrou knížku a na vojnu nemusel. Oba muži byli členy KSČ. Miloš Zeman vstoupil do KSČ během pražského jara v roce 1968 a byl vyloučen v roce 1970. Jednak proto, že nesouhlasil s vpádem vojsk Varšavské smlouvy, jednak proto, že v jednom ze svých textů označil komunismus za druh fašismu. Petr Pavel podal přihlášku do KSČ v roce 1983 a v roce 1985 byl přijat. Ve zpravodajském vojenském kurzu se dokonce stal předsedou základní organizace KSČ. Zatímco Petr Pavel v osmdesátých letech budoval svou rozvědčickou a bolševickou kariéru, byl Miloš Zeman prověřovanou osobou státní bezpečnosti. V roce 1989 vyšel Zemanův článek Prognostika a přestavba, ve kterém kritizoval tehdejší režim. Na faktech prokázal, jak komunisté zruinovali československou ekonomiku, její efektivitu a vědecko-technický rozvoj. Za to byl vyhozen z práce. V listopadu 1989 vystupoval na protivládních demonstracích. Petr Pavel se o dění na Národní třídě dozvěděl pohledem z okna špionské školy Československé lidové armády spadající pod moskevské vedení varšavské smlouvy. Tedy východního vojenského bloku. A poté v listopadu 1989 prý odevzdal průkaz KSČ,“ sdělila Bobošíková.

https://www.youtube.com/embed/JpsAv857E5o „Novinářům před první přímou volbou bývalí komunisté v řadách kandidátů na prezidenta většinou vadili. Například šéfredaktor Respektu v roce 2012 psal: Vstoupili do strany po roce 1968, kdy už každý musel vědět, co je komunismus zač. Šlo o čistě kariéristické rozhodnutí, což znamená, že tito lidé jsou pro osobní prospěch schopni a ochotni ohnout své svědomí. A to rozhodně není dobrá kvalifikace pro to být prezidentem. Dnes je zvolení komunistického funkcionáře sloužícího bolševické armádě historickou šancí. A flanel? Flanel je novým sametem. Letos jednoho z bývalých komunistů mezi kandidáty novináři adorovali. Všemožně mu fandili a oblékali ten cool současný flanel. A ještě jeden rozdíl mezi Zemanovým flanelem a Pavlovým flanelem nesmíme opomenout. Miloš Zeman byl autentický. Umíte si představit jeho poradce Martina Nejedlého, jak vykřikuje, že by sponzoři byli raději, kdyby kandidoval on sám, protože se jim Miloš Zeman zdá suchý? Umíte si představit mainstreamem nenáviděného Nejedlého, který o prezidentu Zemanovi, jenž je proslulý svou tvrdohlavostí, hovoří jako o zakopané hřivně a o diamantu, který vybrousil? A umíte si představit, že by se Miloš Zeman nechal stylizovat na billboardovou fotku podle filmových herců? My ne,“ dodala Bobošíková.

„Zato čteme denně, jak Petr Kolář, přítel po boku nastupujícího prezidenta, za peníze sponzorů řadu let tkal, barvil, stříhal a šil Pavlovu prezidentskou flanelovou košili. A že původně ji možná měl tkát pro sebe. Ne pro suchého Petra Pavla, kterého objevil a vybrousil jako diamant. Tak co, přesvědčili jsme vás, že není flanel jako flanel? Takže když už víme, že není flanel jako flanel, nenechme si vnutit, že je Pavel jako Havel. A už vůbec ne, že s Pavlem přichází nový samet. Na závěr vám přečteme, co psal Miloš Zeman v roce 1990 v Mladém světě, to bylo v roce, kdy Petr Pavel studoval zpravodajský kurz v rámci vojsk Varšavské smlouvy. Miloš Zeman tehdy napsal: V každém člověku je vedle touhy po svobodě také touha po řádu. A nám samozřejmě hrozí riziko, že se opět semkneme do davu. Ten dav bude stát na druhé straně barikády, než stával, ale bude to tentýž dav. Proto bychom se měli vyhnout všem davovým psychózám, všem populistickým náladám. Tato společnost, které bylo několikrát v historii puštěno žilou tím, že nejlepší část její inteligence emigrovala, stojí před poměrně silným rizikem. Že jakmile bude zbavena jednoho krotitele, začne si sama hledat jiného. Kohokoliv nabízejícího sílu, právo, pořádek a samozřejmě nádavkem prosperitu. A jen tak mimochodem i spravedlnost. Ovšem spravedlnost v tom jedině správném výkladu. Konec citátu,“ zakončila Bobošíková.

Zdroj : Parlamentní Listy

sdílet na

89 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
unor 2022
2. 3. 2023 17:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Cert vem flanelove kosile.
Problem tvi v tom, co s hloupym ceskym narodem.
A podle nekolika potvrzenych potycek intelektualek co s narodni nemalou mnozinou jeste hloupejsich intelektualek.

