politika

OSN chystá migranty, Brusel otevírá Balkánskou trasu..

OSN chystá migranty, Brusel otevírá Balkánskou trasu – chystá se nejlukrativnější byznys všech dob

Z mainstreamu se dozvídáme kusé zprávy o zkorumpovaném makedonském bývalém předsedovi vlády Gruevském, který před trestem dvouletého vězení uprchl do Maďarska a požádal Orbána o azyl.

Mainstream nám celý případ podává jako útěk proruského politika – korupčníka k proruskému politikovi – potížistovi a tvrdí, že se nyní Orbán bude muset rozhodnout, zda patří na Západ a vydá zločince do rukou makedonské spravedlnosti, anebo zda patří na východ – no fuj – a udělí Gruevskému azyl. Ale věci nutně nemusí být takové, jakými se zdají být.

Je totiž pronásledován člověk, který při migrační krizi v roce 2015 uzavřel Balkánskou trasu. Člověk, který tenkrát razil heslo “Zastavme Sorose!”.Gruevski spolu s Orbánem v roce 2015 ušetřili střední Evropu největšího masového migračního náporu. Je s podivem, že v této části Evropy – jako jediné v Evropě – byla v předstihu vybudována dvě tzv. Pohotovostní přesídlovací centra (Emergency Transit Centres) – na Slovensku a v Rumunsku.Jaká náhoda.Bez zásahu Gruevského a Orbána v roce 2015 bychom již dávno přesídlovali migranty kvótami do dalších zemí – a byli bychom zato rádi!Hned v roce 2016 byl Gruevski za přispění Bruselu odejit a sám je teď žadatelem o azyl z důvodu politického pronásledování skrytého za obvinění z korupce.Gruevski vedl Makedonii od roku 2006. První pokusy o barevnou revoluci začaly v květnu 2015 (to již migranti proudili z Turecka do Evropy), kdy byl obviněn z nezákonného odposlouchávání.V roce 2016 se v souvislosti s jeho osobou vyrojilo další množství závažných kauz – od korupce až po falšování volebních seznamů.Gruevski se bránil tím, že jde o spiknutí albánské (tedy muslimské) menšiny, Sorose a americké CIA – ten konspirátor!

Jak je lehké pro politiky a koupená média zatajovat jedněm zemím Evropy, co se děje v dalších zemích Evropy. A vymývat nám hlavy otřelými korupčními historkami.

Možná nám dění v Makedonii přiblíží otevřený dopis Junckerovi, který v roce 2017 publikoval slovinský novinář, Jože Biščak:

Otevřený dopis panu Jean-Claude Junckerovi, předsedovi Evropské komise:

Přestaňte podporovat autokratickou juntu v Makedonii

Makedonský lid je svědkem nejkrutější konspirace v jeho dějinách – konspirace, jak zničit makedonský národ. A vy se na tom, pane Junckere, aktivně podílíte.

Za pomoci poslušných poslanců Evropského parlamentu (MEPs) jste aktivně pomáhal vyměnit vládu Gruevského, abyste mohl zrealizovat plán na systematické vyhlazení makedonského národa.

Pod pláštíkem demokracie se stal předsedou vlády Zaev, který nyní ukázal svou pravou tvář.

Šest poslanců strany VMRO a někteří z nejznámějších makedonských umělců a aktivistů bylo z politických důvodů uvězněno a nevysvětlitelně obviněno z “terorismu”.

Ve stejný čas, skuteční teroristé, skupina islamistů, kteří v roce 2012 zastřelili čtyři makedonské chlapce a dalšího nevinného okolostojícího se záměrem rozpoutat mezietnickou a mezináboženskou válku, byli propuštěni z vězení jako součást Zaevovy politické dohody s albánskými politickými stranami.

Nyní Zaev ještě žádá propuštění tuctu albánských teroristů vedených velitelem z Kosova, kteří v roce 2015 zaútočili na makedonské město Kumanovo – opět s cílem zažehnout v regionu rozsáhlý konflikt.

