Konflikt s americkými vojakmi vo Zvolene?

Zdroj: TG/ĽB | Ľuboš Blaha

Informuje o ňom na svojom profile Milan Uhrík, na svojom profile tiež Milan Mazurek a na telegramovom kanále aj Ľuboš Blaha. Milan Uhrík tvrdí, že sú svedkovia, sú kamerové záznamy a napokon, udalosť riešila aj polícia.

V tomto prípade uverejňujeme príspevok Ľuboša Blahu v originálnom pôvodnom texte, tak, ako ho uverejnil na sieti Telegram. A to bez akéhokoľvek redakčného zásahu.

___________________________

OPITÍ AMERICKÍ VOJACI OPÄŤ OHROZOVALI SLOVÁKOV!

Práve mi volali zo Zvolena s hroznou správou. Vraj včera v tamojšej Bille štyria opití americkí vojaci robili bordel v obchode, schyľovalo sa k bitke a nakoniec takmer napadli privolaných policajtov. 

1. Údajne na policajtov vrieskali, že ich zabijú, že bude tiecť krv, vyhrážali sa im tými najťažšími vulgarizmami v angličtine. 

2. Podľa mojich informácií boli zatknutí a predvedení. Sú vraj z americkej základne v Lešti. Opití boli doslova na mol. 

3. Mohli niekoho vážne dobiť alebo ešte horšie. Hrôza pomyslieť. Agresívne, opité, zmyslov zbavené americké stroje na zabíjanie. 

4. Toto sa motá okolo obchodov, kam Zvolenčania chodia nakupovať so svojimi malými deťmi. To je šialené!

5. Ak sa to potvrdí, bude to v krátkom čase už druhý megaškandál, kedy americkí vojaci ohrozovali Slovákov.

6. Prednedávnom opitý americký vojak ohrozoval nožom okoloidúcich ľudí v Banskej Bystrici. To čakáme, kým opití Američania niekoho zabijú? 

7. Toto sem dovliekol Naď. Toto podpísala Čaputová. Toto je výsledok Obrannej dohody s USA. 

8. Za takéto zastrašovanie obyvateľstva ich ani len nemôžu riešiť naše súdy – podľa tej úžasnej Naďovej dohody Slovensko nemáme nad týmito ožranmi žiadnu trestnoprávnu právomoc. Všetko sa ututle. 

9. Opakujem – ak sa toto potvrdí, tak to bude ďalší dôkaz, že sme vo všetkom mali pravdu a že Obrannú dohodu s USA treba okamžite vypovedať. 

10. Americkí vojaci beztrestné ohrozujú Slovensko. Nemajú tu čo hľadať. Nech sa idú opíjať do USA a tam nech ohrozujú americké rodiny, nie naše! 

11. Drvivá väčšina ľudí na Slovensku tu nechce mať americké vojská! Čo to má znamenať, že tu robia takýto bordel?! 

12. Kde ste, pani Čaputová? Toto sú tí vaši úžasní americkí kamaráti – ste na seba hrdá, že ste týmto zamorili Slovensko?!

_______________

Uverejnili sme text Ľuboša Blahu zo siete Telegram vo verzii, do ktorej sme nijako redakčne nezasahovali.

sdíletj na

4.1 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
22. 5. 2023 17:56

Ano, ona je na to hrdá, stejně jako jsou idioti v ČR hrdí na podobnou smlouvu a na to, co vytváří u nás i podle vzoru Slovenska. Očekávám, že ten “náš” p-Rezident bude se chovat naprosto stejně. Jen co si jetě párkrát zajede na chudinské nákupy do Polska … jak je vidět, ani apanáž p-Rezidenta, ani apanáž za služby NATU, nestačí na ani skromný život chudáka “elitního” …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
22. 5. 2023 23:37
Odpovědět  Peter 008

Petře, bez obav. Petřík celou akci okrajina pomáhal organizovat ve velení nato. Tak proč by jí měl teď škodit. Ty vasalske smlouvy patří do stejné kategorie. Útok na Rusa, tak prosté

Jaris
23. 5. 2023 02:01
Odpovědět  Peter 008

Jak je baba v politice, tak je to jistota privolavajici katastrofu. Tyhle rampepurdy bych ani k plotne nepustila, aby nezapalily kuchyn ve snaze udelat michana vajicka.

ANTIUKRAJINEC
22. 5. 2023 18:29

tak třeba v Japonsku s US army mají dlouhé roky pouze ty nejlepší zkušenosti-znásilnění a vraždy od vožralých amerických vojáků.Pokud vím,nikdo za to nebyl souzen

Spam Teuton
22. 5. 2023 18:53

U nás zase bude – vlastně už je – konflikt s Ukrošváby, kterým Fialova vláda dává přednost před českými občany. Dostávají komunální byty, na které české matky samoživitelky se svými dětmi marně čekají, ukrošvábský prapor visí na našem národním symbolu, Národním muzeu. Ukrošváb dokonce testoval naši reakci, když se v Plzni pokoušel oslavovat svého válečného zločince a nacistického masového vraha Banderu. Bude z toho mezi námi a Ukrošváby sociální a národnostní konflikt jako prase.

jiří
22. 5. 2023 19:55
Odpovědět  Spam Teuton

No, v té Plzni to byla až třetí banderpárty, co se proflákla. A co jsem se dozvěděl, tak párty vesele pokračuje bez názvu. Jen taková oslava. Samozřejmě uzavřená společnost.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Zdena
23. 5. 2023 09:06
Odpovědět  Spam Teuton

Ten jejich hadr visí na budově na ,kterou v 68. stříleli a ti jejich chlapi co se tu ožírají a otravují naše lidí vykřikují ,že až se tu dostanou k moci tak uvidíme .To není jedna paní povidala zažila jsem to v autobusu a všichni kromě mně mlčí jako ovce.

Gales
22. 5. 2023 18:55

Měli by na ně dohlížet ti chcípáci co tu smlouvu podepsali.Poslance kteří to schválili nevyjímaje.Lidové soudy monitorují situaci – prej.

J.Sladin
22. 5. 2023 19:39

Tak je to správné a tak to má být. Blbcům je potřeba ty tupé palice zbouchat každý den a když to bude od slavné armády hnusa, budeto POCTA.

jiří
22. 5. 2023 19:41

Budou i zfetovaný, když sem přitáhli “cvičit” ukronácky, tak měli armádní doktoři zakázáno dělat jim testy.

Helena
23. 5. 2023 08:29
Odpovědět  jiří

To je jasné, že jsou nafetovaný. A vždycky museli být. Jinak by nemohli dělat po světě taková zvěrstva od Hirošimy přes Vietnam…. To prostě lidská psychika není schopna unést. Jedinou cestou jak to překonat je fet. No, tak brzy i u nás.
Ale především: tahle “obranná smlouva s USA” nikdy nebude platná!! To není vůle českého lidu! Je to zvůle pár hajzlů, zaprodanců a nejhoršího povlu, co kdy naše země nosila.
Platná by byla, kdyby se uspořádalo referendum – necinknuté referendum – a kdyby byl všeobecný souhlas s tímto. Tato “smlouva” s USA je NEPLATNÁ. N E P L A T N Á .

Jaroslav
22. 5. 2023 23:30

Pro autora, tzv.” Obrannu dohodu” můžou vypovědět jenom američané , ne nějací obyvatelé kolonie. Uvědomte si své postavení, žádní Češi ani Slováci jednou
podepsanou smlouvu nevypoví! Jedině, že by ji “vypověděl” VVP , ale to je jiný příběh
.

ANTIUKRAJINEC
23. 5. 2023 19:28