Standa
2. 3. 2023 19:43
Odpovědět  unor 2022

Nejhorší je mít doma ,,Intelektuálku”!

Jaroslav
3. 3. 2023 08:38
Odpovědět  Standa

Stando, zde si lidi pletou “intelektuálku”, ženu vzdělanou a ženu moudrou. Intelektuálka je zpravidla vzdělaná žena, která se sama považuje za “intelektuálku” a dává to svému okolí znát. Nejspíše si tím léčí nějaké ?komplexy. Vzdělání ovšem není synonymum pro moudrost, moudrá může být i žena nemající oficiálního (příp. vyššího) vzdělání. Nakonec i člověk vysokoškolsky vzdělaný (navíc díky dnešním novým školám, kdy máme spoustu vysoce potřebných politologů a odborníků na genderovou otázku), může být totální hlupák. To vidíme všude kolem sebe

katango
3. 3. 2023 09:23
Odpovědět  Jaroslav

Podle Karla Čapka je intelektuálství planá vloha. Neplést s inteligencí.

Autor
3. 3. 2023 12:08
Odpovědět  Jaroslav

Mnohem spíše to dne ssouisí s tím, jak se prosazují práva žen. Podobně jako Black live Mater pouze jedním směrem. Aby jakákoliv práva měla skutečný smysl, musí být na základě skutečné rovnosti ne v počtu, kvanitě, ale v kvalitě, chete-li reálných znalostech a výsledcích.
Za svůj život jsem potkal několik žen, které se dokázaly prosadit, ale zároveň nikdy nezapomněly na to být Ženami. U mužů je to v podstatě stejné – je hodně mužů, ale málo Mužů, kteří vzdor všemu kolem nás zůstali věrni své přirozené podstatě.
Ale dnešní mladé osoby “ženského pohlaví” si ve své většině chtějí především hodně užít, být absolutně samostatné, chtějí mít moc, ale nechtějí se tomu moc “poddat”, či-li tomu “něco” obětovat. Někdy se až zdá, že jejich jedinou zábavou je ponižovat muže a to především těch ze “své generace” a pak slyšíte, jak jimi opovrhují.

Blbológ
4. 3. 2023 15:09
Odpovědět  Jaroslav

Prosím, nepleťte si hlupáka/hlupaňu s blbcom/blbaňou, nakoľko hlupákom možno nazvať človeka, ktorý evidentne “pokulháva” v niektorej z konkrétnych oblastí ľudského vedenia, naproti tomu blbec, to už je komplexné hodnotenie naničhodnej osoby! Takže to, o čom, resp. o kom, sa tu bavia diskutéri, na ktorých reaguješ, je prototyp pravej – nefalšovanej blbky, ktorú “korektne” označujú termínom “intelektuálka” a preto dal Standa tie úvodzovky. 😉

ijn
2. 3. 2023 21:42
Odpovědět  unor 2022

i MZ byl ve spisech sachrem skartovaných měl dokonce 2x spis Man a Zem, služby moci Západu dokonal rozkradením bank a jejich prodejem za hubičku,….od r. 1990 jsme neměli vlastence na Hradě, PP bude první???????

ijn
2. 3. 2023 22:59
Odpovědět  ijn

K fotografii MZ ve Veselí na Moravě doplním: v roce 2007 jsem jej přemlouval aby šel napravit zkázu ČSSD nejstarší pol strany v ČSR, poté ČSFR, nyní ČR,…po několika schůzkách přistoupil na Šloufův koncept Zemák-autobus a jal se MZ kampani “neškodit” M. Nejedlý obstaral peníze od dárců,….vyhrál volby MZ == tedy trčel 10 let ke škodě lidu na Hradčanech, obklopil se lůzry a sám velký personální zoufalec MZ dílo osobní zkázy dokonává,…..!!!! Můžeme si dovolit další osobní zkázu presidenta?????? Poháry trpělivosti přetékají.

Jaris
3. 3. 2023 00:15
Odpovědět  ijn

ijn, naprosto presne. Zeman byl skudce Ceske republiky, ktery diplomacii, ekonomice a zahranicnim obchodu rozumel jak koza petrzeli. CR delal akorat ostudu. Nastesti uz vic skodit nebude a zavre se ve svem neprustrelnem bunkru, ktery nazyva bungalov.

Jaroslav
3. 3. 2023 08:53
Odpovědět  Jaris

Zemana jsem v obou případech volil. Sklamal mne po volbách již tím, že nechal projevit svou mstivou povahu- např. nepopřál poraženému (Drahoš). Pak se člověk dovídá, na čem všem se Zeman podílel, počínaje povolením přeletů B52 k bombardování Srbska, rozprodeji podzemních zásobníků plynu Německu a řadě dalších. Jako každý mstivý člověk je i on vlastně také zbabělec. To se poznalo, že když měl silný řeči a někdo mocný na něj udělal bububu, tak se lekl a ustoupil, stáhnul “vocas” a odvolal ( Rusko a Čína), kál se. To Klaus byl jiný kabrňák, ten jako jediný odsoudil útok Gruzie na ruské vojáky a “neodvolal” ani pod tlakem. Klause bych za prezidenta volil rád, je to dnes jediný vlastenecký politik široko daleko, má balancované vidění i myšlení. V Česku je zvykem u této příležitosti psát i o špatných stránkách (Klause), ale kdo je nemá, že?

