politika

Huba nevymáchaná


Nepřijmout ani děti z řad migrantů je skandální, opřel se do V4 Juncker.

“Chybí nám společná definice solidarity. Navrhl jsem Maďarům, Čechům, Polákům a dalším, aby přijali alespoň alespoň děti bez doprovodu, bez rodičů, bez rodiny. Považuji za skandální, že to někdo odmítá, když Evropa skýtá na jejich ochranu prostor,” odpověděl Juncker.
Na otázku, zda zmíněné země jeho návrh vyslyší, předseda EK odpověděl:

“Myslím, že to vážně zvažují. Byl by to alespoň elementární projev solidarity. Bezpochyby by to také pomohlo zemím Visegrádu (Česko, Polsko, Maďarsko, Slovensko), ostatní unijní země by pro ně pak měly větší pochopení. To, že některé země zcela odmítají (přijímat) uprchlíky, a zhoubné promluvy o tom, že Evropa čelí muslimské invazi, jsou nepřijatelné”

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/486102-neprijmout-ani-deti-z-rad-migrantu-je-skandalni-oprel-se-do-v4-juncker.html

Otevřte jim náruč, vždyť jsou to jen děti

 

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Anonymní jméno komentáře
15. 10. 2018 11:11

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
15. 10. 2018 15:21

Janinno,…pěkná ilustrace, výstižná.
Zdravím parde? Už jsi zazimoval, nebo ještě tělu dlužíš na výsluní? Skutečně krásné a teplé dny, kdy ani kuny nebudou muset zalejzat do auta a vožírat kabely…a hlavně u Škodovek.,..
Možná…možná je zkusit vykouřit Marlboro man, co 

Administrátor
15. 10. 2018 21:02
Odpovědět  josh-xy

Jak se dívám na ten tvůj fotošop, tak mi tam ještě chybí cigára v uchu a v nose.  angry…Jo, to fak není problém, abys byl jak dýmovnice. Já jsem přestal s vnitřním asfaltovaním na milenium ze dne na den. Kdybych se nestyděl, kouřil bych i dvě najednou) Však znáš ty rána, když se vykopeš z mamky, otevřeš jedno oko.. a ta myšlenka na tu jedinou (cigaretu)….Ten deal byl nejhoší investicí v životě. Kouřil jsem (jak jinak Marlboro) s tím, že tyhle cíga nesmrdí,…o to ale více smrdí kuřák. Když jsem, ale zjistil, že je to mejlka (i jak píšeš ty) přešel jsem na Davidoff – ty přece nemůžou smrdět za ty prachy, a popíjel jsem k nim kávu stejné marky. No, a pak jsem byl na Silvestra obdařen rozumem a poslední cigo jsem věnoval synovi, prckovi,
jako lunt na odpálení raket a od té doby..už nekouřím, jak darebná kamna a nelituji.


Tak kuna je fakt potvora. Doved bych jí ugrilovat na 220v, ale když se na ni podíváš a máš srdce na správném místě,…to nejde. Hledal jsem, hledal tu sklinu a tu vytěsnil rabickou s kterou se jí asi blbě bojuje. Doufám dlouhodobě, že je pryč po posledním mejdle, co tam měla, kdy vyděsila i kočku. Vata zůstala zničená a za tu by bývala zasloužila….trest, protože, to prostě opravit,..Práci jsi si tedy načasoval dobře, k tomu přidáš ten svůj pitný režim a dílo se vydaří. To kouření ne, é, to by ti ty rodiný poklady zežloutly. Já je mám v compu ve familie tree, kde jsem došel do 17th století.
Tak ti parde držím pevnou ruku na tom tvym dílci….a bacha na prsty.

Administrátor
15. 10. 2018 22:03
Odpovědět  Janinna

Ahojky,…předně sorry, ale musel jsem k tobě do článku přihodit ty rozkošné děti,…prostě tam patří (do toho článku).

Ptáš se na "absťák". Ne neměl jsem jej poté nikdy. Žena, ta ještě 1/4 roku pokračovola, ale my jsme to doma neprokuřovali a ona chodila na zahradu a protože  byla zima  to tuhá, tak trpěla. Já za ní vždy když šla, zavřel dveře a pak jak škemrala dovnitř, když dopálila, povídám,…"Až vyčichneš"?mail
Pak to také vzdala. Je to vůle a uvědomnění si okolí – a to hlavně.

Administrátor
15. 10. 2018 22:57
Odpovědět  Janinna

Tak vidíš i u vás šup, šup na terasu stejně, jak u nás. Že jsem na ni jako na cizí,…? Možná, že to mělo počátek jejjí prozření v kouření;)

Administrátor
15. 10. 2018 21:29

Visitor Rating: 5 Stars

Administrátor
15. 10. 2018 21:40

Proč arabští imigranti neimigrují do bohatých arabských zemí ? 

V době vrcholící imigrační krize v Evropě určitě dobrá otázka, řeknete. 

Jenže ji nepoložil nikdo z evropských činitelů. V interview se však na to zeptal čínský televizní kanál Tian Wei předsedy Ligy arabských zemí Ahmeda Aboula Gheita .

Předseda Ligy arabských zemí Ahmed Aboul Gheit čínskému kanálu Tian Wei řekl, že arabské země jsou imigrantům zcela otevřené , avšak imigrace má svá jasná pravidla. 

A to především v tom, že imigrantům nejsou přiznávány žádné výjimky a imigranti musí dodržovat zákony a podléhají trestnímu řádu v nezmešené míře jako místní občané. S požádáním o azyl musí v arabských zemích imigranti podepsat dokument, v němž se zavazují respektovat zákony a pravidla země a přijímají její kulturu a jurisdikci včetně trestního řádu, který podobně jako v USA, disponuje až trestem smrti. V případech mírnějších trestů jsou pak hned po jejich odpykání ze země odsunuti. 

Dále musí podepsat smlouvu, že veškerou poskytnutou materiální pomoc do dvou let splatí, jinak jim propadne veškerý majetek a budou rovněž deportováni.

« Ale Západní Evropa se přece k imigrantům chová volněji ? », namítla čínská novinářka. Generální sekretář Arabské ligy na to odvětil, že to vše jednou skončí tím, že se Západní Evropa probere , a bude vidět situaci takovou, jakou skutečně je. Doporučil západním činitelům zkušenost – na vlastní kůži si požádat o azyl v Dohze, Kataru či Saúdské Arábii. « A oni by se probrali ! », konstatoval předseda Arabské ligy Gheit.

Z tohoto pohledu se jeví prakticky všichni arabští uprchlíci migrující do Evropy ekonomickými protože v případě jejich skutečné nouze by mohli imigrovat i do zemí teritoriálně a kulturně bližších, které k pomoci nakonec i zavazuje jeden z 5 základních pilířů islámu. 

Za imigrační bordel si tak Západní Evropa se svými liberálními multikulturními levicovými vládami může víceméně sama.

Není tedy zřejmě pravdou, že bychom museli přijímat a vydržovat za miliardy eur masy imigrantů. Ostatně, předseda Arabské ligy Gheit dal všem proimigračním evropským politikům velkorysou nabídku: zkusit si požádat o azyl v Dohze či Kataru. A taková nabídka se přece neodmítá. Z ČR by si mohli požádat tací jako … dosaďte si sami.Evropu by pak aspoň mnozí z nich neohrožovali svými choromyslnými představami s přijímáním (soudně uznaných) násilnických, kriminálních a teroristických imigrantů.

Otevřte jim náruč-vždyť jsou to-jen-děti