Díky akcím představitelů EU v zemi a některých poslanců Evropského parlamentu otevřeně podporujících SDSM stranu a Zaeva, vidí makedonský lid, že celá Evropská unie podporuje autokratickou juntu – skupinu zločinců, kteří dělají dohody s islamistickými nacionalistickými teroristy.

Zaevova vláda je také plná lidí podporujících politiku otevřených hranic, která v roce 2015 a 2016 způsobila celé Evropě mnoho škod.

Byla to Makedonie a Gruevského vláda, kdo zastavil Balkánskou migrační trasu – trasu, po které přišli útočníci, kteří zabili nevinné lidi v Paříži a v Bruselu, kde vy žijete a pracujete. Nyní se současnou neodpovědnou a extrémně destabilizující vládou riskujeme rozsáhlý mezietnický konflikt, který zasáhne Evropu tím, že Balkán opět promění v trasu na pašování drog, zbraní a islamistů do našich zemí.

Možná vás nezajímá právo Makedonců určit si pro svou vlastní zemi svůj vlastní název, ale jestliže máte pud sebezáchovy a jestliže vám alespoň trochu záleží na osudu Evropy, musíte odmítnout tuto destruktivní politiku v regionu a čelit nebezpečí, které k nám přichází. A ne se starat jen sám o sebe, o svou byrokratickou moc, pozici, prestiž a o své blaho.

Jsem tak rozlobený.

Velmi temné mraky se stahují nad Evropou. A vy, pane Junckere, nejdříve obviníte Polsko a Maďarsko, jediné země, kterým není lhostejný osud Evropy a jejich vlastní budoucnost.

Vyhrožujete jim! Hanba vám!

Nyní jste to roztočil v Makedonii! Nejdříve jste se svými MEPs pomáhal destabilizovat zemi a pak jste vložil moc do rukou zločinců! Ve jménu čeho? Levice? Elit? Sorose? Feminismu? Květin ve vlasech? Nebo jen jednoduše pro peníze?

A co je tím vaším zkorumpovaným záměrem? Můžete natlačit makedonský lid do občanské války!

Porážka není pro makedonské patrioty přijatelná. Makedonie byla poslední obrannou linií mezi civilizací a barbarskými hordami.

Chcete to zničit?

Protože nyní se hranice pomalu otevírají.

Dělejte něco a zastavte pošetilého Zaeva, který porušuje lidská práva. Zastavte ho.

Pokud to uděláte, polovina hříchů vám bude odpuštěna a možná – jen možná, můžete zaklepat na nebeskou bránu s klidným svědomím.

V opačném případě shoříte v pekle.

Já se za vás modlit nebudu.

S pozdravem

Jože Biščak
Novinář ze Slovinska

Pravděpodobně si nyní již i pan Biščak uvědomil, že “nešťastné vměšování” evropských představitelů a MEPs do politiky Makedonie a výměna patriotické vlády za vítače, nebyla vůbec náhoda.

Vítači nezklamali, dali se dohromady s Frontexem – agenturou, která chrání evropské hranice tím, že přes ně sama převáží migranty, aby se jim nic nestalo.

A před hranicemi Chorvatska, které spolupráci s Frontexem odmítlo, se nyní hromadí migrati z Pákistánu, Srí Lanky a dalších zemí.

Mnozí z nich mají anonymní předplacené debetní karty Mastercard od EU a OSN UNHCR.

[...]

Společnost MasterCard v tiskové zprávě oznámila, že spolupracuje s Georgem Sorosem na projektu „Hospodářského a sociálního rozvoje pro znevýhodněné skupiny ve světě, zejména uprchlíky a migranty“ a umožňuje tak migrantům mobilitu a důstojnost.

Kolik mají migranti na účtech se neví, celý projekt probíhá utajeně a bez veřejné kontroly.