Pavel z Moravy
3. 3. 2023 09:10
Odpovědět  Jaroslav

Mám podobný názor až na jednu zásadní věc a tou byla privatizace a to jeho zhasnutí na okamžik, který nás stál náš státní majetek. Ale určitě v tom nebyl sám. Vlastenec to ovšem je dle mne skutečný i když jsem se s ním nikdy nesetkal. Toto co se dnes děje, to zaprodání republiky a vznik absolutní kolonie, k tomu by za něj nedošlo. Já osobně jsem ho písemně tehdy podpořil, když odmítnul podepsat tu Lisabonskou smlouvu. K čemu to tady nakonec vše vedlo vidíme teď. Musíme si ale uvědomit, že my jako národ v dnešním světě mocných a bohatých národů nic neznamenáme. Likvidací našeho průmyslu jsme ztratili vše z vážnosti, kterou jsme měli. A to je naše zkáza, kterou již nenapravíme, není jak.

skeptik
3. 3. 2023 09:06
Odpovědět  Jaris

Naopak, prezident Zeman byl první vlastenecký prezident a ne slouha jako Havel.
Prezident škůdce byl Klaus, který škodil ČR už jako premiér a má největší zásluhu na rozkradení ČR a zavedení mafánského kapitalismu.
Bylo velkou ostudou, že toto bezcharakterní individuum se stalo prezidentem. On měl skončit ve vězení!
A další velká ostuda je ta, že na Hrad usedne bezcharakterní slouha Pavel.

ladik
3. 3. 2023 13:51
Odpovědět  skeptik

Řekl bych, že všichni polistopadoví prezidenti stáli za howno. Nebo spíš ani za to.

ladik
3. 3. 2023 13:47
Odpovědět  Jaris

Jasně. Proč tam tedy lezl do té fašistické KSČ. A chtěl bych vědět, jak dokázal a na jakých faktech, že komunisté zruinovali československou ekonomiku. Co tedy privatizovali, rozkrádali a zašantročovali pod jeho vedením celé dekády? Též prohlašoval, že naše školství je někde za Nepálem. Zlý a zcela pomýlený stařec. A to, co produkoval poslední dobou, nelze ani komentovat.

Monty
3. 3. 2023 06:20
Odpovědět  ijn

Tak že .ten,který přísahal že bude bránit svoji zemi ..a záhy zradil přeběhl k USA-NATO ..je morální autorita ? On,PP kovaný komouš ,jeho žena taky ..

pav-el
3. 3. 2023 06:32
Odpovědět  ijn

Ti dva se st. Klausem se snad předháněli v likvidaci státu. Ovšem třešnička na dortu je komouš Dlouhý, šéf H.K. No hlavně, že jsme s totalitou zatočili v 89.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
2. 3. 2023 23:04
Odpovědět  unor 2022

Vy se považujete za hloupého?
Nebo nejste Čech? Tak proč tu mezi tím hloupým národem žijete a utrácíte svůj život a inteigenci?

Polo 2
2. 3. 2023 18:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Pavel je kariérní komunista, nic jiného, převlékač kabátů, zrádný, vše dělal jen pro svůj prospěch, stačí si přečíst jeho vlastní životopis

Pekos
2. 3. 2023 18:22
Odpovědět  Polo 2

Ale jo, dobře nám tak.

Aleš
2. 3. 2023 18:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Morální odpad národa dosáhl svého, bezpateřní bolsevicka kreatura na Hradě.

Polo 2
2. 3. 2023 18:41
Odpovědět  Aleš

Smutné, jak to tady dopadlo, nová totalita, slepenec si vytvoří zákony tak, aby tady byli na věčné časy

Pavel K
2. 3. 2023 18:51
Odpovědět  Polo 2

Tak to si klidně dejte za klobouk, že ju.

Boomer
2. 3. 2023 18:55
Odpovědět  Polo 2

.. moc práce s tím mít nebudou, z velké části už je hotovo. Jenom doladí pár maličkostí a potom nás začnou ždímat natvrdo. Konec konců, co taky můžeme čekat od bývalých komunistů a jejich pilných žáků.

Bývalý komunista je totéž jako bývalý černoch.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Polo 2
2. 3. 2023 19:00
Odpovědět  Boomer

bohužel,je to tak

Pavel K
2. 3. 2023 19:16
Odpovědět  Polo 2

Tak tady si dovolím nesouhlasit, nepamatuji že by mě soudruzi nějak ždímali, to tedy ne. Poslouchat se muselo a chodit do zaměstnání také. Ale po svém odpracovaném čase jsem mohl dělat v té době co chtěl. Tak běhat po Václaváku z vraženýma brkama do mrdele ne, ale zájmové činnosti byly. Tihle jsou daleko horší a nemusím vypisovat o co, to ví každý chápající člověk. Tak jste vedle.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
3. 3. 2023 13:35
Odpovědět  Boomer

Když už, tak pak si uvědomte dvě věci. Za prvé po Stalinově smrti převzali iniciativu TROCKISTÉ, počínaje Chruščovem. Za druhé, přes nedostatky u nás, tak naše TEHDEJŠÍ vedení se staralo aspoň o to, abychom v základu byli soběstační a měli zajištěné základní potřeby. A abychom neměli dluhy. Např. v oblasti energetiky, konkréně výroby el. energie jsme byli až do příchodu této “naší vlády” zajištěni nejméně ještě na dvacet let dopředu!

Boomer
3. 3. 2023 14:13
Odpovědět  Peter 008

..no a jak to souvisí s tím, co jsem napsal na začátku vlákna?

Pavel z Moravy
3. 3. 2023 15:04
Odpovědět  Peter 008

Zdá se mi,že debaty se zde již zvrhávají v osobní osočování. Chtěl bych tedy vědět, kdo skutečně ze současné pětikoalice byl v KSČ nebo u nich jak se říká, když nám prý znovu vládnou. Že, by to byli fialovci z ODS, nebo snad Topáci, ti nejčistší obhájci demokracie spolu s mlaďochy piráty? Jeden Dlouhý, Zeman, Rychetský a možná nějaký další ještě nedělají popřevratovou garnituru bývalých komunistů vládnoucích 33 let v této zemi, kterou dovedli ke zkáze právě ti, kteří měli plnou hubu demokracie, lidských práv, volného trhu, aby si mohli nechat volně plynout bývalé státní hodnoty na svá konta. Ať to tady konečně někdo vybalí, kdo z těch šikovných miliardářů byl u komunistů. A Babiše vynechte. A ještě by bylo dobré, kdyby tady někdo dal do oběhu úplný seznam našich podniků, které zde fungovaly do roku 1989. To by se muselo někde vyhledat, protože jich bylo tolik, že to nikdo z hlavy vyjmenovat nemůže. A ty rozkradli a rozebrali komunisté, nebo ti básníci tržního hospodářství v liberálním hávu? Je nanejvýš hanebné svalovat rozkradení národního majetku na komunisty. Ano, někteří v tom jeli, ale když to vyjádříme procentuálně, tak to bude asi tak 10 % bývalých komunistů.

Pavel z Moravy
3. 3. 2023 15:06
Odpovědět  Pavel z Moravy

A to podle mne není žádná většina a názor, že tito z pětikolky jsou snad žáci komunistů, to už nebudu ani komentovat. To bych třeba urazil potom i Mirdu a to v žádném případě nezamýšlím.

Pavel K
3. 3. 2023 18:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak si to tak neber, nevím jestli jsi byl někdy na PP, tak tam bylo kolikrát šou. 🙋‍♂️

Jaroslav
3. 3. 2023 08:58
Odpovědět  Aleš

Alešu, zkuste se zamyslet kdy byl největší ekonomický růst a rozvoj Ruska (SSSR)- no přece za, no za no přece za bolševika. A to v totálním obklíčení Ruska, po jeho skoro totálním zničení 1.svv. Jenom díky vládě bolševiků SSSR porazil Německo a zbytek Evropy v 2.svv. No a to se (bolševikovi) neodpouští. V historii je spousta manipulace, a dnes se přepisuje ne o stošest ale o sto tisíc!

Pavel K
3. 3. 2023 17:46
Odpovědět  Jaroslav

👍 👍 👍 👍 👍

Burák
2. 3. 2023 18:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Víte mě vadí to, že jakýkoliv špatný člověk je komunista. Nezlobte se na mě ale mám úplně opačnou zkušenost a většinou jsem potkal velice slušné lidi i když měli knížku KSČ. Takže to není o jakékoliv straně ale předně o lidech, kteří se derou k moci.

Polo 2
2. 3. 2023 18:59
Odpovědět  Burák

to jistě máte pravdu, ale tady jde o kariérního komunistu, převlékače kabátů, to jsou ti nejhorší, vždy jen pro svůj prospěch,

Pedro
2. 3. 2023 19:09
Odpovědět  Polo 2

Proto ho tam amíci dosadili, bude sloužit. Čestný člověk by je poslal do perdele.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jarda
2. 3. 2023 19:27
Odpovědět  Polo 2

Jo, ale za komunismu to nebylo tak běžný jako v demonkracii.