Web Manipulátoři tvrdí, že debetní karty MasterCard, vydané UNHCR a EU, platí jen pro migranty v Řecku.

Ale OSN poskytuje tisíce mobilů a předplacených účtů Mobile Money i migrantům v utečeneckých táborech v Africe.

A OSN UNHCR spolu s OSN Světovou bankou a Sorosem investují do širokopásmového připojení pro migranty.

Na darované mobily si mohou migranti stáhnout aplikaci MigApp od Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která rovněž patří k OSN.

[...]

Tato speciální aplikace pro migranty:

 • umožňuje mezinárodním organizacím, neziskovkám a vládám -a možná i zainteresovanému byznysu – přímý kontakt s migrujícími osobami, aniž by se to dozvěděli občané migrací ohrožených států.
 • umožňuje migrantům přístup ke službám IOM.
 • umožňuje migrantům zasílat remitence (tedy peníze, které migranti posílají do zemí původu) z jedné země do druhé
 • umožňuje migrantům vzdálený kontakt s lékaři- včetně překladu.
 • umožňuje migrantům, aby si na dálku zabukovali u klinik IOM návštěvu lékaře
 • poskytuje migrantům bezpečnou asistenci při migraci.

Tato aplikace poskytuje migrantům informace

 • o migračních trasách a jejich rizicích,
 • o migračních zákonech v té které zemi,
 • o kontaktech na neziskovky a mezinárodní organizace v té které zemi,
 • o katastrofách (zemětřeseních atd. ),
 • kde se nachází jejich rodinní příslušníci
 • atd. atd.
 • https://www.youtube.com/watch?v=DlivlOo62mc

Vše za peníze z našich daní, protože EU se poté, co Trump utáhl OSN kohoutky, stala jejím největším donorem.

Migrantům však vydávají debetní karty i jiné organizace.

Katolická organizace Catholic Relief Services se dohodla se Swift a rozdávala syrským utečencům v Jemenu předplacené debetní karty Visa, které mohli použít všude, kde se Visa karty akceptovaly – tedy i v jiných zemích.

Za předplacené peníze si migranti mohou platit nájem, kupovat jídlo, ale také zbraně, výbušniny, falešné doklady či drogy nebo zaplatit pašerákům cestu do Evropy. Nebo mohou jít demonstrovat či vyhrožovat a dělat binec tam, kam je donoři pošlou. Nebo mohou hrát utopence či křivě vypovídat. Cokoli.

OSN má od EU a dalších států trvalý přísun peněz ( na humanitární a nově i rovojové účely). Část těchto peněz dává migrantům (na účty Mobile Money nebo na debetní karty beze jmen) a je na migranty přes speciální aplikaci v mobilech přímo napojena. Vše bez jakékoli zpětné veřejné kontroly.

Může tak migranty snadno informovat, ale také podplácet a ovládat.

A Brusel – to je v podstatě s OSN jedna a ta samá banda.

Oligarchové a lobisté za OSN vymýšlí rámcové globální byznys projekty (OSN Agendu 2030) a opředou je pro plebs pěknými slovíčky. Z těchto projektů pak vyplývají další globální dohody/zákony (např. OSN Globální pakt pro migraci, Istambulská dohoda a další). Vše vzniká v nikým nevolených orgánech a je to prosazováno zcela nedemokraticky shora dolů přes podplacené či vydírané národní vlády.

(A lidé si říkají: „LGBT agenda, gender agenda, na hlavu obrácený feminismus, islám, podvazování demokracie politickými neziskovkami a menšinami, omezování svobody slova, odzbrojování obyvatelstva, inkluze, migrace, boj proti klimatickým změnám až do úplného ožebračení – to se ten svět najednou zbláznil!?“

Ne, nezbláznil. Jen se vaše země podepsala pod – rovněž „nezávazný“ – byznys projekt OSN Agenda 2030 – a vše ostatní je toho důsledkem.)