Standa
2. 3. 2023 20:04
Odpovědět  Polo 2

Jde o hajzla a to karijérního, kdykoli otočného kolem vlastního ocasu.
Hanba§
Počkejte!

Pavel z Moravy
3. 3. 2023 09:29
Odpovědět  Polo 2

Nu, ono je to jednoduché, on byl kariérní komunista a koukněte na ten zbytek co tam na Strakovce a jinde sedí. Ti ani u komunistů nebyli a koukněte se na jejich lidský a morální profil. Jsou to jasní vyznavači kapitálu, dnes tzv. neoliberalismu, aby se nemuseli hlásit k tomu zprofanovanému kapitalismu nebo tržnímu hospodářství. Jak ho přece tito lidé zbožňovali, jaké ódy na něj pěli. Bylo to ještě v době nedávné. Nu a dnes jsou to příznivci NWO, toho, že chuďas má být chuďasem bez výjimky, neboť, když nebude nic vlastnit bude šťastný. A teď mi úpřímně řekněte, jak se ti lidé od sebe liší. Takže rozeznávat lze pouze mezi dobrými a špatnými lidmi. A to je ještě problém, někdo řekne, že ten dotyčný je špatný člověk, druhý zase, že dobrý. Takže jak to rozlišit. Já bych řekl, že kdo chce dobro a blaho pro celý národ je ten dobrý a pravý vlastenec, kdo jen pro sebe a svoji ekipu je prostě mizera.

Jaroslav
3. 3. 2023 11:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle z Moravy, hned po převratu prohlásila má manželka, vida “nové politiky”, “kde se ti lidé vzali, vylezli z kanálů, nebo spadli z ěsíce?”. Tehdá vylezli z děr všichni co tam byli zahnaní buď režimen, nebo převážně v rámci boje socialistické věrchušky o koryta, ale také lidi sice ambiciozní ale ne příliš schopní. To se projevilo v tzv. normalizaci, kdy si papaláši mezi sebou vyrovnávali účty. Ti neúspěšní pak dostali “pozice” různě v kotelnách a živili se i jinak poctivou prací. Pak, když dostali po 1989 “novou příležitost”, vylezli různí Bendové, Dienstbírové, Štětinové a začli se tvářit ublíženě a žádali kompenzaci. Nejenom pro sebe, ale i dědičně pro děti. Někteří sedí dodnes (Ne jako chudák Štěpán doslova), ale na korytech v parlamentu, europaarlamentu atd. A ti mladší, to je již výsledek porevoluční, cílené výchovy- potlačit vlastenectví, vychovat Jidáše pracující za naše penize pro cizí zájmy.

Pavel z Moravy
3. 3. 2023 15:15
Odpovědět  Jaroslav

S tímto názorem ale zůstaneme Jaroslave prakticky osamoceni. Skončíme zle, protože jsme si vybrali zlou cestu. Možná, že i lidem na Haiti budeme jednou závidět.

Autor
3. 3. 2023 13:38
Odpovědět  Polo 2

Ale zase – to nemá s jakoukoli stranou cokoliv společného, jen je to touha po moci a snadném životě – když už je nějak přesně nazývat, pak je jedno velmi známé slovo, kterého se ale mnozí bojí – jsou to PARAZITÉ. A to nejen v každé straně, státě nebo politické orientace. Tihle se rychle spojí, protože se chápou snadno.

Pavel K
3. 3. 2023 18:00
Odpovědět  Peter 008

Je to hlavně hamižnost a snadno přijít k penězúm. Pak je tam taky sobectví, říká se tomu HAMTY HAMTY AŤ MÁM VÍC NEŽ TAMTI. Jsou to asociálové, fanatici a Čů +rá+c+i. TAK!! 💩💩💩

ladik
3. 3. 2023 13:57
Odpovědět  Polo 2

Jde o kariérního ukomunistu.

me2d44
4. 3. 2023 10:35
Odpovědět  ladik

S tím “u” před komunistou jste se trefil – spousta lidí v KSČ nebyla komunisty, pouze byli u komunistů – s názory spíše podle Trockého, takže trockisti. Nakonec k nim patřil i Gorbačov – když se mu povedlo zničit SSSR, tak mu pak stačilo v USA propagovat kečup a pizzu! To je celý výsledek “glasnosti”!

Pavel K
3. 3. 2023 17:54
Odpovědět  Polo 2

Tak máte pravdu že jsou to ti nejhorší, ale právě slušní lidé, jak píše Burák ač s knížkou KSČ, nebo bez ní nehoní za každou cenu kariéru a ta se honí povětšinou úskoky a podrazy.🙄🙋‍♂️

Standa
2. 3. 2023 19:36
Odpovědět  Burák

Víte mě vadí Vaše ,, i když měli”. Asi by jste měl vědět, že komunismus zde nikdy nebyl! Byl to socialismus.
Ti , co se ,, derou k moci” jsou z ranku současného režimu.

ladik
3. 3. 2023 14:03
Odpovědět  scipio

Mě zase vadí, když formu nadřazujete obsahu. A vaše forma o vás naopak vypovídá, jaký máte v sobě obsah. Vy totiž nekritizujete proto, abyste hříšníka napravil, nýbrž abyste ho ponížil. Zdar vašemu hnusnému konání!