Brusel obsadil a podvázal rozvinuté bohaté evropské státy a ždímá je jako citrón. Za jejich peníze pak realizuje globální projekt OSN Agendu 2030 v zemích celého světa.

Některé vlády podplatí, na jiné zatlačí, dalším něco naslibuje. Za slíbené investice musí vlády dělat „reformy“: Privatizovat veřejné majetky, zdroje a služby, umožnit politickým neziskovkám a menšinám participovat na vládě atd. atd. Nepoddajné vlády vyhodnotí OSN jako diktátorské a začne jim znepříjemňovat život.

A tak si sami platíme vznikající New World Order, který pracuje na našem zániku – zatímco všehoschopní politici, soukromé korporace, náboženské organizace, mezinárodní organizace, politické neziskovky, banky a mafie vydělávají.

A migrantů bude čím dál víc, protože čím více jich bude, tím více budou všichni výše zmínění vydělávat.

A migranti se nyní hromadí v Maroku, v přesídlovacích centrech v Nigeru, před hranicemi Chorvatska a čekají.

Čekají, až bude schválen OSN Globální kompakt pro migraci.

Ten právně nezávazný text, ve kterém se neustále opakuje “zavazujeme se”.

Ten text, který přímo zavazuje státy k zavedení cenzury – k tomu,

-že budou o migraci informovat pouze pozitivně.

-že vytvoří předpisy, které budou postihovat trestné činy z nenávisti a zločiny z nenávisti (nenávistnou řeč) zaměřené proti migrantům (nikoli opačně).

-že budou potlačovat názory xenofobní a rasistické a nesnášenlivé až do té míry, že se odebere finanční i materiální podpora médiím, která by tyto názory vyjadřovala.

Může se to vyložit i tak, že se nepohodlná alternativní média prostě odstřihnou od internetu.

Ten text, který zavazuje státy k zavedení pozitivního vyučování o migraci ve školách.

Ten text, který ukládá přijímacím státům migranty zaopatřit, zaplatit jim advokáta, zajistit jim vzdělávání, zdravotnické služby, začlenit je do penzijních i sociálních systémů, i když nepracují. A z ilegálních migrantů, udělat pokud možno migranty legální.

Ten text, který rozjede nejlukrativnější byznys všech dob, na kterém všichni vydělají.

Jen jedni budou ožebračeni a ubiti – ti, kdo to celé zatáhnou: MY.

Brusel má již připravenou síť, která bude plnění Globálního paktu pro migraci v členských státech EU dozorovat.

A pokud by to nestačilo, je zde ještě Rada Evropy s Evropskou úmluvou o lidských právech a s Evropským soudem pro lidská práva.

A pokud by ani to nestačilo, tak jsou Ústavní soudy jako ten náš – se zpolitizovanými soudci. A např. náš Zákon o Ústavním soudu 182/1993 Sb. § 118 říká, že

„(1) Shledal-li mezinárodní soud, že zásahem orgánu veřejné moci byl porušen závazek, který pro Českou republiku vyplývá z mezinárodní smlouvy, zejména, že tímto zásahem bylo porušeno lidské právo nebo základní svoboda fyzické nebo právnické osoby, a jestliže takové porušení spočívá v platném právním předpisu, podá vláda Ústavnímu soudu návrh na zrušení takového právního předpisu nebo jeho jednotlivých ustanovení, pokud zrušení nebo změnu nemůže zajistit jiným způsobem. …“

Umožňuje tedy, aby Ústavní soud na návrh vlády bez souhlasu parlamentu zrušil naše národní zákony, pokud odporují mezinárodním smlouvám, ke kterým jsme se zavázali. A přesně toto by se týkalo i Globálního kompaktu pro migraci a Istambulské dohody.

A bylo by vymalováno.