Standa
4. 3. 2023 05:20
Odpovědět  scipio

Víte, já toto pokládám za nejnižší část trolení!U Vás!
Lidé chudí duchem se nevěnují meritu věci, ale vysmívají se chybě v textu.
Jestli je to s nechápání podstaty myšlenky nebo z podvědomého zesměšnění toho , co je tam napsáno a snaží se to celé bagatelizovat nějaké …Y/I aniž by analyzovali myšlenku!
Názory ( aniž to zřejmě víte) se musí brát k přemýšlení tak , jak jsou a nebazírovat na drobných chybách v psaném textu!
Také se Vám nesměji , že koktáte hlouposti!

Gene
4. 3. 2023 14:44
Odpovědět  scipio

Řekl bych že máte navíc, než jen na rýpaní do lidí, kteří jsou na naší straně barikády. Tím nás jenom popuzujete proti sobě. Pro hodně lidí, třeba na Moravě není Čeština mateřský jazyk.

Gene
4. 3. 2023 18:24
Odpovědět  scipio

Prostě to byla směs polštíny, němčiny, slovenštiny a češtiny. Je rozdíl mateřská řeč a řeč úřední. Mateřská je ta, kterou vám dají do vínku rodiče, čeština byla víceméně pro nás jen řeč úřední.

Blbológ
4. 3. 2023 15:23
Odpovědět  Gene

Hm… So spisovnou Moravštinou som sa ešte nestretol! :-O

Pavel z Moravy
2. 3. 2023 20:04
Odpovědět  Burák

Rozlišovat by se měli pouze dobří a špatní lidé. Ale je nad síly některých to pochopit.

Pavel K
2. 3. 2023 20:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak tohle už vysvětluji na netu hodně dlouho a furt nic. Já mám taky dva druhy lidí, hodný a kurrwi. Víc druhů neexistuje.

Blbológ
4. 3. 2023 15:25
Odpovědět  Pavel K

Hm… A do které z těch tvých “kategorií” patří blbci? 😉

Pavel K
4. 3. 2023 18:28
Odpovědět  Blbológ

Tak pozor, to není povaha ale poškození. Takže se vyskytují dobří hodní blbci a swyněě a ještě blbec. Zeptám se a vy znáte více druhů povahových vlastností? 😲😲😲

Jaroslav
3. 3. 2023 11:23
Odpovědět  Burák

Za slušného člověka považuji herečku Jiřinu Švorcovou, která neškodila ale svůj vlyv přes KSČ využívala spíš pro blaho svých kolegů. Doufám, že je ve svém vysněném, komunistickém ráji, kde všichni “pracijí dle svých schopností a mají vše co potřebují”

Albi
3. 3. 2023 14:58
Odpovědět  Jaroslav

A všichni hlavně berou bolševika jako nejodpornějšího člena komunistické partaje – přitom “”bol´še”” v tomto případě neznamená “je nás většina, bude po nšem”, ale pracujeme pro většinu (tj. pro všechny, pro národ – nikoliv pro partičku panstva jako jejich bezprávní poddaní či sloužící).

Ale to byste si mohl píce umluvit, klávesnici zavařit, pořád si všichni budou mlít to samé. Smutné je, že tak mluví (píší) i ti, kteří by to vědět měli – a nevědí!

Pavel z Moravy
3. 3. 2023 18:05
Odpovědět  Albi

Albi, asi si ty plíce umluvíš a klávesnici zavaříš, ale určitě jim to zase zkusíš vysvětlit.

Albi
3. 3. 2023 22:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak tak. Dokud je neumořím. Jako toho osla pověstné NIC. 🙂

me2d44
4. 3. 2023 10:58
Odpovědět  Albi

Je to o tom, že bolševismus se nikdy nevysvětloval – buď jsi bolševik (pracuješ pro většinu a nemusíš být v žádné komunistické straně) nebo jsi jen u komunistů a klepeš se strachy, aby to bolševici neodhalili. Komunisti-bolševici byli hrdí na to, že jsou v čele – a do Rudé armády vstupovali i Bílí generálové. V 1917 bolševici neměli lidi, tak se v Rusku spojili s trockisty, esery a to jim pomohlo provést VŘSR. Jinak by neměli šanci. Lenin byl “import” z Německa, v zapečetěném vagonu, nacpaném penězi. Cílem bylo, vyvolat socialistickou revoluci a roztáhnout ji do celého světa. Ovšem Stalin s takovým scénářem nesouhlasil. Přesto se objevily Německá a Slovenská – republiky rad.