Ano, Juncker i ti ostatní, kdo si z neštěstí lidí, které vyhnala do světa bída, války, diktátoři a korporace, dělají globální lukrativní byznys, ti, kdo chladnokrevně připravují genocidu evropských národů, si skutečně zaslouží shořet v pekle.

Naším úkolem je zabránit jim, aby nám (a našim dětem) neudělali to peklo zde, na zemi.

www.zvedavec.org


sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
16. 11. 2018 21:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Ahoj Joshi, zajímavé čtení:))
Hmm, Balkán. Tam je více proměnných. Průšvih je americký “projekt Kosovo”, tam je počátek všeho.
Gruevskij není proruský, když se jednalo o pokládku potrubí Tureckého potoku, tak premiér Gruevskij uvedl, že jeho země se k projektu připojí pouze s odpovídající dohodou mezi Ruskem a Evropskou komisí, protože Makedonie je zemí euroatlantické orientace.
A aby byl méně vstřícný, strašili ho západní “kurátoři” současně jak “Majdanem” tak “flexibilní federací”.
Pan Gruevskij, možná chtěl stavět elektrárny na zemní plyn a vydělat peníze na tranzitu “modrého paliva”, ale ještě víc chtěl, aby neroztrhali jeho zemi na kusy.

O čem mluvím? – přes 20% obyvatel Makedonie jsou albánští muslimové a……. Hlavním nástrojem americké zahraniční politiky na Balkáně je “velký albánský projekt” = muslimský. Tato myšlenka zahrnuje překreslení celého balkánského geopolitického prostoru.
Stavitelé “Velké Albánie” nebudou spokojeni s akvizicí kosovského regionu. Další etapou expanze bude pokus o odtrhnutí jižních oblastí se smíšeným srbsko-albánským obyvatelstvem ze Srbska.
Hovoří se o hlubší “federalizaci” Makedonie, o “flexibilní federaci” a dokonce i “konfederaci”. Část země může být poskytnuta Bulharsku a část Albánii.

A tohle on nechtěl a jak se píše v článku …. Hned v roce 2016 byl Gruevski za přispění Bruselu odejit. …. V Makedonii vyvstala vážná politická krize. Krize poháněna zvenčí, založená na etnickém rozdělení obyvatel malého balkánského státu (populace je asi 2 miliony lidí).

Všechno to začalo tím, že se makedonský prezident Ivanov dostal do konfliktu s opozičním hnutím země – blokem sociálních demokratů = Zoran Zaev, ten měl tvořit vládu, ale prezident se postavil proti, poznamenal, že Zaev staví svou politiku na podpoře politických institucí Albánie, EU a USA.
Evropská unie a Spojené státy otevřeně podpořily Zaeva, který se spoléhal na albánskou menšinu a vůdci albánských stran Makedonie, tak ti postupují podle pokynů.

O budoucnosti Makedonie se ve Skopje vůbec nerozhoduje.
Ve Skopje je jen oznamovatel: …..je to americký velvyslanec. “Přináší rozhodnutí makedonské vládě a vůdcům opozičních stran” = distribuuje instrukce odpovídající americké interpretaci scénáře.
Makedonie je jenom dalších chodem hostiny NATO.

Dnešní milovníci chaosu čekají na hodinu “H” mezi “Republikou Kosovo”, jižním Srbskem a severozápadní Makedonií. Kosovo pro Evropu je územně-politická formace “zásadně nového typu”.
Jedná se o “klasický protektorát, plně řízený Spojenými státy.” A není žádným tajemstvím, že se zde cvičí teroristé. Takže v srdci Evropy nám nainstalovali tohle muslimské kukaččí vejce.
Tohle je historie té “Balkánské cesty”. Západu nestačí Islámský stát, potřebují i Velkou Albánii… a proč? vše je řečeno v tom článku.

Ach jo, bylo by to krásné, kdyby se Srbsko a Makedonie spojily a vyčistily Kosovo.
Ufff, koukám, že někdy nevím kdy přestat??