Pavel K
3. 3. 2023 18:07
Odpovědět  Jaroslav

Před XXX lety jsem viděl rozhovor právě s paní Švorcovou na mě budila dojem že je to chytrá a hodná paní. Ale proč to píšu. Do jednoho pořadu si ji pozval ten česnekář pazkřivec pavlík Tigridů. Chlapec si myslel jak ji tam poníží jako bolševičku a ta si ho namazala na chleba že jen blekotal a mlel nesmysli. Vobřezanec possraaneej. Až mi bylo s té jeho ubohosti zle a tihle nás připravili o republiku DISIDENTI. 👎👎👎🤦‍♂️🤦‍♂️💩💩☠☠

Pavel K
4. 3. 2023 18:30
Odpovědět  scipio

Ať koukám jak koukám nevidím v odpovědi na mou osobu žádnou ironii. Takže děkuji, že jsem to odhadl dobře. 👍🍀🙋‍♂️

Pavel K
4. 3. 2023 21:08
Odpovědět  scipio

Tak já to řeším ve srandě a když je to moc osobní, tak pak se začnu bránit, ale já se snažím pokudmožno tomu vyhýbat. Já mám rád spíš trefné rýpnutí, ale jak píšeš blbec se pak vzteká. 🙋‍♂️

Pavel K
3. 3. 2023 17:49
Odpovědět  Burák

👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️ 🙋‍♂️

Standa
2. 3. 2023 19:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Když vidím ten hnusný ksicht na tomto snímku mám chut vytáhnout Škorpíka z půdy!

,, Jak hluboce jsme klesli”?

Jaroslav
3. 3. 2023 09:00
Odpovědět  Standa

Stando, jenom aby ho z té “půdy” nevytáhl Rakušan. Pozor na řeči, Achtung, Nepřítel diskusi sleduje.

Pavel K
3. 3. 2023 18:09
Odpovědět  Jaroslav

Já vím že na něj už svítí 500W žárovka. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pavel
2. 3. 2023 22:35
Ohodnotit příspěvek :
     

každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží nad naším udavačským národem již nemá cenu se ani zamýšlet že by se něco mohlo změnit k dobrému i ten zavšivenej turek má více hrdosti a rozumu než mi a je v podstatě kdo tam sedí at zeman babiš sobotka pavel fiala okamura …. všichni jsou pouze schválení nemá to s volbama nic společného prostě jsme klasická kolonie jak z hlediska ekonomiky tak vládnutí

Albi
3. 3. 2023 15:13
Odpovědět  Pavel

Pavle,
budeme-li soustavně uličníkovi říkat, že je uličník, hloupý, líný, nic neumí, nic se nenaučil a nenaučí, stane se jím opravdu.

Takovými řečmi tedy národu sebevědomí nezednete. Naopak – “ať dělám co dělám, ať se snažím jak chci, stejně zůstanu pro každého hlupákem, proč se snažit, když to vyjde nastejno”.

To je známá psychologická poučka – a opravdu, co byste dělal vy, když úspěch nikdo nevidí a co horšího ani vidět nechce a neuzná? Dělal byste vy zbytečnou práci o kterou nikdo nestojí a následně ji pokaždé vyhodí? A pořád byste se snažil? Nikdy to nevzdal?

Jaris
2. 3. 2023 23:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Zasluhy rezidenta Zemana ze jeho pusobeni v politice.
Tvrdit, ze Zemana nebyl karierista neni pravda. Ze ma modrou knizku, kdyz to zadny nedomrlec nebyl, ba naopak, byl chlap jako ripa, uz svedci o jeho podlosti. Cely zivot se valel v politice a skodil statu.
*vyvesil eurohadr na Hrade a chtel zavest euro
*dal souhlas k humanitarnimu bombardovani Jugoslavie
*podilel se na vyprodeji ceskeho statniho majetku
*na americko zidovskem kongresu, kde prohlasoval “jsem zid, vsichni misime byt zide”
*podporoval teroristicky Izrael a chtel poslat ceske vojaky na jeho obranu
*Rusko podcenoval a pri navsteve Putina odmitl tlumocnika, ackoliv jeho rustina byla velmi primitivni
*Do Ceska zval jako prvni statnik jakehosi proamerickeho smejda Guaida,ktery se prohlasoval za prezidenta Venezuely misto Madura
*delal spatne mezinarodni obchody

Jaris
3. 3. 2023 00:10
Odpovědět  Jaris

pokracovani…
*propagoval a prosazoval mafiana nejhrubsiho zrna, Babishe
*tvrdil nesmysly, ze se v Afghanistanu bojuje za Prahu
*k udalostem odstraneni sochy marsala Koneva dlouhou dobu nereagoval. Jeho reakce byla naprosto nedostatecna, ackoliv slo o mezinarodni ostudu
*pripad Vrbetice, rovnez zpomalena reakce. Teprve na radu V.Klause se laskave vyjadril, jak se veci skutecne mely
*o Cesich se nekolikrat vyjadril, ze jsou to, lidove receno, blbci
*byl zhavy propagator ockovani nevyzkousene vakciny proti kovidu
*proslavil se jako slavny palic rudych trencli za asistence hasicu a televize

Zeman je samoliby a sebestredny clovek, ktery nikdy pro sva spatna rozhodnuti nemel zastavat funkci premiera a prezidenta.

Jaris
3. 3. 2023 00:47
Odpovědět  scipio

Znam mnoho vysokych lidi a zadny z nich srdecni vadu nema. Navic Zeman zas tak prevysoky neni. To, ze byl Zeman za sveho zvoleni prezidentem nemocny, je fakt. Ze mel problemy s alkoholem, coz vyustilo se znicenim jater, je rovnez znamo. Kdyby mel tenkrat skutecne srdecni problemy, neprezil by ono drasticke leceni.
Co se tyce Zemanovy politicke kariery, on byl zakladatelem a predsedou CSSD po 89′.
V.Klause vynechte, jelikoz jeho kuponove privatizaci nerozumite, coz jsem se vam snazila vysvetlit. Hlavni rozkradacka zacala prave za Zemana. Pri navsteve Putina, jsem Zemana slysela hovorit rusky a byla to katastrofa.
Rodokmeny biblickych postav mate rovnez popletene, jinak byste ve strucnosti vedel, ze Semite – arabove a zide – jsou potomky Shema, syna Noeho. Ham a Japhet jsou predky jinych narodnosti.

Albi
3. 3. 2023 15:23
Odpovědět  Jaris

Scípio psal “mohutného” vzrůstu. Ten neobnáší jen výšku.
Kdybychom potkali abnormální “vychrtlinu”,třeba 198 výška, 60 váha, těžko
ji budeme charakterizovat jako “mohutného vzrůstu” – to nás spíš překvapí,že ještě žije
Za druhé – ne každý má stejné nemoci při stejných tělesných parametrech..

Jaroslav
3. 3. 2023 09:04
Odpovědět  scipio

Jaris má pravdu snad ve všem co uvádí. U Zemana trpěly nejvíce játra. U nás na vesnici byla základní vojenská služba prestižní záležitost.Holky se velice opatrně stavěli ke klukům s modrou knížkou (co je na něm špatné?).

Velitel
3. 3. 2023 07:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Agent Pávek, je to samé co agent Bureš. kariérista z prominentní komunistické rodiny

  • Pávek otec zaměstnanec vojenské části StB, Bureš matka ideologická tajemnice Ústavu marxismu leninismu
  • jak Pávek tak Bureš mají krycí jména od StB a oba byli aktivními agenty StB
  • Pávek má za manželku vojenského politruka a absolventa politické akademie Klementa Gottwakda, tedy tu nejhorší rudou verbež, Bureš má za bratra udavače StB s krycím jménem Miky
  • Ani jeden z nich není a nebyl přesvědčený komunista jde jen o bezpáteřní bezohledné kariéristy jdoucí přes mrtvoly a to nejen obrazně, Kdyby se psal rok 1939 měl by Pávek strýce Helmuta a jako generál SS by nejspíš velel nějakému koncentráku. Bureš by šmelil se sádlem a organizoval Winterhilfe, no narodili se později byli vzornými komunisty s sovětskými příteli stejně tak jako jsou dnes vzornými euromarxisty sešikovanými za duhovou vlajkou s ukrajinským eurofašistickým výrazem na tváři a strýčky v USA.

Osobně jen čekám kdy agent Pávek příjde s objevem, že sovětští přátelé, kteří mu v 68 vysvětlili potřebnost bratrské pomoci byli vlastně Ukrajinci, stejně jako ukrajinec Brežněv a ukrajinec Kličko,který tu bratrsky pomáhal i se synem, který se z agilního sovětského pionýra přerodil v ukrajinského nacistu stojícího v čele města s třídou Bandery a Suchčeviče.

Zeman také není a nikdy nebyl žádná výhra, ale vedle unylého euroksichtu bez názoru a myšlenky Drahoše mohl vypadat jako možnost.V případě volby mezi Bureš Pávek žádná možnost nebyla

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
3. 3. 2023 09:10
Odpovědět  Velitel

Veliteli, s těmi Ukrajinci máte vlastně pravdu. Většina vojáků, kteří vstoupili na naše území byli skutečně etnickými Ukrajinci. Já osobně jim to ale nemám za zlé, spíše to považuji za přátelskou pomoc. Jim dnes bohužel pomoci nemá kdo, uvěřili gaunerům. Zamyslete se nad našim 89. rokem, mne se líbi tato charakteristika : “Miliony idiotů cinkají klíči a provolávají slávu a na balkonech se potutelně pošklebují gauneři”. My jsme měli s těmi gaunery ještě štěstí.